Z ostatniej chwili

liga

Klasa okręgowa grupa II

LP. Nazwa Mecze Punkty Bramki
1 Sokół Ostróda 20 50 56:19
2 Polonia Pasłęk 20 47 66:24
3 Start Nidzica 20 46 73:25
4 Zatoka Braniewo 20 41 66:26
5 Huragan Morąg 19 40 61:37
6 Ossa Biskupiec Pomorski 20 38 63:43
7 Płomień Turznica 20 31 48:48
8 Czarni Rudzienice 20 29 47:39
9 Unia Susz 19 28 38:40
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 26 39:42
11 Iskra Narzym 20 25 40:64
12 Wałsza Pieniężno 20 20 36:57
13 MKS Działdowo 20 16 28:52
14 Tęcza Miłomłyn 20 11 24:56
15 Kormoran Zwierzewo 20 10 22:58
16 GSZS Rybno 20 0 17:94
Kolejka 1: 5 - 6 sierpnia  
Sokół Ostróda - Kormoran Zwierzewo 4:0
Start Nidzica - MKS Działdowo 4:2
Iskra Narzym - Czarni Rudzienice 4:3
Tęcza Miłomłyn - Huragan Morąg 1:3
Powiśle Dzierzgoń - Polonia Pasłęk 1:4
Drwęca N. M. Lubawskie - Ossa Biskupiec Pomorski 1:2
Unia Susz - Płomień Rudzienice 1:1
Zatoka Braniewo - GSZS Rybno 6:0

Kolejka 2: 12 - 13 sierpnia  
Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno 2:1
Płomień Turznica - Zatoka Braniewo 1:1
Ossa Biskupiec Pomorski - Unia Susz 6:2
Polonia Pasłęk - Drwęca N. M. Lubawskie 1:3
Huragan Morąg - Wałsza Pieniężno 6:0
Czarni Rudzienice - Tęcza Miłomłyn 2:1
MKS Działdowo - Iskra Narzym 4:2
Start Nidzica - Sokół Ostróda 1:2

Kolejka 3: 19 - 20 sierpnia  
Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo 2:0
Iskra Narzym - Sokół Ostróda 0:4
Wałsza Pieniężno - Czarni Rudzienice 3:2
Drwęca N. M. Lubawskie - Huragan Morąg 6:1
Unia Susz - Polonia Pasłęk 1:3
Zatoka Braniewo - Ossa Biskupiec Pomorski 8:2
GSZS Rybno - Płomień Turznica 2:4
MKS Działdowo - Tęcza Miłomłyn 0:2

Kolejka 4: 26 - 27 sierpnia  
Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica 2:3
Ossa Biskupiec Pomorski - GSZS Rybno 8:1
Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo 1:3
Huragan Morąg - Unia Susz 2:2
Czarni Rudzienice - Drwęca N. M. Lubawskie 1:3
MKS Działdowo - Wałsza Pieniężno 5:2
Sokół Ostróda - Tęcza Miłomłyn 5:3
Start Nidzica - Iskra Narzym 9:0

Kolejka 5: 2 - 3 września    
Iskra Narzym - Kormoran Zwierzewo 2:1
Tęcza Miłomłyn - Start Nidzica 1:2
Wałsza Pieniężno - Sokół Ostróda 1:2
Drwęca N. M. Lubawskie - MKS Działdowo 2:1
Unia Sztum - Czarni Rudzienice 2:0
Zatoka Braniewo - Huragan Morąg 1:1
GSZS Rybno - Polonia Pasłęk 2:4
Płomień Turznica - Ossa Biskupiec Pomorski 1:3

Kolejka 6: 9 - 10 września  
Kormoran Zwierzewo - Ossa Biskupiec Pomorski 2:3
Polonia Pasłęk - Płomień Turznica 2:2
Huragan Morąg - GSZS Rybno 6:1
Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo 2:2
MKS Działdowo - Unia Susz 0:1
Sokół Ostróda - Drwęca N. M. Lubawskie 1:1
Start Nidzica - Wałsza Pieniężno 7:0
Iskra Narzym - Tęcza Miłomłyn 1:0

Kolejka 7: 16 - 17 września  
Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo 0:0
Wałsza Pieniężno - Iskra Narzym 2:2
Drwęca N. M. Lubawskie - Start Nidzica 2:3
Unia Susz - Sokół Ostróda 0:4
 Zatoka Braniewo - MKS Działdowo 2:0
GZZS Rybno - Czarni Rudzienice 0:7
Płomień Turznica - Huragan Morąg 2:1
Ossa Biskupiec Pomorski - Polonia Pasłęk 0:2

Kolejka 8: 23 - 24 września  
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk 1:6
Huragan Morąg - Ossa Biskupiec Pomorski 4:4

Czarni Rudzienice - Płomień Turznica

1:1

MKS Działdowo - GSZS Rybno 

4:0

Start Nidzica - Unia Susz

5:0

Iskra Narzym - Drwęca N. M. Lubawskie

3:2

Tęcza Miłomłyn - Wałsza Pieniężno

2:5

Zatoka Braniewo - Sokół Ostróda

1:4

Kolejka 9: 30.09 - 1 października  
Wałsza Pieniężno - Kormoran Zwierzewo 6:1

Drwęca N. M. Lubawskie - Tęcza Miłomłyn

6:0
Unia Susz - Iskra Narzym 6:4
Zatoka Braniewo - Start Nidzica 1:2
GSZS Rybno - Sokół Ostróda 0:2
Płomień Turznica - MKS Działdowo 3:0
Ossa Biskupiec Pomorski - Czarni Rudzienice 4:1
Polonia Pasłęk - Huragan Morąg 8:2

Kolejka 10 - 7 -8 października 

 

Kormoran Zwierzewo - Huragan Morąg        1:6

Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk     1:1

 

MKS Działdowo - Ossa Biskupiec Pomorski 1:2
Sokół Ostróda - Płomień Turznica 3:0
Start Nidzica - GSZS Rybno 5:1
Iskra Narzym - Zatoka Braniewo 1:5
Tęcza Miłomłyn - Unia Susz 1:0
Wałsza Pieniężno - Drwęca N. M. Lubawskie 3:0

Kolejka 11 - 14-15 października  
Drwęca N. M. Lubawskie - Kormoran Zwierzewo 0:3
Unia Susz - Wałsza Pieniężno 3:0
 Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn 2:2
GSZS Rybno - Iskra Narzym  2:3
Płomień Turznica - Start Nidzica 2:4
Ossa Biskupiec Pomorski - Sokół Ostróda 2:2
Polonia Pasłęk - MKS Działdowo 5:1
Huragan Morąg - Czarni Rudzienice 5:0

Kolejka 12 - 21 -22 października  
 Kormoran Zwierzewo - Czarni Rudzienice 0:2
 MKS Działdowo - Huragan Morąg 0:1
Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk 1:3
Start Nidzica - Ossa Biskupiec Pomorski 4:1
Iskra Narzym - Płomień Turznica 3:6
Tęcza Miłomłyn - GSZS Rybno 2:0
Wałsza Pieniężno - Zatoka Braniewo  0:3
Drwęca N. M. Lubawskie - Unia Susz 0:3 (wo)

Kolejka 13 - 28 -29 października  
Unia Susz - Kormoran Zwierzewo  3:0
Zatoka Braniewo - Drwęca N. M. Lubawskie 3:0
GSZS Rybno - Wałsza Pieniężno 1:5
Płomień Turznica - Tęcza Miłomłyn 4:1
Ossa Biskupiec Pomorski - Iskra Narzym 3:4
Polonia Pasłęk - Start Nidzica  4:2
Huragan Morąg - Sokół Ostróda 2:1
Czarni Rudzienice - MKS Działdowo 7:1

Kolejka 14 - 4 - 5 listopada  
Kormoran Zwierzewo - MKS Działdowo 2:3
 Sokół Ostróda - Czarni Rudzienice 4:3
Start Nidzica - Huragan Morąg 3:3
Iskra Narzym - Polonia Pasłęk 1:2
Tęcza Miłomłyn - Ossa Biskupiec Pomorski 1:4
Wałsza Pieniężno - Płomień Turznica 3:1
Drwęca N. M. Lubawskie - GSZS Rybno 4:3
Unia Susz - Zatoka Braniewo 3:3

Kolejka 15 -11-12 listopada  
 Zatoka Braniewo - Kormoran Zwierzewo 6:0
 GSZS Rybno - Unia Susz 0:2
 Płomień Turznica - Drwęca N. M. Lubawskie 4:5
Ossa Biskupiec Pomorski - Wałsza Pieniężno 4:2
Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn 4:1
 Huragan Morąg - Iskra Narzym 3:2
 Czarni Rudzienice - Start Nidzica 2:1
MKS Działdowo - Sokół Ostróda 0:3

Kolejka 16 - 9 - 10 marca  
Polonia Pasłęk - Wałsza Pieniężno 4:0
GSZS Rybno - Zatoka Braniewo 0:6
Huragan Morąg - Tęcza Miłomłyn 5:3
Kormoran Zwierzewo - Sokół Ostróda 0:2
 MKS Działdowo - Start Nidzica 1:6
Czarni Rudzienice - Iskra Narzym  3:2
 Płomień Turznica - Unia Susz  0:5
 Ossa Biskupiec Pomorski - Drwęca N. M. Lubawskie 3:0

Kolejka 17 - 16-17 marca  
Sokół Ostróda - Start Nidzica 2:0
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo 0:4
Zatoka Braniewo - Płomień Turznica 7:1
Unia Susz - Ossa Biskupiec Pomorski 1:2
Drwęca N. M. Lubawskie - Polonia Pasłęk 0:1
Wałsza Pieniężno - Huragan Morąg 0:2
Tęcza Miłomłyn - Czarni Rudzienice 1:3
Iskra Narzym - MKS Działdowo 3:0

Kolejka 18 - 23 - 24 marca  
Tęcza Miłomłyn - MKS Działdowo 1:2
Kormoran Zwierzewo - Start Nidzica 1:5
Sokół Ostróda - Iskra Narzym 4:1
Czarni Rudzienice - Wałsza Pieniężno 3:0
 Huragan Morąg - Drwęca N. M. Lubawskie 4:1
Polonia Pasłęk - Unia Susz 6:0

Ossa Biskupiec Pomorski - Zatoka Braniewo

Płomień Turznica - GSZS Rybno

1:3

8:2


Kolejka 19 - 30 marca  
 Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo 2:1
 GSZS Rybno - Ossa Biskupiec Pomorski 1:8
 Zatoka Braniewo - Polonia Pasłęk 2:1

Unia Susz - Huragan Morąg

Drwęca N. M. Lubawskie - Czarni Rudzienice

Wałsza Pieniężno - MKS Działdowo

Tęcza Miłomłyn - Sokół Ostróda

Iskra Narzym - Start Nidzica

odw.

2:2

3:3

1:4

0:4



Kolejka 11 - 6 - 7 kwietnia  
Kormoran Zwierzewo - Iskra Narzym 1:2
Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn 4:0
Sokół Ostróda - Wałsza Pieniężno 2:0
MKS Działdowo - Drwęca N. M. Lubawskie 0:1
Czarni Rudzienice - Unia Susz 2:2
Huragan Morąg - Zatoka Braniewo 4:1
Polonia Pasłęk - GSZS Rybno 4:0
Ossa Biskupiec Pomorski - Płomień Turznica 1:2

Kolejka 12 - 13 - 14 kwietnia  
 Ossa Biskupiec Pomorski - Kormoran Zwierzewo  
 Płomień Turznica - Polonia Pasłęk  
 GSZS Rybno - Huragan Morąg  
 Zatoka Braniewo - Czarni Rudzienice   
 Unia Susz - MKS Działdowo  
Drwęca N. M. Lubawskie - Sokół Ostróda  
Wałsza Pieniężno - Start Nidzica  0:0
Tęcza Miłomłyn - Iskra Narzym  

Kolejka 13 - 20-21 kwietnia  
- Naki Olsztyn  3:0
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Unia Susz 3:1
Płomień Turznica - Iskra Narzym 0:0
Ossa Biskupiec Pomorski - Polonia Pasłęk  2:1
- Kormoran Zwierzewo 3:1
GSZS Rybno - Radomniak Radomno 4:0
 - Czarni Rudzienice 5:3
Start Nidzica - Zatoka Braniewo 0:0

Kolejka 14 - 29 - 30 kwietnia  
Start Nidzica - Drwęca N. Miasto 3:0
Zatoka Braniewo - Naki Olsztyn 5:0
Constract Lubawa - Błekitni Orneta 2:1
 Czarni Rudzienice - GSZS Rybno 4:2
 Radomniak Radomno - Barkas Tolkmicko 1:5
 Kormoran Zwierzewo - Ossa Biskupiec Pomorski 2:2
 Polonia Pasłęk - Płomień Turznica 1:1
Iskra Narzym - Unia Susz 1:2

Kolejka 15 - 6 - 7 maja  
Constract Lubawa - GSZS Rybno 1:1
Start Nidzica - Naki Olsztyn 4:1
Drwęca Nowe M. Lubawskie - Iskra Narzym 2:1
Unia Susz - Polonia Pasłęk 7:2
Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo 4:0
Ossa Biskupiec Pomorski - Radomniak Radomno 1:0
Barkas Tolkmicko - Czarni Rudzienice 1:0
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo 0:2

Kolejka 16 - 13 - 14 maja  
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Naki Olsztyn 3:2
Start Nidzica - Błekitni Orneta 6:1
Zatoka Braniewo - GSZS Rybno 5:0
 Constract Lubawa - Barkas Tolkmicko 7:0
Czarni Rudzienice - Ossa Biskupiec Pomorski 1:1
Radomniak Radomno - Płomień Turznica 1:10
Kormoran Zwierzewo - Unia Susz 2:2
Polonia Pasłęk - Iskra Narzym 6:2

Kolejka 17 - 20 - 21 maja  
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Polonia Pasłęk 2:1
Iskra Narzym - Kormoran Zwierzewo 2:1
Unia Susz - Radomniak Radomno 3:0
Płomień Turznica - Czarni Rudzienice 3:2
Ossa Biskupiec Pomorski - Constract Lubawa 1:2
Barkas Tolkmicko - Zatoka Braniewo 1:3
GSZS Rybno - Start Nidzica 1:1
Błękitni Orneta - Naki Olsztyn 2:3

Kolejka 18 - 27 - 28 maja  
GSZS Rybno - Naki Olsztyn 3:2
Błękitni Orneta - Drwęca N. Miasto Lubawskie 3:0
Start Nidzica - Barkas Tolkmicko 1:2
Zatoka Braniewo - Ossa Biskupiec Pomorski 3:1
Constract Lubawa - Płomień Turznica 4:2
Czarni Rudzienice - Unia Susz 1:1
Radomniak Radomno - Iskra Narzym 3:2
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk 1:4

Kolejka 19 - 3 - 4 czerwca  
 Drwęca N. Miasto Lubawskie - Kormoran Zwierzewo 3:1
Polonia Pasłęk - Radomniak Radomno 5:1
Iskra Narzym - Czarni Rudzienice 2:2
Unia Susz - Constract Lubawa 1:4
Płomień Turznica - Zatoka Braniewo 1:4
Ossa Biskupiec Pomorski - Start Nidzica 2:2
Barkas Tolkmicko - Naki Olsztyn 6:0
GSZS Rybno - Błękitni Orneta 0:5

Kolejka 20 - 10 - 11 czerwca  
Ossa Biskupiec Pomorski - Naki Olsztyn 2:0
GSZS Rybno - Drwęca N. Miasto Lubawskie 0:2
Błękitni Orneta - Barkas Tolkmicko 4:1
Start Nidzica - Płomień Turznica 6:0
Zatoka Braniewo - Unia Susz 3:0
 Constract Lubawa - Iskra Narzym 4:1
 Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk  4:2
 Radomniak Radomno - Kormoran Zwierzewo 2:5

Kolejka 21 - 17  czerwca  
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Radomniak Radomno 3:1
Kormoran Zwierzewo - Czarni Rudzienice 4:0
Polonia Pasłęk - Constract Lubawa 2:1
Iskra Narzym - Zatoka Braniewo 4:4
Unia Susz - Start Nidzica 0:9
Płomień Turznica - Naki Olsztyn 5:3
Ossa Biskupiec Pomorski - Błękitni Orneta 2:3
Barkas Tolkmicko - GSZS Rybno 0:1

Kolejka 22 -  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0

Kolejka 23 - 5-6 maja  
Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk 0:0
GSZS Rybno - GKS Stawiguda 0:0
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Kormoran Zwierzewo 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Płomień Turznica 0:0
Osa Ząbrowo - Polonia Iłowo 0:0
Czarni Rudzienice - Huragan II Morąg 0:0
ITS Jeziorak Iława - Dąb Kadyny 0:0

Kolejka 24 - 12-13 maja  
Polonia Pasłęk - ITS Jeziorak Iława 0:0
Dąb Kadyny - Czarni Rudzienice 0:0
Huragan II Morąg - Osa Ząbrowo 0:0
Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec Kościelny 0:0
Płomień Turznica - Fortuna Dorotowo Gągławki 0:0
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek 0:0
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno 0:0
GKS Stawiguda - Radomniak Radomno 0:0

Kolejka 25 - 19-20 maja  
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk 0:0
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo 0:0
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo 0:0
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Iłowo 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Huragan II Morąg 0:0
Osa Ząbrowo - Dąb Kadyny 0:0
Czarni Rudzienice - ITS Jeziorak Iława 0:0

Kolejka 26 - 26-27 maja  
Olimpia Olsztynek - Polonia Iłowo 0:0
Polonia Pasłęk - Czarni Rudzienice 0:0
ITS Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo 0:0
Dąb Kadyny - Orzeł Janowiec Kościelny 0:0
Huragan II Morąg - Fortuna Dorotowo Gągławki 0:0
Płomień Turznica - GSZS Rybno 0:0
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno 0:0
Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda 0:0

Kolejka 27 - 30 maja  
Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk 0:0
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo 0:0
Radomniak Radomno - Płomień Turznica 0:0
GSZS Rybno - Polonia Iłowo 0:0
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Dąb Kadyny 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - ITS Jeziorak Iława 0:0
Osa Ząbrowo - Czarni Rudzienice 0:0
23:55 12
Ouvrir

Pogonić in loco & cito tą Pisowską Sadowszczyznę! -...

Powyborcze przymiarki
22:18 12
250

Czemu kasowane są komentarze? Przecież mamy wolność...

Pierwsza sesja nowej rady 6 maja
19:45 12
Swoje wiem

To temat na dłuższą rozmowę. JP był wtedy...

Pierwsza sesja nowej rady 6 maja
19:40 12
Swoje wiem

Stronnictwo Konserwatywno Ludowe

Pierwsza sesja nowej rady 6 maja
17:48 12
Sołtys

Temu aktorowi to kiedyś lodówka spadła na głowę jak...

Pierwsza sesja nowej rady 6 maja
16:59 12
Noo

Możesz przypomnieć nazwę tej partii. Ja nie...

Pierwsza sesja nowej rady 6 maja
16:50 12
Noo

Dzięki za te informacje, całkiem mi nieznane. Jakie...

Pierwsza sesja nowej rady 6 maja
Dziś: 0Wczoraj: 45więcej 60438
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 13 kwietnia

15°
wiart: 6.44 m/s wilgotność 68% ciśnienie 1021 hPa zachmurzenie 100% opady deszczu 1 mm
Wschód: 05:44
Zachód: 19:39

NIEDZ

11° - 17°

PON

7° - 15°

WT

4° - 11°

ŚR

4° -

CZW

3° -

PT

1° - 11°

Aktualności forum
jan - 4 dni temu, 2024-04-08

anusz - 4 dni temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - 4 dni temu, 2024-04-08

anusz - 4 dni temu, 2024-04-08