19 października 2019 Ziemowita, Jana, Pawla

PRACA: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Ogłoszenie zostało dodane - 2019-07-11
0

MEBLE WÓJCIK

poszukuje kandydata na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy Elbląg

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie oraz kontrola dostaw,

- realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzonej gospodarki magazynowej,

- przestrzeganie przepisów BHP,

- dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,

- utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagania:

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane)

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność, odpowiedzialność i uczciwość

- dyspozycyjność ( gotowość do pracy w trybie III zmian)

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy w magazynie

Firma oferuje:

- Zatrudnienie od zaraz

- Przeszkolenie w zakresie zadań pracownika magazynowego

- Kurs na obsługę wózków widłowych

- Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

- Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna (Pakiety Medyczne), karty podarunkowe, bonus rekomendacyjny i wiele innych,

- Stabilne zatrudnienie,

- Umowa o pracę

CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@meblewojcik.pl z dopiskiem

„PRACOWNIK MAGAZYNOWY”

Możliwy kontakt osobisty w Dziale HR, na ul. Mazurskiej 45 w Elblągu

„ PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało1 dzień

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało17 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...

Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza