19 listopada 2018 Seweryny, Maksyma, Salomei

Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.

dodał 2018-01-10
Bartosz Krzywda w Godkowie - nowe inicjatywy kulturalne.
Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Bartoszem Krzywdą - muzykiem, instrumentalistą, aranżerem przedsięwzięć artystycznych. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie.

 

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszej gminie, mające na celu integrację artystyczną części społeczeństwa. Do tej pory Bartosz Krzywda czynnie działał w Młynarach, oraz Elblągu - (założyciel Integratonu, autor wielu przedsięwzięć muzycznych i artystycznych).

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i umiejętności. Naszym celem jest wspólny, wielopokoleniowy koncert z prawdziwego zdarzenia.

Poszukujemy wszystkich, którym się po prostu chce. Mogą to być: wokaliści, instrumentaliści, tancerze, raperzy, poeci, youtuberzy, filmowcy, fotografowie itp. Mogą to być też ci, którzy jeszcze nie znaleźli swojej drogi i po prostu chcą spróbować podziałać kulturalnie. Spotkania mają na celu realizację nawet najdziwaczniejszych pomysłów uczestników, a tych z pewnością u nas nie brakuje. Udział w zajęciach pomoże odkryć pokłady własnej wyobraźni, rozwinąć zdolności, a także poznać tajniki pracy nad materiałem dźwiękowym.

Jednym słowem Bartosz Krzywda wspólnie z GOKSiR Godkowo zapraszają wszystkich, którzy czują potrzebę zmajstrowania czegoś z niczego i stworzenia fajnego wydarzenia artystycznego.

Inf. GOKSiR Godkowo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...