20 maja 2018 Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.

dodał 2018-01-10
Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.
Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Bartoszem Krzywdą - muzykiem, instrumentalistą, aranżerem przedsięwzięć artystycznych. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie.

 

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszej gminie, mające na celu integrację artystyczną części społeczeństwa. Do tej pory Bartosz Krzywda czynnie działał w Młynarach, oraz Elblągu - (założyciel Integratonu, autor wielu przedsięwzięć muzycznych i artystycznych).

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i umiejętności. Naszym celem jest wspólny, wielopokoleniowy koncert z prawdziwego zdarzenia.

Poszukujemy wszystkich, którym się po prostu chce. Mogą to być: wokaliści, instrumentaliści, tancerze, raperzy, poeci, youtuberzy, filmowcy, fotografowie itp. Mogą to być też ci, którzy jeszcze nie znaleźli swojej drogi i po prostu chcą spróbować podziałać kulturalnie. Spotkania mają na celu realizację nawet najdziwaczniejszych pomysłów uczestników, a tych z pewnością u nas nie brakuje. Udział w zajęciach pomoże odkryć pokłady własnej wyobraźni, rozwinąć zdolności, a także poznać tajniki pracy nad materiałem dźwiękowym.

Jednym słowem Bartosz Krzywda wspólnie z GOKSiR Godkowo zapraszają wszystkich, którzy czują potrzebę zmajstrowania czegoś z niczego i stworzenia fajnego wydarzenia artystycznego.

Inf. GOKSiR Godkowo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Wercia, Jasia i Hela w sanatorium

Wydarzenie odddbyło się 9 minut temu 

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali...


Dni Rodziny

Pozostało12 dni

W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


Talent po raz XV

Pozostało19 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...