Ostatnia sesja w starym roku

dodał 2017-12-30
Ostatnia sesja w starym roku

Wczoraj na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej w Pasłęku dokonano zmiany budżetu gminy na rok 2017. Zmiana była konieczna w związku z realizacją zadania adaptacji pomieszczeń na przedszkole w Szkole Podstawowej nr 1 w Pasłęku przy ul. Jagiełły 30. Po wysłuchaniu wyjaśnień dyrektora szkoły Dariusza Ponichtery, radni podjęli jednomyślną decyzję o zmianie budżetu.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Wieśka   2018-01-15

Pani Babicz proponowana przez Gminę na stanowisko księgowej nr 1 w Pasłęku narozrabiała, a teraz wzywa się Pana Dyrektora na wyjaśnienia, śmiech warte. Pani Dorota Babicz która niby posiada biuro rachunkowe, z dala od takich księgowych!!!!!!


#2 wyborca   2018-01-01

Dobra propozycja jednego z wyborcy i proponował bym zacząć od ul. Wojska Polskiego a skończyć Spółdzielczej nie wliczając tu Burmistrza i Starosty wiemy co dokonali dla miasta jak i dla wsi oraz powiatu za to im dziękujemy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzymy im.


#Wyborca   2017-12-31

Czas rozliczyć za obietnice złożone przedwyborcze każdego z Radnego z osobna , czy to do rady miejskiej czy do powiatu . Czekamy Panie redaktorze . Czas rozpocząć, czasu mało


#Zy   2017-12-31

To najpierw zrobili robotę a potem szukali pieniędzy w budżecie? Ciekawe kto dostał tą fuchę i za jakie pieniądze bo jakoś oo przetargu nie było słychać.


#Ja   2017-12-30

Wie ktoś do której jutro Ogrody są otwarte?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na zawody konne

Pozostało1 godzina 26 minut

Miłośnikom jazdy konnej przypominamy o Regionalnych Zawodach w Skokach Przez Przeszkody...


W ostatni weekend czerwca zapraszamy do Młynar na Ogólnopolski Przegląd Kultury...


W niedzielę 1. lipca o godz. 17:00 zapraszamy na koncert inaugurujący Artystyczne Lato...