22 września 2018 Tomasza, Maurycego, Joachima

Bezradna opozycja

dodał 2017-07-16
Bezradna opozycja

Naczelnik Kaczyński wykorzystuje bezradność opozycji i demontuje państwo. Politycy opozycji nie mają pomysłu na zatrzymanie PiS – u. Zbyt zajęci są swoimi gierkami i troską o własne interesy. Totalnie rozczarowuje Platforma Obywatelska i partia Ryszarda Petru. Miota się również okazyjny sojusznik Kaczyńskiego Kukiz 15. Lider PO Grzegorz Schetyna zbyt często zmienia zdanie, żeby mógł być traktowany poważnie. Okazuje się, że sukcesy w organizacji sportu nie koniecznie muszą przekładać się na powodzenie w polityce. Zupełnie nie widać lokalnych „kacyków” Platformy. Nie wiem jak zamierzają oni przekonać do siebie wyborców? Chyba, że odpuszczają sobie już teraz wybory samorządowe w 2018 i parlamentarne w 2019 roku. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Grab   2017-07-21

Cierpliwości, odkomuszy się i reszta. Teraz po likwidacji mafii sędziowskiej ruszy to wszystko bardziej wartko. Właśnie w Senacie trwa proces likwidacyjny.


#Podpis   2017-07-21

oj racja z tym odkomuszaniem.... chociaz policja to już chyba mocno odkomuszona....:) najgorzej z kulturą, szkolnictwem i dyplomacją...


#Podpis   2017-07-21

Ty się komuszy sierżancie najpierw sam odkomusz.


#Marek Chrapan   2017-07-21

Niestety, Prezydent wydłużył proces zmian (jeżeli już chciał to mógł zażądać wprowadzenia spolecznego nadzoru - w wyborach powszechnych do SN, KRS, TK - ławy przysięgłych w niższych instancjach). Teraz to temat wróci jesienią, a tu trzeba jeszcze zreformować - odkomuszyć - pozostałe dziedziny jak Mendia , resztę służb i POlicji, całość dyplomacji , szkolnictwa poczynając od podstawowego, a kończąc na wyższym, Kulturę postkomuszo-LGBTowską wyprowadzić z publicznej, Służbę Zdrowia itp....


#Grab   2017-07-21

I bardzo dobrze. Sprawa idzie w dobrym kierunku. Teraz toczy się w Senacie - opozycja jak zwykle destrukcyjna ale bezsilna.


#Podpis   2017-07-21

spin wyraża tylko sygnał do tego , co komuniści zawsze robili. Jak sie nie dało rządzić juz bo sie kompromitowali totalnie, to wprowadzają ,,do gry,, kogoś nowego. Takim nowym graczem miał byc Petru , potem Kijowski, Potem Frasyniuk a teraz juz nie maja chyba kogo.... Tusk chce przyjechac, ale mu Pezydent Duda nie pozwolił. I dobrze.


#Ab   2017-07-21

Częściowo oglądałem obrady Sejmu i jestem zawiedziony opozycją. Całkowity brak kontrargumentów na wystąpienie posłów sprawozdawców. Ciągle teksty typu- robicie PRL bis, wracacie do komuny, likwidujecie niezawisłość itd bez konkretów.A Kaczyński ogarnął prawicę i jest efekt. Ma Ziobrę,Gowina i poparcie społeczeństwa. Tak trzymać.


#Spin   2017-07-21

Przestańcie ubliżać ludziom na protestach. To nie świnie z korytem. Język i kultura w sporach.


#Grab   2017-07-21

cieszę się spinie, że dojrzałeś wreszcie nieudolność obecnej opozycji (totalnej he, he,). Twoje marzenia o roli ulicy to tylko mrzonki.


#Grab   2017-07-21

spin, przejrzyj wreszcie na oczy. Opozycja nie ma jaj, jej krzyki to krzyki rozpaczy za utraconym korytem, którego nie będzie już mógł wesprzeć robaczywy wymiar niesprawiedliwości. Mafia polityczno-złodziejsko-sądowa traci właśnie zęby wybite przez ostatnie uchwalone ustawy. Krzyki o niszczonej demokracji, o dyktaturze, to kamuflaż prawdziwych przyczyn oporu wobec koniecznych zmian.


#Spin   2017-07-21

Mina Gowina bezcenna. Wystąpienie Kaczyńskiego poniżej krytyki. Postawa prezydenta podobna do słynnego kabaretu. Krzykacze Nowoczesnej nie traktowani poważnie. PO ze Schetyną bez polotu i ciągle się otrząsają. Prawdziwa demokracja, to ludzie na ulicy. Taki mamy obraz obecnej Polski.


#Spin   2017-07-21

Opozycja chociaż ma jaja. Kukiz 15 tchórz.Chciał państwa obywatelskiego a wyszedł na przystawkę.Do gry musi wejść ktoś nowy, bo inaczej zaleje nas fala taniej propagandy i niszczycieli kraju. PO, PIS jeszcze nie dostali dobrej nauczki. Spierajcie się dalej, który z was partyjniaków jest lepszy a w oczach nas, to wy popierający chory układ jesteście winni.


#Pic   2017-07-21

Poczekajcie pisowscy dojarze lekkiej kaski i krótszego okresu pracy itp...... jeszcze wyjdzie Wam to bokiem jak zabraknie kaski w budżecie na taki lajf jaki zafundowali :Jaruś ,Beti,Antonio i spółka .A to bedzie szybciej jak myślicie ,jeszcze szybciej ....


#Grab   2017-07-17

To jednak cud ! Pan redaktor, zwolennik PO zamieścił tak krytyczne zdanie o opozycji w tym o swojej ulubionej PO, której zawsze kibicował - ZBYT SĄ ZAJĘCI SWOIMI GIERKAMI I TROSKĄ O WŁASNE INTERESY. Widzicie ateiści? Cuda jednak się zdarzają i to na naszych oczach.


#Roman   2017-07-17

Do grab: nie masz racji, gdyż na PO nigdy nie głosowałem, zapewniam. PiS zwyciężył demokratycznie, zapewniam. Wskazałem Ci jedynie wynikające z tego skutki. Nasz Naród zlekceważył głosowanie. Taka jest obiektywna prawda. Nawiasem mówiąc, cenię sobie dysputy z Tobą. Dlatego nie wymachuję Ci kciukiem. Mam swe wątpliwości, jako były Solidaroiściowiec, z tej I-wszej Solidarności, jako były robotnik, ostatnio geodeta, przez 19 lat, obecnie rolnik, który, w wyniku spadku gospodarkę przejął. Idę doić.


#Grab   2017-07-17

Do Romana - pretensję kieruj nie do mnie tylko do ordynacji wyborczej. Nie mówię, że jest ona słuszna ale jak do tej pory jest obowiązująca i nikt jej jakoś nie kwestionował. Dopiero przegrana mafia zaczyna ją krytykować, choć gdy wygrywała to było wszystko w porządku. A Ty tu powtarzasz argumentację przegranej mafii. Czyż nie mam racji?


#Roman   2017-07-17

Do grab: to cytat z Twego postu: [Walec pisowski wybrany demokratycznie toczy się i nikt go nie może zatrzymać.}. Walcem nazywasz coś, co zostało wybrane przez 18% Narodu, a 38% głosujących. Niby demokratycznie. Dzięki temu [demokratycznie] został wybrany Trybunał Konstytucyjny i nadal demokratycznie, zostanie wybrany Sąd Najwyższy, w dalszej kolejności< demokratycznie, wciąż przez p. mgr prawa Ziobro, prezesi wszystkich Sądów. W jeszcze dalszej kolejności, sędziowie piłkarscy.


#Grab   2017-07-17

Zbyt są zajęci swoimi gierkami i troską o własne interesy - pisze o politykach opozycji redaktor. Święta prawda ! Widzę, że pan redaktor Głosu Pasłęka przejrzał na oczy i zaczął mówić tak jak mówi PiS. Należy się z tego tylko cieszyć.


#Podpis   2017-07-17

Temu łamistrajkowi Heńce Krzywonos trzebaby odebrać tę emeryturę 6500 zł. Dostała za kłamstwo.


#Grab   2017-07-17

Zupełnie nie widać lokalnych kacyków Platformy - bardzo się martwi redaktor. Jeszcze bardziej się martwi tym, jak oni przekonają do siebie wyborców. Panie redaktorze, mam dla Was dobrą radę - niech Platforma pójdzie do spowiedzi. Tym razem nie do księdza, tylko do wyborców. Niech szczerze wyzna wszystkie swoje grzechy i poprosi o pokutę i rozgrzeszenie. Być może wtedy wyborcy wam wybaczą i ponownie wybiorą was na tak upragnione funkcje. Gwarancji nie ma. że tak będzie ale przynajmniej nadzieja.


#Wyborca   2017-07-17

No cóż będzie Białoruś bis. Łukaszenka też został wybrany w demokratycznych wyborach i co?. W sumie co się dziwić. Połowa Polaków to tacy Białorusini (i z tamtych okolic pochodzą), którzy bezpiecznie czują się na krótkim łańcuchu. Aby micha, aby buda i szczekanie np. na obcych. Widzicie, nawet to im władza zapewniła dla komfortu psychicznego - obcych. Nie znają, nie widzieli a najgłośniej szczekają. Ja widać po komentarzach, tu też są tacy wdzięcznie merdający ogonkami.


#Grab   2017-07-17

Naczelnik Kaczyński demontuje państwo - napisał wielce zmartwiony redaktor. Zapomniał tylko napisać że demontowane jest państwo nieuczciwości, złodziejstwa i niesprawiedliwości. Ile jest obecnie wykrywanych afer, zamiatanych wcześniej pod dywan? Aby te afery zostały sprawiedliwie osądzone, muszą być sądzone przez uczciwych sędziów a nie przez sędziów rozgrzanych.


#Podpis   2017-07-17

... i to by było na tyle..... :))


#Grab   2017-07-17

Bezradna opozycja - wyznał szczerze wielce zmartwiony redaktor. I ten tytuł może nam oszczędzić dalszych sporów. Walec pisowski wybrany demokratycznie toczy się i nikt go nie może zatrzymać. No i dobrze. Jeśli parlamentarna opozycja jest bezsilna to co Wy - przeciwnicy PIS-u w Pasłęku - możecie bidaki wskórać? Nic, tyle Waszego co się nastukacie w klawiaturę.


#Www   2017-07-17

Podpis jaki ty masz sprany mózg, naprawdę nie umiesz sam myśleć i wyciągać wnioski?


#Podpis   2017-07-17

To popieraj dalej to daleko zajdziesz,naprawdę pogratulować glupoty,weź jeszcze tych uchodzcow do siebie jak taki cwany i powiedz dla Schetyny ze może Cię doic z kasy.


#?   2017-07-17

Popierałam i popre PO!


#Podpis   2017-07-17

A kto normalny głosuje na PO albo inne Swetru ? Trzeba być naprawdę idiota żeby ich popierać,chociaż znajdzie się parę pajaców takich jak jp.Przez 8 lat dymali Polaków a teraz nagle odsuneli ich od koryta i wielki płacz.Opozycja zasrana myślą tylko jak tu znowu się dobrać do pieniędzy Polaków.Nie ma prosiaki skończyło się!!


#Po   2017-07-17

ale jaja !!!! Jaro i jego kot zaczęli już ostro działać , a nawet w Pasłeku -i Pani Basia już zaczyna na nowo dzi)ałać aby wyprzedzić różne instytucje w pozyskiwaniu funduszy na Swoje np( Dom Dziecka,


#Bogdan dziaslo   2017-07-16

chrapan jak sie czujesz jako komunistyczny pionek ? nie wstyd ci było służyć komunie ? walczyc o jej jasna przyszłość? napisz co wtedy czułeś zdrajco , to moxze być ciekawe


#Marek Chrapan   2017-07-16

Autor piszący o bezradności opozycji nie rozumie pojęcia opozycja - Opozycją wobec rządzących jest opcja prezentująca inny program polityczny, społeczny, gospodarczy. Czy nazywana opozycją zbieranina lumpów wyrzuconych z baru Sowa end.... ma jakiś program oprócz dzisiaj zaprezentowanego - 50 trupów jako ekwiwalent za odsunięcie od rządów PiS? NIE MA! I tylko chodzi o odzyskanie utraconego korytka. JEŻELI PiS nie zrobi porządku z tą bandą to Polacy zrobią i z bandą i z PiSerm


#Minister   2017-07-16

Nie ma jak to, kiedy demokraci obrażają rząd wybrany w DEMOKRATYCZNYCH wyborach... WOLNOŚĆ! RÓWNOŚĆ! DEMOKRACJA!


#Obywatel   2017-07-16

Atmosfera w Polsce zwiastująca koniec PIS-u.


#Gf   2017-07-16

komunisci, kombinatorzy i złodzieje robią ciamajdan teraz w Warszawie.....:)) uuu...


#Grab   2017-07-16

Właśnie w Warszawie zaczął się spęd przeciwników reform sądowych. Widzę nowego wodza KOD-u, za nim Balcerowicz a za nim Frasyniuk. Jeden przemawia. reszta co jakiś czas skanduje - demokracja lub inne hasło. Komicznie to wygląda, bo w istocie jest to komedia bez żadnych konkretnych następstw.


#Podpis   2017-07-16

a do sukcesji po cezarach zgłaszał pretensje Bolek Wałęsa, jako potomek cesarza Valesa..... hi hih ih


#Podpis   2017-07-16

nie, no bez przesady, krol jest tylko jeden, to w dodatku jest król jewropy. Tusk


#Roman   2017-07-16

By sprowadzić temat ad absurdum uważam, że opozycja powinna wystąpić do Marszałka Sejmu z wnioskiem o przegłosowanie nadania p. posłowi Kaczyńskiemu zaszczytnego tytułu Caesar honoris causa. Pani profesor - posłanka z PiS będzie zachwycona, reszta posłów z tejże partii będzie miała mieszane uczucia, lecz na skinienie przegłosują. Niezadowoleni z nadania tytułu będą mogli wołać: Ave Caesar, morituri te salutant!


#J.n.   2017-07-16

Platforma przez 8 lat mówiła, że naprawia państwo. Lewactwo tej partii polegało na byle jakości a przekręty wmawiali ludziom, że to jest coś normalnego. PiS naprawia państwo, przynajmniej jest to wielka determinacja i ludzie to widzą. Czy będzie dobrze, to trzeba poczekać. Ci którzy mieli wcześniej dobrze będą zawsze krytykować, ale ci którzy chcą uczciwości dostrzegą to. Nie wszytko może jest idealne, ale ludzie też nie są idealni i się mylą.


#Redaktorze   2017-07-16

Wszyscy ciągną tylko dla siebie i nie ważne czy to PIS czy PO a gazeta wg mnie Panie redaktorze powinna być obiektywna a nie służyć wyrażaniem własnego poglądu. Prawda jest taka że bez wyrolowania połowy społeczeństwa posłem się nie zostanie a do tego trzeba potem wszystko robić żeby tam pozostać.Tyle w temacie


#BK   2017-07-16

Prawdą w tym artykule jest, że opozycja jest bezradna, ale to nie rząd demontuje Polskę. Tylko właśnie ta opozycje, która postanowiła, że podpali swój dom, skoro nie może w nim rządzić.


#Podpis   2017-07-16

co to jest ,,lekka kaska,,? Ale słownictwo ... po prostu szmaciaki i wszystko jasne... hi hi hii


#Pic   2017-07-16

Poczekajcie pisowscy dojarze lekkiej kaski i krótszego okresu pracy itp...... jeszcze wyjdzie Wam to bokiem jak zabraknie kaski w budżecie na taki lajf jaki zafundowali :Jaruś ,Beti,Antonio i spółka .A to bedzie szybciej jak myślicie ,jeszcze szybciej ....


#Grab   2017-07-16

Ależ każdy złodziej robi dobrze... sobie. A ja miałem na myśli dobro ogółu.


#Podpis   2017-07-16

do @Grab, jak to nie robią nic dobrego? Oni robia dobrze... sobie.


#Podpis   2017-07-16

Grabiec z PO pisze, że trzeba aktywować, bo któregos dnia obudzą się w kajdankach, O to chodzi, PO boi sie kajdanek ... he he he


#Podpis   2017-07-16

To nasz Napoleon tez z pelo aktywność posłów z regionu słabiutka a wybory tuz tuz


#Grab   2017-07-16

Oczekiwać od posła PO by coś zrobił dobrego? Jeśli nie zrobi nic złego, to już szczyt jego działalności.


#Na wybory się chodzi, a nie siedzi w domu.   2017-07-16

Jest ok. 30.500.000 Polaków uprawnionych do głosowania. Na pokurcza z drabinką głosowało ostatnio lekko ponad 5.000.000 mohair-kato-kibol-fanów. A więc przede wszystkim muszą ruszyć du.py ci co nie chodzą do wyborów. I nie po to by głosować na zębatego Schetynę, plączącego się R. Petru czy partię chłopską Kosiniak-Kamysza. Idzie o to by raz na zawsze pogonić pokurcza !!! - iść do wyborów i znowu zobaczyć (po raz 10. ty) łzy w jego parszywych ślipiach !


#Podpis   2017-07-16

Przecież u nas rządzi nadal postkomuna więc o co płacz? aaaa... chodzi o wybory,,,:) Co zrobił poseł , jak on się nazywa, ten młody,,, poseł dla Pasłęka,,,,? hi hihihi tak robi, że nie pamiętamy nawet jego nazwiska...


#T   2017-07-16

redaktorze dobrze piszesz, omamili ludzi 500 plus i obnizeniem wieku emerytalnego, PO co prawda podwyzszyła wiek emerytalny ale takiej mundurówce podwyzszyła mozliwosc przejscia po 25 latach nie po 15, przyszedł Pis i wiek emerytalny obnizali oprócz mundurowym, to jest nie tylez piękne ile sprawiedliwe spolecznie choc i tak 25 lat to za mało,


#Lol   2017-07-16

A co to ma do Pasłęka?


#Doradca   2017-07-16

Pozwólmy rządzić całą kadencję, a potem krytykujmy rządzących.


#Ireneusz Prezytulski.   2017-07-16

Jeszcze jedno - w uwadze napisano, że wszelkie próby obrażania kogoś będą usuwane. Niestety, tak nie jest. Często tu ludzie wzajemnie obrzucają się wulgaryzmami. Np. pod notką o odkrytej plantacji konopi, przez trzy dni wylewały się obraźliwe komentarze jakichś ćpunów, zanim zostały usunięte.


#Ireneusz Przytulski   2017-07-16

Panie Redaktorze! Szkoda, że nie potrafi Pan wznieść się ponad tę kłamliwą ofensywę peowskich złodziei i krętaczy, którzy przez lata żerowali na Polsce i powtarza tu ich brednie. To, że jest Pan ich zwolennikiem, o czym świadczą wrzucane tu przez Pana od czasu do czasu notki to pańska sprawa ale takie kłamliwe oskarżenia to już co innego. A co do kacyków PO, to przecież jest Pan jednym z nich, tyle że nieformalnym.


#Ja   2017-07-16

Kaczyński demontuje Polskę? Ty czubku.. to co robił do tej poryTusk, Szchetyna i inne Nowaki? Boisz się, że Ci się też dobiora do dupy co?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...