11 lipca 2020 Olgi, Kaliny, Benedykta

Praca: PRACOWNIK PRODUKCJI

Ogłoszenie zostało dodane - 2019-10-17
0

ksiegowosc@artech-okna.pl

55-248-55-22


Firma Artech z siedzibą w Pasłęku jest jednym z renomowanych producentów stolarki okiennej i drzwi z PCV na terenie Polski i Europy.

Jako jedyna firma w Polsce i Europie oferujemy sprzedaż designerskich szklanych okien i drzwi do nowoczesnych wnętrz.

Od 20 lat inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

 

W związku z dynamiczny rozwojem, poszukujemy:


 

Pracowników produkcji

Miejsce pracy: Pasłęk

 

Zakres obowiązków:

- wytwarzanie produktów zgodnie z instrukcją

 - prace manualne

 - kontrola jakości wykonywanych produktów

 - pilnowanie porządku na stanowisku pracy

 

Wymagania:

 - wykształcenie zawodowe lub średnie

 - gotowość do pracy

 - uczciwość, dyspozycyjność, zaangażowanie

 - umiejętności: techniczne, manualne, pracy w zespole

 

Naszym Pracownikom oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

 

CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy 14-400 Pasłęk, ul. Działka 3 lub mailowo: ksiegowosc@artech-okna.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)". Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma PPHU Artech Artur Mendelewski, z siedzibą 14-400 Pasłęk, ul. Działka 3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

ARTECH

14-400 Pasłęk, ul. Działka

tel: (55) 248-55-22

fax: (55) 248-12-42

 

https://www. artech-okna.pl

Lokalizacja - Działka 3, Pasłęk, Polska