25 kwietnia 2018 Marka, Jaroslawa, Wasyla

Ul. Limanowskiego gotowa

dodał 2017-12-29
Ul. Limanowskiego gotowa
Zakończono prace związane z remontem nawierzchni powiatowej ulicy Limanowskiego w Pasłęku.

 

W ramach zadania wykonano 1.340 m2 nowej nawierzchni bitumicznej wraz z regulacją wysokościową znajdujących się w niej urządzeń w postaci wpustów kanalizacji deszczowej i włazów studni rewizyjnych. Koszt zadania wykonanego przez Zarząd Dróg Powiatowych wyniósł blisko 100 tys. zł. Na realizację zadnia Gmina Pasłęk udzieliła Powiatowi Elbląskiemu pomocy finansowej w kwocie 50 tys. zł. Wcześniej gmina udzieliła dotacji (54 tys. zł) na remont chodnika przy tej właśnie ulicy. Wówczas, w ramach zadania wykonano ok. 750m2 nawierzchni chodnika i zjazdów z betonowej kostki brukowej. Koszt wykonania robót określono na 127 tys.zł.

aw


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Inspektor   2017-12-29

Nawet na tej fotce widać na chodnikach, kawłki asfaltu, które kleją się do butów, nikt tego nie pozamiatał , przez dwa tygodnie ?


#Wyborca   2017-12-29

Brawo Krzysztof Kowal obietnica wyborczą dotrzymana


#Czesio   2017-12-29

A co z ulicą Bankową ??? Jak były potrzebne krawężniki na stare miasto , obiecywano remont. Krawężniki pięknie prezentują się na starówce , a Bankowa jak widać.


#żal patrzeć   2017-12-29

połączenia z uliczkami bocznymi nie gwarantują trwałości dłuższej niż do roku to widać gołym okiem a kałuża gigant zawsze po opadach na styku ul.Zwycięstwa i Limanowskiego jak była tak jest ludzie kto to odbiera!!!!!!!!!! no chyba ,że były dyrektor domu kultury z Młynar prywatnie szwagier krążącego terenowym Mitsubishi , toć szwagier o szwagrze źle by nie pisał


#Czytelnik#żal patrzeć  2018-01-02

Przykro jeżeli wydaje się tak duże pieniądze i nie robi się roboty dokładnie .Tylko na; "ODWAL SIĘ". Myślę ,a nawet wiem ,że główny wykonawca nigdy na swojej posesji nie zrobiłby tak wysokich krawężników przez które można przejeżdżać samochodem terenowym lub ciężarówką. a woda zamiast z posesji na ulicę i dalej do kanalizacji burzowej ,pozostaje na podwórku. WSTYD. Czy wśród wykonawców nikt nie potrafił posługiwać się niwelatorem, a może lepiej nie trzeba bo kasę i tak wypłacą i będzie okej. WSTYD I ŻENADA.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali...