23 kwietnia 2018 Jerzego, Wojciecha

Liczenie bezdomnych

dodał 2017-12-06
Liczenie bezdomnych

Jak co roku o tej porze trwa akcja liczenia i wysyłania do schronisk bezdomnych z terenu miasta i gminy Pasłęk. Do tej pory skierowanie do schroniska przyjęły 22 osoby. W dniu dzisiejszym przedstawiciele ośrodka opieki społecznej, policji i straży miejskiej sprawdzą ilu jeszcze bezdomnych potrzebuje pomocy. Część z nich na okres zimy załatwia sobie lokum u znajomych i pozostaje w mieście. Przypominamy o całodobowej infolinii dla osób bezdomnych działającej w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olsztynie – 800 165 320.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Obserwator   2017-12-06

Roman i równa krytyka? Bez złudzeń.


#Rycerz   2017-12-06

Do romana , wolna chata to nie oznacza że nie ma właściciela. Co do bzika na punkcie PIS itp to zbychu ma rację, bo jakoś nie wspomina chłopina że za Tuska i jego Irlandii nie potrafiono problem rozwiązać. Jak krytyka to po równo.


#Jhgf   2017-12-06

PO bezdomność rozwiązywała już w pierwszych dniach mrozów. PO prostu bezdomni w większości zamarzali. I problem Tusk miał z głowy.


#Bogdan dziaslo   2017-12-06

gdzie ty tu widzisz bzika ? normalnie i rzeczowo chłop pisze


#Zbyszek   2017-12-06

Jednak Roman masz bzika na punkcie obecnej władzy, rządu, Prezydenta, PIS-u na i oczywiście p.Kaczyńskiego. Wyluzuj chłopie bo krowy przestaną mleko dawać.


#Roman   2017-12-06

Ci bezdomni są z własnego wyboru, czy tez jest to wynik działań naszego Państwa? Co dla bezdomnych, jakie rady, jaka pomoc, ze strony p. Premier kraju, najszybciej rozwijającego się w świecie, a nawet w Europie? Inną rzeczą jest, że w wielu wioskach są wolne chaty, z działkami niewielkimi które, przy niewielkiej pomocy Państwa, mogłyby być zasiedlone. Lepsze są MOPS-y?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali...