22 września 2018 Tomasza, Maurycego, Joachima

Kolejny pomysł na rynek

dodał 2017-09-19
Kolejny pomysł na rynek

Trwają prace koncepcyjne związane z zagospodarowaniem targowiska miejskiego przy ul. Jagiełły. Powstał nowy projekt przewidujący utworzenie miejsca dla osób niepełnosprawnych i seniorów (z tężnią) oraz parkingu na 29 samochodów. W części zbliżonej do ulicy zaplanowano stragany do handlu z ręki oraz kilka pawilonów. Władze miasta chcą wydzierżawić ten teren instytucji, osobie lub grupie przedsiębiorców, którzy zrealizują część inwestycji związanej z handlem. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-09-20

Nie zgadzamy sie na ten kosztowny , pokraczny i niezdrowy pomysł.


#Podpis   2017-09-19

@adc, umiesz czytac? Przeciez jest napisane: zabudowa z funkcją usługową, parking z lewej, itp..Już było maglowane w innym poście dotyczącym placu. To co tu proponują to kicz, bele co i nawet nie będzie funkcjonalne. Na PEWNO BĘDZIE DROGIE.... ŻENUA


#Adc   2017-09-19

Sama krytyka poniżej, może jakaś konkretna propozycja? Nic z waszych komentarzy wyczytać nie można. Siedźcie i piszcie dalej. Tylko do tego się nadajecie.


#J.n.   2017-09-19

Jeżeli ja bym był Burmistrzem a urzędnik przyniósł by taką koncepcję-projekt, to niestety nie miał by już u mnie pracy, a jeśli ja jako Włodarz bym dalej realizował taką strategię, to bym się podał do dymisji. To nie są tereny ani pod rynek /targ/, ani pod parking. Wsłuchać się trzeba w historię a ona podpowie co na tym miejscu ma powstać.


#Podpis   2017-09-19

U nas już nie ma rynku na starym miescie, jest parking, ograniczony krawężnikami. Nie tak wyglada rynek. Zrobiono z niego ulicę z parkingiem. Bele co.


#Podpis   2017-09-19

A gdzieś ty barania głowo w Morągu piękny rynek widział? Pasłęk ma niepowtarzalny układ urbanistyczny Starego Miasta. I nikt tego nie ruszy. A tobie czego sie zachciewa? Parkingu wokół ratusza i armatek?


#Podpis   2017-09-19

Miasta, choćby Morąg mają piękne rynki, a na naszym, (wyjątkowym, bo długą ulicówkę), zrobiono ... a jakże , parking!


#Podpis   2017-09-19

Tereny z dobrą infrastrukturą sa zabudowywane bele czym, a na działki budowalane trzeba wykładać kupe nakładów, żeby je podczepić do sieci. Ej, wy miszcze! A w Pasłeku jak nie było , tak nie ma CENTRUM. Zenua.


#Stajenny   2017-09-19

tężnia w parku to dopiero powstanie, a kasa będzie z UE


#Podpis   2017-09-19

Już jedna tężnie wybudował pan koniuszy w parku ekologicznym tylko dziwnym trafem nie działa a kasa została wydana


#Podpis   2017-09-19

Stare miasto to bezludzie. Parking nie pomoże. To trzeba zaludnić, zabudować a nie parkingami cztać.


#Podpis   2017-09-19

Stare miasto to bezludzie. Parking nie pomorze. To trzeba zaludnić, zabudować a nie parkingami cztać.


#On   2017-09-19

Kto jest projektantem?


#Podpis   2017-09-19

Gimnazjaliści będą meieli gdzie na fajeczki chodzić, miejsca będzie dostatek na te 2 lata.


#Podpis   2017-09-19

Poza tym , jaki KOLEJNY pomysł. Pomysł był tylko na partking, cieciu.


#:)   2017-09-19

To teraz gimnazjaliści nie będą mieli miejsca gdzie iść na fajeczkę i bardzo dobrze. Obawiam się, że miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych zajmą dzieci które będą dewastować to miejsce.


#Podpis   2017-09-19

A powiedzcie mi głupki, dlaczego nie można było zrobić parkingu przy drodze do schodków przy wejściu na stare miasto (do muru obronnego).Z lewej strony tego nieszczęsnego placu zabaw? Przy okazji byłyby miejsca dla gości baru, tam też kiedyś był wychodek miejski. Przecież tam byłoby najekonomiczniej. Miejsc pewnie ze 20 by było. A tak to niszczycie teren na parking. Co tu jet grane, kto na tych parkingach zarabia, kto zyskuje dodatkowo Nie wierzę, że głupota, może lody sie kreci?


#Podpis   2017-09-19

tężnie i spaliny ..... a to ktos , kto chce się pozbyć rencistów wymyślił? Za każdego umarłego rencistę powinien jakaś premię dostać.


#Analityk   2017-09-19

Historyczny charakter miasta należałoby zachować. Było ono dopracowane i tworzyło jedną całość tak wewnątrz jak i na zewnątrz murów. Jak wyglądały dosłownie poszczególne ulice Pasłęka mówi strona w internecie Zabytkowy Pasłęk i jego podpunkty.


#Melon   2017-09-19

Projekt potwierdza brak pomysłu na zagospodarowanie tego terenu. Atrakcyjny obszar inwestycji mieszkaniowej z funkcją usługową. Parking przy poczcie już jest, a tężnie proszę rozważyć na skwerze naprzeciw placu 1000-lecia


#Podpis   2017-09-19

Tutu, drutu a przy okazji z góry wiadome osoby , przejmując teren , przejmą pobieranie opłat na pozostałych parkingach i postojach na ulicach miasta, nawet nie ponosząc kosztów sprzątania, odśnieżania itp, co się dzieje w czołowych miastach naszego województwa i nie tylko


#Mieszkaniec   2017-09-19

Ale czy ten parking musi być bezpośrednio przy tej części rekreacyjnej?? Czy to specjalnie aby bardziej dusić seniorów spalinami? Czy część rekreacyjna znów będzie chińską tandetą? Czy tych pawilonów handlowych nie można przenieść bliżej murów obronnych i nadać im wygląd nawiązujący do historycznej zabudowy miasta?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...