19 listopada 2018 Seweryny, Maksyma, Salomei

Pierwsze komitety zarejestrowane

dodał 2018-08-17
Pierwsze komitety zarejestrowane

Zarejestrowano pierwsze komitety wyborcze, których kandydaci wystartują w wyborach samorządowych. Państwowa Komisja Wyborcze przypomina, że termin rejestracji komitetów mija 27 sierpnia. Czasu jest więc niewiele. Wyjaśnia się też sytuacja na rynku pretendentów do fotela burmistrza w Pasłęku. Oprócz obecnego burmistrza, mówi się o kandydowaniu radnego Krzysztofa Kopańskiego. Pojawiło się też nazwisko kandydata PiS. Ma nim być Robert Szaj.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pasłęczanka   2018-08-17

Człowiek z nie Pasłęka ma zostać burmistrzem Pasłęka??? NEVER EVER!


#Jestę z Pis#Pasłęczanka  Ponad 2 mieiące temu, 2018-08-25

Tylko Jestę z Pasłęka !!! ma mój głos. "To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam PREZES naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek."


#Ii jestem ii z Pasłeka#Jestę z Pis  Ponad 2 mieiące temu, 2018-08-25

Pasłęczanka pewnie zadowolona, że jestes z Pasłęka, nawet jak iiii kaleczysz iii jezyk , jestes iii półanalfabetą, ale iii masz iii koneksje, nalezysz do iiii kliki, to iii Pasłęczanka iii zagłosuje iii na ciebie.


#Wyborca   2018-08-17

Popieram Roberta Szaja.To człowiek nietuzinkowy z wielka energią. Z pewnością Pasłęk by na tym zyskał.


#Wyborca#Wyborca  2018-08-17

Też popieram. Tylko czy gminę będzie stać na kilometrówki dla tego pana. Myślicie, że taka osoba z wielkiego świata osiedli się na naszej wiosce? Jak do tej pory nic tego pana ku nam nie ciągnęło.


#Wiedzacy#Wyborca  2018-08-17

a teraz do naszego miasta ciagnie go kasa


#Wiem#Wyborca  2018-08-17

Od Kiedy Rzeczna to wielkie miasto? Jak choć trochę udał się po korzeniu to żebyście nie mówili, że nie przestrzegałem.


#Entuzjasta#Wyborca  2018-08-17

A co nie osiedli, da mu się ten domek z błota na jeziorku i będzie super


#Skarbonka#Wiedzacy  2018-08-19

Jaka kasa w tym centrum bezrobocia i płac minimalnych


#Nick#Wyborca  2018-08-17

No i zapewne jest poza wszelkimi miejscowymi klikami.Za to ma ode mnie duuży plus!


#Oczywiście że bez ukladow można nałapać tyle fuch#Nick  2018-08-17

Ponad rok temu Robert Szaj, były szef elektrociepłowni w Elblągu, były szef elbląskiego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, został prezesem spółki Energa Wytwarzanie. Kilka dni temu został odwołany z tego stanowiska.Do podobnej sytuacji doszło 18 lat wcześniej. Wówczas Robert Szaj stracił stanowisko prezesa Energi Elektrociepłowni Elbląg. Po trzech latach Rada Nadzorcza nie przedłużyła z nim umowy na kolejną kadencję Był m. in. doradcą ministra Longina Komołowskiego, rzecznikiem prasowym Krajowej Agencji Poszanowania Energii S. A., dyrektorem w Fabryce Ursus sp. z o. o., p. o. prezesem Zarządu Portu Morskiego w Gdańsku. Do tego jeszcze komitet paraolimpijski i co tam sobie chcecie


#Nick#Oczywiście że bez ukladow można nałapać tyle fuch  2018-08-17

no i gites, obyty jest


#Bogdan dziaslo   2018-08-17

faktem jest ,ze ten pan to jakiś chwiej bez kręgosłupa ,a pyzatym co on ma wspólnego z paslekiem ? mysle ze nie ma najmniejszych szans ,póki co spleczenstwo w pasleku nie jest na tyle ciemne zeby glosowac na takie cos


#Miotła#Bogdan dziaslo  2018-08-17

I o to chodzi żeby nie miał kumpli i kolesi


#No tak#Miotła  2018-08-19

My chcemy burmistrza bez kolesi, asystentów i innych nic nie robiących znajomych napoleona.


#We wszystkich ministerstwach znajomi krolika#No tak  2018-08-19

Wyciekła lista płac doradców Antoniego Macierewicza. Wśród ludzi, którymi otacza się minister obrony narodowej są dawni weryfikatorzy WSI, doradcy z zespołu badającego katastrofę smoleńską, czy byli pracownicy IPN. Ile zarabiają u Macierewicza? Kwoty jakie trafiają do doradców wprost powalają! Doradców Antoniego Macierewicza jest 21. Tylko jeden z nich Mariusz Marasek ma otrzymać 108,9 tys. zł.


#Stachu   2018-08-19

POPIS na aut.


#Tak trzymać   2018-08-18

Szaj to dobra propozycja i nienawidzi owijania klimatyzatorów wstęgami barw narodowych


#Mysliwy#Tak trzymać  2018-08-18

Wiesz czym cechuje się zajęcze goowno? Ni śmierdzi ni pachnie a zając przeważnie gubi je w galopie jak jest goniony. No i pożytku zz niego zero. Nawet pośliznąć się na nim nie można.


#Jan   2018-08-18

Pisowcy nie mają dobrego kandydata, dlatego jest Szaj. Niewielkie szanse na wybór. Pozostaję przy Napoleonie.


#NIGDY   2018-08-17

Aj,Aj będzie szaj...s.


#Karuzela#NIGDY  2018-08-17

Strach dupcie ściska ?


#Pyton   2018-08-17

Ten Szaj to wygląda na to , że jakiś ,, szajs " . Ja polecam na ten Urząd bardzo znanego pisarza , publicystę , Ideologa ONR pana Chrapana. Ten osobnik wyróżnia się znajomością problemów Pasłęka jak nikt inny. Organizacja jego niebawem będzie zdelegalizowana . I co wtedy ten jegomość będzie robił ? Przecież on będzie mówił o sobie ,, jajakobyły ". Bo jak inaczej trzeba będzie go czytać ?


#Stanowiska dla kolesiów   2018-08-17

Co mówi Asystent do Napoleona? "Mianuj mnie na wiceburmistrza, będzie fajnie"


#Pasłęk to Machu Picchu światowego rozwoju   2018-08-17

Obecny burmistrz to ma tupet. Kierownik bandy kolesiów i zwolennik układów. Mam nadzieje że mieszkańcy Pasłęka pokażą w wyborach, że starczy rządów Napoleońskich. Brak z jego strony wsparcia dla mieszkańców Pasłęka. Budowa dróg i "wielkie przekazanie" klimatyzatorów na pokaz. Incydent ze zwolnieniem Sand Volley z podatków, mianowanie starego kolegi na wiceburmistrza mimo przeciwskazań, późniejsze mianowanie na asystenta i te zmiany nazwy stanowiska żeby koleżka nie opuścił murów urzędu. Po prostu skandal. Każdy potrafi wyłożyć kase na drogi, a po układach widać ile człowiek sobą reprezentuje. Wielkie nie dla duetu Napoleon&Asystent


#Nie chcemy odrzutow w Paslęku   2018-08-17

Toż ten Szaj obleciał już cały świat. Od doradcy Balcerowicza, redaktora w lokalnej Wyborczej przez wlazenie w cztery litery pisiakom, krótkotrwałą prezesurę w Energii i co tam jeszcze. Taki emocjonalnie rozchwiany małolat bez żadnej idei.


#Petent#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Jak to człowiek bywały, to jestem za, bo te nasze to typy z cyklu a co ja mogę, przecież nic się nie da, jak sobie nie radzicie (czytaj jak nie macie odpowiednich znajomych), to idźcie do MOPSu, tam może wam coś dadzą do zjedzenia


#Wyborca#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Nie przesadzaj z tym małolatem. To gość grubo po czterdziestce. Oczywiście na zdjęciu twarz człowieka do nikogo nie podobna i to może mylić. Ale jak zostanie Burmistrzem stanie się jednym z nas i przybierze postać na nasz obraz i podobieństwo :) Jak ja kocham ten pis i ich pomysły. Jarku, Jarku K. można ciebie łyżkami jeść aż do bólu brzucha :)))


#Hahaha#Wyborca  2018-08-17

Jak cwaniakowanie i rozum po mieczu to ja pierdziu! A jak po kądzieli to jeszcze gorzej


#A nasz trwa aż do bólu a ból to będzie ostatni#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Nie Balcerowicza a Komołowskiego, choć w tym samym rządzie Buzka i obaj byli wicepremierami. Później Komołowski został szefem paraolimpijczyków i pewno mentor zaraził ucznia, szkoda tylko, że koniunkturalizmem a nie społecznym widzeniem świata jakie miał sam. Porównajcie poglądy Komołowskiego poglądów do dzisiejszych rządzących. Komołowski po różnych zakrętach znalazł się w PiS ale jak sie zorientowali o co biega to po kilku dniach wspólnie z Planistykim odeszli


#Marcin Z#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Wypowiadaj się za siebie a nie za innych


#Bolo   2018-08-17

Fatalna kandydatura, pan Robert nie ma pojęcia o pracy w samorządzie. Wierny (PiS), ale mierny.


#Bogdan dziaslo   2018-08-17

chcialbys ,żeby pisowskie scierwa sie dostały? typowy radio maryjny burak ktory nie ma pojecia o co chodzi


#Siema z rana   2018-08-17

Aby POwskie scierwa sie nie dostały


#Pepsi   2018-08-17

OK. Pana Kopańskiego znam, ale kto to jest ten Robrt Szaj????


#śmieszek   2018-08-17

I zacznie się opluwanie kandydatów. Wszystkie epitety pójdą w ruch. Jak czegoś nie wiemy to zmyślimy. Proszę panie i panowie o rozwagę. Można przez nierozważną pisaninę skrzywdzić ale też potocznie mówiąc beknąć.


#Bogdan dziaslo   2018-08-17

no to juz wyjaśniło sie ze następna kadencje będzie obecny burmistrz


#Wyborca   2018-08-17

Jest taki film ,,Zelig,, Woody Allena. Głowny bohater idealnie pasuje do Szaja. A jest to historia człowieka który miał taką przypadłość, że przebywając w otoczeniu określonej grupy osób automatycznie przyjmował charakterystyczny dla tej grupy sposób zachowania, a dodatkowo upodabniał się do otoczenia fizycznie. Szaj może być prezesem każdej spółki, działaczem sportowym, kultury, więc może być i burmistrzem. Człowiek niespodzianka, teraz z pisiej walizki. A ciemny błaszczakopodobny lud może otwierać gęby z zachwytu.


#Szambonurek będzie dzwigal was na garbie   2018-08-17

nikt niepełnosprawny nie pracuje w PKPOl potwierdza w rozmowie z newsweek.pl wiceprezes tej instytucji Robert Szaj i natychmiast ucina temat. siedziba komitetu od 15 lat mieści się na czwartym piętrze pozbawionej windy kamienicy, a jeśli ktoś niepełnosprawny już na wózku przyjedzie to zbiera się aktyw, który wnosi gościa na górę.


#Komentarz pod informacją o wywaleniu z Energii   2018-08-17

(1 rok temu) Pionek nie będzie nigdy Hetmanem. Biłeś misiu duże figury. W pisie nawet pionkiem nie jesteś. I jak ci?????


#Dają pożyc swojakom   2018-08-17

Zarządzeniem Nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 marca 2017 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Rady Sportu Osób Niepełnosprawnych, w skład organu wchodzą: Robert Szaj – Dyrektor Generalny Polskiej Fundacji Paraolimpijskiej,


#Możecie pytać jak mu się dla tuskowych pracowało   2018-08-17

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje dnia 28 maja 2013 r. powołana została Społeczna Rada Konsultacyjna ...Szaj Robert tel. 508 698 232 mail: rsz@post.pl


#Nick   2018-08-17

Czas na zmiany napoleon do wymiany


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...