Afrykański pomór świń - dowiedz się więcej

dodał 2018-01-23
Afrykański pomór świń - dowiedz się więcej
Urząd Miejski w Pasłęku organizuje w najbliższy czwartek o godz. 13.00 spotkanie na temat procedur związanych z postępowaniem na wypadek pojawienia się wirusa ASF (choroby afrykańskiego pomoru świń).

 

W związku z wystąpieniem kolejnego ogniska choroby afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terenie województwa warmińsko – mazurskiego oraz przesuwającą się strefą buforową, która swym obszarem objęła gminę Młynary w powiecie elbląskim, a także realnym zagrożeniem wirusem na obszarze Gminy Pasłęk, Burmistrz Pasłęka zaprasza osoby zainteresowane do wzięcia udziału w naradzie szkoleniowej organizowanej w dniu 25. stycznia 2018 o godz. 1300 w Sali Rycerskiej w Urzędzie Miejskim w Pasłęku - informują pracownicy Urzędu Miejskiego.

Celem narady jest zapoznanie jej uczestników z obowiązującymi procedurami postępowania na wypadek wystąpienia wirusa ASF na terenie Gminy Pasłęk oraz omówienie zadań służb i podmiotów odpowiedzialnych za zwalczanie tego wirusa.

 

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#StyX   2018-01-24

Najpierw imigranci z Afryki zagrażający ludziom teraz choroba z Afryki zagrażająca zwierzętom. Czemu w szkole nie uczyli skąd ta nazwa Czarny kontynent, teraz już wiem ;/


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na zawody konne

Wydarzenie odddbyło się 2 godziny temu  

Miłośnikom jazdy konnej przypominamy o Regionalnych Zawodach w Skokach Przez Przeszkody...


W ostatni weekend czerwca zapraszamy do Młynar na Ogólnopolski Przegląd Kultury...


W niedzielę 1. lipca o godz. 17:00 zapraszamy na koncert inaugurujący Artystyczne Lato...