21 lipca 2018 Daniela, Diany, Wawrzynca

Czyje trociny?

dodał 2016-05-05
Czyje trociny?

Od kilku miesięcy na poboczu ulicy Bohaterów Westerplatte leży hałda trocin, pozostałość po gałęziach obciętych z przydrożnych drzew. Ze względów estetycznych wypadałoby to posprzątać. Ulica i trociny należą do Zarządu Dróg Powiatowych. Pan dyrektor ZDP powie pewnie, że znowu się czepiam, ale to mieszkańcy prosili o interwencję. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   2016-05-07

Te trociny czy zrębki można przecież wykorzystać jako ściółkę pod rośliny ozdobne np.róże rosnące na miejskich rabatach...Tu potrzebna jest logika i trochę chęci na współpracę.( do wspomnianego pana dyrektora)


#Danka   2016-05-06

Najlepiej nie sobie ale komuś podrzucić śmiecie pod nos otrzepać ręce,udać wariata i odejść .Śmieja się z meneli ale takim postępowaniem daleko od nich nie odskoczyli.


#Podpis   2016-05-05

kolego piszący poniżej nikt z przedsiębiorców tego nie robił bo zrobił by to do końca jak należny inaczej nie dostali by wynagrodzenia za nie skończona prace to robili ludzie zatrudnieni w ZDP na początku Lutego i do dziś nie mieli czasu tego posprzątać dyrektor tego nie dopilnował czy aż tyle ma na głowie złośliwi mówią ze dyrektor od jakiegoś czasu spoczął na laurach !!!


#Mariusz   2016-05-05

JAK BYM NA TYCH TROCINACH SIADŁ z otwartym PIWEM, TO BY ZARAZ SŁUŻBY SIĘ ZNALAZŁY. A tak ani Policja ani szanowna Straż Miejska nie reaguje. Przezecież łatwiej obskoczyć zwykłą osobę fizyczną niż jakiegoś przedsiębiorce który wziął kasę za wycinkę dla Miasta lub Powiatu i może postraszyć znajomościami lub adwokatem:-). Biedne służby. :-)


#Stas   2016-05-05

podpis czy nie widzisz ze ci co kosza trawe w naszym miescie tez jej nie sprzataja nawet w srodku miasta a ty sie dziwisz lezacym długo zrabkom na wylotowej ulicy


#Pomocna dłoń   2016-05-05

Ja chętnie zabiorę ze 2 worki zrębków, będzie mniej do uprzątnięcia dla ZDP.


#Rudy i w dodatku lysy   2016-05-05

Starosta tez ta droga jeździ do pracy codziennie i nic nie widział myślę ze te zrabki szybko znikną Maciej nie lubi jak Przedpel źle pisze o nim a jeśli chodzi o Tadzia P. powinien dostać naganę i możne w końcu Starosta przestanie tak wychwalać obecnego jeszcze pseudo dyrektora !!


#Podpis   2016-05-05

Najlepsze że przez pól roku jeżdzą obok tego burmistrz, SM, i inni ważni urzędnicy i problemu nie widzą. Ot , Pasłek


#Szczekata Agniesia   2016-05-05

Dyrektor Tadeusz P. razem ze swoja sekretareczka która jest jego przydupasem i trzyma mu palec w du...ie i to się nadają do tarcia chrzanu obydwoje


#Bilans   2016-05-05

Pieniądze nie mają zakazów. Takie pieniądze i udawanie, że tym prominentom zależy , to zabawka.To nie trzysta,. To tysiące..Nie mam zamiaru ani dotować Burmistrzowi ani tym bardziej karierowiczowi w/ e Sadowskiemu.


#Szybki   2016-05-05

Widać że nawet ta strefa syfu nie przeszkadza dla Starosty Maciusia powinien chyba jako Pasleczanin i przełożony Dyrektorka zwrócić mu uwagę i pogrozić mu paluszkiem w końcu też mieszka w tym mieście i powinno mu zależeć na czystości no chyba że chce zakończyć bycie Starostą już na pierwszej kadencji


#Wydra   2016-05-05

Panie Jurku bardzo dobrze że chociaż Pan pokazuje ten cały syf i prosimy o nagłaśnanie, moze właśnie w taki sposób syfarzy zmusi sie do sprzatrania po sobie.


#Hydrohylaiza   2016-05-05

to nie są trociny tylko zrębki


#Podejrzany   2016-05-05

To wynik naszych władz. Nie wiem czemu ale ten sekretarz, to jak Maciarewicz. Wszędzie doszukuje się spisku.


#Podatnik   2016-05-05

Nie trzeba Niemiec , wszyscy wiedzą. W tak małym mieście nic nie da się ukryć. Nie każdy pisze swoje uwagi, bo to i tak echo.Wkurza, bo wkurza. I tak Burmistrz będzie latał na te pogrzeby z wieńcem nas podatników aby zaistnieć.Tak samo lata w/e Wojewoda.Władza uderza.Przedtem, wicek kłaniał się wszystkim z ukłonem. Teraz nawet nie zawsze zauważy. Nikt w Pasłęku nie ma takich poborów. Za nasze pieniądze.


#Podpis   2016-05-05

pojemny tyłek ma dyrektor ZDP..... tyle spraw tam mieści:)


#Fan Jurka   2016-05-05

Do JP nic się nie czepiasz tylko pokazujesz palcem już nie pierszy raz dla Dyrektorka co trzeba zrobić i kiedy szkoda ze Tadziu nie jest taki obrony jak Jurek jemu nie trzeba pokazywać palcem co zrobić nad jeziorkiem no cóż nie wszyscy mogą być tak zaje....sci jak JP


#Obywatel UE   2016-05-05

W Niemczech czy w innych krajach zachodnich to od razu by znależli winowajcę takiego bałaganu i odpowiednio by ukarali . Że na przyszłość by się to nie opłacało dla takich oszołomów co zaśmiecają miasto . A w Polsce widać można wszystko tylko gdzie są służby raczej mi się wydaje że to Straż Miejska powinna tym się zająć. A nie biegać za uczniami po kątach są inne obowiązki ich pracy po prostu jaki Pan taki kram dziadostwo jednym słowem.


#Podpis   2016-05-05

Dawno już pisałem ze ten Dyrektor Tadeusz nadaje się do natychmiastowej wymiany co utwierdza nam ten fakt Jurek swoimi artykułami o nie wydolności pana Przyborskiego nie radząc sobie z najprostszymi czynnościami


#Dyrektor Pożal sie Boże   2016-05-05

Straż Miejska powinna odwiedzić pana Dyrektora (ZDP) i ukarać go mandatem karnym za zaśmiecanie miejsca publicznego wygląda to strasznie ale jak widać nikomu to nie przeszkadza już nie wspomnę o tym ze przez te parę miesięcy nie mieli czasu tego posprzątać gdy nie było zimy tej zimy wiec co robili pracownicy ZDP Panie Przyborski ?


#Kiepski   2016-05-05

Jeśli chodzi już o wygląd estetyczny to może i ja sie przyczepię o pozostawione śmietnisko po byłym klubie fitnesowym przy Stacji Diagnostycznej na Sprzymierzonych.Ci panowie ,którzy wypowadzili się pozostawili po sobie nie mały śmietnik tam też mieszkaja ludzie i nie jest to miły widok .Sprawa była monitowana ale bez echa. Panie Jurku może po pańskiej publikacji ktoś to sprzątnie.


#Rafcio   2016-05-05

To teraz ja się przyczepie. Jako dziennikarz powinieneś sam albo wydelegowac Swojego reportera i stawić się osobiście w ZDP i zapytać o te trociny tego specjalisty/dyrektora co z nimi zrobią? Czy czekają aż ludzie to sobie zabiorą, wiatr rozwieje, ptaki rozniosa? Później napisać artykuł, że na prośbę czytelników byliśmy w ZDP i zapytaliśmy o trocinowy problem. Dyrektor zobowiązał się posprzątać bądź powiedział ze ma w doopie te haldy. Lepiej to wygląda nikt ci nie zarzuci czepialstwa


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Końskie Lato w Rzecznej

Pozostało14 37 minut

Od 16 do 21 lipca w Rzecznej potrwa plener rzeźbiarski. Będzie to już druga edycja...


Wędkarzom planującym swój pobyt na wodą podajemy datę kolejnych zawodów...


Trwa Artystyczne Lato

Pozostało1 dzień

Najbliższy koncert w ramach projektu Artystyczne Lato, jaki realizuje Pasłęcki...