18 stycznia 2018 Piotra, Małgorzaty

II Pasłęcka Gala Wolontariatu

Wydarzenie odbyło się Ponad miesiąc temu, 2017-12-05

dodał Ponad miesiąc temu, 2017-11-21
II Pasłęcka Gala Wolontariatu
W tym roku, już po raz drugi, pasłęcki samorząd organizuje Galę Wolontariatu. Wydarzenie to zaplanowano na 5. grudnia o godz. 18-stej w sali widowiskowej POK. Dodajmy, że tego właśnie dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

 

Przedsięwzięcie to będzie okazją do podziękowań aktywnie działającym organizacjom, które uczestniczą w życiu społecznym całej gminy. W trakcie gali wyróżnione zostaną te stowarzyszenia, których działalność ma niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju charakter.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pamiątkowe statuetki odebrali reprezentanci:  parafii bł. Jerzego Matulewicza (za zorganizowanie Orszaku Trzech Króli), Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt (m.in. za prowadzenie schroniska Psi Raj), stowarzyszenia Pokażmy, że Można ze Stegny (corocznie reprezentujące miasto na dożynkach wojewódzkich), Stowarzyszenia Wspierające Rodziny Potrzebujące „Jutrzenka” (m.in. za organizowanie zbiórek żywności) oraz Terenowego Koła Pszczelarskiego „Bartnik” (za promowanie gminy Pasłęk swoimi wyrobami).

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Do przemyślenia   Ponad miesiąc temu, 2017-11-29

Warto w tym roku pamiętać o p.Izabeli (pasłęckim Mikołaju). Jestem pełna podziwu co ta kobieta czyni dzieciom w naszym mieście.


#Oreo   Ponad miesiąc temu, 2017-11-22

Oczywiście brak jest info na temat sukcesu chłopców z Polonii w turnieju rozgrywanym o puchar Burmistrza Bartoszyc. To kolejny ich sukces, poprzedni również został pominięty. Jaki burmistrz, taki redaktor. Najlepiej pisać negatywnie o klubie, co ?!


#On czyli ja   Ponad miesiąc temu, 2017-11-21

Słaba ta gala wolontariatu. Znów będzie to okazja do pokazania i porównania ile to gmina przeznacza w konkursie na realizację zadań gminy. Oczywiście pomija się fakt przy tych porównaniach, że ponad 1/3 kwoty zgarnia jedna organizacja. Pozostałe niecałe 2/3 kwoty jest dla reszty organizacji (jest ich ponad 50 z danych podawanych przez gminę). Niestety ta gala to nie jest podziękowanie samym wolontariuszom, a jedynie wyróżnienie organizacji :(


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2017-11-21

A kiedy kapitula wybierze wydarzenia roku itp. Kto tym razem będzie na tapecie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na Jordan

Pozostało1 dzień

Parafia kościoła greckokatolickiego w Pasłęku zaprasza w piątek 19 stycznia 2018...


Ferie w bibliotece

Pozostało4 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych na...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...