22 września 2018 Tomasza, Maurycego, Joachima

Pasłęczanie demonstrowali w Warszawie

dodał 2017-07-12
Pasłęczanie demonstrowali w Warszawie

W poniedziałkowej demonstracji prowadzonej przez Władysława Frasyniuka uczestniczyli również przedstawiciele naszego miasta. Jak się okazuje do stolicy zjeżdżają ludzie z całego kraju żeby wyrazić swój sprzeciw wobec rządów obecnej władzy. Na szczęście poniedziałkowe „starcie” zwolenników i przeciwników naczelnika miało pokojowy przebieg. Tragikomiczne są te miesięcznice i przemowy Kaczyńskiego stojącego na drewnianym podwyższeniu. Do tego te okrzyki Jarosław, Jarosław przypominające czasy nieboszczki partii z okresu towarzysza Wiesława. Jemu też skandowali Wiesław, Wiesław, a koniec był niestety smutny. jp

0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#He he he   2017-07-17

he he he


#Podpis   2017-07-17

”Dzieje Tomasza” uważają Judasza za brata bliżniaka Jezusa. Jezus w ewangelii Judasza przekazuje mu tajemne słowa i zabrania komukolwiek powtarzać.To był sekret między mistrzem a wtajemniczonym uczniem. Wszystkie ewangelie mówią o rodzeństwie Jezusa.


#He, he, he,   2017-07-17

biblista się znalazł od siedmiu boleści.


#Podpis   2017-07-17

Judasz to brat Jezusa.


#Tomek bis   2017-07-17

Przedpelski nie napinaj się bo ci żyłka pierdząca pęknie i będziesz stałym klientem Rossmanna i regału z pampersami do końca życia... Tępy ciulu - ta gazetka wychodzi już prawie 25 lat zalozona i finansowana za wycinane drzewa w Parku Ekologicznym, chociaż byś się osrał po same pachy Przedpelski . Pastuchu to i tak masz wiecej wrogow niz zwolennikow. A jak ci się nie podoba - to zamów sobie Gazetke KODu albo posluchaj POwskiego zyda Szejnfelda.


#Grab   2017-07-14

No i co z tego? Judasz to apostoł a nie żaden faryzeusz. A jednak tak Judasz jak i Mazguła to osobniki negatywne.


#Orlik   2017-07-14

Mazguła , to oficer LWP , a nie żaden SBek . Nigdy nie współpracował z żadnymi służbami , a przynależność do PZPR obowiązywała w każdym przypadku awansowania na stopień pułkownika. Nie wolno oczerniać , tylko z chęci nienawiści !


#Podpis   2017-07-14

Tragikomiczny to jesteś Ty i wszystkie te POwskie i KODziarskie mendy jp..... Dzięki PiS możecie sobie te manifestacje urządzać bo tak to byście gówno mogli bo juz dawno byście zostali wysadzeni prze Kopaczowkich i POwskich islamistów których tak pchali do Polski i lizali dupe dla Merkel.Widać ze tu pół Palseka to dupowlazy.Lubicie to co nie? Jak ktoś wami manipuluje i doi was debili do ostatniej złotówki....róbcie tak dalej a daleko zajdziecie,i słuchajcie swojego Boga Przedpela.


#Roman   2017-07-13

Do: ... litości:: nie staję w obronie Marka Chrapan, gdyż jestem przeciwko jego nacjonalistycznej ideologii. Niemniej jednak, chcąc być Internautą, nie używaj wulgaryzmów, ok? Zgadnij, kiedy jesteś bardziej prawdziwy; gdy jesteś kulturalny, czy wonczas, gdy wulgarny?


#Grab   2017-07-13

O, znowu usunięto wpis pana Chrapana. Ledwo wpisałem odpowiedź na jego wpis a rzeczonego wpisu już nie ma.


#Grab   2017-07-13

Jakiekolwiek poważne rozliczenia wszelkich afer mogą mieć miejsce dopiero po kompletnej naprawie dotychczasowego wymiaru niesprawiedliwości, który właśnie się zaczął w sejmie. Oby tylko odbywało się to naprawianie w expresowym tempie.


#Grab   2017-07-13

Widzę że admin usunął ten idiotyczny i wulgarny wpis. Brawo.


#Długopis Adriana   2017-07-13

to był bardzie sensowny i twórczy wpis , niż cały twój radomaryjny bełkot


#Grab   2017-07-13

Co to za wpis? co on tu prezentuje oprócz wulgaryzmu?


#Podpis   2017-07-13

oj oj oj nie wytrzymują komusze syny.... gotują sie we własnym jadzie.... hi hi hi


#Pasłęczanin   2017-07-13

I co takiego ciekawego dowiedziałaś się za oceanem na temat twojego rodzinnego miasta?


#Byla Pasleczanka   2017-07-13

Jak komus sie nie podoba, to nie powinien tu zagladac i czytac, a tym bardziej kupowac gazetke. Najlepsza rada - zaczac wlasna gazete i pisac to, na co macie ochote i zamieszczac walsne zdjecia. Tylko to wymaga inicjatywy, czasu i zaparcia a wielu tutejszym krytykantom tego brakuje. Ja jestem wdzieczna, ze komus sie chcialo cos dla Pasleka i Pasleczan zrobic. I milo mi jest poczytac o rodzinnym miescie zza oceanu.


#Myśle..   2017-07-13

inna głowa ..inne myślenie. Jak ci ktoś przyjdzie zdmuchiwać tam świeczki, to pewnie przeprosisz. Przodkowie na pewno są z cbie dumni. Pamięć czcimy tam gdzie czujemy. Jak ktoś zginął na drodze to ustawiamy w tym miejscu krzyż i znicz. Nikt nam nie będzie opowiadał jak mamy pamiętać.


#..uj ci na grób miast świeczek.   2017-07-13

knajaku - rzeczywiście myślisz ? - Czyli 1 listopada, na Wszystkich Świętych, idziesz, kładziesz kwiaty, zapalasz świeczki w miejscu pracy swoich przodków ? - Czy idziesz na cmentarz, na groby swoich najbliższcych ?


#Myśle..   2017-07-13

Po 1. to były legalne obchody jakiegoś wydarzenia. Należy to uszanować. Po 2. to chyba nie pierwszy raz idą co miesiąc do kościoła i dalej pod pałac. 87razy. pozdrawiam i życzę dalszej konsekwencji


#Tomek, zmień pampersa   2017-07-13

Tomek, nie napinaj się bo ci żyłka pierdząca pęknie i będziesz stałym klientem Rossmanna i regału z pampersami do końca życia... Tępy ciulu - ta gazetka wychodzi już prawie 25 lat i będzie następne 25 lat wychodziła, chociaż byś się osrał po same pachy... Pastuchu - to jest prywatna gazeta, ma tysiące stałych Czytelników w Pasłęku, w regionie i zagranicą. A jak ci się nie podoba - to zamów sobie WC-Wsieci i teksty pisowskiego Żyda Wildsteina...


#Tomek   2017-07-12

Przedpelski zrobiłeś z i tak miernej gazetki, brodzik intelektualno-polityczny. Może do Wyborczej zacznij pisać. Tam będziesz pasował idealnie. Nie dość, że jesteś gbur głupi i brzydki to w dodatku te Twoje artykuly to jakaś kpina. PiS i tak wygra wszystkie wybory w ciągu następnych 5 lat a Wam zdrajcy prędzej czy później też się do pupy dobiorą. Powymienia się Was wszystkich... zobaczysz. Już nie długo.


#/alimenciaż Chrapan/ . litości !   2017-07-12

/ kolejnego alimenciaża/ - zlewie z LWP ! - kup sobie słownik ortografii polskiej, bowiem jesteś tu postrzegany tak jak napisałeś: jak jakiś wulgarny i tępy ciemniak wystawiający swoje nieuctwo i knajackie chamstwo . Do szkoły nieuku ! Weź po drodze posła Suskiego !


#Bogdan dziaslo   2017-07-12

chrapan bredzisz , wez tabletki


#Marek Chrapan   2017-07-12

Wyjaśnienie dla mniej zorientowanych o wyprowadzeniu wojsk sowieckich z Europy Środkowej (w tym i z Polski). Decyzja ta zapadła na szczycie Regan - Gorbaczow w Reykjaviku 1986 r, a TW Bolek ustalal tylko szczegóły jak mają się wycofywać, w dodatku forsował pomysł żeby na tych terenach oficerowie sowieccy zakładali polsko-sowieckie spółki joint venture. Tu jakiś wulgarny i tępy ciemniak z Ip. 77...57 wystawia na pokaz swoje nieuctwo i chamstwo.


#Marek Chrapan   2017-07-12

Na zdjęciach oprócz typowych UBeckich mordek pojawiła się też gęba kolejnego alimenciaża nie wywiązującego się z obowiązku alimentacyjnego _Kazia Marcinkiewicza zalegającego na 35 tyś. zł wobec swojej już nie swojej Isabbell - włączył się do tego KODziarstwa JOBYwatelskiego by wzorem niejakiego Mateusza rozwiązać problem alimentów. A o 22,05 w TVP1 Magazyn Śledczy w którym mjr SB opowie o działalności L. Wałęsy jako kapusia od lat 70-tych.


#Świr Antoni na czele nadwiślańskich SA.   2017-07-12

Chrapan, zjełczały ..uju. Jak nazwać psycha, który człowieka, który wyprowadził wojska ZSRS z Polski nazywa zdrajcą i najniebezpieczniejszym agentem ??!! - Tego ..uja, pdobnego do ciebie Chrapan - Pan Radek Sikorski (walczył w Afganistanie z Sowietami, z wojskami ZSRS) nazwał dobitnie: Świr, świr, świr.


#Córka leśniczego   2017-07-12

co mnie mialo niby zabolec?


#Córka leśniczego   2017-07-12

co mnie mialo niby zabolec?


#Grab   2017-07-12

Gdybym był złośliwy to napisałbym, że jeśli ja piszę durnoty to ty swoje durnoty piszesz słabo po polsku. Ale złośliwy nie jestem, więc radzę ci zajrzeć do słownika.


#Podpis   2017-07-12

mocno zabolało @córkę leśniczego... hi hi hi a możne to begowski jest ?


#Córka leśniczego   2017-07-12

grab ja pisałem .ze z racji na twój wiek masz prawo durnoty pisać , ale fakt jest taki .ze w pasleku durni ludzie sa w mniejszości


#Grab   2017-07-12

córka leśniczego - Jeśli chodzi o Pasłęk to w każdych wyborach ubecja dość mocno się trzymała, nie tylko w ostatnich. Ale i tu dobra zmiana zawita - prędzej czy później. A tak przy okazji - Pasłęk piszemy dużą literą.


#Grab   2017-07-12

O, widzę że znikł wpis pana Chrapana, informujący o dzisiejszej sensacji w jedynce TVP o godz. 22.


#Do duff   2017-07-12

ty uwazaj co piszesz i radze ci g n ju licz sie ze slowami .


#Córka leśniczego   2017-07-12

no i właśnie rodzi sie totalitaryzm pisowski ,ale niestety nie to miejsce inie ten czas .Przypominam niektórym ,ze w pasleku mamy mądre społeczeństwo ponieważ pis w ostatnich wyborach w naszym mieście odniósł porażkę


#Grab   2017-07-12

spin - pisząc, że mamy władzę totalitarną nie wiesz o czym piszesz. Totalitaryzm niemiecki to był za okupacji a totalitaryzm rosyjski to był po wojnie. Był jeszcze polskojęzyczny totalitaryzm ubecki. Ja te wszystkie totalitaryzmy widziałem na własne oczy. Sądząc po twoim wpisie Ty ich nie widziałeś. Teraz mamy ustrój demokratyczny - moim zdaniem - zbyt łagodny dla wszelkiej przestępczej hołoty.


#Duff   2017-07-12

Jak widac w Pasłeku mieszkaja zdrajcy narodu polskiego...


#Podpis   2017-07-12

Ciekawe czy jakiś pisiorek z Pasłeka pojechał do taboreta?


#Pasłęczanin   2017-07-12

Panie Przedpełski, co Pan pier....lisz! Idziesz ramię w ramię z UBekami i ludźmi z epoki komunizmu! Mamy nadzieję, że i Wasza epoka w Pasłęku się skończy,


#Spekulant   2017-07-12

Komusze scierwa antypolskie won! Jurek koryto i wam sie skonczy niedlugo


#Marek Chrapan   2017-07-12

Ja też to przeżyłem i to najbardziej w latach 2010/11 kiedy dzicz chazarska obstawiona POlicją rzucała czym popadnie na spokojnie modlących się ludzi przed krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Podczas MN w 2011 ta sama dzicz ochraniana przez bataliony POlicji zaatakowała butelkami z szarą farbą nie tylko idących spokojnie na Marsz ale i zwykłych przechodniów - 3 m przede mną mężczyzna ok. 30 lat idący z dziewczyną bez żadnych symboli, czyli nie na marsz, dostał szlaną butelką w głowę, krew zmies


#Spin   2017-07-12

grab, nie rażą Cię jako obywatela bariery i szpalery policjantów? Mnie jako bezpartyjnego obywatela przeraża widok uprzywilejowanej kasty kroczącej pustą ulicą. Tak postępują tylko władze totalitarne.Myśmy już to przeżyli.


#Grab   2017-07-12

Redaktor od czasu do czasu wrzuca tu notki zgodne z jego poglądem. A że niektórzy maja inne poglądy, stąd i spory co jest rzeczą naturalną, pod warunkiem,że nie używa się wyzwisk i wulgaryzmów.


#Grab   2017-07-12

@spin - patrząc bezstronnie, ochrona policyjna według prawa należy się każdemu pochodowi, demonstracji czy zgromadzeniu. A to że to akurat zgromadzenie potrzebowało aż takiej ochrony, to wina przeciwników tego zgromadzenia, którzy ogłaszali zamiar czynnego sprzeciwu. Czy to jasne?


#Bogdan dziaslo   2017-07-12

do polityki wszedł dzięki Walesie , właził mu w dupę a teraz pozuje na bohatera , żenada .Cala ta partia to jedno wielkie żenujące zbiorowisko zawieszone miedzy religia smolenska a toruńska


#Spin   2017-07-12

Dlaczego nie podejmie wyzwania i nie stanie na czele rządu? Dlaczego kryje się za kordonem policji i obstawy za nasze pieniądze? Opozycja i zwykli ludzie nic mu nie zrobią. Partie polityczne wybierają swoich przywódców, nic nam do tego. Natomiast wydawanie pieniędzy publicznych, angażowanie sztabu policji dla ochrony tylko jednego szefa i jednej partii to nadużycie.


#Grab   2017-07-12

Jeśli jest takim przeciętniakiem jak twierdzisz, to jakim cudem jest przywódcą partii, która wygrała wybory i rządzi Polską?


#Marek Chrapan   2017-07-12

Pojechali w nadziei, że uświecą się Bolkowym światowstwem , a tymczasem Bolek przez Michalkiewicza zwanym Kukuńkiem ich wykukał a kuku, a kuku, a kuku! Śmiejąc się z nich do rozpuku.


#Spin   2017-07-12

Czym się różni Kaczyński żyjący jak my w komunie od przeciętnego jego rówieśnika? Może tylko tym że nigdy nie pracował za marne grosze i nie zna życia.


#Podpis   2017-07-12

Tragedia to była jak przeciwnik pisowcow diament JP wystawił pierś do odznaczenia od ministra Glinskiego jako zasłużony dla kultury wtedy mu władza nie przeszkadzała


#Spin   2017-07-12

Wyzywacie od komuchów sami siebie. Emerytom po kilka złoty a koszt spaceru pod kordonem policji i barier was nie razi.Myślicie, że pod przykrywką krzyża i katastrofy ogłupicie naród. Gorzej jak za komuny.


#Oby   2017-07-12

Wszystko przez to że nie było prawdziwego rozliczenia komuchów , a tylko dogadywanie się pod okrągłym stołem.Towarzystwo przekształciło się w biznesmenów i prezesów na ciepłych stołkach dzięki tzw. prywatyzacji .Teraz odrywają od koryta to i protesty.


#A koordoopel do Smoleńska już 7 lat nie pojechał.   2017-07-12

podpis - świętujesz co miesiąc śmierć swoich najbliższych tam gdzie pracowali - czy tam, gdzie zmarli i zostali pochowani ? -


#Ani koniec ani kropka   2017-07-12

ty Sali zyj sobie lepiej , ale to poczatek i basta


#Sali   2017-07-12

Ależ ich boli źe społeczeństwo dało im kopa w zad ojjj boli.. nie rozumiem tego typu artykułów, co one mają na celu?? Niech sobie organizują te przedstawienia nawet co tydzień, nie rusza mnie to.. dla mnie jest ważny byt mój i mojej rodziny a nie zaprzątanie głowy takimi glupotami. .. mi i mojej rodzinie za tych rządów żyje się poprostu LEPIEJ i to jest dla mnie najważniejsze! Reszta to tylko przystawka która nie wnosi nic do poziomu mojego życia. Koniec kropka.


#Podpis   2017-07-12

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!TO JEŚLI KTOŚ CO NIEDZIELĘ CHODZI DO KOŚCIOŁA A DRUGI MA INNE POGLĄDY CO DO WIARY TO MUSI CHRZEŚCIJANINOWI ZABRONIĆ CZCIĆ SWOJĄ WIARĘ? JEŚLI KTOŚ MA CZAS I SILNĄ WIARĘ TO NIECH CODZI NA KAŻDĄ MSZĘ CO MU BRONIĆ.


#Podpis   2017-07-12

Prowadził jak widzę ze zdjęc Mazguła.... esbek , któremu podobało się bicie robotników w stanie wojennym. Frasyniuk z ubekiem Mazgułą.... sprzedał się za pieniądze?


#Podpis   2017-07-12

odprawialiście tam szatańsko-lewackie rytuały? Na tych znaczkach po rosyjsku mieliście hasło przewodnie, ,,je...ć PiS,, , a odwracaliście się tyłem... to chyba odwrotnie sie ustawiliście.


#Podpis   2017-07-12

jak mi wiadomo to było 5 osób.Super.


#Podpis   2017-07-12

Ale się porobiło! Swiniarek ma kompa!


#Su   2017-07-12

ależ wielkim światem powiało.... wiadomość aż z W-wy


#Znawca świń   2017-07-12

KWI KWI KWI. A kto wam zabrania zrobić własną miesięcznicę pn. co miesiąc obchodzić dzień wyborów kiedy społeczeństwo RP powiedziało wam won.


#He, he, he,   2017-07-12

Swoją drogą jechać taki szmat drogi tylko po to, żeby usłyszeć od wodza, że się wycofujemy, to chyba bardzo musi być frustrujące.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...