23 września 2018 Tekli, Boguslawa, Linusa

Zpraszamy na charytatywny kiermasz ciast

Wydarzenie odbyło się 6 dni temu, 2018-09-16

dodał Ponad tydzień temu, 2018-09-11
Zpraszamy na charytatywny kiermasz ciast
W najbliższą niedzielę, to jest 16 września zapraszamy do Oberży Bażant przy ul. Wiśniowej 7 w Pasłęku na charytatywny kiermasz ciast. Organizacją wydarzenia zajmuje się stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy.

 

Ciasta będą serwowane od godz. 12.00 do godz. 20.00. To doskonała okazja, aby spotkać się z rodziną, znajomymi, a przy okazji wesprzeć finansowo działalność stowarzyszenia.

W niedzielę chcielibyśmy zaprosić wszystkich na słodkości do Oberży Bażant. Pieniądze ze sprzedaży ciasta będą przekazane na Stowarzyszenie Pasłęk Pomagamy, czyli dla chorych i potrzebujących dzieci - informują członkowie grupy.  

Stowarzyszenie Pasłęk Pomagamy działa od 2017 roku. I mimo krótkiego stażu, ma już na swoim koncie sporo osiągnięć. Do tej pory zorganizowało maraton taneczny, koncerty charytatywne, kiermasze i zbiórki publiczne… A wszystko to po to, by wspomóc chore i potrzebujące dzieci. Dzięki grupie Pasłęk Pomagamy ich podopieczni otrzymują pomoc w bieżącym leczeniu, rehabilitacji oraz w zakupie niezbędnego sprzętu. O wszystkich tych inicjatywach możemy przeczytać na oficjalnym koncie Pasłęk Pomagamy na Facebooku. Można tam zaleźć także wszelkie niezbędne informacje na temat sposobów wsparcia działalności stowarzyszenia. A trzeba dodać, że pasłęczanie chętnie przyłączają się do pomocy i wciąż udowadniają, że los potrzebujących wsparcia dzieci, nie jest im obojętny.

Przypominamy! Najbliższa okazja, by wesprzeć pasłęckie stowarzyszenie będzie w niedzielę. Do zobaczenia w Oberży Bażant!

 

Osoby, które nie będą mogły wziąć udział w tym wydarzeniu, zapraszamy na kolejne przedsięwzięcia. Informujemy także, że najprostszą formą wsparcie stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy jest przelew na konto. Oto one:


Konto Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy
50-8313-0009-0009-6146-2000-0010

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Madzia   Ponad tydzień temu, 2018-09-12

Taki kiermasz fajowa sprawa aby dali pojeść ciastek na spróbunek to będzie dużo gospodyń.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało4 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...