26 listopada 2020 Delfiny, Sylwestra, Konrada
Reklama Heops

Sand Valley Company Sp. z o.o. w Pasłęku zatrudni KUCHARZY

Ogłoszenie zostało dodane - 2020-06-24

Sand Valley Company Sp. z o.o. w Pasłęku (Pole Golfowe Sand Valley Golf Resort) z przyjemnością zatrudni:

Kucharzy

Miejsce pracy: Pasłęk

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami,
  • zachowanie estetyki wydawanych dań,
  • współpraca z pozostałym personelem gastronomii,
  • przestrzeganie norm i standardów panujących w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

  • mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • duża motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy,
  • sumienność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej od 01.07.2020r,
  • pracę z doświadczonym szefem kuchni.

Prosimy o wysyłanie CV  na adres mailowy: marcin.polec@sandvalley.pl

Zapraszamy do pracy u nas w Sand Valley

Żwirownia 1140 px
nasza2