Sypie się ul. Zamkowa

dodał Ponad miesiąc temu, 2018-02-17
Sypie się ul. Zamkowa

Błyskawicznie postępuje degradacja ul. Zamkowej. Pojawia się coraz więcej nierówności i dziur, szczególnie od strony skarpy zamkowej. Czy i tym razem wystarczy tylko kosmetyczne przełożenie kostki kamiennej? Trzeba chyba myśleć o generalnym remoncie tej ulicy. Zarządca już powinien pracować nad zdobyciem środków finansowych na ten cel.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#StaraPanna   Miesiąc temu

Na Szkolnej nie ma gdzie parkować samochoda co robić?


#Zdrowie#StaraPanna  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-22

Może pieszo się przejść


#Janosik#StaraPanna  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-20

Znajdź sobie męża z dużym garażem.


#Piotrek#StaraPanna  Miesiąc temu

Sprzedaj samochód kup rower☺


#Pigmej#StaraPanna  Miesiąc temu

Parkujcie na Południowej.


#Rafcio   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Pasłęcka policja nie pilnuje egzekwowania zakazu tonażowego na tej drodze. Tam non stop poruszają się ciężkie auta ciężarowe i autobusy.


#Spk#Rafcio  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-22

Akurat autobusy tamtędy mogą jeździć... Ciekawe jak inaczej mają dojechać np.do szkoly ?


#Maniek#Rafcio  Miesiąc temu

Dokładnie jak.piszesz.


#Dobry   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-19

Bednarska w Elblągu jest podrzędną drogą. Zamkowa nie jest przystosowana do takiego natężenia ruchu. Burmistrz wydaje pieniądze na puchary, skwery i pomniki z kamieni. Każdy wydatek w urzędzie powinno sprawdzić CBA. Za brak wpłaty, za podatek urzędnicy lecą do sądu. Może Pasłęczanie powinni wspólnie złożyć pozew o naprawę swoich samochodów w zaprzyjaźnionym warsztacie pana burmistrza.


#Mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-19

Jaki gospodarz takie drogi. Działania starosty i dyrektora zarządu dróg powiatowych nadają się do weryfikacji przez społeczeństwo lokalne. Może społeczeństwp powinno wiedzieć ile kosztowało położenie asfaltu na ulicy Limanowskiego. Asfalt jest słabej jakości, kruszy się i zaraz trzeba będzie poprawiać robotę. A to wszystko z naszych pieniędzy - podatników. Mam nadzieję, że wyborcy was rozliczą i poślą do diabła !!!


#Akcja#Mieszkanka  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-19

ile płacisz tego podatku? 35 - 40 zł rocznie?


#Widz   Miesiąc temu

Wszystko co się robi to tak na odpier.....niedawno łatali dziurę na Westerplatte koło dawnej hotelowej ,padał deszcz a oni wsypali w tę mokrą dziurę to co wsypali ,wyrównał szpadlem i poszli dalej , nie minęło m-c a dziura zrobiła się jeszcze wieksza.Więc pytam ,po cholerę odwalać fajans,który też kosztuje.W taki sposób była zrobiona przekłatka kostki,wiedzieli że to nie przetrwa długo.


#Jedenastolistopadodzianin#Widz  Miesiąc temu

To samo na 11Listopada. Wypełnili dziurę ale nie do końca. Zabrakło materiału wypełniającego dziurę czy rozumu wypełniającego saganowaty czerep wykonawcy?


#Dobry   Miesiąc temu

Konserwator zabytków powinien puknąć się w głowę. W Elblągu 90% dróg asfaltowych położono na "zabytkowym bruku". Zamkowa to kpiny z mieszkańców, którzy muszą tą drogą jeździć codziennie. Burmistrz ma wszystko w ...., bo nie niszczy swojego samochodu, codziennie jeżdżąc do pracy czy sklepu.


#Król szos#Dobry  Miesiąc temu

Taaa, weź się przejedź po starym mieście w Elblągu, np ul. Bednarską. Zamkowa w porównaniu to autostrada.


#No i co   Miesiąc temu

na górze zamkowej pękają budynki do kogo po odszkodowanie?


#Dziura   Miesiąc temu

Do kogo się zgłosić po odszkodowanie za uszkodzenie auto po wjechaniu w dziurę na skrzyżowaniu przy placu tysiąclecia na samym zakręcie?


#Ja#Dziura  Miesiąc temu

Na wyjeździe z serpentyny podobnie i tak od kilku tygodni. w tym miescie ktoś za to odpowiada/????


#Stagnacja   Miesiąc temu

Przecież to nie od dziś wiadomo że taka sytuacja się wydarzy ale unas to dostrzegają dylemat jak już coś się wali albo dojdzie do traged


#Mieszkaniec   Miesiąc temu

ciekawe kto przespał czas gdy projektowano S7. Nie warto było wtedy dołożyć wszelkich starań aby zachować odcinek starej E77 od mostu na Wąskiej do stacji BP? Nie byłoby teraz takiego ruchu na ul. Zamkowej i wynikających z niego problemów.


#Projektant#Mieszkaniec  Miesiąc temu

Szalenie proste jak to sprawdzić. Jak zwykle zbrakło wyobraźni . GDDKIA w tamtym czasie przedstawiała kilka koncepcji poprowadzenia S-7 na wysokości Pasłęka .


#Kolega Zamkowiec   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Przedpeł ty jak jedziesz Zamkowa to najbardziej twój tonaż degraduje ta ulice. Twoje konie w przyczepce tez przykładają do tego kopyto !!!


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

W opłakanym stanie jest też chodnik. Z dziećmi ciężko iść bo takie dziury pomiędzy płytami chodnikowymi, że można nogę skręcić. Wystające studnie. Proszę z wózkiem dziecięcym się przejść. Jedyne wyjście to budowa alternatywnej drogi do tej części miasta.


#Zico   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Ulica Kościuszki też się "sypie". "Sypać" zaczynają się mury wokoło zamku (pojawiły się pęknięcia i wybrzuszenia). Czy władze zaczną robić i zabiegać o to żeby robić rzeczy najważniejsze dla nas, czy czekają nas kolejne wykopki w poszukiwaniu możliwości do lansowania?!


#Blenston#Zico  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Wiele kobiet w Pasłęku też się sypie!


#Blebleble#Blenston  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Taa szczególnie te które przeszkadzają tobie na serpentynie :P


#Piotr   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Chciało by się powiedzieć jaki zarządzający... to przytyk głównie do UM Pasłęk. Tłumaczenie brakiem finansów to tylko dowód na zajmowanie stanowisk przez niewłaściwe osoby. Zamiast zajmować się skwerkami, placykami warto by się skupić na podstawie. Komunikacja i łączność to powinno pójść na pierwszy plan. Serpentyna powinna być włączona pod ogólny projekt zagospodarowania terenów wokół zamku. Obiektu zabytkowego i w tym kierunku szukać dofinansowania. Tyle że widać brak pomysłów. UM powinien zmienić lokalizacje i wybudować sobie nowy obiekt spełniający wszelkie wymagania. Po co ciągle wywalać publiczne środki na remonty UM zamiast obiekt zamkowy przeznaczyć na hotel i muzeum regionalne,a wraz z przemyślanym zagospodarowaniem terenu wokół zamku mógłby stać się bardziej interesujący


#8 Ton   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Jedyny krok żeby zmusić zarządcę do remontu jest zamknięcie ul.Zamkowej przez nadzór budowlany i koserwatora zabytków może Starosta ruszy główka skąd wstrząsnąć gotówkę na remon najlepiej żeby to się stalo przed samymi wyborami i zobaczymy co powie mieszkańca głosujcie na mnie???


#Ab#8 Ton  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Nie spinaj się tak mocno.Starosta nie jest wybierany bezpośrednio w wyborach.


#Akcja#8 Ton  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Zamkowa już była zamknięta, to krzyk był niemiłosierny, rolnicy awantura, mieszkańcy awantura, autobusy awantura.....masz pomysł na krzykaczy? ich nie interesuje naprawa, ma być dojazd choćby dziurawy....


#Ja#8 Ton  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

To się nigdy nie wydarzy. Układ


#Janosik   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Jak nie ma kasy na ten zabytek to zaorać i zalać asfaltem. Nierówności są tam od zawsze.


#Ja#Janosik  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Pierwsza myśl "głupie". Ale jak się tak głębiej zastanowić...


#Beskit   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Wyrokiem śmierci dla Serpentyny była decyzja o braku łącznika starej siódemki na odcinku Wipasz - Paslek Północ. W gminie każdy o tym wie, o grzechu zaniechania na etapie projektowania drogi milczy się aż w uszach dzwoni. Każda aktywność teraz, czy to przekładanie kostki czy wzmacnianie ścian skarpy, odsuwają nieuniknione.


#ElPas#Beskit  Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Dobrze piszesz ,łącznik by dużo za łatwił .Od ronda między BP a polem golfowym do środkowego wjazdu przy Wipaszu POWINIEN byc ŁĄCZNIK tak jak było kiedyś!


#Hgf   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

ojej.... a cięzkim sprzętem kto wycinał drzewa i naruszył skarpę...?


#Piotrek   Ponad miesiąc temu, 2018-02-17

Sypie to śnieg


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Jarmark Wielkanocny

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...