22 października 2017 Halki, Filipa, Salomei

Kolejny pomysł na rynek

dodał Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Trwają prace koncepcyjne związane z zagospodarowaniem targowiska miejskiego przy ul. Jagiełły. Powstał nowy projekt przewidujący utworzenie miejsca dla osób niepełnosprawnych i seniorów (z tężnią) oraz parkingu na 29 samochodów. W części zbliżonej do ulicy zaplanowano stragany do handlu z ręki oraz kilka pawilonów. Władze miasta chcą wydzierżawić ten teren instytucji, osobie lub grupie przedsiębiorców, którzy zrealizują część inwestycji związanej z handlem. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Ale czy ten parking musi być bezpośrednio przy tej części rekreacyjnej?? Czy to specjalnie aby bardziej dusić seniorów spalinami? Czy część rekreacyjna znów będzie chińską tandetą? Czy tych pawilonów handlowych nie można przenieść bliżej murów obronnych i nadać im wygląd nawiązujący do historycznej zabudowy miasta?


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Tutu, drutu a przy okazji z góry wiadome osoby , przejmując teren , przejmą pobieranie opłat na pozostałych parkingach i postojach na ulicach miasta, nawet nie ponosząc kosztów sprzątania, odśnieżania itp, co się dzieje w czołowych miastach naszego województwa i nie tylko


#Melon   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Projekt potwierdza brak pomysłu na zagospodarowanie tego terenu. Atrakcyjny obszar inwestycji mieszkaniowej z funkcją usługową. Parking przy poczcie już jest, a tężnie proszę rozważyć na skwerze naprzeciw placu 1000-lecia


#Analityk   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Historyczny charakter miasta należałoby zachować. Było ono dopracowane i tworzyło jedną całość tak wewnątrz jak i na zewnątrz murów. Jak wyglądały dosłownie poszczególne ulice Pasłęka mówi strona w internecie Zabytkowy Pasłęk i jego podpunkty.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

tężnie i spaliny ..... a to ktos , kto chce się pozbyć rencistów wymyślił? Za każdego umarłego rencistę powinien jakaś premię dostać.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

A powiedzcie mi głupki, dlaczego nie można było zrobić parkingu przy drodze do schodków przy wejściu na stare miasto (do muru obronnego).Z lewej strony tego nieszczęsnego placu zabaw? Przy okazji byłyby miejsca dla gości baru, tam też kiedyś był wychodek miejski. Przecież tam byłoby najekonomiczniej. Miejsc pewnie ze 20 by było. A tak to niszczycie teren na parking. Co tu jet grane, kto na tych parkingach zarabia, kto zyskuje dodatkowo Nie wierzę, że głupota, może lody sie kreci?


#:)   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

To teraz gimnazjaliści nie będą mieli miejsca gdzie iść na fajeczkę i bardzo dobrze. Obawiam się, że miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych zajmą dzieci które będą dewastować to miejsce.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Poza tym , jaki KOLEJNY pomysł. Pomysł był tylko na partking, cieciu.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Gimnazjaliści będą meieli gdzie na fajeczki chodzić, miejsca będzie dostatek na te 2 lata.


#On   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Kto jest projektantem?


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Stare miasto to bezludzie. Parking nie pomorze. To trzeba zaludnić, zabudować a nie parkingami cztać.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Stare miasto to bezludzie. Parking nie pomoże. To trzeba zaludnić, zabudować a nie parkingami cztać.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Już jedna tężnie wybudował pan koniuszy w parku ekologicznym tylko dziwnym trafem nie działa a kasa została wydana


#Stajenny   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

tężnia w parku to dopiero powstanie, a kasa będzie z UE


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Tereny z dobrą infrastrukturą sa zabudowywane bele czym, a na działki budowalane trzeba wykładać kupe nakładów, żeby je podczepić do sieci. Ej, wy miszcze! A w Pasłeku jak nie było , tak nie ma CENTRUM. Zenua.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Miasta, choćby Morąg mają piękne rynki, a na naszym, (wyjątkowym, bo długą ulicówkę), zrobiono ... a jakże , parking!


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

A gdzieś ty barania głowo w Morągu piękny rynek widział? Pasłęk ma niepowtarzalny układ urbanistyczny Starego Miasta. I nikt tego nie ruszy. A tobie czego sie zachciewa? Parkingu wokół ratusza i armatek?


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

U nas już nie ma rynku na starym miescie, jest parking, ograniczony krawężnikami. Nie tak wyglada rynek. Zrobiono z niego ulicę z parkingiem. Bele co.


#J.n.   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Jeżeli ja bym był Burmistrzem a urzędnik przyniósł by taką koncepcję-projekt, to niestety nie miał by już u mnie pracy, a jeśli ja jako Włodarz bym dalej realizował taką strategię, to bym się podał do dymisji. To nie są tereny ani pod rynek /targ/, ani pod parking. Wsłuchać się trzeba w historię a ona podpowie co na tym miejscu ma powstać.


#Adc   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

Sama krytyka poniżej, może jakaś konkretna propozycja? Nic z waszych komentarzy wyczytać nie można. Siedźcie i piszcie dalej. Tylko do tego się nadajecie.


#Podpis   Ponad miesiąc temu, 2017-09-19

@adc, umiesz czytac? Przeciez jest napisane: zabudowa z funkcją usługową, parking z lewej, itp..Już było maglowane w innym poście dotyczącym placu. To co tu proponują to kicz, bele co i nawet nie będzie funkcjonalne. Na PEWNO BĘDZIE DROGIE.... ŻENUA


#Podpis   Miesiąc temu

Nie zgadzamy sie na ten kosztowny , pokraczny i niezdrowy pomysł.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Miłośników jazzu, rocka i bluesa zapraszamy na koncert pt. „Zaduszki...


10 listopada 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...


Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają 11 listopada na...


Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...