22 marca 2018 Katarzyny, Boguslawa

Kandydaci PiS w lecie

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-03-07
Kandydaci PiS w lecie

Wybory samorządowe muszą się odbyć między 17 października a 9 listopada 2018 roku. Takie jest stanowisko Państwowej Komisji Wyborczej. Decyzje o terminie podejmie jednak premier. O przygotowaniach i kandydatach w nadchodzących wyborach dyskutowali w ostatni weekend przedstawiciele PiS na Warmii i Mazurach. Znane są już nazwiska kandydatów do foteli wójtów i burmistrzów. Oficjalnie kandydatów rządzącej partii poznamy dopiero w lecie. Jerzy Szmit, szef PiS w naszym województwie zapowiada wygraną w wyborach samorządowych. Swój optymizm opiera na ostatnich sondażach. Według najnowszych informacji w Pasłęku będziemy mieli minimum trzech kandydatów do fotela burmistrza.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Cw   Ponad tydzień temu, 2018-03-08

Fundacja i uczelnia związane z o. Tadeuszem Rydzykiem dostaną pieniądze od Ministerstwa Spraw Zagranicznych na realizację projektów dotyczących polskiej dyplomacji. Ma to służyć "budowaniu silnej Polski na arenie międzynarodowej". Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło wyniki konkursu na projekty zatytułowanego "Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2018". Resort przeznaczył na ten cel 4,8 mln zł.


#Tytan   Ponad tydzień temu, 2018-03-08

Łapki w górę podnoszą pisory ufającym i trzymającym z Radzykiem tym oszustem nie mającym nic wspólnego z Bogiem.


#Blenston#Tytan  Ponad tydzień temu, 2018-03-08

To że ktoś popiera PIS nie znaczy że popiera rydzyka. Przestań oglądać TVN i włącz myślenie a także otwórz się na rzetelne informacje. Rydzyk to problem PIS nikt nie ma wątpliwości ale nie można stawiać znaku równości Rydzyk = PIS. Rydzyk to typowy kombinator, celebryta, oszust bardziej wpisuje się do schematu PO


#Misio#Blenston  Ponad tydzień temu, 2018-03-08

To pewnie ci z PO przelewają mu po 20 mln co miesiąc z publicznych pieniędzy i to peowski premier i prezydent klęczy przed nim i całuje po rękach jak papieża


#Jwc#Misio  Ponad tydzień temu, 2018-03-08

Mało tego! Peowski premier przydzielił rydzykowi trzynastą pensję i dał extra premię.


#Bogdan dziaslo   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

po co niby ruskie mieli by robic zamach? pomysl chlopie


#Wc#Bogdan dziaslo  Ponad tydzień temu, 2018-03-08

Dajesz gostkowi zadanie ponad jego możliwości. Czym on ma pomyśleć jak to bezmozg


#Bogdan dziaslo   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

ty juz jestes zniewolony ,przez radio maryjo pisowska propagande


#Blenston#Bogdan dziaslo  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Nie właśnie nie. PIS to mniejsze zło i tak do tego podchodzę. Nie chodzę do kościoła ponieważ ta instytucja powstała PO Chrystusie i ma coraz mniej z nim wspólnego. Dobrym przykładem jest towarzysz Rydzyk. Nie lubię PO bo to złodzieje i ignoranci NADLUDZIE i wyjątkowa kasta. Nowoczesna NIEUDACZNICY! Ja jestem młodym jasno myślącym ogierem a nie moherem!


#Jak ja nienwidze debili#Blenston  Ponad tydzień temu, 2018-03-08

A ty jesteś mały choojek, który jeszcze matce za mleko nie zapłacił a mądrzysz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał i wysrał lącznie ze swoim.


#Spokojny   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Nie wiem, co naprawdę stało się pod Smoleńskiem. Ale jedno jest bezsporne. Nikt ale to nikt tak nie bada katastrofy lotniczej jak robili to Rosjanie. To były kpiny a nie badanie. To jedno definitywnie przekreśla ich jakąkolwiek wiarygodność.


#Pytam#Spokojny  Dwa tygodznie temu, 2018-03-08

A skąd wiesz jak badali czy jak się bada? Byleś przy tym?


#Bogdan dziaslo   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

a czy z wami można o czyms porozmawiać ? przecież wy wierzycie w zamach smolenski . masakra


#Blenston#Bogdan dziaslo  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

My mamy konsumować, pracować nakręcać wielkie korporacje. NWO (New world Order) jest faktem i UE ma być jego częścią dlatego gnębią Polski rząd. Chodzi o ubezwłasnowolnienie Państwa coś na zasadzie stanów USA. Jedna generalna Gubernia a my będziemy zaczipowanymi niewolnikami. Zmierza to niestety w jednym kierunku - niewolnictwo


#Blenston#Bogdan dziaslo  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Jeśli nie było zamachu to Rosjanie zdecydowanie się przyczynili. Oni wiedzieli że za wszelką cenę będą chcieli lądować i wystarczyło kilka czynników spełnić aby to wyglądało jako wypadek. Wypadek wypadkiem ale na zdrowy rozsądek nie dają mi spać kilka głównych kwestii. 1 - Jak samolot mógł się obrócić na plecy na wysokości jakiej był. Co ze skrzydłem. 2. Chyba nikt nie wieży że brzoza mogła uciąć skrzydło. 3. Na zdjęciach satelitarnych brzoza była złamana już przed katastrofą. 4. Dlaczego tylne drzwi były oddalone od wraku o kilkaset metrów? To świadczy o wybuchu! Potwierdził to nawet wybitny badacz katastrof z UK. Możecie go zobaczyć w programach "Katastrofa w Przestworzach" Ja myślę osobiście że prawda jest tak straszna że nawet PIS boi się powiedzieć że to Rosjanie.


#Blenston#Blenston  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Świat jest paskudny my chodzimy do pracy i nie zastanawiamy się nad tym co się dzieje dookoła. Tak naprawdę trwa wojna informacyjna od wielu lat. Spiski i wszystko załatwiane zakulisowo. Układy i wpływy. Czy wiecie że USA wpływało na wybory na bliskim wschodzie a jak im prezydent nie pasował to spowodowali katastrofę lotniczą. Doprowadzenie do takiej katastrofy było bardzo proste. Załóżmy że dowiemy się że to Rosjanie co wtedy ? Wypowiemy im wojnę? Prawda mogłaby rozchwiać struktury Państwa. My mamy być szarą masą chodzącą do pracy Polski rząd jest graczem średnim i na arenie graczy nie chcą pokazywać porażek. Katastrofa smoleńska jest taką porażką i każdy chcę okruszki z Pańskiego stołu co się nazywa NWO. Poczytajcie ludzie bo się k***a świat pi....li!


#Proste#Blenston  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Wystarczyło nie wysyłać Błasika do kabiny pilotów z misją „lądować” i wszyscy by żyli, ktoś tu ma krew na rękach, tych ludzi, zgadnijmy kto.


#Smutny#Proste  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Powtarzasz bezmyślnie rosyjskie kłamstwa.


#Bogdan dziaslo   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

no prosze . mialem racje ,ze debile maja wyprane mozgi przez radio maryja


#Smutny   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Oprócz Blenstona i Duffa to tu same ślepe ofiary wieloletniego, skutecznego prania mózgów. Czyż z takimi ludźmi można o czymkolwiek podyskutować? Niestety.


#Dominik   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

jestes cham i debil


#Obserwator#Dominik   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

O, to bogdan, bo to jego słownictwo. On niczego innego nie potrafi.


#ONA   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Jakie to Prawo i Sprawiedliwość kiedy nam Polakom odbiera się prawo do prywatności i do wolności słowa, nie słucha co ma lud do powiedzenia. Z kobiet chcą zrobić kuchty domowe,żeby rodziły dzieci jak króliki ,poklask i wsparcie mają w moherowym elektoracie .Przez ich rządy jesteśmy bardzo żle odbierani przez inne kraje.Wstydzę się za nasz rząd.


#Blenston#ONA  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

O tak w Niemczech Muzułmańskich kobiety są zdecydowanie lepiej traktowane więc wyjedź tam. Wkońcu brzydkie i zapasione kobiety mogą zaznać mężczyzny. Mokebe liczyć nie umie ale i nie przebiera w kobietach bierze co leci i wolniej ucieka albo wcale. Wszak tak w ich kulturze bierze się kobiety!


#Tirowiec #Blenston  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Ale co to ma rzeczy, ty myślisz że muzułmanów nam nie przybywa, bo tak pisiory mówią, tylko co wieczorem na dworcu w Olsztynie widziałem piętnastu plus dziewięć kobiet a i tu blisko Pasłęka na siedmioro dzieci, pięć ciemnolicych, to jaki kolor będzie dominujący za ok 12 lat i jakie wyznanie


#Blenston#Tirowiec   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Być może ale nie słyszałem o gwałtach i napaściach jak w Niemczech. Zobacz na demonstracje "za terrorystami" sam spasione kobity. Feministki albo gruba albo brzydka została feministką bo żaden chłop jej nie chciał. Zakupy typowej wyzwolonej feministki to ogórek i to taki w kodonie i whiskas!


#Duff#ONA  Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Kto Ci na siłe każe rodzic?! Dziewczyno Ty lec na policje! Kuchty domowe?! Nie miesci się w głowie... Niech ktos ratuje ta biedna kobietę!!!


#Bogdan dziaslo   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

w naszym miescie pis nie wygra , ty malo idiotow radomaryjnych jest


#POlka   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Dal ludzi ważne co mają w portfelu, gospodarka,polityka zagraniczna, sądownictwo to niestety mają gdzieś, to pokazują sondaże, ciemnogród !i jeszcze religie mieszają, wstyd!!!!!!!!!!!!


#Witek   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Uderz w stół a odezwą się pisiorowe mohery,elektorat kaczki- dziwaczki.Nie jest to wstyd że na Wiejskiej gryzą się ze sobą od kilku lat a nie zajmują się priorytetowymi sprawami obywateli jak np: Służba Zdrowia ect.a my podatnicy płacimy za ich głupotę w końcu po to są wybrańcy ponieważ suweren zaufał a tym czasem - mamy co mamy.


#Jasnowidz   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Ciekawe czy ten PIS, to do lata się utrzyma, zaczynają sami sobie skakać do gardeł, bo najlepsze koryta zajęte, w spółkach kręcą karuzele, jeden przechodzi z prezesa drugiej a tamten na jego koryto, w rządzie identycznie, nawet Maciarewicz siedzi sobie w starym gabinecie, bierze pensję, jak brał tylko pod innym szyldzikiem. Zaraz jak Polsce wszystkie kurki zakręca, to koniec będzie rozdawnictwa i wyższej kasty


#Sdc   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Nareszcie jakaś zmiana !


#Bolo   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Jurek ma już emeryturę i nawet pis mu jej nie odbierze. A kto będzie rządził w Pasłęku to się jeszcze okaże.


#Escobaros   Dwa tygodznie temu, 2018-03-07

Jurek matko kochana, co ty tak grzecznie o PiSie? Szykujesz sobie grunt pod przyszlego nowego burmistrza?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Jarmark Wielkanocny

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...