15 września 2019 Albina, Nikodema, Marii

Praca: Operator maszyn i urządzeń mleczarskich

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2019-08-19
0

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

wchodzącej  w skład międzynarodowej grupy

poszukuje osoby na  stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MLECZARSKICH

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki :

- Obsługa maszyn i urządzeń biorących udział w procesie technologicznym

- Obsługa urządzeń myjących

- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- Praca w systemie zmianowym

Oczekiwania:

- Wykształcenie średnie/ zawodowe

- Umiejętności techniczne

- Umiejętność organizacji pracy własnej praz współpracy w zespole

- Dyspozycyjność

  Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie podstawowe + premia

- Szkolenie przygotowujące do pracy

- Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl

lub

Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

Dożynki gminne

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 05:00

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...

Dożynki Gminne 2019

Wydarzenie odddbyło się 36 minut temu

20 lat powiatu elbląskiego

Pozostało6 dni

Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...