19 stycznia 2018 Henryka, Mariusza, Marty

Ul. Limanowskiego gotowa

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2017-12-29
Ul. Limanowskiego gotowa
Zakończono prace związane z remontem nawierzchni powiatowej ulicy Limanowskiego w Pasłęku.

 

W ramach zadania wykonano 1.340 m2 nowej nawierzchni bitumicznej wraz z regulacją wysokościową znajdujących się w niej urządzeń w postaci wpustów kanalizacji deszczowej i włazów studni rewizyjnych. Koszt zadania wykonanego przez Zarząd Dróg Powiatowych wyniósł blisko 100 tys. zł. Na realizację zadnia Gmina Pasłęk udzieliła Powiatowi Elbląskiemu pomocy finansowej w kwocie 50 tys. zł. Wcześniej gmina udzieliła dotacji (54 tys. zł) na remont chodnika przy tej właśnie ulicy. Wówczas, w ramach zadania wykonano ok. 750m2 nawierzchni chodnika i zjazdów z betonowej kostki brukowej. Koszt wykonania robót określono na 127 tys.zł.

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Inspektor   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-12-29

Nawet na tej fotce widać na chodnikach, kawłki asfaltu, które kleją się do butów, nikt tego nie pozamiatał , przez dwa tygodnie ?


#Wyborca   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-12-29

Brawo Krzysztof Kowal obietnica wyborczą dotrzymana


#Czesio   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-12-29

A co z ulicą Bankową ??? Jak były potrzebne krawężniki na stare miasto , obiecywano remont. Krawężniki pięknie prezentują się na starówce , a Bankowa jak widać.


#żal patrzeć   Ponad 2 tygodnie temu, 2017-12-29

połączenia z uliczkami bocznymi nie gwarantują trwałości dłuższej niż do roku to widać gołym okiem a kałuża gigant zawsze po opadach na styku ul.Zwycięstwa i Limanowskiego jak była tak jest ludzie kto to odbiera!!!!!!!!!! no chyba ,że były dyrektor domu kultury z Młynar prywatnie szwagier krążącego terenowym Mitsubishi , toć szwagier o szwagrze źle by nie pisał


#Czytelnik#żal patrzeć  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-02

Przykro jeżeli wydaje się tak duże pieniądze i nie robi się roboty dokładnie .Tylko na; "ODWAL SIĘ". Myślę ,a nawet wiem ,że główny wykonawca nigdy na swojej posesji nie zrobiłby tak wysokich krawężników przez które można przejeżdżać samochodem terenowym lub ciężarówką. a woda zamiast z posesji na ulicę i dalej do kanalizacji burzowej ,pozostaje na podwórku. WSTYD. Czy wśród wykonawców nikt nie potrafił posługiwać się niwelatorem, a może lepiej nie trzeba bo kasę i tak wypłacą i będzie okej. WSTYD I ŻENADA.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na Jordan

Pozostało7 godzin 53 minut

Parafia kościoła greckokatolickiego w Pasłęku zaprasza w piątek 19 stycznia 2018...


Ferie w bibliotece

Pozostało3 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci w okresie ferii zimowych na...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...