19 kwietnia 2018 Adolfa, Tymona, Leona

Rok wyborów i inwestycji

dodał 2017-12-22
Rok wyborów i inwestycji

Nadchodzący rok 2018 będzie rokiem wyborów do samorządu i ważnych dla miasta inwestycji. W listopadzie okaże się czy zabiegi prezesa i lokatora Pałacu Namiestnikowskiego doprowadzą do przejęcia samorządów przez PiS. W Pasłęku może być to trudne do wykonania ponieważ czeka nas sporo ciekawych inwestycji. Pisaliśmy już o budowie marketu budowlanego Mrówka, rozbudowie firmy DRE i powstaniu nowego zakładu produkującego okna. Rozpocznie się też realizacja inwestycji na ul. Boh. Westerplatte (myjnia i stacja paliw). Budowa stacji paliw jest możliwa również przy ul. Kraszewskiego. Ciekawie zapowiada się inwestycja na terenach odlewni ORWO. Niebawem inwestor z Lubawy ma przedstawić koncepcję zabudowy tej części miasta. To nie koniec inwestycji. Docierają do nas sygnały o dużym przedsięwzięciu, które ma być zrealizowane w okolicy węzła południowego trasy S 7. Ożywienie gospodarcze miasta i gminy Pasłęk będzie miało ogromny wpływ na wyniki jesiennych wyborów samorządowych.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Duff   2017-12-23

a jaka w tym zasługa nierobów z urzedu miasta i gminy?!


#Bolo   2017-12-23

Znam lepszych, też młodych i już przygotowanych do pracy w administracji samorządowej.


#Moherowe sombrero   2017-12-23

spokojnie zagłosuję na PiS


#Roma777   2017-12-23

A może LOKATORZY gminy...poszliby wreszcie tam,gdzie ich miejsce...co za tupet!!!!


#Xxx   2017-12-23

Myślę że na święta redaktor jakąś lekturę do czytania wystawi ,a później pisanie opinii przez obywateli którzy tylko czekają .żeby się kłócić,a "naczelny" redaktor będzie miał co czytać w święta.


#Sąsiad   2017-12-23

Ja na waszym miejscu nie rozpisywał bym się o producencie okien i jego inwestycjach.Byli pracownicy dostają wezwania do Urzędu Skarbowego w celu "przesłuchania w charakterze świadka na okoliczność świadczenia pracy w firmie A... ". Może wreszcie się za niego wezmą!!!


#Obserwator   2017-12-22

Redaktor wciąż na niepewnym koniku jedzie, to i nie dziw, że panikuje.


#Wyborca   2017-12-22

Czyżby redaktora panika dopadła rok przed wyborami ? Kibicuję PiS !


#Informator   2017-12-22

A ja wiem że ma być inwestycja na zbiorniki gazu w okolicach Pasłęka aby każdy miał gaz z rurki a nie butli. Nie opłaca się ciągnąć rurociągu z Elbląga więc taniej wybudować zbiorniczki.


#Wyborca   2017-12-22

Liczył głosy i dostawiał iksy będzie Błaszczak, czyli ta opcja zwycięży w wyborach. A Śniecikowski inteligentny jest i nie zdziwiłbym się, gdyby w przyszłym roku wykonał woltę polityczną i znalazł się w Pisie. Przecież i tak standardy rządzenia mamy podobne do tych ze szczebla centralnego. Nic by sie nie zmieniło. Nawet czytając netgazetę ma sie wrażenie, że to lokalny serwis internetowy TVP-info. Bum inwestycyjny - Mrówka hehe, i może jeszcze ze dwie Biedronki.


#Bb#Wyborca  2017-12-23

he he ... zrobiłes mi dzień.... dostawiał ixy... he he he


#Bolo   2017-12-22

Róbcie sobie chłopaki kampanię gdzie indziej. Nieudaczników i cwaniaczków należy gonić. Potrzebni są młodzi ludzie bez obciążeń.


#Zgrywus   2017-12-22

Jerzy Jaki nowy zakład produkujący okna? Przecież ten zakład już istnieje On porostu się rozbudowuje.Moze już pora pisać poprawnie i ze zrozumieniem dla czytających. Wprowadzenie czytelników w błąd !


#Roman   2017-12-22

W naszej karczmie, wieczorem wczoraj, pojawił się nasz wsiowy Antek. Podzielił się z nami radosną wiadomością, że glosować można przez postawienie w kwadraciku wyborczym znaku swastyki. W znaku tym linie krzyżują się. Od m-ca nie jest już PiS-owcem, lecz narodowcem. Zamiast piwa dostał kopniaka w sempiternę (jak nazywał to miejsce niejaki Zagłoba).


#Jak ja nie lubię kretynów   2017-12-22

Choćbyśta się zesrali w drobny mak, pluli i dmuchali pod wiatr to i tak Burmistrzem zostanie Pan Śniecikowski jeśli tylko zgłosi ochotę na kandydowanie.


#Nicko#Jak ja nie lubię kretynów  2017-12-23

Nie lubisz kretynów a w lustro się boisz spojrzeć wyciągnij palec z d...y napoleona bo zaraz go złamiesz


#Ja#Jak ja nie lubię kretynów  2017-12-22

Wygra, zgadza sie. Ale nie dlatego ze jest tak dobry, tylko dlatego ze brak jakiegokolwiek sensownego kontrkandydata, wiec z takiej wygranej watpliwy powod do dumy


#Aha#Jak ja nie lubię kretynów  2017-12-22

tak silną klikę stworzył?


#Xd   2017-12-22

i tak zagłosuje na p.Kopańskiego.czas na zmiany


#Na co wy liczycie#Xd  2017-12-22

A kto to jest ten Kopański? To ten sam bubek, który na swoim blogu kasuje niewygodne komentarze i blokuje dostęp do strony? Tak samo będzie załatwiać interesantów. Jak niewygodny to paszoł won i nakaz strażnikowi na nie wpuszczanie do urzędu.


#Aaa#Na co wy liczycie  2017-12-22

Kopański to dla nie wiedzących pracowity i uczciwy człowiek. Nie uwikłany w śliskie biznesy. Pomyślcie tylko bez uprzedzeń. Pomyślności i otwartych głów.


#PASŁĘCZANIN   2017-12-22

Za każdym razem dodawne przez administratora ogłoszenia nawiązują do PISu, ile już tego można czytać . Panie P. strona głosu Pasłęka ma na celu ukazać co się dzieje w mieście a nie przedstawiać czyjeś poglądy polityczne , niech si,ę Pan zmiłuje. PS. BOICIE SIĘ O SWOJE STOŁki i tyle. Idą święta na tym się skupcie. Pozdrawiam.


#Mikołaj   2017-12-22

Bym coś napisał ale mi już się nie chce .Wesołych i spokojnych świąt Wszystkim życzę.


#Melon   2017-12-22

W Pasłęku pozostanie JOW (jednomandatowy okręg wyborczy), więc po co bić tendencyjną pianę o nadciągającej apokalipsie. Władza prędzej, czy później zepsuje każdego - jedyna recepta, wziąć sprawy w swoje ręce i zagłosować w wyborach. Nie głosując pozwalasz wybrać innym.


#Mikołaj   2017-12-22

I poco ten " JAD", zazdrość, zawiść .Idą Święta ,czas radości i życzliwości drugiemu człowiekowi. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ.Polityka ta duża i ta mała zawsze była i będzie brudna. Życzę wszystkim zdrowych Wesołych Świąt .


#Maxym   2017-12-22

Może czas na ulice Zwycięstwa ,Bankowa w końcu się zająć


#Nick   2017-12-22

Ho ho ho ale się nam redaktor odpalił czyżby nowe dropsy łykał przez 3 kadencje nic się nie działo albo inwestycje były skutecznie blokowane a teraz manna z nieba najpierw konkrety niech inwestorzy zaczną skończą i zatrudnia to będziemy mówili o sukcesie ale nie jest to na pewno zasługa napoleona on tylko szkodzi niż pomaga


#Propaganda grubego   2017-12-22

A jeśli w nadchodzącym roku rozpocznę budowę domu, to też będzie zasługa lokatora pasłęckiego zamku ????


#Zobacze to uwierze   2017-12-22

Pisac mizemy do ....srnej !!


#Rafcio   2017-12-22

Tutaj nie będą szczekac pisiory tylko Ci co oczekują ze Burmistrz ma im DAĆ prace za 4 tysiące netto. Nik nie będzie pytał o kwalifikacje i wykształcenie Tylko przekładanie papierków w biurze od 7 do 15. To są moje spostrzeżenia po przeczytanych komentarzach na tej stronie co pojawiały się zawsze pod artykułami gdzie była dyskusja "jaki to nasz burmistrz je zły i nie ma kompetencji" .


#Gazeta polska   2017-12-22

no pisiory otumanione radyjkiem torunskim ,zaczynajcie :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało50 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...