19 stycznia 2018 Henryka, Mariusza, Marty

Minął weekend – znieważony policjant

dodał 2015-11-09
Minął weekend – znieważony policjant

Na ulicy Chrobrego doszło do naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjanta oraz wybicia szyby w sklepie Czynu dokonał 17 latek będący pod wpływem alkoholu i prawdopodobnie środków odurzających. Oprócz tego odnotowano: 26 interwencji (3 domowe) i 2 kolizje (S 7 - VW Passat wjechał na bariery, ul. Jagiełły 2 pojazdy). Zatrzymano też dwóch kierujących będących pod wpływem alkoholu. W Zielonym Grądzie 55 letni rowerzysta miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Jadący Passatem ul. Kopernika 33 latek z gminy Pasłęk miał tylko 1,2 promila. Sporo, bo 25 mandatów na kwotę 4700 zł wystawili funkcjonariusze z ruchu drogowego. Na terenie gminy Młynary zabrano 3 prawa jazdy za przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym. Trzy mandaty (400 zł) otrzymały osoby spożywające alkohol w miejscu publicznym, w tym jedna na stadionie miejskim.

Strażacy z JRG w sobotę dokonali pomiaru na zawartość tlenku węgla na ul. Mickiewicza. W niedzielę wyjeżdżali do połamanych drzew w Robitach i Rogajnach, gasili pożar sadzy na ul. Mickiewicza i pomagali przy zabezpieczaniu dachu na ul. 11 Listopada. Druhowie z OSP w Św. Gaju, Godkowie i Zielonce Pasłęckiej usuwali skutki wichury. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Spostrzeżenie   2015-11-09

Nie policjanta a funkcjonariusza służ publicznych w mundurze. Jest różnica. Obraza munduru a nie podawanie się za funkcjonariusza w cywilu. Plakietka z identyfikatorem, oznaką uprawnia do zatrzymania i wezwania posiłków. Myślę,że sami policjanci mają problem.


#Spostrzegawczy   2015-11-09

Przedpełski chyba sam daje te łapki pod komentarzami ;>


#3xxxx   2015-11-09

JurasPrzedpieski witam. mogliscie wybrac Po a nie PiSa


#Brawo Ja Brawo Ty   2015-11-09

Brawo Drogówka za te zatrzymane prawa jazdy debile jeżdżą ponad 100 km na godzine w terenie zabudowanym a potem wypadki zabici jak najwięcej takich działań! !!


#Andrzej   2015-11-09

A o t ym że 2 radiowozy ścigaly kogoś w jelonkach już nikt nie wspomniał?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na Jordan

Pozostało4 godziny 22 minut

Parafia kościoła greckokatolickiego w Pasłęku zaprasza w piątek 19 stycznia 2018...


Ferie w bibliotece

Pozostało3 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych na...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...