17 lutego 2018 Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

POK zaprasza na wystawę

Wydarzenie odbyło się 2017-11-17

dodał 2017-10-13
POK zaprasza na wystawę

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Ochrona Pamięci o Ofiarach Działań Wojennych na Warmii i Mazurach". Uroczysty wernisaż odbędzie się 17 listopada o godzinie 17:00 w Galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Wystawa jest wypożyczona z Warmińsko - Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie i prezentuje stan grobów i cmentarzy wojennych województwa warmińsko - mazurskiego przed i po wykonaniu prac remontowych. Wernisaż zostanie wzbogacony wykładem dr hab. Karola Sacewicza – Naczelnika Delegatury IPN w Olsztynie.

 

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

 

Wystawa czynna od 17 - 30.11.2017r.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   2017-10-14

A czy pan Burmistrz zamiast poszukiwać georadarem nie wiadomo czego, nie zechciałby użyć tego georadaru do odkrycia prawdopodobnie wysadzonego przez NKWD/UB wejścia/wyjścia z lochów w okolicach byłego "internatu" dla zablokowania i tym samym skazania na śmierć głodową części oddziału mjr "Łupaszki"? Czy Pan Burmistrz miał świadomość lokalizacji "Tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych?"


#Ba#Marek Chrapan  2017-10-15

Czego ty niedobitku ustroju slusznie minionego. komuszy zupaku, jeszcze tu szukasz? Nie widzisz, że to strona dla rozumnych?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Wiosna Teatralna

Pozostało31 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...