19 listopada 2018 Seweryny, Maksyma, Salomei

5 października sesja przedostatnia

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-11
5 października sesja przedostatnia

Na piątek 5 października zaplanowana została kolejna sesja rady miejskiej kadencji 2014 – 2018. Będzie to prawdopodobnie przedostatnia sesja tej kadencji. Tematem sesji będzie m.in.: oświata, zmiany w budżecie gminy, zaciągnięcie kredytu długoterminowego, podatki od nieruchomości i środków transportu na rok 2019. W drugiej części sesji nadane zostanie uroczyście honorowe obywatelstwo Pasłęka Janowi Sindrewiczowi, byłemu proboszczowi parafii św. Józefa.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciekawe   Ponad miesiąc temu, 2018-10-06

Panie Kopański,zabierz im się panie do tyłków,wytrzep te wszystkie smrody z gaci! Niech zapanuje nowy burmistrz i nowa,młoda rada miasta,a nie emeryci ,którzy nie maja co życiem zrobić mieszaja w miescie! Na emeryturę! Czas na młode pokolenie.


#Podpis   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-11

Kredyty to niech zaciąga nowy burmistrz. Nieładnie panie Wiesławie, rzucać kłody pod nogi swojemu następcy.


#Jhgf#Podpis  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-13

Burmistrz zaiąga kredyty a potem je marnotrawi na zabawę i imprezy. Buduje fontanny zamiast kanalizacji deszczowej. Potem zaprosi Pasłęczan do kasy, bo my , nikt inny , będziemy za to płacić. Dlatego nie popieram tego burmistrza.


#No tak#Jhgf  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-13

Po remoncie- nawet na ul. Ogrodowej ( nie wspominając o skrzyżowaniu przy Straży Pożarnej czy ul.3-Maja) pojawia się woda w piwnicach w czasie deszczu.


#Mój głos#Jhgf  Ponad miesiąc temu, 2018-10-06

Tylko przeliczyc dwa tygodnie wstecz ile imprez pan burmistrzunio zorganizował,żeby pokazać jaki to on dobry,wspaniałomyślny! A ile naszej na to przeznaczył?Bo nie własnej! Jak się ma chajs to ma się ulotki wyborcze,plakaty i te wszystkie imprezki. A co pan Kopanski może z własnej pensji? Popieram pana Krzysztofa wszystkimi członami! Niech w końcu skonczy sie ta szopka!


#Wyborca#Podpis  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-11

Jaki następca o czym ty mówisz , myślisz że inny to wszystko zrobi jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ja głosuje na Wieśka bo lepszego nie znam


#Pytam#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-13

aha, czyli głosujesz na "znajomego", bobronisz swoich układów. Lepszy będzie jednak nowy. Stary jest już za stary. Pamiętajmy, że po ostatnich wyborach poszedł na zwolnienie lekarskie. Czy burmistrz jest teraz zdrowy? Ma badania lekarskie, kto wydał zaświadczenie o zdrowiu?


#No tak#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-13

Wyborca jest na " ty " ze swoim kolegą "Wieśkiem" i wszystko jasne.


#Wyborca#No tak  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-15

Napisałem Wieśka ale to nie znaczy że jestem z nim na ty . Jestem zwykłym obywatelem i wyrażam swoje zdanie jak każdy. Już mamy ,, dobrą zmiane " i co i klapa niszczą Polske . Ja już za zmiany dziękuje.


#Jestem za#Wyborca  Ponad miesiąc temu, 2018-10-06

Ile ty masz lat,że myslisz niczym jaskiniowiec? Zmiana !!!!


#Konkretny   Ponad miesiąc temu, 2018-10-06

Tylko człowiek "stary" boi sie nowego . Miastu potrzea swieżego powiewu ,życia,nie tylko przed wyborami! Tak w radzie jak i na stanowisku burmistrza zmiana musi zajść. Inaczej miasto nasze bedzie zamierać,bo jaki włodarz takie życie. Tylko zmiana władzy nas uratować może!


#Nick   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-11

Co trzeba zrobic czym sie zasluzyc by zostac honorowym obywatelem Pasleka ??? Zostac ksiedzem,soltysem,a moze wystarczy znajomy krolika to ilu tych honorowych za kadencji napoleona namaszczono!


#Hej#Nick  Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-13

Co się tym podniecasz, tyle obywateli musiało z tego miasta wyjechać za chlebem, że chociaż tymi honorowymi , można poprawić statystyki


# Ateista   Ponad 2 mieiące temu, 2018-09-13

A gdzie propozycja naszej mądrej władzy i rady na honorowego Pasłęka .Może macie jakiegoś klecha bo jeszcze wszystkim nie nadaliście.A zasługi i WYCZYNY TEJ SEKTY są coraz większe.Wybory coraz bliżej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...