2 grudnia 2020 Balbiny, Bibianny, Pauliny
Reklama Heops

Praca: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad tydzień temu, 2020-11-20
0

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

Wchodząca w skład międzynarodowej grupy Savencia

poszukuje osób na  stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki:

  • organizacja składowania, załadunków i rozładunków
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • utrzymanie w czystości stanowiska pracy
  • przestrzeganie zasad ISO i HACCP

Oczekiwania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • wykształcenie ponadgimnazjalne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • dobrą atmosferę w pracy
  • pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV oraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl

lub

Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

do 6.12.2020 r

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

LAWETA
nasza2