20 listopada 2018 Anatola, Sedzimira, Rafala

Droga V kategorii

dodał 2018-07-22
Droga V kategorii

Kilkakrotnie pisaliśmy o postępującej degradacji drogi wojewódzkiej Pasłęk – Młynary. Szczególnie nieprzyjemnie jedzie się przez Stegny, Dawidy i Sąpy. Niektórym decydentom z Zarządu Dróg Wojewódzkich wydaje się, że wystarczy postawić znak ostrzegawczy i sprawa załatwiona. Panowie z koalicji PSL – PO idą wybory samorządowe. Może jakiś gest przed wyborami i kawałek wyremontowanej jezdni. Przy okazji przypominamy o powalonym drzewie, które już kilkanaście dni czeka na usunięcie z drogi i pobocza.

jp

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zdenerwowany   2018-07-22

Bo tu w Kraju nie ma odpowiedzialnosci zeby tak rozliczyc te popasione mordy a pozniej pogonic zlodzieji na zbity pysk


#Pasłęczanin#Zdenerwowany  2018-07-23

Za te drogi nie odpowiada Kraj tylko burmistrz. A za wybór burmistrza odpowiadasz Ty zdenerwowany i Twoi sąsiedzi. Postaraj się, uświadom sąsiadów i wybierzcie takiego burmistrza, który będzie odpowiedzialny i będzie dbał o drogi.


#Olek#Pasłęczanin  2018-07-23

i zadba o dworzec!


#Sprostowanie#Pasłęczanin  2018-07-23

Ta droga, to jest droga wojewódzka, za drogę odpowiada wojewoda, nie wybierany, tylko namaszczony i obsadzony przez partię rządzącą.


#Jak ja nie cierpię idiotów#Pasłęczanin  2018-07-23

Pogięło cię idioto do imentu. Jaki burmistrz odpowiada za drogi wojewódzkie? Won chamie do szałasu!


#Sprostowanie#Sprostowanie  2018-07-23

Po w głębienie się w temat znalazłem winnego Do kompetencji Członka Zarządu Województwa – Marcina Kuchcińskiego należą: sprawy z zakresu: infrastruktury, geodezji, ochrony zdrowia, zamówień publicznych, dróg wojewódzkich nadzór nad następującymi Departamentami, komórkami organizacyjnymi Urzędu i jednostkami organizacyjnymi Województwa: Departamentem Infrastruktury i Geodezji, Departamentem Zdrowia, Departamentem Zamówień Publicznych, Zarządem Dróg Wojewódzkich


#Pasłęczanin#Sprostowanie  2018-07-23

Drogi wojewódzkie nie leżą w gestii wojewody tylko sejmiku pod wodzą (jak pisze witek) Brzezina z PSL który zlecił to Kuchcińskiemu z PO. Dobrane towarzystwo, które można odsunąć od koryta, jeśli się źle sprawuje. Jednak dziękuję sprostowaniu za kulturalne zwrócenie mi uwagi, że pomyliłem drogę gminną z wojewódzką. O bydlaku, co to "nie cierpi idiotów" nie wspominam, bo co bydlę to bydlę.


#Jhgf#Pasłęczanin  2018-07-23

ale jaja.. a jednak PSL i PO odpowiedzialne... i jak zwykle lemingi lewackie narzekają a potem okzauje się , że to ich partia jest winna. hehe he samozaoranie lewaków... hi hi hi


#ABC#Jhgf  2018-07-23

Wszak PO i PSL to banda wieprzy przy korycie a lemingi chętnie by im dopełnili koryta, bo to ich wieprze.


#Xz#ABC  2018-07-24

Że też ty po takiej kompromitacji jeszcze masz czelność tu się odzywać. Skoro nie odróżniasz drogi wojewódzkiej od gminnej to pewnie tez nie wiesz, że są i powiatowe a nawet prywatne. Jak wiarygodne przy takiej wiedzy mogą być twoje wpisy najemny tlumoki i pożyteczny idioto?


#Witek s   2018-07-23

Droga należy do marszałka Brzezina z PSL.


#Hgfds#Witek s  2018-07-23

otóż to ... a Brzezin nadal ślimaczkami zachwycony czy infrastrukturą drogowa się zakmie? To chyba ważniejsze, Panie Brzezin ??!!


#Aga   2018-07-23

A w Pasłęku jest droga 25 kategorii - SERPENTYNA - tragedia nie droga.


#Mieszkaniec Sąp   2018-07-22

Dziękuję za nagłośnienie problemu i kolejny artykuł na temat tragicznego stanu DW 505. W Sąpach w tym roku droga była łatana 4 razy i efektów nie widać. Mało tego już w kilku miejscach droga się zarywa, są duże dziury a niedrożne rowy są na tym samym poziomie co jezdnia. Brak chodników, poboczy itp


#Kolo   2018-07-22

Znaki tańsze niż remont.Tylko to potrafią .Szybko i tanio.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało1 dzień

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało2 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...