22 stycznia 2018 Anastazego, Wincentego

Łącznik

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31
Łącznik

Dobiegają końca prace drogowe przy budowie tzw. łącznika między ul. Osińskiego i Partyzantów. Inwestycja kosztuje budżet gminy 440 tys. złotych. Niestety, nie wszystkim podobają się rozwiązania projektowe zadania. Chodzi o to, że z całego łącznika korzystać będą mogli tylko piesi i ewentualnie rowerzyści. Nie będzie przejazdu dla samochodów. Warto też po zakończeniu inwestycji namówić właścicieli sąsiadujących obiektów do wykonania remontu. Szczególnie o remont prosi się obiekt po dawnym kinie.

jp

 

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Beskit   Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31

Tak tak, Z.na pewno wyremontuje "kino", otworzy tam restauracje, reaktywuje multi na 4 sale i salon gier. Podobno znudziło mu sie robienie ruiny ze Znicza.


#Abdul   Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31

Trzeba bylo sobie wybeac radnego to by wam wywalczyl remont drogi, ale jak tylko klocic sie potraficie to nic nie macie. Bardzo dobrze bo mieszkancy tych budynkow tyle lat mieli droge gruntowa. Dojscie do parku tez sie polepszylo, obok jest cmentarz i kosciol. Bedzie lepiej dla wszystkich.


#Spekulant#Abdul  Ponad 2 mieiące temu, 2017-11-01

Człowieku ile tam rodzin mieszka. Max 6? Znam wiele miejsc w Pasleku gdzie wokol blokow ludzie babraja sie w blocie, poniewaz nie ma drog dojazdowych i parkingow! Burmistrz to zwykły poplecznik małej grupy wybranych osob w naszym miescie. Brak realnej alternatywy dla tego jegomoscia pozostawia go na stanowisku.


#Stary cmentarz przy kinie   Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31

trzeba mieć niezle nasr..ane w głowie ,żeby miejsca parkingowe pozamieniac na punkty sprzedaży kwiatów ,władzo !!!!! opamietaj się


#Zxzx   Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31

Po prostu zrobili dla mieszkańców parking za pieniądze podatników , a inne ulice niech się sypią dalej. A ta dziura na Osińskiego to tak na pamiatkę remontu zostawili czy jak.


#Ja   Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31

Zrobili gratis facetowi dojazd do magazynów. Ciekawe, ciekawe. Aha, tylko niech nie zapomną połatać po sobie tych dziur na Osińskiego


#Duff#Ja  Ponad 2 mieiące temu, 2017-10-31

Dokładnie o tym samym pomyslałem.. bo dla przeciętnego obywatela to na ch...tyle pieniędzy dosłownie w błoto...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Ferie w bibliotece

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 11:00 

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych na...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...


Wiosna Teatralna

Pozostało57 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...