24 kwietnia 2019 Horacego, Feliksa, Grzegorza

PRACA: recepcjonista (recepcjonistka)

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 mieiące temu, 2019-02-05
0

marcin.polec@sandvalley.pl

Sand Valley Company Sp. z o.o. w Pasłęku (Pole Golfowe Sand Valley Golf  Resort) zatrudni pracowników na stanowisku:

- recepcjonista (recepcjonistka)

Opis stanowiska:

Obsługa gości na polu golfowym, zapewnienie wysokiej jakości usług oraz budowanie korzystnych relacji z klientami.

Zakres obowiązków:

- obsługa restauracji,

- obsługa baru,

- meldowanie/wymeldowywanie gości,

- pobieranie opłat za zakwaterowanie, wyżywienie oraz grę w golfa.

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego,

- zdolności komunikacyjne,

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w międzynarodowym zespole.

CV prosimy wysyłać na adres marcin.polec@sandvalley.pl do dnia 24 lutego 2019.

Dawna przygraniczna twierdza Pasłęk (Holland)

Pozostało1 dzień

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Wojciechem Kujawskim pt....

Repliki armat staną przy Bramie Młyńskiej

Pozostało10 dni

W sobotę 4 maja czeka nas ciekawe wydarzenie związane z najazdem Szwedów na...

Seminarium w Mariance

Pozostało16 dni

W piątek 10 maja 2019 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się w kościele w Mariance...