18 października 2018 Juliana, Lukasza

Wyjątkowo aktywna PO

dodał 2017-05-18
Wyjątkowo aktywna PO

Platforma Obywatelska przeszła do ofensywy. Wczoraj województwo warmińsko – mazurskie odwiedziło kilkudziesięciu posłów i senatorów tej partii. W Pasłęku gościliśmy poseł Małgorzatę Chmiel, posła Kazimierza Plocke i senatora Wiesława Kiliana. Spotkanie w ramach akcji „POrozmawiajmy” prowadził wicemarszałek województwa Miron Sycz. W sali kinowej POK zgromadziło się niewielu mieszkańców naszej gminy, ale nie przeszkodziło to w prowadzeniu ciekawej i ożywionej dyskusji na bieżące tematy dotyczące sytuacji w kraju. Rozmawiano m.in. o wiatrakach, orlikach, stanie dróg na wsi, tzw. schetynówkach, programie 500 plus, samorządzie, pasłęckim smogu i odpowiedzialności polityków za podejmowane decyzje. Na sali przeważali zdecydowanie zwolennicy PO. W spotkaniu brali również udział: burmistrz Wiesław Śniecikowski i starosta Maciej Romanowski. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ab   2017-05-19

do Romana- polecam www.paranormalne.pl-podsumowanie rządów III RP.


#Długopis Adriana   2017-05-19

tak ci w radyjku powiedzieli?


#Ot, co   2017-05-19

PiS nie jest partią bez wad, co każdy widzi i czuje, ale i tak jest to partia jak kwiat, bo inne to zwykłe szuje. Bo Polska dla PiS-u to cel, co potężnieje, rozkwita, dla innych to zwyczajny żer, gdzie można się nażreć do syta.


#Roman   2017-05-19

Do ab: niejednokrotnie czytam Twe posty i dlatego przypomnę, iż nie popieram żadnej partii mających większość, czy to w rządzie, czy w opozycji. Patrząc na wzrost długu wewnętrznego, skłaniam się ku myśli, by głosować za SLD. To za ich rządu powstał najmniejszy przyrost, a rolnicy otrzymali ulgi. Także przedsiębiorcy, otrzymali niższy CIT. Nieco emeryci przegrali. Nasz sposób myślenia powinien ku gospodarce i ekonomii kierować się. Także, ku rolnictwu.


#Długopis Adriana   2017-05-19

ty ab co s sie pomyliłeś , jak 27 lat zaniedbań ? chyba 25 lat , zapomniałeś ze idioci juz raz byli przy korycie przez dwa lata?


#Wyborca   2017-05-19

Strzelec rzeczywiście wyborny i do tego akrobata. Tak, tylko on potrafi strzelić sobie z kałacha w 4 litery. A co do reszty wpisu, zgadzam się. Gdzie się schował poseł Cieśliński, Protas. Zapomniałem, ci panowie uaktywniają się dopiero przed wyborami. . .


#Ha, ha, ha,   2017-05-19

Platforma Obywatelska przeszła do ofensywy - głosi tytuł notki. Na sali jeden przeciwnik, dwie wątpiące i platformerskie blotki. Jeden przeciwnik tak wystraszył platformerskie twarze, że autor notki skasował jego komentarze. PO się wycofała z bardzo wielkim strachem przed strzelcem wyborowym ze zwykłym kałachem.


#Ab   2017-05-19

do .....115. szklanka zimnej wody dla ochłody i jasności umysłu. 27 lat zaniedbań w tym 8 lat ostatnich rządów trzymających wszystkich za twarz Tuska/ to taki miłośnik wolności w partii haha / , gdzie w atmosferze szczytnych haseł podniesiono wiek emerytalny, zawłaszczono pieniądze z OFE, sprzedano prawie wszystkie zakłady państwowe,podwojono zadłuzenie państwa, itd.


#Tez ciekawie   2017-05-19

Wierzę w rząd ekspertów, co też jest utopią, bo zamiast tego mamy rządy pojebów. Nie chodzi mi tylko o tę władzę. Wszyscy szczali do basenu, a teraz PiS robi to samo, tyle że z trampoliny. I bardziej widać, i wstyd na całą Europę. Kiedy w takiej atmosferze pytamy, co z reformą służby zdrowia, oświaty, ZUS-em, naszymi emeryturami, to jesteśmy głosami wołającymi na puszczy


#Taka sobie jedna z opinii   2017-05-19

Jeżeli mamy taką sytuację, jak w tej chwili, że oto wybory wygrała grupa polityczna, która ma charakter hierarchicznego zakonu, gdzie przeor decyduje o wszystkim, to wtedy ci rozesłani na poszczególne stanowiska państwowe ludzie nie mają za wiele do powiedzenia. To nie jest naruszenie konstytucji, bo i pani Szydło i pan Duda biorą na siebie odpowiedzialność za cudze decyzje. To oni będą ewentualnie odpowiadali przed Trybunałem Stanu, a nie pan Kaczyński


#Ab   2017-05-18

do Romana- właśnie wyraziłem swoje zdanie o kondycji opozycji porównując to do długości ujadania bogdana na forum. Im dłuższe tym opozycja upada. Jesteś nieobiektywny a na dowód tego poczytaj najpierw jak to nazywasz własne zdania bogdana i innych Mu podobnych.I co do mojej wcześniejszej wypowiedzi ma spotkanie?dobrej nocy.


#Bogdan dziaslo   2017-05-18

grab z tobą tez nie jest możliwy żaden dyskurs .bo ty w zamach wierzysz :)))))


#Marek Chrapan   2017-05-18

Mości kapusiu SBcki 188...208, moje wypociny nie poszły w komin ale do 5 tyś. adresatów w większości medialnych polskojęzycznych na całym świecie od Władywostoku po Toronto, Asucion. Rio de Janeiro, od Sydney, Canberra, Buenos Aires do Reykjavik, Oslo, Tromso> Spokojna waści kapusiowsko-SBcka łepetyna o moje wypociny. One powolutku ale swoje robią.


#Grab   2017-05-18

Osobnik 188...208 o kilku nickach i sławetny na tym forum bogdan to ludzie, z którymi żaden merytoryczny spór nie jest możliwy, dlatego nie mam zamiaru odpowiadać na ich inwektywy. Ich wpisy świadczą o nich.


#Bogdan dziaslo   2017-05-18

grab to elity przedwojenne , co jeden to lepszy :)))))


#Podpis   2017-05-18

grab to malorolny z Chojnika. Bede tam to podpytam miejscowych.


#Bogdan dziaslo   2017-05-18

grab to elity przedwojenne , co jeden to lepszy :)))))


#Odzysk emeryta w stopniu kapitana   2017-05-18

Komendant główny Straży Granicznej Marek Łapiński został generałem, mimo że półtora roku temu był jeszcze majorem. Tak szybkiego awansu w służbach mundurowych nie pamiętają najstarsi funkcjonariusze. W ciągu kilkunastu miesięcy najważniejszy strażnik graniczny przeszedł awans, na który inni pracują kilkanaście lat. Na tę metodę szybkiego awansu funkcjonariusze mają określenie na kangura .


#Podpis   2017-05-18

Znow wypociny chrapana w kominie? Tym razem zdazylem przeczytac....czym ten czleczyna zyje?


#Ciekawy   2017-05-18

grabie: tyle co ja spolecznie robie w ciagu roku to ty w calym swoim zyciu tego nie zrobiles. O jakiej to inteligencji pisze chlopek-roztropek z Chojnika?


#Grab   2017-05-18

Nieciekawa mentalność ciekawego - najważniejsze, by coś z tego mieć. Inne motywacje nieważne, tylko taka by osobiście coś z tego mieć. Oto żałosny skutek powojennej dominacji bolszewizmu w Polsce - namnożenie się lumpenproletariatu, który po wymordowaniu prawdziwej przedwojennej polskiej elity, zajął jej miejsce. Ten nieciekawy typ, podpisują się - ciekawy - , właśnie zaprezentował ten typ myślenia. Nie trzeba być członkiem elity - zwykły, normalny, człowiek jest daleki od takiej mentalności.


#Wyborca   2017-05-18

Do ciekawego, A o czym Chrapan mógł pisać: żydokomuna, Niemcy, agenci, ubecy, targowica okrągłostołowa, zdrajcy magdalenkowi, złodzieje itd, itd zgadza się Marku tuptusiu.


#Podpis   2017-05-18

Jaki to blazen? Jesli juz to parodia blazna. A zestawienie ze Stanczykiem to bardzo grube naduzycie. Tamten byl inteligentny a ten jest tepak. Obuch od siekiery jest bardziej inteligentny.


#Ciekawa analiza   2017-05-18

Sznurki, którymi Kaczyński steruje swoimi marionetkami, poplątały się - pisze FAZ . Dziennik pisze w tym kontekście o starciu prezydenta z Lordem-strażnikiem pieczęci konserwatywnych ultrasów, nieprzeniknionym, posępnie ekscentrycznym ministrem obrony Antonim Macierewiczem


#Wyborca   2017-05-18

No cóż, normalne spotkanie, bez krzyży, flag, księży, mszy i różnej maści fanatyków. Przyszli zakamuflowani pod dziwnymi szyldami wyborczymi lokalni platformersi, niezdecydowani i jeden miejscowy błazen. Żal, że nie Stańczyk. Ciekawe tylko kto płacił za wynajęcie sali?


#Roman   2017-05-18

Do ab: nie po raz pierwszy zwracam, także Tobie, uwagę że jakaś kultura Internautów powinna obowiązywać, szczególnie wonczas, gdy polityka w grze. Polityka to, najczęściej, argumenty gospodarcze, zawiązane także z zagranicą, gdyż to najbardziej nas powinno obchodzić. Naszych zdań nie czyta nawet p. poseł Kaczyński, gdyż zajęty jest myśleniem o Tusku. A propos: byłeś na spotkaniu i zadawałeś pytania? Wątpię, lecz o ujadaniu potrafisz pisać. Każdy ma prawo do swego zdania.


#Smiech na sali   2017-05-18

Ten dziadyga w okularach z mikrofonem w reku na drugim zdjeciu to chrapan? Ale jaja! Toz ty wygladasz na sto lat a na mlodziezowca sie krygujesz.


#Marek Chrapan   2017-05-18

O, widzę, że admin dodał i moje zdjęcie, z rana nie było - rekompensata za trzykrotne usunięcie relacji? Czyli admin stosuje starą, tradycyjną taktykę POlszewicką - przekupstwo. Wzorem pani P Oseł nie dam się przekupić


#Bogdan dziaslo   2017-05-18

a czy ja jestem opozycja? sądząc po sondażach to peoki nie źle sie trzymają a pisuary tracą , prawda?


#Ab   2017-05-18

Jak bogdan tak długo ujada to znaczy że już jest koniec z opozycją:))))))))


#Bogdan dziaslo   2017-05-18

takie tępaki typu grab ,czyli radio maryjne oszołomstwo cieszy się ,ze pisuary sa przy korycie dlatego .ze maja sprane mozgi przez icch dyrektora ojca :)))) oni wieża w tajemnice smoleńska :)))) a prawda jest taka ,ze pisuary sa mistrzami wyżerania z koryta ,robią to lepiej niż peoki i na dodatek robią ogromny wstyd w europie i świecie , zepchnęli nas na zaścianek europy i dalej w to brną , nie mamy juz w zjednoczonej europie żadnego sojusznika


#Ciekawy   2017-05-18

dla ciebie grab, jako starego chlopa z Chojnika, pewno wszystko jedno jakie swinie sa przy korycie. wazne zeby zarly i dobrze na wadze przybywaly. co masz z tego, ze pisuary przy korycie? przybylo ci cos?


#Ciekawy   2017-05-18

Wywalili wypracowanie chrapana?n szkoda, nie zdążyłem przeczytac.


#Widzący   2017-05-18

ZAKODOWANI :) pioseneczka dla was https://www.youtube.com/watch?v=ziQuWcsy67U


#Ab   2017-05-18

do peowiec- tak wygląda wolność słowa w wykonaniu zwolenników PO ? Hipokryzja!


#Peowiec   2017-05-18

To jest prywatne forum. Proszę się produkować na forach przychylnych kaczorowi i notariuszowi.


#Grab   2017-05-18

Jeszcze kilkanaście minut temu był tu obszerny opis tego spotkania napisany przez jednego z jego uczestników, Marka Chrapana - nieco z innej perspektywy politycznej. Niestety, została przez Admina usunięta. Dlaczego? No cóż, tu nie miejsca na tę, tak zachwalaną, europejską tolerancję, która jest tolerancją dla swoich i zamordyzmem dla innych. To tolerancja w wydaniu PO, która tak psioczy na nietolerancyjny PiS.


#Grab   2017-05-18

Żałosne wysiłki skompromitowanej PO ponownego dopchania się do państwowego koryta, od którego Polacy odepchnęli ją w ostatnich wyborach. Mam nadzieję, że to jej ostatnie podrygi o czym świadczy choćby mikra frekwencja na tym spotkaniu, tak mocno wcześniej reklamowanym także na tym forum.


#Hary   2017-05-18

nie ma idealnych partii, ale przy pis to po dziewica.


#Zizu   2017-05-18

PO już miało swoją szanse, tylko ludzie z IQ taboreta może na nich głosować po tym co wyprawiali przez 8 lat i teraz z Petrucio


#Podpis   2017-05-18

PO aktywna to jedno ..... ale czy mądra ?


#Ab   2017-05-18

Nie ma spędu pracowników budżetówki podległych Burmistrzowi i efekt wiadomy.


#Podpis   2017-05-18

Informacja z z przed kilku dni z netgazety - Wydarzenie odbędzie się 17 maja o godzinie 17:00 w Pasłęckim Ośrodku Kultury przy Placu Świętego Wojciecha 5. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: cezary.kuczynski@wp.pl . Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. BUAHHHAAAAAA WRESZCIE POLACY POSZLI PO ROZUM DO GŁOWY.


#Podpis   2017-05-18

Uuuu frekwencja zadziwia nie było dyscypliny partyjnej???


#Spekulant   2017-05-18

Widać jaka partia taka frekwencja..widać ludzie mają więcej rozumu i na te szopki nie przychodzą.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Wojtek Strażak

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...


Uwaga wędkarze. Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II rozegrane zostaną w...