21 kwietnia 2018 Anzelma, Bartosza, Feliksa

Pasłęcka „jedynka” wśród Drużyn Energii

dodał 2017-11-22
Pasłęcka „jedynka” wśród Drużyn Energii
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku znalazła się w gronie stu szkół i klubów sportowych z całej Polski zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu Drużyna Energii.

 

Jednym z warunków uzyskania kwalifikacji było nakręcenie krótkiego, dwuminutowego filmu promującego szkołę i, co ważne, podkreślającego jej sportowy charakter. Film przygotowali uczniowie „jedynki” pod artystyczną opieką pana Marka Kamińskiego (KM Studio), który już drugi rok prowadzi tu ciekawe warsztaty dla młodych pasjonatów fotografii i filmu. Zajęcia są w całości finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu GAMA z funduszu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kwalifikacja do drugiego etapu wspomnianego konkursu oznacza, że szkoła otrzyma do 40 kompletów piłkarskich strojów sportowych (koszulki, spodenki i getry firmy New Balance – partnera konkursu). Za techniczną i sportową stronę udziału szkoły w konkursie odpowiada nauczyciel wychowania fizycznego, pan Robert Budkiewicz. Poniżej prezentujemy Państwu film wysłany na konkurs.

 

info: Gimnazjum nr 1, foto: Marek Kamiński


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało48 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...