24 października 2018 Rafala, Marcina, Antoniego

Kubuś i jego przyjaciele

dodał 2017-11-11
Kubuś i jego przyjaciele
W miniony czwartek Biblioteka Publiczna po raz kolejny gościła aktorów z Teatru Krak-Art”z Krakowa, który przedstawił spektakl pt. ”Jesień u Kubusia ”.

 

Kubuś i jego przyjaciele przypomnieli widzom o: kolejności pór roku, zmianach, jakie następują w przyrodzie, jesiennych pracach polowych, a także o tym jak ważna jest przyjaźń. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom/opiekunom za przybycie. Zapraszamy serdecznie na kolejny spektakl pt. „Niedźwiedź strażnik lasu”. 11.12.2017 r( poniedziałek) o godz. 16:30

Spektakl odbył się w ramach projektu Biblioteki Publicznej w Pasłęku „Łączy nas książka” zrealizowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Partnerstwo dla książki 2017.

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wujek samo zło   2017-11-13

ale narzekacie hahaha, nikt was nie zmusza zeby tam chodzic :D


#Wyborca   2017-11-13

Ideą jest pozyskanie środków z Ministerstwa. A co do spektaklu, to może lepiej zaznaczyć, że opiekunom na przedstawienie wstęp wzbroniony i będzie jasna sytuacja. Brzmi to słabo, ale co tam, ważne granty.


#Pracownik Biblioteki   2017-11-13

Ideą spotkań w Bibliotece jest promocja czytelnictwa oraz jej samej, dlatego też oczywistym jest, że wszelakie działania odbywają się w jej siedzibie. Oczywistym jest także, że dzieci same na spektakl nie przyjdą, zapraszamy zatem wszystkich rodziców i opiekunów, przyprowadzających swoje pociechy na spektakl, do spędzenia czasu w Czytelni lub w Oddziale dla Dzieci i skorzystania z dostępnej prasy oraz Internetu.


#Wyborca   2017-11-13

,,Spektakl odbył się w ramach projektu Biblioteki Publicznej w Pasłęku „Łączy nas książka” zrealizowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego,, Kultura, a ludzi (patrząc na zdjęcia)traktuje się jak bydło, bo to jest takie Dziedzictwo Narodowe. Przedstawienie ok dla dzieci Mamo2, ale 5-latek sam nie przyjdzie. Ale rozumiem, że dzieci na spektakl, a opiekunowie na parking - przepraszam plac wojciechowy.


#Mama 2   2017-11-13

ja też byłam. moim zdaniem problem tkwi gdzie indziej - to jest przedstawienie DLA DZIECI, więc przykro jest patrzeć jak rodzice wpychają się pierwsi na salę, nie patrząc na to, czy inne dzieci mają gdzie usiąść. na drugi raz droga MAMO ustąp miejsca młodszemu...


#Mama   2017-11-12

Chciałabym zapytać gdzie można wnioskować o zmianę miejsca spektakli. Inicjatywa fantastyczna, jak widać na załączonych obrazkach mieszkańcy Pasłęka bardzo licznie wzięli udział w spektaklu. Osobiście byłam z córeczka uczestnikiem tego występu. Niestety uważam za kompletnie niezrozumiałe dlaczego przy tak licznym obłożeniu dzieci wraz z rodzicami musza cisnąć się w tak małej sali. Co więcej aktorzy ciagle musieli prosić dzieci by odsuwały się w tył aby mogli pracować. Sporo dzieci stało na sali głównej biblioteki dla dzieci bo nie miały jak się wcisnąć do środka. Może istnieje szansa na przeniesienie tego typu występów na nasza piękna sale kinowa. Myśle, ze rodzice wraz z dziećmi czuliby się zdecydowanie bezpieczniej oraz nie byłoby żadnych przeszkód dla pracy aktorów. Mama


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Uwaga wędkarze. Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II rozegrane zostaną w...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na premierę przedstawienia z okazji...


9 listopada 2018 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się...