21 stycznia 2018 Agnieszki, Jaros?awa

Przypominamy - Spotkanie z Szymonem Hołownią

dodał Ponad miesiąc temu, 2017-12-18
Przypominamy - Spotkanie z Szymonem Hołownią

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień spotkań. Tym razem, w czwartek 21 grudnia o godz. 16:00, będziemy gościć Szymona Hołownię, dziennikarza, publicystę, autora książek.

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książek-cegiełek, z których dochód przeznaczony będzie dla podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka, instytucji założonej przez Szymona Hołownię, wpierającej m.in. ośrodek dożywiania w Ntamugendze, wioskę trędowatych w Togo czy hospicjum w Rwandzie.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Zaczytajmy się”, realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Pasłęku, a dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Wstęp wolny, zapraszamy!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Fan chrapana   Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

Chrapan będzie? To idę żeby dziad za mocno nie pojechał.


#Abc   Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

I co z tego,że pseudokatolik,jego sprawa,a może wielu chce właśnie posłuchać tego pseudokatolika i z nim np.o tym podyskutować. Całe szczęście,że jeszcze mogę sama o sobie decydować i iść posłuchać kogo chcę,bo może w niedługim czasie i to będzie mi zabronione.


#Set#Abc  Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

a idx, czy ja pisze, że masz nie iść? idź i posłuchaj sprzedawczyka


#Nn   Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

szymon to, moim zdaniem, pseudokatolik. TVN-owski wyrobnik.


#Oj biedaku biedaku umysłowy#Nn  Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

ogarnij się człowiecze bez imienia i bez twarzy


#Grab   Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

Prawo dysponowania naszymi podatkowymi pieniędzmi dajemy partiom przy urnie wyborczej. Która partia wygrywa, ta decyduje. Tak jest ustanowione prawo i nic na to nie poradzisz. Przed tym dysponowała PO, teraz PiS. Więc nie pajacuj. Jeśli nie podoba Ci się obecny stan, pracuj nad jego zmianą ale póki co - musisz się podporządkować obowiązującemu prawu, które upoważnia ministra do decydowania w ramach prawa na co może wydać pieniądze. Koniec, kropka.


#DozorcaPodatkowy#Grab  Ponad miesiąc temu, 2017-12-19

Jak byś nie zauważył, to właśnie wyrażam swoje niezadowolenie dotyczące finansowania osób zacofanych (S. Żeromski już o tym mówił na przełomie wieków, ale niestety nadal Polacy tego nie rozumieją). Także jak widzisz pośrednio nad tym pracuję ;) To że jest inny układ przy korycie, nie znaczy, że lokalnie nie możemy przeciwdziałać marnowaniu pieniędzy na takie osoby, które ciągną Polskę w stronę guseł i zabobonów. Zaproszenie wyszłio lokalnie, to tak gdybyś nie wiedział, kto ma wpływ na wydawanie owych środków pieniężnych. Miłego dnia.


#DozorcaPodatkowy   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

Do #Bbb , uważasz, że odpowiedziałaś na zadane pytanie, czy masz problem z jego zrozumieniem? Co do deklaracji odnośnie ucięcia ręki to nie byłbym na Twoim miejscu taki pewien, zatem uważaj co deklarujesz ;)


#Maria#DozorcaPodatkowy  Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

Nikt jak widać nie odpowiada na Twoje pytania, bo są bezsensowne. Nie masz wpływu na to, gdzie rozchodzą się Twoje podatki i tu Cię boli. Ciebie nawet za darmo nigdzie nie zapraszają.


#DozorcaPodatkowy#Maria  Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

Mario, oczywiście, że mnie to boli, są to moje ciężko zarobione pieniądze i wolałbym, żeby były wydawane na inne cele niż promowanie ludzi, którzy nigdy nawet nie sprawdzili w co tak naprawdę wierzą. Proponuję poczytanie trochę histori, szczególnie tej z czasów imperiów rzymskiego i greckiego, to niekiedy otwiera oczy na to, z czego powstały bajki głoszone przez pana Holownie.


#Spokojny   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

Tu nie chodzi o pieniądze z ministerstwa, czyli nasze podatkowe. Przecież bywały tu inne osoby, również finansowane z naszych pieniędzy które nie wszystkim odpowiadały a nie było takiego protestu. Hołownia angażuje się w pomoc biednym dzieciom z Afryki, co również prawdopodobnie nie przeszkadzałoby. Tu chodzi o to, że Hołownia jest katolikiem i to czynnym. A tego to już niektórzy zdzierżeć nie mogą, oj nie mogą. Jak to? Zabobonnik się lansuje? Genderysta mógłby ale katolik? I stąd ta nagła troska o "moje pieniądze".


#DozorcaPodatkowy   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

Hej Lajla, a co jest złego w tym, że nie chcę aby moje pieniądze były wydawane na takich nawiedzonych pajaców jak Holownia?


#Bbb#DozorcaPodatkowy  Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

idź na spotkanie, posłuchaj co facet ma do Powodzenia i wtedy sie okaże, ktory z was jest większym pajacem. Dam sobie rękę uciąć, że to nie będzie on.


#Kolega   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

do #Laila Zawsze podziwiałem osoby (żart), które chcą coś powiedzieć, ale nie opierają swoich wypowiedzi na faktach, a co gorsze nie mają żadnych sensownych argumentów. Jak chcesz coś napisać i zaistnieć to napisz dlaczego ja też mam płacić na lansującego się Hołownię?


#DozorcaPodatkowy   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

To jakiś żart, że z moich podatków dofinansowuje się tego nawiedzonego pajaca? Ludzie w jakim świecie my żyjemy, żeby z podatków dawać pieniądze na promowanie guseł i zabobonów w XXI wieku?


#Lajla#DozorcaPodatkowy  Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

żartem jest to, że takie barany mają prawo głosu...


#Wanda   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

szymonem*


#Lol   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

chyba całe życie jest Szymon-faktycznie gapy!


#Kolo   Ponad miesiąc temu, 2017-12-18

Szymon czy Krzysztof.w Tytule Krzysztof w artykule Szymon.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Ferie w bibliotece

Pozostało1 dzień

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych na...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...


Wiosna Teatralna

Pozostało58 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...