21 listopada 2018 Alberta, Janusza, Konrada

Zmiana władzy w Młynarach i Rychlikach

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05
Zmiana władzy w Młynarach i Rychlikach

Po wczorajszych wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów następuje zmiana władzy m.in. w Młynarach i Rychlikach. W Młynarach burmistrzem wybrano Panią Renatę Bednarczyk (53,53 % głosów). Pani Renata liczy sobie 46 lat. Startowała z własnego komitetu wyborczego, który uzyskał siedem mandatów w radzie miasta. W Rychlikach 54 – letni Zbigniew Lichuszewski wygrywa z dotychczasowym wójtem Henrykiem Kiejdo gromadząc 51,14 % głosów. Pan Lichuszewski był do tej pory wicestarostą powiatu elbląskiego. Zdecydowane zwycięstwo odniósł dotychczasowy prezydent Elbląga Witold Wróblewski uzyskując poparcie 72,15 % wyborców. Poseł Jerzy Wilk przegrał w „mateczniku” PiS z kretesem.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kierowca bombowca   Ponad tydzień temu, 2018-11-07

dziękujemy Markowi za pracę jaką włożył. było wiele dobrego, ale niestety pycha i brak szacunku spowodowały porażkę. Renacie gratulujemy lecz obawiam sie, że ludzie spodziewają sie cudów, a cudów nie bedzie. budżet słabiutki, zobowiązania, gmina biedna. zadanie ma bardzo trudne. Marek wie jakie bagno zostawił. do tego jeszcze wodociągi do poprawki.


#Wyborca#Kierowca bombowca  Ponad tydzień temu, 2018-11-09

teraz to budżet malutki, obietnice wielkie, widziały gały co brały, Marek jakoś ogarniał i to z sukcesem, czekamy na realizację obietnic Pani Renaty ponoć zasypie nas pieniędzmi z Unii. Będzie tak jak z pozyskaniem środków na salę gimnastyczną, której już nie obiecuje w kampanii, to wszystko ją przerasta .


#Sportowiec#  Ponad tydzień temu, 2018-11-09

to co nie będzie nowej sali gimnastycznej ?


#Zobaczymy #  Ponad tydzień temu, 2018-11-09

Święte słowa, spostrzegawcza osoba!


#Wyborca#  Ponad tydzień temu, 2018-11-10

no nie pieniędzy wystarczy tylko na łącznik pomiędzy szkołą i salą gimnastyczną .


#Nie ogarniam ogarnietego Ogara#  6 dni temu, 2018-11-14

większość głąbów , nie znająca słów, zastępuje je słowem ogarniać. jak przekleństwa lub słowa na p... zgadzam sie, że Marek powinien rządzić, bo nrobił syfu to niech sprząta.


#Baran#Kierowca bombowca  Ponad tydzień temu, 2018-11-08

nosił wilk razy kilka


#RB   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Odnośnie wyniku wyborów w Gminie Rychliki widać jak ważne jest uczestnictwo w wyborach. W okręgu wyborczym Kwietniewo wygrał pan Kiejdo z przewagą 40 głosów, przy frekwencji 57%, w Rychlikach również pan Kiejdo z przewagą 42 głosów przy frekwencji 58%, natomiast w miejscowości zamieszkania nowego wójta, w Jelonkach pan Lichuszewski wygrał z przewagą 122 głosów, przy frekwencji wyborczej 67%. Gdyby w Rychlikach i Kwietniewie była taka frekwencja jak w Jelonkach to wynik wyborów na wójta Gminy Rychliki byłby inny.


#Rampałta#RB  Ponad tydzień temu, 2018-11-08

Czyli jest nadzieja, że przegrany wójt Kiejdo Henryk objawi podstawowe, kulturalne zachowania - i na odejście z urzędu, poprosi p. Lichuszewskiego Zbigniewa, złoży mu gratulacje, wręczy drobny prezent itd. -- i odejdzie n a emeryturę ku zadowoleniu setek mieszkańców (wyborców).


#Jaaaaaąaa#RB  Ponad tydzień temu, 2018-11-07

Gdyby ale stało się inaczej


#Xyz#RB  Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

W Jelonkach nie było lewych kart do głosowania.W Rychlikach było aż 47 głosów unieważnionych z tego powodu.Ciekawe ile takich kart mogło być w I turze.I tu myśl:Kto tak naprawdę wg wszystkich głosów i kart wygrał swoje ????


#WC#RB  Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Ale Pan Lichuszewski Zbigniew stracił około 50 głosów w Rychlikach, ponieważ rozdawano nieostemplowane karty do głosowania. Tym niemniej bardzo dobrze się stało że Pan Lichuszewski Zbigniew zwyciężył. Dwie kadencje i wystarczy - panie dotychczasowy wójcie. Piłsudskiemu wyrychtował pan pomnik w eksponowanym miejscu a pomnik 700 lecia wsi wyrychtował pan za jakimś sraczem.


#Konik polny   Ponad tydzień temu, 2018-11-08

Do Młynar musi wrócić Płażyński junior syn Macieja poległego pod smoleńskiem. Ma szerokie znajomości i poparcie samego Kaczyńskiego. Wyobrażacie sobie mieszkańcy jak będzie wasza wioska wyglądała ?


#Kacper POLSKI#Konik polny  Ponad tydzień temu, 2018-11-08

konik polny ty jeszcze skaczesz, natychmiast pod spadłe liście i siedzieć cicho, bo myszy grasują.


#Wow#Konik polny  Ponad tydzień temu, 2018-11-08

Poległego, to on tam na wojnie był ?


#Wróżka   Ponad tydzień temu, 2018-11-08

Czytam te komentarze i jestem w rozterce , jak strasznie społeczeństwo Młynar jest podzielone ? Podobnie jest w całym kraju . Naród podzielony i ziejący z obu stron nienawiścią ? Co do byłego burmistrza , sam jest sobie winień . Nic Go nie nauczyły poprzednie wybory , w których przegrał , i to przez kogo ? Dlaczego uczepił się Wodociągów ? Czy były Dyrektor tak bardzo mu przeszkadzał ? Nie trzeba było tego robić , jeżeli chciał zatrudnić swoją przyjaciółkę na stanowisku , to trzeba było wziąć Ją sobie do Gminy , no i oczywiście oglądałby Ją na co dzień . A tak pogonili i Ją . I po co to było ?Przeprowadzać taką rewolucje to trzeb być obeznanym , że nie zostanie to bez echa . Sprawiedliwości stało się zadość , nie można bezkarnie krzywdzić niewinnego . Każdy kij ma dwa końce .


#Mieszkanka Jelonek   Ponad tydzień temu, 2018-11-07

No gdyby Pani sklepowa piwa nie kupowała wyborcom ciekawe jaki by był wynik ;)


#Bezradny   Ponad tydzień temu, 2018-11-07

a dlaczego napoleon już nie biega na jeziorko nie siedzi przy tężni i nie robi zakupów w Lidlu ciemny lud już to kupił wiec teraz można kolejne 5 lat wypiekać lub zjadać pasłęckie pierniki


#Sprawiedliwośćnieprzekupstwo   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Gmina Rychliki szybko odczuje nowe zmiany w gminie tylko ciekawe czy na lepsze . JELONEK BRAWO widać że da was się przekupić . Ludzie którzy popierali P.Kiede nie hejtowali nie wyzywali inny mieli szacunek bo widać że są mądrymi ludźmi. W przeciwieństwie do przeciwnej strony która obrażała innych ludzi .


#Makka#Sprawiedliwośćnieprzekupstwo  Ponad tydzień temu, 2018-11-07

można być wójtem 12 lat i coś tam robić dla oczu ale trzeba być tez człowiekiem przy tym . Nie poniżać , liczyć się z innymi . Gmina to ludzie a nie jednostka z ktora nie ma dialogu


#Kicha   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Ludzie śmieszni jesteście z Waszymi komentarzami. Czekajcie teraz na nową Irlandię tu w okolicy i nadawajcie dalej na siebie wzajemnie, tak jak do tej pory. Mądry jest każdy kto anonimowy, ale jeśli przyjdzie mu spojrzeć w oczy, na kogo nadawał wcześniej, to już nie jest tak wesoło, prawda?


#Wybieram#Kicha  Ponad tydzień temu, 2018-11-07

A.K. ... spokojnie, wyjdą Twoje niekompetencje? Boisz się?


#Janek   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Będziesz jadł mortadelę


#Big   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Już widzę, że zaczęło się szukanie ludzi do wyczyszczenia


#Nie wierze piosence a raczej zdjęciu   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

mala, krępa, niewywrotna...


#Mechanik#Nie wierze piosence a raczej zdjęciu  Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Nie zazdrość, nie zazdrość


#Wybieram   Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Ciekawe jak Robert C. spojrzy nowemu Wójtowi w oczy... przecież tak z Heniem dobrze mu było tak...bardzo... Oczerniali Zbigniewa L. Teraz głęboko wierze, że wszystko się może odmienić i to właśnie Zbigniew L. będzie stał na piedestale Roberta C. A Pan Henryk K. bedzie tym tyranek, który chce zniweczyć cała "Naszą" prace.


#Ja#Wybieram  Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Oczywiście najlepiej wiedzą wszytko ci co nic nie widzieli, nic nie słyszeli ale mają rację...Bo to ich racja i co gorsza sami wierzą w to co mówią


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Dla takiej Pani Burmistrz mogę się wyprowadzić gdziekolwiek


#CeepCalm#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Zerknij na profil Pani Renaty na fb. Tam nie ma aż tak przerobionych zdjęć :D


#Aaa#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

W realu tak nie wygląda, to tylko dobry grafik i magia fotoSZOPA ;)


#Nick #  Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

W Młynarach jest Real? Mają rozmach u nas co najyżej biedronka i lidl.


#Nick #  Dwa tygodznie temu, 2018-11-06

Orzesz Ty. Rzeczywiście to całkiem inna osoba. Tutaj można wnioskować o unieważnienie wyborów bo na plakacie jest inna osoba. Odwołuje moje słowa już mi się podoba w Pasłęku.


#Ktoś   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

I 2 wozy strażackie nie pomogły w Młynarach jak w filmie Barei.....


#CeepCalm#Ktoś   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Jurek, skończ z tym filmem.


#Roro   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Bardzo dobrze że mamy nowego Burmistrza Gminy i Miasta Mlynary. Pan Marek M. Durzo obiecywał a nic nie robił ile razy chcieliśmy porozmawiać z burmistrzem o sprawach dróg gminnych a pani w sekretariacie mówi Pana burmistrza nie ma wyjechał służbowo A gdzie na wykłady do Elbląga na PWSZ .To albo jest sie wykładowcą albo burmistrzem !!!przez rok czasuc nie można było doczekać się naprawy drogi dziura na dziurze rowów brak, a przed wyborami przywozi jedną wywrotke kruszywa żeby na niego zagłosować pajac !!!!


#Radio#Roro  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Sądząc po ortografii, to tobie wykłady przydałyby się najbardziej. Nie wiesz ile zrobiono, bo interesuje cie tylko twoja droga i czubek własnego nosa. Sprawdziłeś cokolwiek ze zrealizowanych rzeczy? Postawa godna pożałowania.


#Brawo My Brawo Młynary#Roro  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Tyle dla Młynar co Pan Marek nie zrobił żaden burmistrz od 25 lat. . Jeżeli mówisz, że nie zrobił nic to skąd się wzięła odnowiona ulica Ogrodowa, Kwiatowa, Paderewskiego, Chopina, Konarskiego, nowa droga przez Młynarską Wolę, Włóczyska, Nowe Monasterzysko, nowy asfalt i chodniki wokół Rynku , parking przy kościele, Orlik, park, rozpoczęte przedszkole i wiele innych . Gratuluję sukcesu Pani Renacie i życzę lepszych osiągnięć .


#Zły wybór #  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Piękna tylko chyba na plakatach


#Mieszkaniec Błudowa #  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Jeczcze w Błudowie teraz drogę zaczynają


#AAA#Roro  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

LECZ SIĘ.


#Qwerty   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

przejmij stery


#Dobranoc Mareczku   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Pani Renacie serdecznie gratuluję wyboru na stanowisko burmistrza Młynar. Mam nadzieję że oczyści miasto z układów i układzików. Może też przyjrzy się co niektórym ,,konkursom,,. A p.Mareczek - no cóż nosił wilk razy kilka aż ponieśli i wilka. Z ludźmi trzeba żyć a nie szczerzyć kły


#Tulej#Dobranoc Mareczku  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Niech Ciebie wyniosą i powiedzą Dobranoc wtedy już nie będziesz zaśmiecać Młynar


#Zatroskany   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

A czy to prawda, że już po pierwszej turze obsadzone były stanowiska zastępcy burmistrza, kierownika wodociągów i prezesa OSP? Czy pani Ela L., pan Jerzy B. i pan Zbigniew L. już zacierają ręce? A o czystość miasta będzie dbał z pewnością szwagier pani Burmistrz. Ludzie, układy były, są i będą więc nie wybielajcie nikogo zawczasu!


#Shadow#Zatroskany  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

kto tym prezesem OSP? no proszę Was...hehe...dobredobre


#Wspierający #Zatroskany  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

I ktoś w końcu napisał prawdę :) czekamy na obsadzenie stanowisk - i zobaczymy jak Państwo L. I cała reszta będą tańczyć haha :) Ojjj cyrk na kółkach :) Przejmą gminę , straż , Orlika , wodociągi , dom kultury , heh będziecie mieć pracę - Państwo będą rządzić :) powodzenia Kochani :) Żeby wam kadencja 5 lat wystarczyła haha :)


#Xxx#Zatroskany  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Do zatroskany -nie martw sie stanowiska zastępcy burmistrza z pewnością nie będzie bo to sztuczny twór stworzony dla koleżanki z Fromborka.


#Imprezowicz   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Każde stanowisko w Mlynarach źle obsadzone - każdy przydupas p. M - A Wy kim teraz będziecie I w sumie już jesteście PRZYDUPASAMI nowej P. Burmistrz :) oni tańczyli jak zagrali , A Wy .... już tańczycie , spiewacie i wiele innych rzeczy :) bawcie się dobrze - dobrych baletów w Mlynarach od czasów P. P nie ma . To może teraz impreza się rozkręci :)


#Mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Ojjj Biedny skrzywdzony Strażak ha ha :)


#Ghost#Mieszkanka  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

dzisiaj humor dopisuje:) jaki nr wybierzesz jak Ci się w życiu zacznie pier.....?


#Mieszkanka#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Haha pewnie do Ciebie .... podać na forum czy osobiście :) 07 zgłoś się :)


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

W Olsztynie aresztowano prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej (RIO) Iwonę Bendorf - Bundorf. To RIO kontroluje wydatki gmin, w tym też gminy Pasłęk. Oskarżenie dotyczy przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków.


#Nick#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Iwona Bendorf - Bundorf. Prezes Izby - od 05.08.2004 r.


#Nick#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Rok zatrudnienia w Izbie Iwona Bendorf - Bundorf, Rok zatrudnienia w Izbie: 1993... Stara wyjadaczka jak widać....


#Takietam#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Rada Zamówień Publicznych jest organem doradczo-opiniodawczym prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Została powołana po trzech latach przerwy. Rada powołana przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego liczy 15 członków. W jej skład weszła prezes olsztyńskiej Regionalnej Izby Obrachunkowej Iwona Bendorf-Bundorf. Przewodniczącym rady został Janusz Niedziela.


#Nick#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

A to inna instytucja, do Izby Obrachunkowej weszła w 1993 roku. W olsztyńskiej prasie ( także w necie) "Debata" opisano jakim procederem się trudniła.... załatwiała prywatne zlecenia w godzinach pracy. Czy to nam czegoś nie przypomina? A co z panią rozliczającą MoSIR? Czy rozlicza w godzinach pracy w POK, czy po nocach?


#Czekamy   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Zrobi Wam nowa Pani Burmistrz " dobrze " :) czystka dookoła :) Państwo L. Na stanowiskach :) Pani Burmistrz zapowiedziała- wystarczy 5 lat żeby się pokazać :) super :) życzymy powodzenia :) Ojjj będzie się działo :) tłumy w gminie :) Młynary będą jak nowe - wyjdą Wam bokiem :) zamknąć wszystko :) będzie gmina - w niej Pani piękna Burmistrz , piękne oczy I nic do szczęścia niepotrzebne :) haha czekamy jak to będzie pięknie :) Straż i wszystkie przydupasy grają jak Marek M. Zagrał haha - zobaczymy jak Wasza Brygada BL będzie tańczyć haha :) będzie o czym gadać :)


#Misiek   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Pierwsze zadanie dla nowej Pani Burmistrz. Gdzie jest Świecone strażackie Iveco?


#Relax#Misiek  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

W twojej czarnej 0BSRAN31 DUP13


#Zorro#Misiek  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Ni ma ! Bo mamy Renault


#Dziadek   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Piękna kobieta - zazdroszczę mieszkańcom gminy Młynary. Czy to prawda, że w Rychlikach robiono nieskuteczny szacher macher z kartami do głosowania?


#Relax#Dziadek  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Piękna ? Jak zobaczysz na żywo to będziesz miał koszmary do końca życia . Nawet bestia jej nie można nazwać


#Xyz#Dziadek  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Na wielu kartach było tylko po jednej pieczątce..Wygląda to na celowe działanie i to z pewnością wielu osób.Policję wezwał raczej Pan K..Cała kampania tego Pana to jakiś żart.Będzie z tego niezła afera.


#Optymista#Dziadek  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

47 kart nieważnych z powodu nie podbicia stepla.... Dziwna sytuacja.


#Nick#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

To samo było w jednaj komisji w Pasłeku, tam ponad 250 kart/głosów zrobiono niewaznymi. Coś jest na rzeczy. Może niektórym osobom celowo nie wydawano stemplowanych kart.


#Swojak   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Na nic się zdały wizyty Mareczka w domach mieszkańców Młynar.


#Mieszkanka#Swojak  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Za to Pani Bednarczyk najwidoczniej się zdały


#Perleperle   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

I święcenie wozu strażackiego na nic się zdało. Bedzie trochę normalności w Młynarach.


#007#Perleperle  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Wóz to najpierw musi się znaleźć. Święcili Iveco, a przeprowadzili Renault


#Woz #  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Ludzie zamiast cieszyć się, że jest nowy wóz to wy nie wiadomo czego się doszukujecie. Żałosne.


#Mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Jak się czyta te komentarze , to NORMALNY I MĄDRY CZŁOWIEK myśli : na jakim Wy świecie żyjecie ;) Nowy Burmistrz , nowe rządy - zobaczymy jak spełni Państwa oczekiwania - jak będą pieniążki to spełni , jak nie to ze swoich raczej nie da . Kto by nie został tym Burmistrzem , jest uzależniony od innych i czeka na pieniądze żeby realizować swoje obietnice , A to nie zawsze się udaje :) także czekamy na efekty . A wóz strażacki - tak Was boli serce , mają chłopaki wóz i się cieszą i społeczność razem z nim - to oni pomagają innym w potrzebie - komuś z Was też może kiedyś uratują życie - i wtedy będzie Was interesowało skąd wóz czy będziecie ? Czy to że dojechali i pomogli ? , Strażacy nie siedzą przed komputerem i nie szukają nowej sensacji - więc zastanówcie się zanim coś skomentujecie !


#Nick#Mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Haha chyba Cie cos zabolalo :)


#Mieszkanka#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Chyba Ciebie boli prawda :) jak masz trochę odwagi i taki mądry jesteś przed komputerem to podpisz się z imienia i nazwiska :) trzeba było startować na burmistrza :)


#Ghtg#Mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Strażacy też nie lubią jak robi się z nich debili.


#Zbig   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Były Wójt Kiejdo nie dość że nie umiał współpracować z władzami powiatowymi, to jak się okazuje, nie potrafi z honorem przegrać. Wzywał policję i rzucał się jak makak z wyrąbanej dżungli.


#QMarek#Zbig  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Cyrk, Panie Kiejdo przywiaz sie Pan do tronu w gminie .


#Gosia#Zbig  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Lichuszewski policję wzywał, co jeszcze robił?????


#Obserwator#Zbig  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Lichuszewski policję wzywał a nie Kiejdo.


#Samosjerra#Zbig  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Oj, a to nie Lichuszewski policję wzywał?


#Sołtys   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Grafik p.Bednarczyk stanął na głowie i zgodnie z życzeniem na plakacie z babci uczynił wnuczkę. Ciekawe ile ludzi nabrało się i zagłosowało na " piękne oczy".


#Praktykujacakatoliczka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Ludzie, wy chyba nie znacie prawdziwego oblicza pani Bednarczyk, która jest specjalistą w pisaniu donosów i lustrowaniu wszystkich dookoła. Jak to się mawia, widzi się igłę w oku u sąsiada, a u siebie nie widzi się belki...


#XY   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

A jak będą pracować w nowej Radzie, radni z minionej kadencji, ponownie wybrani, tzw. wszyscy ludzie pana MM, np. duża Maria, duża Agnieszka i inni. Wprawdzie są w mniejszości, ale czy zaczną normalnie pracować, czy też przejdą do opozycji?. Ciekawe. Wkrótce się przekonamy.


#Zuubu   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

No wreszcie miejmy nadzieję że skończy się brylowanie na parkietach Pana Mieczysława G.


#Mietek G#Zuubu  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Zatańczymy?


#Docent   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Znając skład nowej rady w Młynarach, obstawiam, że na początek będzie podwyżka diet radnych i przewodniczącej? Skąd wiem, że przewodniczącej? Ha ja, brawo wy...


#Mieszkaniec   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

No to w gminie Rychliki czekamy na cuda. Zieloną wyspę


#Mieszkaniec#Mieszkaniec  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Program jak dla gminy Bełchatów :)


#Brawo My Brawo Młynary   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Marek M chyba za dużo zrobił dla Młynar . Ludzie nie potrafią tego docenić . 12 lat temu wystarczyło zasypać dziury we wsi popiołem na tydzień przed wyborami i wygrać wybory . Teraz asfalt przez wieś nie wystarczy chyba byłoby trzeba położyć go każdemu pod same drzwi. Niestety wymagania wyborców rosną .


#Xxl   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

No panie Lichuszewski a teraz do roboty na początek Jelonki i problem ze ściekami które prosto z gospodarstw wędrują rzeczką do kanału el. a dalej do zalewu wiś. Od zakończenia II wojny światowej nikt nie zrobił z tym porządku możesz pan przejść do historii że jako pierwszy tym się zająłeś


#Xxxlll#Xxl  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Oby nie przeszedł do historii jako ten co obiecał najwięcej a zrobił najmniej.


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Wam gratulujemy a w Pasłęku czarna rozpacz, żadnych zmian na lepsze nie będzie, będzie klepanie biedy przez następne 5 lat! Tak zdecydowali mieszkańcy Pasłęka.


#Dorota Dorotea   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Cieszymy się ze zmiany w gminie Rychliki .


#Andzia#Dorota Dorotea  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Super!;!Żadne intrygi Kiejdy nie pomogły!!Mamy nowego wójta;!!


#Ktos#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Pani to chyba życia nie ma,że wszędzie wciska swoje 3 grosze


#Krzysio   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Mam nadzieję że Nowa Pani burmistrz skończy bieganie przydupasów w postaci Jerzego S. Mieczysława G. Jarosława G Wojciecha K . I wielu innych i nasza gmina wróci do normalności


#Xxx   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Tylko w Pasłęku, emeryt z gromadą nauczycieli.


#Inspektor#Xxx  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Nie ma co narzekać , tylko zachować wszystkie programy i skrupulatnie rozliczać, kwartał po kwartale a jak lipa, to referendum i żegnamy, paru burmistrzów w tym warmińsko-mazurskim rezerwacie biedy poleciało, pamiętajcie tylko śmierć jest ostateczna , resztę da się zmienić


#Nick#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

W Olsztynie aresztowano prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej (RIO) Iwonę Bendorf - Bundorf. To RIO kontroluje wydatki gmin, w tym też gminy Pasłęk. Oskarżenie dotyczy przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków


#Hehe#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

I po takim komunikacie nic nie wiadomo


#Wow#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Ta pani, to człowiek premiera Morawieckiego, mianowana bezpośrednio przez niego jak jeszcze był wicepremierem


#Nick#Xxx  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

W Pasleku to tylko pierniki


#Nick#  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

rzygam tymi piernikami... ileż można....


#Pogrzebacz   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Gratuluję Pani Burmistrz. Tylko jedno pytanie .Czy przeprosi Pani sąsiadów za zakłócenie wieczornego spokoju.O ile się nie mylę to puszczanie fajerwerków jest zakazane.Ja rozumiem .że jest się z czego cieszyć. Ale rano praca czeka i trzeba wypocząć.Jeszcze raz szczere gratulacje!


#Www#Pogrzebacz  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

No kolego Twój burmistrz to zakłócał ludziom cały weekend, popierdaljàc wszystkim po chalupach


#Zdicu   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Za ten przekręt z wozami dla straży. To powinno pociągnąć się do odpowiedzialności zarówno burmistrza, jak i cały zarząd O SP Młynary, bo takie cyrki to były tylko na filmach Barei


#Misiek   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Tylko jedno pytanie ? Kto odpowie za cyrk z wozami bojowym O SP. Burmistrz . Prezes straży, czy naczelnik. Inne wozy się święci , a innymi jeździ. Robi się debili z ludzi i księdza.


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

fajna sztuka. Kiedy jakąś atrakcyjna kobieta będzie w Pasłęk burmistrzem?


#Była mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Cieszę się ze zmiany w Młynarach,tym bardziej, że to kobieta będzie rządzić.Szkoda,że tak mało kobiet startuje w wyborach.Życzę nowej Pani Burmistrz sukcesów i spełnienia obietnic wyborczych.


#Xx   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Tolkmicko też zmiana


#Krzysio   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Gratulacje dla Pana Marka M. Z powodu udanej operacji oderwania świńskiego ryja od koryta.


#Aniela   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Gratulacje Panie Zbyszku! W końcu zmiana władzy w gminie Rychliki :)


#Azazel   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Żegnajcie. TWój Heniek!


#Rafcio   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Przekop nie pomógł.....przekop którego nigdy nie będzie.


#Wybieram   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Czyli agitacja wyborczana rzecz Pani Bednarczyk, pana Jerzego, odniosla zamierzony cel... BTW gratulacje dla Rychlik!!!


#Chłop pańszczyźniany   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-11-05

Cytat jednego z kandydatów: "trzeba iść na wybory i na mnie głosować !". Jak widać poszli i nie zagłosowali wedle rozkazu króla...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało7 godzin 34 minut

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...