19 kwietnia 2018 Adolfa, Tymona, Leona

Veolia szuka chętnych

dodał 2017-04-19
Veolia szuka chętnych

Kilka dni temu pisaliśmy o potrzebie inwestycji ciepłowniczych w Pasłęku. Jest pierwsza pozytywna informacja w tej sprawie. Spółka Veolia Północ jest zainteresowana rozbudową sieci o wysokim parametrze w rejonie ulic Zwycięstwa i Różanej. Osoby chcące przyłączyć do sieci swoje obiekty mieszkalne proszone są o składanie wniosków na adres: Veolia Północ sp. z o.o. Ciepłownia Pasłęk ul. Jagiełły 13, 14 – 400 Pasłęk. We wniosku należy podać wielkość powierzchni przeznaczonej do ogrzewania. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Kierowniczka   2017-04-23

Szkoda ze nikt nie pomyśli o odlaczeniu czesci miasta od tzw. bloku kolejowego. Sa przez to duze straty na cieple a przez to duzo wieksze rachunki dla odbiorcow. Mam tu na mysli m.in. ul. Pilsudskiego. Przez te starty niektórzy odbiorcy placa nawet ok40 zl za m3 cieplej wody, juz o co nie wspominajac.


#Roman   2017-04-21

Pomyśleć, że tematem pierwotnym Centralne Ogrzewanie było. Nasza wieś leży blisko miasta, w którym CO zakładano. Nasz Sołtys złożył wniosek o przyłącze, a jednocześnie o dofinansowanie z EU. Zapłaciliśmy jedynie za przyłącza do naszych chałup i to na raty. Trzy lata jedynie narzekaliśmy na kurz i ograniczenia na szosie. Teraz chwalimy. I miasto i my mamy ciepło, oraz zabytkowe piece z zabytkowymi kafelkami.


#Podpis   2017-04-21

Pasłęk przy siódemce, na trasie do Królewca, przy Elblagu i wkrótce przy porcie morskim w Elblagu... ale burmistrza nie stać na normy. Jakie jeszcze normy są w Pasłęku niemożliwe ?? Pasłęk sprawny inaczej czy burmistrz sprawny inaczej...?


#Zniesmaczony   2017-04-21

A to Pasłęka nie stać podążać za normami? Rzeczywiście Pasłęk za panowania obecnego burmistrza cofa się w rozwoju i to w dodatku zadłużając się. To jest sztuka.


#Wiem   2017-04-21

Od czasu kiedy byl basen w Pasleku normy sie tak zmienily, ze dzis trzeba byloby rozbierac zadaszony.


#Podpis   2017-04-21

Pasłek cofa się w rozwoju przy tym burnistrzu.


#Marek Chrapan   2017-04-21

Basen był i wystarczyłoby go tylko obudować,(nie halą ale wysokością mieszkalną - 2,5 m) podłączyć media - sądzę , że nawet nie połowa kosztów plastykowego badziewia na Placu Tysiąclecia. Taki powstawały baseny przyszkolne w Sosnowcu.


#Podpis   2017-04-21

A przeciez basen w Pasłeku był ! Co prawda tylko latem, ale jednak to była spora atrakcja rekreacyjna. Teraz kochani możecie powdychać spaliny spacerując po mieście. Spacerując , bo ławeczek do odpoczynku brak , brak ładnego parku w miescie, skweru, zielonego zakątka. WIELKI BEZŁAD I BAŁAGAN a nie planowanie.


#Podpis   2017-04-21

dzieciaki ze szkół w Moragu i okolicy mają sobie lekcje w-f-na basenie, a w Pasłeku moga pobiegać po trującym granulko-asfalcie. Taki Pasłek nowoczesny! Ale może jednak Pasłek wykupi dla swoich uczniów lekcje basenu w Morągu, bo dzieci jednak powinny umieć pływac. A może mamy jakiś pływacki talent? Nie wiadomo, bo nie ma basenu.


#Aghoih   2017-04-21

Od dawna Pasłęk jest miastem emerytów i rencistów.. wiec może w tym kierunku niech się rozwija! Jakiś kurort? Sanatorium? hehe


#ONA   2017-04-21

Dzięsło,pamiętaj - Pasłęk też był powiatem i chyba nie w tym rzecz żeby na portalu nazywać kogoś ciemniakiem bo mam prawo podejrzewać że jesteś Alfą i Omegą .Jak zabierasz głos to wypadałoby troszkę kultury jak przystało na twoją osobę,no chyba że jej nie posiadasz i przyjmujesz że Polak Polakowi - wilkiem.


#Bogdan dziaslo   2017-04-20

może nie wiesz bo widzę .ze jakis ciemny jestes .Braniewo jest powiatem


#Podpis   2017-04-20

heh widzę, że nerwy puszczają. Ty może pełzasz, ja się nie orientuje w zwyczajach komuszych. Gazownia: Jak zwał tak zwał, ważne, Morąg ma gaz. Że ziemny?- jeszcze lepiej, bardziej kaloryczny. a Pasłęk nie ma , ma kredyty na spłacanie plastikowego badziewia, co już się popsuło. Basen ma Braniewo, Morag, ale w Pasłeku to dla burmistrza niemożliwe.... tusek i spółka tez mówili, że 500+ jest niemożliwe. Przyszła nowa ekipa i okazało się , że możliwe.


#Podpis   2017-04-20

I tu przypełzłeś? Morąg nie ma żadnej gazowni. Morąg ma gaz ziemny. Sprawdź jakie Morąg ma dochody. Samo Narie i jednostki wojskowe za podatki to więcej niz cala nasza gmina. Pływalnia powstawała jak w Morągu instalowały się amerykańskie wojska i miasto liczyło na zyski. Dzis do tego dokłada i to sporo.


#Podpis   2017-04-20

Morąg ma basen, Morąg ma gazownię... a my mamy plac zabaw z plastikowego badziewia. Zresztą się już rozwaliła połowa plastików. A kredyt trzeba spłacać za badziewie.


#Podpis   2017-04-20

Pitolisz sieroto boża. Starej morąskiej gazowni już dawno nie nie ma, Morąg ma gaz ziemny. Gaz ziemny m Olsztynek, Dobre Miasto, Miłakowo, Jonkowo a nawet Gietrzwałd. Dokumentacje ma przygotowana Łukta i Swiątki. A Pasłęk? Ma handlarzy węglem - z czy czasem hamulcowymi nie byli dwaj radni prowadzący skład. No i olbrzymia kotłownia w mleczarni. Miasto było jej wybawieniem.


#Historyk amator   2017-04-20

W Morągu zbudowali gaz za Hitlera, w P. Holland już nie zdążyli.


#Podpis   2017-04-20

*Morąg ma od dawna.


#Podpis   2017-04-20

czyli mam rację, nawet wsie maja gaz, a Pasłek nie ma..... Mora ma od dawna.


#Podpis   2017-04-20

A o jakiej ty gazowni marzysz? Do gazu ci sie zachcialo? Jesli juz to mozna bylo gaz do Pasleka sprowadzic jak byla budowana nitka wzdluz siodemki. Ale lobby cieplownicze i handlarze weglem i olejem odwiedli wladze od pomyslu. Niektore wioski maja gaz. Inwestorzy zawsze o gaz pytaja.


#Podpis   2017-04-20

Urząd miasta to nie potrafi sprawić nawet wybudowania gazowni. Nieudaczniki.


#Cmhcfh   2017-04-20

Szukają klientów tam gdzie już maja podłączenia. Pewnie brak nowej inwestycji dla całej ul zwyciestwa. a redaktor już podłączony?


#Do opowiadacza dyrdymał   2017-04-19

Roman nie wiem co bierzesz ale bierz pół


#Roman   2017-04-19

Nie lepiej jednak budować CO dla całego Pasłęka? Pieniądze wszak są. Pisałem już o tym. Wystarczy schylić się po nie, a w ciągu np. pięciu lat, cały Pasłęk byłby ogrzewany centralnie, z oszczędnością spalin węgla włącznie. Pan wice Sadowski wskaże fundusze, z jakich można skorzystać. Ja je raniej, kilka dni temu ukazałem. Cząstkowe inwestycję sprzyjają łapówkom czy innym kombinacjom.


#Walter   2017-04-19

Niestety szuka tylko w wybranych miejscach! Przykładowo odmawia podłączenia domów z KOLONIA ZDROJE mimo, że odległość do ciepłowny wynosi tylko 200-300 m.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...


12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...


Talent po raz XV

Pozostało50 dni

Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...