15 grudnia 2017 Niny, Celiny, Waleriana

Dofinansowanie na remont drogi w gminie Rychliki

dodał 2016-08-12
Dofinansowanie na remont drogi w gminie Rychliki

Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Rychliki oraz kierowców, korzystających z drogi powiatowej nr 1185N między miejscowościami Rychliki a Domki: Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozstrzygnął już konkurs na dofinansowanie projektów „Budowy lub modernizacji dróg lokalnych” w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wniosek „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1185N na odcinku Śliwica - Barzyna - Rychliki o długości 1,567 km” zajął czwarte miejsce na 317 projektów złożonych do Urzędu Marszałkowskiego, co gwarantuje uzyskanie dofinansowania. Koszt zadania to ponad 3,7 mln zł. Dofinansowanie Unii Europejskiej wyniesie ponad 2,7 mln zł. Inwestycja zakłada budowę 1,6 km nowej nawierzchni drogi oraz chodników o łącznej powierzchni 430 m². aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2016-08-12

Do Rogajn poprawcie. I Surowe - Kwitajny


#Podpis   2016-08-12

A swoją drogą...1,6 km za 3,7 mln zł ?!?...Ja pier@olę!


#Wkurzony   2016-08-12

Ciekawe co zdalszym odcinkiem tej przekletej drogi,wielkie haallo robia bo poloza poltora kilometra,miala byc cala,no tak obietnice przedwyborcze,Zrobia Rychliki -Domki,a reszta niech dalej auta rozwala i po deszczach brnie w blocie,Brawoooo sukces normalnie poloza kawalek asfaltu a napisza ze cala droga he he cos mi to przypomina daaawne czasy jak kiedys, gmina rzadzili Naczelnicy, w Dzienniku Elblaskim (taga daaawna gazeta)tez pisali ze asfalt jest he he ale szczatkowy,tu kawalek,tam kawalek


#To Oni   2016-08-12

Drogę na Rzędy poprawili, nawet uroczystość odbioru była, tylko dlaczego , nikt nie sprząta, tego kruszywa i żwiru na styku z drogą na Rogajny, samochody wpadają w tą śmiertelną pułapkę z dużą (bo przecież jak nie przekraczać prędkości, jak z obu stron z górki) i tylko patrzeć jak tam nowy krzyż stanie i winnych oczywiście nie będzie, no chyba że zginie, ktoś ważny jak kiedyś na dziurach pod Kwitajnami i zarządca znów pójdzie siedzieć .


#Podpis   2016-08-13

Prawda z tym kruszywem. Rowerem tam ostatnio zjeżdzałem i ledwo wyhamowałem. Na odbiorze tylu zdawałoby się inteligentnych ludzi a wyobraźni zero. Myśleć!


#Roman   2016-08-14

Napiszę propozycję: Gdyby tak P. Burmistrz Wasz wraz z Redaktorem, ogłosili składkę narodową na cel, którym jest budowa nowej drogi (trasa: Pasłęk - Toruń) z docelowym miejscem zwanym: uboga cela Ojca Inwestora, czy finansów nie byłoby więcej? Myślę, że nawet p. poseł Kaczyński oraz p. min. Macierewicz dorzuciliby coś tam uznając, że to szosa strategiczna dla Wojsk Terytorialnych może być. Czy kpię? A może warto zaryzykować propozycję społeczną? Np. Koła Radio Maryja Waszego?


#Roman   2016-08-14

Dodaję, że ta droga wiodłaby przez Rychliki, Jelonki,a nawet przez Kusy wszelakie, czemu partnerować powinien niejaki Kusy, ten z Ranczo. Czyż nie?


#Sceptyk   2016-08-14

@podpis - a skąd przyszło Ci do głowy że przy odbiorze byli ludzie inteligentni? A może byli inteligentni inaczej?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...


Zapadła decyzja w sprawie powitania Nowego Roku na placu św. Wojciecha. Osoby,...