24 września 2018 Gerarda, Ruperta, Tomiry

Relacje z zajęć w Bibliotece Publicznej w Godkowie - ” W naszej gromadzie ”

dodał Ponad miesiąc temu, 2018-08-09
Relacje z zajęć w Bibliotece Publicznej w Godkowie - ” W naszej gromadzie ”
Głównym celem kolejnego cyklu warsztatów było doskonalenie u dzieci umiejętności postrzegania świata opartego na wzajemnym szacunku, empatii, poszanowaniu własnych potrzeb oraz potrzeb innych osób. Warsztaty pokazały, że udział w realizacji różnych zadań, współpraca, wspólna zabawa pozwalają dzieciom budować relacje oparte na wzajemnym szacunku , poznawać świat i pomagać im w wyrażaniu emocji. Współpracują i oczywiście świetnie się przy tym bawią!

Bardzo lubimy nasze zajęcia z dziećmi. Podczas zajęć tworzy się atmosfera wsparcia, bezpieczeństwa i otwartości. Dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i uczestniczą w realizacji zadań, często też sami mają ciekawe pomysły. A to nas cieszy, bo dzięki temu spędzają czas w atmosferze akceptacji, co buduje ich poczucie własnej wartości.

Podczas zajęć propagujemy podejście do dzieci oparte na szacunku, empatii, rozmowie, szczerości i autentyczności, a dzięki informacjom zwrotnym w postaci recenzji i licznym polubieniom na profilu Biblioteki, wiemy, że prowadzone przez nas warsztaty mają sens i przynoszą radość – a to dla nas niezwykle inspirujące do tworzenia i organizowania kolejnych warsztatów.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom dotychczasowych zajęć i ich rodzicom za udział w zajęciach pełen kreatywności i oczywiście zapraszamy do Biblioteki.

 

Opracowała Paulina Basaj

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...