23 września 2018 Tekli, Boguslawa, Linusa

Cztery komitety

dodał Ponad tydzień temu, 2018-09-10
Cztery komitety

Cztery komitety wyborcze zarejestrowano w wyborach do rady miejskiej w Pasłęku. Kandydatów mogą wystawić również komitety zarejestrowane centralnie i tak będzie zapewne w przypadku PiS. Oto nazwy komitetów i ich pełnomocnicy:

- KW Pasłęk Przyjazny Mieszkańcom, pełnomocnik Jarosław Jarka

- KW Pasłęk Razem, pełnomocnik Krzysztof Kopański

- KW Wspólnie Dla Pasłęka, pełnomocnik Robert Budkiewicz

- KW Pasłęczanie, pełnomocnik Wiesław Śniecikowski.

Przypominamy, że do 16 września można zgłaszać kandydatów na radnych, a do 26 września kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów.

jp

 

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Włącz myślenie   4 dni temu, 2018-09-19

Jak dla mnie każdy kandydat będzie lepszy od tego który zasiedział kuper na stołku burmistrza.Trzeba być o chorych zmysłach,żeby nie widziec tych wszystkich przekrętów! Ludzie,wezcie włączcie myślenie,przestańcie być marionetkami ! Miejcie coś do powiedzenia,nie tylko do paplania językami tu!


#Fun chrapcia   6 dni temu, 2018-09-17

Za twoich chrapcio czasów była absoluina bolszewia z dwoma brzuszkami teraz tylko słaba polszewia z jednym. Pedalstwa też nie było bo nie można o tym było mówić. Dopiero teraz wyciągane sa przypadki w kk z lat sześćdziesiątych. Jak ty możesz komuszy wychowanku takie pierdy tu wklejać?


#Marek Chrapan   6 dni temu, 2018-09-17

Kandydaci na członków Komisji Wyborczych mają jeszcze 3 dni na zgłoszenie się z ramienia RKW na tel. 796 030 422 Istnie możliwość uzyskania upoważnień do wystawiania kandydatów na członków KW w gminach Młynary, Rychliki, Godkowo - kontakt jak wyżej.


#Nick #Marek Chrapan  6 dni temu, 2018-09-17

Szukasz członków? W PO są same członki!


#Marek Chrapan#Nick   6 dni temu, 2018-09-17

Członki z POlszewii kieruję do Biedronia.


#Oddam głos   6 dni temu, 2018-09-17

Jeśli chodzi o kandydatury na burmistrza,zdecydowanie nasze miasto potrzebuje świeżej krwi. Kandyduje pan Kopański,który nie boi się powiedzieć VETO obecnie panującemu. Takich właśnie ludzi potrzeba,którzy mają własne zdanie i nie trzęsą portkami ze strachu o posadkę. Idz jeden z drugim na spotkanie z panem Kopańskim,zapytaj co planuje-bez ogródek i mieszania ci w głowie,powie. Dość mydlenia pasłęczanom w głowach! Zacznijmy myśleć !!!


#Pytajnik#Oddam głos  6 dni temu, 2018-09-17

Możesz wskazać kiedy ostatni raz Kopański powiedział "weto"?


#Wyborca świadomy#Pytajnik  6 dni temu, 2018-09-17

Jeśli potrafisz zadać trudne pytanie to ci nie odpowie. Na tego typu spotkania przychodzą sami klakierzy. grabianka już się nauczyła kontestować.


#Ciemny Gród#Pytajnik  6 dni temu, 2018-09-17

Nie raz.A co najważniejsze,w Pasłęku trzeba mieć nie lada odwagę żeby głosować przeciw klice burmistrza,a on ją ma. A co do wpisów na blogu,to ma prawo kasować komentarze,które są atakiem na niego.I nie sądzę,żeby było to spowodowane fochem z jego strony.Kaxdy dba o swoją reputację.Idz na spotkanie z nim,przedstaw swój problem,na pewno ci wszystko powie.Burmistrz teraz chodzi po mieście i dłoń ściska każdemu,a ja pytam,nie znudziło was to jeszcze?Co wybory to ta sama gierka,a ludzie się na nią nabierają! Spróbujmy inaczej,nie korupcyjne,ot tak,po ludzku do człowieka.I nie tylko wtedy kiedy nadchodzą wybory.Pixa tym mam dosyć oglądania jego osoby na każdym zdjęciu,to zaczyna być żenujące.


#Tez wyborca#Ciemny Gród  6 dni temu, 2018-09-17

Czy ktoś ci zagląda w kartę wyborczą jak skreślasz? O jakiej odwadze ty pitolisz? A Kopański zanim zamieści komentarz na swoim blogu to go najpierw ocenzuruje i puszcza same mu sprzyjające. Wejdź na jego blog i zobacz.


#Ja   6 dni temu, 2018-09-17

Nie jestem z Pasleka i nic mi do wyborow w Pasleku ale jak czytam te wszystkie wypociny to sie niedobrze robi


#Jak ja nie cierpię idiotów#Ja  6 dni temu, 2018-09-17

To masz dwa wyjścia: nie czytać albo rzygać.


#Przemocowiec   6 dni temu, 2018-09-17

Kopański ma szklaną doopę i nie znosi żadnych innych opinii niż te, które on prezentuje.! Niewygodnym czytelnikom nie zamieszcza komentarzy, wszystkie muszą być cenzurowane, po linii i na bazie a jak ktoś za wiele napisze to zablokuje mu dostęp do bloga. Czy analogicznie będzie się chować za szafą jak przyjdzie niewygodny ale merytorycznie przygotowany klient?


#Nick#Przemocowiec  6 dni temu, 2018-09-17

No właśnie ja też pisałem wiele komentarzy. Jeden z nich brzmiał tak - Był Pan w komitecie budowy drogi takiej i takiej a zapomniał ją Pan wpisać do budżetu. Więc po co te złudne zainteresowanie. Po owocach nas poznacie. Owoców nie widać i nie sądzę aby one były. Komentarz nie pojawił się publicznie.


#Dość pochlebców#Nick  6 dni temu, 2018-09-17

Czyli potwierdzasz to co napisałem. Mnie zablokował dostęp. Gdyby miał cojones to by zamieścił wpis i się do niego odniósł. Po to jest blog. Gościu jest chemicznie impregnowany na krytykę. Doktor obrażalski. Taki nie może być burmistrzem. Ma własną firmę a dziś byle jaki interes własny jest lepszy od fuchy burmistrza. Albo gówniano prowadzi firmę to wtedy powali i miasto albo ma chore niespełnione ambicje.


#Gdzie to weto   6 dni temu, 2018-09-17

cyt. z bloga: Moim celem pracy w Radzie Miejskiej jest działanie na rzecz lokalnej społeczności, by władze czyniły to, co do nich należy tj. uczciwie zarządzały miastem i gminą, by wszelkie jej działania były korzystne dla nas i transparentne, by wszystkim nam żyło się lepiej. ------Władzę w gminie sprawuje Rada, to co czyni w takim razie radny Kopański wiecznie kontestując radę której sam jest członkiem? Kontestuje działania burmistrza, tyle, że >Przy tym punkcie /absolutorium dla burmistrza/nie było dyskusji, nie pojawiły się też żadne dodatkowe pytania. Radni z Klubu Pasłęk Razem (cztery osoby) wstrzymali się od głosu. Reszta była "za".


#Czekam na pozew w trybie wyborczym będą jaja   6 dni temu, 2018-09-17

Kopański na swoim blogu nie podaje dat notek. Wszystko po to, żeby sprawiać wrażenie, że jest aktywny. A informacje na samym przodzie sprzed dwóch lat. Odsłon też śladowa ilość. Do komentarzy się nie ustosunkowuje. To po cholerę taki milczek udający pracusia?


#Pies biegajacy za wozem bedzie biegać i za saniami   6 dni temu, 2018-09-17

Ale są w urzędzie doopki, które się szarogesią, uważają się za najmądrzejszych i wykonają najbardziej obrzydliwe zadanie. Ci mu pomogą bo nauczyli się szczekać tak jak pan każe.


#Widzący   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Start Do koryta !! kwiiii, kwii,, hrum hrum tylko to dla was sie liczy pisowcy peowcy kodowcy razem ale jednak osobno solidarni złodzieje itd Wszystkie świnie przy korycie maja się znakomicie. dla polaczków żucą 500+ i zamknąć..


#Bonus#Widzący  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Tak wyborcy PO to sami analfabeci z tego co widzę i osoby bez odrobiny wyobraźni owieczki TVN-u


#Rolnik#Widzący  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

,,żucą,, napisał kwii,kwii.Idź do chlewa,podano do koryta.


#Pytam#Widzący  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

a ty widzisz tu pisowca? który to?


#Misio#Pytam  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Szkoda że taka wspaniała partia nie wystawiła kandydata , zaraz bym zagłosował a tak znowu muszę zagłosować na pełowca


#Zdziwiony#Misio  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Czy oprócz peowca nikt nie kandyduje? Czy wszyscy kandydaci to peowcy?


#No tak#Misio  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Nie musisz, głosuj na NIE-PEOWCA a to jest Kopanski i byc moze Jarka ( nie znam Jarka, to chyba nie PO-wiec?).


#Misio#Zdziwiony  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Programu nie przedstawili, to kto ich tam wie, jedynie wiadomo że Kopański to tylko taki folklor wyborczy, startował jeszcze w XX w ale nigdy nie powiedział co tam by zrobił, tyle że że chce być burmistrzem, obiło mi się o uszy że pozostali, też idą tylko w tym kierunku


#No tak#Misio  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

To musisz mieć trochę poobijane uszy. Biedaku....


#Lol#Pytam  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

To fakt, gdyby był jakiś pisowiec, to nie ukrywał by się za jakimś komitetem, to są ludzie niesamowicie odważni, wszędzie chodzą z podniesionym czołem ( no może, oprócz momentów, jak Rydzyka po rękach całują i dają mu nieopadkowaną kopertę).


#Ed#Lol  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Jaki pisowiec w Pasłęku? Sławek już się postarał, że Pisu w Pasłęku nie ma i nie będzie.


#Jestem za Kopańskim#No tak  6 dni temu, 2018-09-17

Pan Krzysztof Kopański jak najbardziej głos swój oddam na niego.Facet ma poukładane w głowie,a i pomysł ma na miasto. Zmiana potrzebna,w innym wypadku staniemy się przez kolejne lata marionetkami chochoła,który już nic nie robi,prócz uśmiecha się do zdjęć.


#Bonus#Jestem za Kopańskim  6 dni temu, 2018-09-17

Ten Pan niech zostanie przy prowadzeniu bloga. Bycie burmistrzem to troszeczkę więcej


#Grab   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

a ja moge iść o zakład ,ze wygra stary burmistrz ,bo to dobry gospodarz


#Desperat#Grab  6 dni temu, 2018-09-17

Dobry gospodarz ??? Padnę zaraz na zawał!


#No tak#Grab  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Lewactwo znów podszywa sie pod Graba, co za komuszysyn.


#Abc logiki#No tak  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Komusze syny takie przecież są, tylko dlaczego boją się Graba. No to jak bardzo muszą trząść portkami przed młodszymi i aktywnymi.


#Ajwaj#Abc logiki  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Boja sie graba żeby im się pod nosem nie zebździł, bo pewno już nie panuje nad odruchami.


#Ja#Grab  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Wygra, to jest pewne, ale nie dlatego że jest taki dobry, tylko dlatego że nie ma z kim przegrać


#Nick#Ja  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Raczej z powodu bolączki większości gmin. Z powodu układów.


#Rymło mi się   Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Miron Sycz i Sadowski oba partyjniaki Pierwszy mały cwaniaczek, drugi bylejaki. Obaj w parlamencie w fotelach zasiedli I tam w stołóweczkach smacznie sobie jedli. Lecz gdy się wyborcy na nich już poznali To ich z tych foteli szybko wykopali. Rety! Co to będzie! Toż straszne kłopoty! Wreszcie trzeba będzie znów iść do roboty! Lecz dobrzy koledzy ich poratowali, I ciepłe posadki im pozałatwiali. Teraz znów jest błogo, już o nic nie chodzi. A że na koszt innych? Co ich to obchodzi.


#Rozśmieszony#Rymło mi się  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Wprawdzie rymy częstochowskie, ale to nieważne - wpis w samo sedno.


#Em   Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Do El - Sławek jak pies ogrodnika, sam niezdatny to i drugich blokuje.


#Nick#Em  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Oczywiście , że słabeusz umysłowy Sławek nie dopuści do istnienia PiS w Pasłęku. Pasłęk tylko na tym traci.


#Sasiad#Nick  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Pasłęk traci ale PO zyskuje.


#Pasłeczanin#Em  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Sławek siedzi na innym stołku i ma w czterech literach Pasłęk i pasłęczan. Co go obchodzą jakieś tam wybory..


#Kazik   Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Jarka na burmistrza.Najlepszy kandydat.


#No tak#Kazik  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Może się zaprezentuje, niestety nie znamy kandydata. Czekamy na spotkanie przedwyborcze.


#Labek   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Ja nie wiem czemu się tak wszyscy czepiacie obecnego burmistrza miasta mi on pasuje zawsze jakoś idzie się z nim dogadać a przedawszystkim Pasłęk pięknie wygląda, owszem popełnia błędy ale któż z nas jest nieomylny ?? Jak przyjdzie nowy burmistrz i będzie po swojemu chciał rządzić to dopiero każdy doceni obecnego burmistrza.


#Jhgf#Labek  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

Popełnia błędy? jakie? Ma sukcesy ? jakie? Może rozwiniesz tę jajcarską wypowiedź.


#Pytam#Labek  Ponad tydzień temu, 2018-09-11

lizydu.ie, dogadujesz się z burmistrzem.... ciekawe jakie "argumenty" przynosisz do burmistrza .... ha ha haaaa ... Gertych by się uśmiał....


#Nick#Labek  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

To moze kilka przykladow sukcesow naszego obecnego rzadzacego napoleona


#Grab   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

pod jakiego ja graba niby sie podszywam ? co za debile ,mysla ze jacys komunisci ..... co im sie roi w tych durnych łbach?


#Pasłęczanin#Grab  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Twoje prostackie słowa już cię dyskwalifikują, nieudolny podszywaczu..


#Zdziwiony   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Zamiast spytać kandydatów co oferują wyborcom, rzucacie błotem a na apel Chrapana o zgłaszanie się do kontroli wyborów jakiś beneficjent klik zgłasza sprzeciw dla reform. Czy to normalne?


#Widzący#Zdziwiony  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

A czy w Pasłęku jest normalnie?


#MarekChrapan   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

W związku z nową Ordynacją Wyborczą ustanawiającą po dwie komisje w każdym z lokali wyborczych (jedna do przeprowadzenia wyborów, druga osobna - ci z pierwszej nie mają prawa uczestniczyć w drugiej -tylko do liczenia głosów), Ruch Kontroli Wyborów potrzebuje więcej też obserwatorów do kontroli prawidłowości działań poszczególnych komisji. Zgłoszenia SMSami kierować na nr 796 030 422


#Qwerty#MarekChrapan  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Przecież komisja składa się z przedstawicieli komitetów wyborczych i oni mają gwarantować sprawiedliwe wybory. To co lumpów zgłosiliście żeby jeszcze ich kontrolować. A kto będzie kpntrolował kontrolujących a ich potem kto itp itd.


#Pytam#MarekChrapan  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Z jednej strony dobrze, a z drugiej brak ludzi pewnie. Czy jeden obserwator może obserwować obydwie komisje- obsługującą i potem liczącą?


#Do roboty ciule niemyte#MarekChrapan  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Szukaj. takich samych durni jakim jesteś. Reform się wam zachciało a w terenie same kopidoły i komusze sierżanty.


#Qwerty#MarekChrapan  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Organizacyjnie zjebaliście wybory na maxa. Na wyniki czekamy tydzień. Prawda panie i panowie urzędnicy wyborczy?


#Czas na zmiany natpoleon do wymiany   Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Wyborco dobrzy ludzie karmia ciastem a źli obietnicami !!!


#Jak ja nie cierpię idiotów#Czas na zmiany natpoleon do wymiany  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Już Maria Antonina na informację, że ludzie nie mają chleba odpowiedziała żeby jedli ciastka.Jeszcze jeden z drugim będziesz tym ciastem rzygał.


#śmieszek#Jak ja nie cierpię idiotów  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

Ty od idiotów. Nadal straszysz???


#Jak ja nie cierpię idiotów#śmieszek  Ponad tydzień temu, 2018-09-10

To ni groźba, to zapowiedź.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało4 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...