18 listopada 2018 Romana, Klaudyny, Karoliny

Państwo prawa i sprawiedliwości

dodał 2017-11-02
Państwo prawa i sprawiedliwości

Okazuje się, że w sprawę reprywatyzacji umoczeni są też ludzie Kaczyńskiego i jedynie słusznej partii. Przed komisją ludową zeznawał były komisarz Warszawy Mirosław Kochalski, rządzący stolicą po wyborze na prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Człowiek PiS wydał m.in. decyzję o reprywatyzacji kamienicy przy ul. Nabielaka 9.

Zbiesili się również przeciw naczelnemu śledczemu, prokuratorowi i sędziemu sędziowie Sądu Okręgowego w Elblągu. Zebranie sędziów nie akceptuje sposobu odwołania prezesa i informowania o decyzji za pośrednictwem publikatorów.

W państwie prawa i sprawiedliwości drożeje niestety żywność. W niektórych miastach kostka masła kosztuje już ponad 8 złotych, a za jajko z chowu drapanego trzeba zapłacić 1,50 zł. Za chwilę historyk – finansista (Morawiecki) ogłosi, że jest to wina PO i rudego Tuska. Byle do wyborów.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#W pisdu   2017-11-09

Grecja coraz bliżej... W 2018 r. przydupasy kartofla z Żoliborza (by wygrać wybory) ogłoszą, że dadzą "trzynastki", a dla pokornych nawet "czternastki". Ale setki tysięcy Polaków marzy ponownie, by "zabrać dowód osobisty babci", by pójść gremialnie głosować i ... zobaczyć łzy na gębie kartofla !


#Marek Chrapan#W pisdu  2017-11-09

I oby doprowadzili jak najszybciej do "greckich" zarobków, okrojonych tam emerytur a i pogody nie tylko "ducha" też. POprzednicy też prowadzili tyle, ze w odwrotnym kierunku - w kierunku "białych niedźwiedzi" gdzie może przeżyć tylko ten co sam sobie upoluje, postawi ogloo i uszyje ze skór ciuchy.


#KS   2017-11-04

Ja na codzień mieszkań w Wawie i powiem wam, że nawet najbardziej zagorzałe lemingi wymiękają jak się wspomina o tym co robił ratusz HGW


#Wyborca   2017-11-03

Zmiany dojdą też do Pasłęka i ciebie redaktorku w pierwszej kolejności dopadną. Zamęt jaki wprowadzasz odbije ci się redaktorku wielką, gigantyczną czkawką.


#Sprawiedliwy   2017-11-03

Uważam, że moja propozycja bardzo dużo zmieniła by w Polsce na plus. Skończyłyby się wielkie afery, przekręty i kradzieże, bo żaden przestępca dla korzyści i pieniędzy nie decydowałby się na dożywotnie więzienie, więc w razie wpadki, w zębach przyniósłby przywłaszczone mienie. Np. ci z Amber Gold już zwróciliby skradzione pieniądze lub wskazaliby wspólników.


#Sprawiedliwy   2017-11-02

Propozycje DL są warte rozważenia, choć niektóre należałoby z lekka zmodyfikować. Dodałbym jeszcze aby złodzieje dużego kalibru nie byli skazywani na jakieś tam więzienie, skąd przeważnie wychodzą przed czasem za dobre sprawowanie się i wtedy żyją w luksusie ze skradzionych pieniędzy ale aby przebywali w areszcie do czasu aż zwrócą wszystko, to co skradli i wtedy byliby wypuszczani. Nie zwrócą - siedzą do śmierci.


#Nick#Sprawiedliwy  2017-11-02

Amen!


#Dostojny Lew   2017-11-02

cdn. "więzienia" Można zrobić metodą kija i marchewki jeśli ktoś pracuje to je lepiej ci co nie chcą to monotonne jedzenie bez fajerwerków. Skoro prawo pozwala głodzić ludzi w szpitalach to dlaczego nie można tego odwrócić i dać osadzonym warunki szpitalne.


#Dostojny Lew   2017-11-02

Kolejny pomysł Wszystkich boli kiedy idziemy do szpitala i karmią nas byle gównem. W leczeniu ważna jest też dieta a jej w szpitalach nie ma. Kawałek masła pół serdelka i pół kromki chleba + herbata do tego za TV trzeba płacić a jak jest w więzieniu? Diety (jeśli zadeklarujesz się jako muzułmanin), siłownie, TV co to k***a jest? Co wy na to aby wybudować jakieś ogromne więzienie z przynależnym polem 600ha i wszystkie więzienia przekształcić w obozy pracy tak aby to właśnie więźniowie pracowali na wyżywienie WŁASNE! i w różnych służbach mundurowych, szkołach (również dla nauczycieli) i przede wszystkim w szpitalach. Jakiś drób, świnki, krowy. Myślę że sami osadzeni a bynajmniej większość poszłaby na pracować aby zabić czas.


#Dostojny Lew   2017-11-02

Mam pomysł dla rządzących na zdobycie elektoratu. Wyciąć przydrożne drzewa - każdy w rodzinie ma kogoś kto zginął właśnie podczas takiego wypadku. Jesteśmy paradoksem i walić ekologów, bezgutenowców i ped..ów w rurkach. Korzenie drzew rozwalają drogi wystarczy przejechać się trasą na morąg przez Rogajny. Od Rogajn do Kalnika to jakiś koszmar. Wiem że drzewa wytyczają zimą gdzie jest droga bo drogowcy nie ogarniają tematu to można pieniądze z wycinki zainwestować w jakieś słupki/ barierki z diodami LED na baterie słoneczne jak to jest w UK


#F 16#Dostojny Lew  2017-11-03

wytniesz drzewa to latem ci się droga rozpuści a w aucie będziesz miał saunę.


#Nick #F 16  2017-11-03

Jest coś takiego jak klimatyzacja. Skoro tak to dlaczego w USA drogi przecinające pustynie (np. stan Nevada) się nie rozpuszczają.


#Duff   2017-11-02

PiS powinien w koncu w Pasłeku dojsc do władzy. wtedy zostanie Ci tylko ta gazetka.. albo i nie...


#Duff   2017-11-02

Ha ha ha. Przedpełski.. a co moze to wina Kaczynskiego , ze masło jest po tyle a jajka po tyle?!


#Widzący   2017-11-02

Jedwabny szlak który tak popierają PO-wcy i PIS tez interesy z Chińczykami tak wychodzą,, to proste jeśli ma się nadwyżkę produktu to ja można sprzedać i nic z cena się nie dzieje ale jak niema nadprodukcji a ileś tam ton masła z polski płynie do Chin to cena idzie w górę normalne a jajka do Niemiec Chińczycy zalewają nas produktami po cenach dumpingowych gospodarka upada , i wykopują wszystko bo tam brakuje .. A JP jest zakodowany


#JP3   2017-11-02

Zasłyszane na dożynkach jeden z wyborców powiedział wówczas poslowi dlaczego: "Panie pośle, jak wyście rządzili (PO-PSL) to grabiliście do siebie i nie potrafiliście się podzielić. A oni dzisiaj rządzą (PIS), też grabią do siebie, ale potrafią się podzielić". - Czy czasami coś w tym nie jest na rzeczy? - skwitował poseł


#Zaciekawiony czytelnik   2017-11-02

Don Tusk zrozumiale wyłożył kawę na ławę. Czy ktoś może równie dostępnie ale bez głupich wyzwisk udowodnić, że nie ma racji? No panie Redaktorze do dzieła - to pańskie podwórko, proszę stanąć w szranki z Donem Tuskiem. Niech pan pokaże, na co pana stać. W ten sposób ożywi pan to dosyć nudne forum.


#PIS   2017-11-02

Ale ty jestes durny


#Don Tusk   2017-11-02

Więc co może się nie podobać w obecnej władzy helmutom i innym tuskom. Np mieszkanie 500+ co pozwoli ludziom dostać mieszkanie na wynajem w atrakcyjnej cenie z perspektywą że kapitał za wynajem jest cegiełką do własnego M bez obiciążeń kredytem. Oby PO nie dorwało się do władzy bo nawet na te nowe mieszkania 500+ znajdą spadkobierców. Ja mam już swoje 4 kąty i wcale nie czuję się pokrzywdzony że ktoś dostanie mieszkanie na wynajem które kiedyś stanie się jego własnością. Ludzie właśnie dlatego wyjeżdżają za granicę bo obawiają się kredytu który biorąc 200 000 na 30 lat to w sumie trzeba spłacić 400 000 - 450 000 Elity boją się że Polska nie będzie potrzebowała kredytów które jak rak sączy nasz naród. Ludzie będą mieli pieniądze na życie zamiast płacić na kredyt.


#Don Tusk   2017-11-02

Też nie jestem fanem PISU ale uważam że Tusk ryży powinien siedzieć. Sprzedawał nasz kraj helmutom. Za PO LOT był nierentowny za PIS przynosi zyski co jest grane? Czy nikt tego nie widzi że śnienie obuchem wyjebane od koryta kwiczą bo boją się że PIS odkryje wszystkie afery. PIS nie jest święty ale przy PO to ich przekręty nie mają znaczenia dla gospodarki tak bardzo. Ceny masła to w gruncie rzeczy wina polityków narzucających kwoty mleczne i co wyszło z tego ? Zamiast zbijać lody na deficycie nie mamy co sprzedawać. To wina lemingów i tuskopodobnych wynalazków. Na WP jest akurat artykuł https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul... To PO doprowadziło nasz kraj do sytuacji że "nic się nie opłaca" więc kupmy od niemca!


#JAJO Z MASŁEM   2017-11-02

ZASTANAWIAM SIĘ, czy ty CEPIE, nie masz już o czym pisać ?, że zajmujesz się na tym SWOIM WIEJSKIM PORTALIKU politykierstwem. Zajmij się człeczyno spadającymi dachówkami, dziurami w ulicach i chodnikach, a nie PODJUDZANIEM.


#Nivea   2017-11-02

nie jestem fanem pisu, ale teraz adminie to pirdo.isz jak potluczony. w calej unii maslo jest drogie i brakuje jaj. i co ma do tego rzad? centralnie maja cenami sterowac? domyslam sie , ze tesknisz za tamtymi czasami, za rozbijaniem latajacych uniwersytetow, ale jak to mowil klasyk. to se ne wrati.


#ZigiS#Nivea  2017-11-03

Brawo Strzał w dziesiątkę!


#Spokojny obserwator   2017-11-02

No cóż, walec pisowski chwilowo zatrzymał prezydent ale nie da się zatrzymać Dobrej Zmiany na dobre a tylko tymczasowo. Nasz Redaktor też chciałby naśladować prezydenta ale za krótkie ma rączki, choć trzeba przyznać, że stara się jak może. Dąsy prezydenta też skończą się po wyborach, gdy PiS będzie miał tyle głosów, by odrzucać jego weta. Jednym słowem - Alleluja i do przodu !


#Krystyna   2017-11-02

kur...a mać co za ciemnogród jak ta władza dojdzie to zostaniemy z potężnym długiem (samoloty,limuzyny,rakiety,śmigłowce,500+i mieszkania+)a wypierdzielicie na Tuska.......


#ZigiS#Krystyna  2017-11-13

z miastaś Ci a głupiaś Ci


#F 14#Krystyna  2017-11-02

długu to ci Tusk już narobił. PiS ma zyski w gospodarce, Krystyno, no dokształć się zamiast klepać, tłumoku.


#F 14   2017-11-02

Jajka skażone jakimś srodkiem od wszy zostały wycofane, fermy kur niosek zlilwidowały dziesiątki tysięcy kur w Niemczech, Holandii i innych krajach, poza tym we Wloszech jakas ptasia grypa i tez kury wybito. Polska pod tym względem jest EKOLOGICZNA, nie stosuje takiej chemii i producenci jaj korzystaja z koniunktury. Wysyłają jaja do Europy zach. Drożeją więc i u nas. To dzisiejsze info z Radiowej Trójki. A w trójce wciąz ci sami redaktorzy od lat, więc nie pisowcy.


#Helou#F 14  2017-11-02

Niepisowców pozwalniali a trójka, to już taka sama reżimówka jak TVP


#F 16#Helou  2017-11-02

taak? Strzyczkowski to pisowiec? Od 1990 w trójce.


#Jjjj   2017-11-02

Byle do wyborów ? Tak masz rację ale to POwskie mendy będą mieli jeszcze mniej mandatów a połowę z Tuskiem na czele mam nadzieje ze wsadzą za kratki.....Ciebie również marny redaktorzyno...jak można być takim ciemniakiem i nir widzieć jak się zmieniło na lepsze po tych mendach z PO no chyba ze ktoś miał w tym interes


#Oby do wyborów   2017-11-02

Ja dostałem 500+- wiecie ile masła i jajek można za to kupić:), pamiętam jak 4 lata temu litr paliwa kosztował 6 zł... Chyba ktoś się boi Dobrej Zmiany i rozliczeń :)- Jak Powiedział Pawlak- / Nie lepiej to spokojnie żyć .../ :) Pozdrawiam, będzie dobrze...


#Papcio   2017-11-02

a czy paliwo jest po 5 , jak Tusk sobie życzył? Nie? wciąż cztery coś? hmm.... jeśli tusk wróci, to będzie po 7 zł.


#Papcio   2017-11-02

Dziwne, za granicą też rządzi PiS ? Bo tam masło 3 x tyle podrożało. A tak w ogóle, to w Ameryce zabroniono sprzedaży margaryny, bo niezdrowa. Dlatego jest popyt na masło.


#JP2   2017-11-02

Ale od ministra kultury z PiS medal się dostało pierwszy klate wypinałeś a teraz jajka i masło przeszkadza co za tupet


#Ff#JP2  2017-11-02

Sory, miał być plusik za wypowiedź. Kto dostał medal? redaktor?


#JP2#Ff  2017-11-02

redaktor dostał od samego Glińskiego za pośrednictwem Napoleona zasłużony dla kultury


#J 23#JP2  2017-11-02

dla kultury?? hi hi hiii....Chyba przez duże K..a!


#Bolo   2017-11-02

Balcerowicz miał rację. Spekulant spokojnie bo ci żyłka pęknie.


#On   2017-11-02

skutki 500+/wszystko drożeje,sama osłupiałam jak zapłaciłam za 10 jaj sklepowych 7zł-masakra!


#Spekulant   2017-11-02

Pseudo redaktor piszacy pseudo felietoniki polityczne. Zero argumentow, faktów itp. Poziom gorszy od SE i gazet plotkarskich. Poprzedni prezydent Wawy kategorycznie zabronil reprewatyzacji lecz naczelna zydowa Wawy zaczela swoje ciemne interesy. Placzesz bo ceny poszly do gory. Sprawdz co to inflacja itp. Oby do wyborow. Mam nadzieje, ze pogonia ciebie i tego calego pseudo gospodarza aby w naszym miescie zakonczyl sie ten chory uklad


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało3 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...