18 listopada 2018 Romana, Klaudyny, Karoliny

Trzy punkty Polonii

dodał 2018-04-15
Trzy punkty Polonii

Już w 2 minucie Huragan prowadził z Polonią 1:0 i martwiliśmy się o wynik meczu. Skuteczna akcja Konczewskiego dawała nam jednak remis do przerwy. Po przerwie losy meczu rozstrzygnęła indywidualna akcja Kopyckiego. Mecz był dynamiczny i mógł się podobać. Goście przyjechali do Pasłęka po komplet punktów. Jeżeli chcemy wygrywać mecze, musimy koniecznie poprawić grę obronną. Nasi obrońcy nie ustrzegli się niestety kilku błędów.

jp

 

Trener Zając: Wszyscy widzimy, że kadra zespołu jest zbyt wąska, ale musimy sobie radzić z sytuacją, z którą przyszło nam się mierzyć. Bardzo trudno jest rywalizować z przeciwnikiem z tak małą liczbą zmienników. Zespoły przeciwne miały w ostatnich tygodniach więcej ludzi na treningach niż my w meczach. Nie wynikało to jednak z podejścia zawodników, jak przedstawiali to niektórzy. Zapewniam, że pracujemy bardzo sumiennie. Zwyczajnie jak w każdym zespole w tej lidze ludziom zdarzają się choroby, kontuzje i sprawy rodzinne, które eliminują z zajęć, a jest nas za mało. Polonia zmagała się od lat z problemami organizacyjnymi, a wtedy bardzo trudno o nowych piłkarzy. Zostaliśmy w bardzo wąskim gronie, tym bardziej jestem dumny z moich piłkarzy, którzy zacisnęli zęby i walczyli na ile umieli. Bardzo potrzebowaliśmy zwycięstwa i cieszymy się ogromnie ze zdobytych punktów.

 

Polonia: Łastówka - Wiczyński, Smolak, Rosenau, Olejniczak (65' Zajączkowski), Żukowski(65' Gapski), Konieczny, Augustyńczyk, Kopycki, Błażewicz, Konczewski

Polonia – Huragan II Morąg 2:1 (1:1)

Bramki dla Polonii: Konczewski i Kopycki

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nagroda dla Jurka   2018-04-18

Pan Przedpełski powiedział, że płyty boisk na Stadionie Miejskim o ile jest to możliwe są udostępniane. W sezonie kiedy rozpoczynają koszenie każda płyta boiska musi być koszona dwa razy w tygodniu, aby nadawała się do gry. Przy współpracy z polem golfowym wykonują zabiegi agrotechniczne na murawie boisk. Jeśli pogoda na to pozwoli chcieliby to wykonać w przyszłym tygodniu. Jak ktoś zgłosi zapotrzebowanie na udostępnienie boisk, to się je udostępnia. MOSIR działa we współpracy z trenerami grup młodzieżowych. Większość trenerów otrzymało klucze do bramy stadionu i z nich korzystają. Dzięki zaangażowaniu Pana Burmistrza prostuje się sytuacja w KS Polonia Pasłęk. Powołany został nowy zarząd Sekcji Piłki Nożnej KS Polonia. Myśli że znajdzie się także nowy Prezes Klubu.


#MnM   2018-04-16

Może by tak redaktorek zmienił miesiące w zakładce LIGA bo mamy kwiecień a u niego październik , tak tęskni za jesienią ???


#Księgowa   2018-04-16

To ja zapytam zarząd Marka O. na jakiej podstawie i na jakich umowach są zatrudniani trenerzy grup młodzieżowych i dziecięcych ??? oraz ile miesięcznie kosztuje klub Polonia utrzymanie tych drużyn ?


#Po co te ploty #Księgowa  2018-04-16

No oczywiście że umowy to podstawa których do tej pory nie było bo każdy robił co chciał trener powinien mieć umowe podpisaną z klubem ale niestety nie wszystkim trenerom to pasuje dlatego po co wypisywać bzdury w komentarzach jak sie nie ma o niczym pojecia proszę podejść i zapytać jak widzi to pan Marek a dopiero poźniej krytykować bo nie wszystko wyglada tak jak się co niektórym wydaje


#Do nick   2018-04-16

Ej Nick skoro jesteś taki uczciwy i nie kłamiesz, to podaj mi proszę swoje imię i nazwisko abyśmy mogli się ustosunkować do Twoich zarzutów :)


#Kibic   2018-04-15

K***a mać artykuł o wygranym meczu a tu jakieś osobiste spory opanujcie sie ludzie


#Hans Solo   2018-04-15

Mareczku słaby jesteś. Nie masz pojęcia o tym co robisz. Kiedyś opluwales Polonię. Skąd ta zmiana? Synek jeszcze za młody by pchać go na siłę i nie żaden talent jak Ty twierdzisz. Takich jak on jest dziesiątki tysięcy w Polsce. A ruch z tym by do Zarządu włączyć czynnych piłkarzy to jakaś farsa która skończy się najprawdopodobniej dla Ciebie źle. Nie lubię dyrektora ale w tym przypadku dobrze że jest i będzie Wam patrzał na ręce. Wymienię lodówkę bo słabo chłodzi a Wy lubicie zimne


#Tego się już nie da czytać #Hans Solo  2018-04-15

Odedzwał się ten co nie lubi żałosne są te twoje komentarze i świadczą o jakiejś nienawiści do samego Marka o co ci chodzi człowieku po co ci to chciałbyś żeby ten klub nie istniał to powiedz to tym wszystkim dzieciom które z sercem podchodzą do tego co robią zastanowiłeś się nad tym czy żal ci dupe ściska że ty nie masz żadnego pomysłu jak masz jakiś osobisty problem to podejdz i powiedz jak chłop z jajami o co ci tak naprawdę chodzi bo po twoje komentarze wskazują na osobisty problem


#KIBIC#Hans Solo  2018-04-15

Cwani jesteście przez internet przyjdźcie zobaczcie a później gadaj pewnie na żadnym meczu nie byłeś frajerze


#Marek O   2018-04-15

Nadal słaby jesteś. Nawet po zmianie pseudonimu.


#Nick   2018-04-15

Może i cienki i słaby ale nie kłamie i nie bajeruje w przeciwieństwie do ciebie bo jakoś sobie nie przypominam kiedy ty grałeś w Polonii że masz taki sentyment do klubu ???


#Marek O#Nick  2018-04-15

Dalej mi Ciebie żal.


#Marek O   2018-04-15

Żal mi Ciebie Nick bo jesteś słabym gościem nikt nie zbuduje wszystkiego w piec minut a ja mówiłem o przyszłości klubu A nie o zmartwychwstaniu w piec minut . Na wszystko trzeba dużo pracy i pokory zapraszam Cię do wspolpracy ale słaby jesteś i nie stać Cię na tyle odwagi. Pozdrawiam słabych przed monitorem kompa.


#Nick#Marek O  2018-04-15

Niestety ale nie współpracuje z podmiotami które naginają lub łamią prawo i gdzie wszystko jest utajnione Mareczku przedstaw raport otwarcia pokaz co trzeba naprawiać i gdzie jest problem ale znając realia nikt takich danych tobie nie udostępni nadal będziesz prosił dyrektora parku o pozwolenie na zakup kilku par getr


#Marek O#Nick  2018-04-15

Tak myślałem jesteś cieniutki i slabiutki brawo Nick. Mądry za ekranem.


#Ja#Marek O  2018-04-15

Nie gadaj z pajacem i rób swoje. Normalni kibice docenią


#Nick   2018-04-15

W końcu zajec posypał głowę popiołem i przyznał się ze nie jest tak kolorowo jak razem z Mareczkiem na konferencji przy białym stole kłamali i ubarwiali rzeczywistość.


#Gyt   2018-04-15

Numer 7 przekozak


#Nick   2018-04-15

Brawo Panowie. Będzie dobrze.


#Oldboy   2018-04-15

Ważny jest wynik, ale gra też daleka od ideału. Ten chudy stoper to słabeusz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało3 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...