24 stycznia 2018 Felicji, Franciszka, Rafa?a

WOŚP 2017 – przygotowania w toku

dodał 2016-12-26
WOŚP 2017 – przygotowania w toku

Trwają przygotowania do 25. Finału WOŚP w Pasłęku. Zakończyła się już rekrutacja wolontariuszy kwestowych, w sztabie są już puszki, identyfikatory i serduszka WOŚP. Powiększa się także liczba przedmiotów na licytację. Ogromną niespodziankę sprawił nam dziennikarz Wirtualnej Polski pan Piotr Grabarczyk z Pasłęka, który przekazał nam pozyskane od gwiazd show-biznesu prezenty z autografami. Wśród nich znajdziemy płyty Beaty Kozidrak, Dody, Kayah, Dawida Kwiatkowskiego (w tym dodatkowo singiel limitowanej edycji), Honoraty Skarbek, Red Lips, a także trzy książki Małgosi Rozenek, książkę o grupie Bajm od Beaty Kozidrak, koszulkę od Honoraty Skarbek i worek na buty od Dawida Kwiatkowskiego.

Do organizacji imprezy włączają się kolejni przyjaciele Zespołu Szkół w Pasłęku – zagra nam Orkiestra Dęta z Zielonki Pasłęckiej, z młodzieżą będzie kwestował Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Aniołowo przygotowuje przepyszne chleby i inne gadżety na licytację, zatańczą nam dzieciaki z Przedszkola Samorządowego nr 1, Studio Energy Fitness Pasłęk Agnieszki Lejman oraz Hipnotic Power Dance Pasłęk. Wciąż jeszcze organizatorzy poszukują kapeli, która mogłaby zagrać podczas finału. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na adres mailowy: zspaslek@tlen.pl. Przypominamy, iż impreza odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku 15 stycznia w godz. 16.00-20.00. Patronem medialnym wydarzenia jest Głos Pasłęka. Szef Sztabu Tomasz Rozenbajgier


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Co za wiocha   2016-12-26

A Majdan wie, ze niejaki rozenkrajcer na jego nimfę per Małgosia mówi? Nie ośmieszaj się chłoptasiu!


#Wośp   2016-12-26

Jak co roku gram z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej!


#D   2016-12-26

Ja tam nie gram tylko do puszki wrzucam....


#Roman   2016-12-27

U nas, na wsi, do licytacji przygotowujemy świnię, która do 15 stycznia ma szansę osiągnąć 150 kg wagi żywej, a nawet wierzgającej, Złożyli się na karmienie jej wszyscy, śrutę posiadający. Nasz, miejscowy Antek, wpadł na pomysł, by tę świnię podłożyć komuś, np. Owsiakowi, lecz w karczmie naszej obecni, zgodnie ten wniosek odrzucili ze wskazaniem, że raczej p. posłowi Kaczyńskiemu, który każdą licytację wygrywa obecnie. Ciekaw jestem wyników.


#Podpis   2016-12-27

Małgosi? Ja proponuję tradycyjne dla tych sfer : Wiesław! Wiesław! Wiesław!


#Podpis   2016-12-27

oczywiście nie o tego Wiesława chodzi... no ale podbnie...... a propos: ko zapłaci i ile za salę w zespole Szkół ? Za darmo będzie? To kto apłaci za sprzatanie, ogrzewanie i prąd?? My? Ja się nie zgadam, na tego przekręta płacić.


#Bogdan dziaslo   2016-12-27

bo debilu placisz dla rydzyka?


#Podpis   2016-12-27

może ktos sprawdzi, kto wynajął salę na Owsiaka? Bo chyba nie za darmo ...?


#Podpis   2016-12-27

pewnie


#Hej wy, zazdrośnicy   2016-12-27

Wy mi tu na Owsiaka nie nagadujcie bo to człek obrotny i musi żyć na odpowiednio wysokim poziomie a nie tak jak Wy nieudacznicy, co byle czym się zadowalacie. Żałujecie mu tych kilka milionów które corocznie zgarnia do swojej kieszeni przy okazji WOŚP. Zazdrość przez was przemawia, że tak nie potraficie. Wstydzilibyście się.


#Podpis   2016-12-27

... że dla nas dzieci w zimę na ulicy nie zberaja kasiory? Choć po prawdzie... co to za zima... trochę za kołnierz naleci deszczu a mrozu to juz wcale nie ma.... ale jakoś dzieci żal. Bo Owsiak w cieplutkim studio siedzieć będzie.


#Podpis   2016-12-27

i na swoją dzidkę zbiereć będzie....znaczy dzieci zboeac będą


#Maria   2016-12-27

Popieram całym sercem i udział wezmę i do puszki wrzucę. Brawo dla zaangażowanych.


#Grab   2017-01-05

A ja nie popieram naciągacza.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...


Wiosna Teatralna

Pozostało55 dni

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...