19 listopada 2018 Seweryny, Maksyma, Salomei

Relacje z zajęć w Bibliotece Publicznej w Godkowie - ” W naszej gromadzie ”

dodał 2018-08-09
Relacje z zajęć w Bibliotece Publicznej w Godkowie - ” W naszej gromadzie ”
Głównym celem kolejnego cyklu warsztatów było doskonalenie u dzieci umiejętności postrzegania świata opartego na wzajemnym szacunku, empatii, poszanowaniu własnych potrzeb oraz potrzeb innych osób. Warsztaty pokazały, że udział w realizacji różnych zadań, współpraca, wspólna zabawa pozwalają dzieciom budować relacje oparte na wzajemnym szacunku , poznawać świat i pomagać im w wyrażaniu emocji. Współpracują i oczywiście świetnie się przy tym bawią!

Bardzo lubimy nasze zajęcia z dziećmi. Podczas zajęć tworzy się atmosfera wsparcia, bezpieczeństwa i otwartości. Dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i uczestniczą w realizacji zadań, często też sami mają ciekawe pomysły. A to nas cieszy, bo dzięki temu spędzają czas w atmosferze akceptacji, co buduje ich poczucie własnej wartości.

Podczas zajęć propagujemy podejście do dzieci oparte na szacunku, empatii, rozmowie, szczerości i autentyczności, a dzięki informacjom zwrotnym w postaci recenzji i licznym polubieniom na profilu Biblioteki, wiemy, że prowadzone przez nas warsztaty mają sens i przynoszą radość – a to dla nas niezwykle inspirujące do tworzenia i organizowania kolejnych warsztatów.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom dotychczasowych zajęć i ich rodzicom za udział w zajęciach pełen kreatywności i oczywiście zapraszamy do Biblioteki.

 

Opracowała Paulina Basaj

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało3 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...