18 lipca 2018 Erwina, Kamila, Szymona

Pasłęcka „jedynka” wśród Drużyn Energii

dodał 2017-11-22
Pasłęcka „jedynka” wśród Drużyn Energii
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku znalazła się w gronie stu szkół i klubów sportowych z całej Polski zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu Drużyna Energii.

 

Jednym z warunków uzyskania kwalifikacji było nakręcenie krótkiego, dwuminutowego filmu promującego szkołę i, co ważne, podkreślającego jej sportowy charakter. Film przygotowali uczniowie „jedynki” pod artystyczną opieką pana Marka Kamińskiego (KM Studio), który już drugi rok prowadzi tu ciekawe warsztaty dla młodych pasjonatów fotografii i filmu. Zajęcia są w całości finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu GAMA z funduszu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kwalifikacja do drugiego etapu wspomnianego konkursu oznacza, że szkoła otrzyma do 40 kompletów piłkarskich strojów sportowych (koszulki, spodenki i getry firmy New Balance – partnera konkursu). Za techniczną i sportową stronę udziału szkoły w konkursie odpowiada nauczyciel wychowania fizycznego, pan Robert Budkiewicz. Poniżej prezentujemy Państwu film wysłany na konkurs.

 

info: Gimnazjum nr 1, foto: Marek Kamiński


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

W piątek 20 lipca odbędzie się na placu przy ul. 11 Listopada festyn rodzinny z okazji...


Od 16 do 21 lipca w Rzecznej potrwa plener rzeźbiarski. Będzie to już druga edycja...


Wędkarzom planującym swój pobyt na wodą podajemy datę kolejnych zawodów...