PRACA: PRACOWNIK PRODUKCJI

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 mieiące temu, 2019-04-10
0

rekrutacja@meblewojcik.pl

 MEBLE WÓJCIK

na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Elbląg

Firma oferuje:

- prace w jednej z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm w branży meblarskiej,

- stałą pracę w stabilnej firmie,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjny pakiet socjalny (pakiety medyczne, świąteczne karty podarunkowe, bonus za polecenie i inne)

- możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn do obróbki płyt wiórowych i MDF; produkcja mebli

Wymagania:

- doświadczenie w branży meblarskiej mile widziane

- znajomość rysunku technicznego mile widziana

- wykształcenia min. zawodowego,

- sumienność, obowiązkowość,

- dokładność, pracowitość, wysoka motywacja,

- gotowość do pracy w systemie zmianowy – III zmian

- miejsce pracy: ul. Żuławska 18 i 13 lub ul. Mazurska 45

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@meblewojcik.pl lub osobisty kontakt z Działem HR – ul. Mazurska 45 w Elblągu

Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

Pozostało5 dni

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta...

Muzyka polska powraca nad Warmię i Żuławy

Pozostało11 dni

„Muzyka Polska na Warmii i Żuławach” to festiwalowa specjalność...

Muzyka polska na Żuławach

„Muzyka polska na Żuławach” to letni festiwal Elbląskiej Orkiestry...