Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.

dodał Ponad miesiąc temu, 2018-01-10
Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.
Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Bartoszem Krzywdą - muzykiem, instrumentalistą, aranżerem przedsięwzięć artystycznych. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie.

 

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszej gminie, mające na celu integrację artystyczną części społeczeństwa. Do tej pory Bartosz Krzywda czynnie działał w Młynarach, oraz Elblągu - (założyciel Integratonu, autor wielu przedsięwzięć muzycznych i artystycznych).

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i umiejętności. Naszym celem jest wspólny, wielopokoleniowy koncert z prawdziwego zdarzenia.

Poszukujemy wszystkich, którym się po prostu chce. Mogą to być: wokaliści, instrumentaliści, tancerze, raperzy, poeci, youtuberzy, filmowcy, fotografowie itp. Mogą to być też ci, którzy jeszcze nie znaleźli swojej drogi i po prostu chcą spróbować podziałać kulturalnie. Spotkania mają na celu realizację nawet najdziwaczniejszych pomysłów uczestników, a tych z pewnością u nas nie brakuje. Udział w zajęciach pomoże odkryć pokłady własnej wyobraźni, rozwinąć zdolności, a także poznać tajniki pracy nad materiałem dźwiękowym.

Jednym słowem Bartosz Krzywda wspólnie z GOKSiR Godkowo zapraszają wszystkich, którzy czują potrzebę zmajstrowania czegoś z niczego i stworzenia fajnego wydarzenia artystycznego.

Inf. GOKSiR Godkowo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Zagrają dla Przemka

Pozostało12 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...


Wiosna Teatralna

Pozostało23 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...