Taca na WOŚP

dodał Ponad miesiąc temu, 2018-01-16
Taca na WOŚP

Okazuje się, że są wyjątki od reguły. Tyle, że sytuacja miała miejsce w Kościele polskokatolickim w Elblągu. Ksiądz po uzgodnieniu z wiernymi przekazał tacę z niedzielnego nabożeństwa na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na drugim końcu Polski w Tychach w Kościele rzymskokatolickim proboszcz wzywa straż miejską, a jak ta nie przyjeżdża policję, żeby przegonić wolontariuszy zbierających na WOŚP. Wolontariusze nie wchodzili na teren kościoła, ale to nie miało dla proboszcza znaczenia. I to jest właśnie dzisiejsza Polska. Przy okazji gratulacje dla Pasłęczan za wsparcie akcji Jurka Owsiaka. Nobel dla Owsiaka za mobilizację rodaków.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Jak   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

W jednym się zgodzę z Panem redaktorem: Nobel dla Owsiaka za mobilizację rodaków. Naprawdę jestem za!


#Tak   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Są i normalni księża. Brawo!


#Pracuś   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Piętnasta, marsz do domu i koniec pisania hejtu w necie. Pracodawcy: sprawdźcie co robią wasi ludzie i za co im płacicie.


#Sarna   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Ile kłamstw i nienawiści jest w tych komentarzach to pewnie ci co myślą że nigdy nie będą musieli korzystać ze sprzętu WOŚP !


#Aha#Sarna  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

No nie żartuj, Owsiak kłamie a z dóbr WOŚP korzysta każdego dnia. Samochody, wille , wyjazdy na koszt WOŚP. Ostatni do Chin.


#No tak   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Kiedyś był Owsiak z Dzidzią, teraz doszły do interesu tez córki Owsiaka i ich partnerzy. W sumie chyba z 5 albo 6 spółek Owsiaków żywi się na WOŚP..


#Spokojny   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Ponieważ Matka Kurka na swym blogu porusza wiele tematów, temat Owsiaka zamieścił pod przydługim tytułem - Spójrzcie na ministra Owsiaka i na ministerstwo WOŚP, a zobaczycie całą brzydką prawdę! Wywód swój podparł dokumentami.


#Mmmm   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Gdyby oddzielić WOŚP od lepkich rak Owsiaków, to nawet fajna inicjatywa by była. A tak, to nawet dobroczynność została skalana przez przekręty.


#No tak#Mmmm  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Owsiaków i lokalne samorzady, które to finansuja. I w ogóle żadne pieniądze państwowe czy samorządowe nie powinny iść na Owsiaka.


# nick#No tak  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Dawne komunistyczne słuzby, zwane teraz WSIokami finansowane są min. przez samorządy. Gminy rządzone są w dużej mierze przez postkomunistów.


#Spokojny   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Sprawa Owsiaka - Owsiaka a nie WOŚP - zostanie wyjaśniona dopiero wtedy, kiedy odpowiednie urzędy nią się zajmą. Legenda o "dobroczyńcy" tak skutecznie została utrwalona, że wielu ludziom nie mieści się w głowie, że w tak bezczelny sposób można żerować na naturalnej ludzkiej skłonności do pomocy chorym. W dodatku z niewyjaśnionej przyczyny owe urzędy do tej pory nie zajęły się tą sprawą. Kto chce sprawdzić jak się sprawy mają, niech przeczyta w internecie wpis Piotra Wielguckiego na stronie Matka Kurka., który od podszewki poznał ten problem.


#Śledczy#Spokojny  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Zajmowały się i to wielokrotnie, próbowano go zaatakować w różnych płaszczyznach ale idziesz do byle jakiego szpitala i widzisz gdzie są pieniądze, w przeciwieństwie do wielu innych fundacji i naszych podatków


# aha   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

No ale Owsiak to z tej grupy, do której donoszono. Synalek oficera SB Owsiaka.


#Antek# aha  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

A bracia bliźniacy, to czyimi synkami byli .


#Dd#Antek  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

na pewno nie UB-eka, Owsiak miał ojca UB-eka , ale was boli ... hi hi hiii.... A najlepszy dowcip to UBek -niby dobroczyńca... hi hi hiiii .


#KC#Dd  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Widać z ojca ubeka może być dobry człowiek ale z komunistycznego prokuratora niekoniecznie


#No tak   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Bolek Wałesa chyba wszystkie trzy metody wykazywał. W książce "kim pan jest panie wachowski" piszą o jego ekscesach z kobietami. Że sprzedawał kolegów za pieniądze , to wiemy z donosów, a że chlał, to widać po ilości alkoholu jaki spożył w "internowaniu".


#NRD#No tak  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

No to podaj nazwiska tych na których donosił i co donosił, bo jakoś danych takich nie ma, w przeciwieństwie do pana ambasadora, gdzie część trzymana jest w szufladzie, gdyby żoneczka nie była posłuszna


#No tak#NRD  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Ty jak rasowy UBek, o nazwiska , daty, miejsca pytasz. Nie potrafisz sam znaleźć? A masz: "Jan Jasiński, Henryk Lenarciak, Szczepan Chojnacki, Henryk Jagielski, Józef Szyler - to zaledwie kilka osób z dużo większego grona, na które donosił Tajny Współpracownik "Bolek". Jak napisał na twitterze prof. Sławomir Cenckiewicz: "Bez trudu znajdziecie te nazwiska w teczkach Bolka".


#Marek Chrapan#NRD  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Tylko z pamięci pierwsi z brzegu którzy oficjalnie mówią w mediach które ich dopuszczają do głosu (dzisiejsza TVP niezbyt chętnie bo oni podają i inne nazwiska kapusi) - donosił na nich: Henryk Jagielski, Jan Jasiński, Henryk Lenarciak itd....


#Klaun#No tak  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Z tym Cenckiewiczem, to pojechałeś, może jeszcze jakieś badania Pawłowicz zacytujesz


#Karierowicz#No ba  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Ta , zostały te co sbecy, tacy jak dziadziuś, tego specjalisty, sami napisali


#Jak ja nienwidze szuj#No tak  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Byleś tam? Piłeś z ni? Co widziałeś? Jak na razie to widać twój niedorozwój.


# no tak#Jak ja nienwidze szuj  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

donosiciela Bolka bronisz, a księżny donosicieli nie bronisz? Ja piętnuję każdego donosiciela. Rożnica polegała tylko na tym, że księża byli zmuszani a Wałesa bardzo chętnie sam donosił.


#Archiwista#No tak  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Nie ma na te nazwiska, żadnych kwitów, to są tylko domniemania, jest tylko jeden kwit o podpisaniu lojalki i to odrzucany przez część grafologów , jako całość.


#No ba#Klaun  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Cenckiewicz to specjalista z IPN. IPN który najchętniej byscie zamkneli, bo bada dokumenty. Oj komuszki, jak widac nie wszystkie dokumenty zniszczyliście.


#No tak   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Dlatego potrzebna była i jest lustracja w Kościele . I nie tylko w Kościele, w sądach ( które miały się same oczyścić, a które stały się bastionem komunizmu), i innych instytucjach.


# z netu   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Księży nie było łatwo werbować. Kiszczak wskazywał metody, miał ponoć takie powiedzenie: „korek, worek i rozporek”, czyli haki na księdza widział w sferze alkoholu, nadużyć materialnych i niedotrzymania celibatu


#Aha   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Czy na tego duchownego WSI-oki, kumple Jurka mieli jakiegoś haka? Ponoć w kręgach esbecji zbierało się haki na księży.


#Gość   Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Jeszcze nie widziałem w szpitalu znaków kościoła i caritas na sprzęcie medycznym, a wośp praktycznie w każdym.


#No tak#Gość  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

na kiblach w szpitalu tez są zmaczki wośp.


#Jak ja nienwidze szuj#No tak  Ponad miesiąc temu, 2018-01-16

Ty na czole masz ślad oślego kopyta.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


Zagrają dla Przemka

Pozostało12 dni

Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...


Wiosna Teatralna

Pozostało23 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...