4 Lipca 2015
 

ZLOT MIŁOŚNIKÓW ANIOŁÓW                                                                                                                                        Burmistrz Pasłęka otrzymał absolutorium                                                                                                                                        Wakacje w bibliotece                                                                                                                                        Weronika Wiśniewska wygrała Derby Rzecznej                                                                                                                                        Festiwal Disco Polo nad jeziorkiem miejskim już w sobotę 4 lipca                                                                                                                                        Balony nad Pasłękiem 6-12 lipca 2015 r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Balony…

Już w środę po południu rozpoczną się pierwsze loty treningowe w ramach XIX Zawodów Balonowych im. Bogusława Stankiewicza. Jak zwykle załogi balonowe pojawią się kilka razy na Osiedlu...

Data dodania: 03-07-2015, 06:20

XI Zlot Miłośników Aniołów już w ten weekend...

W tym roku impreza w Aniołowie potrwa trzy dni. Zlot rozpoczną w piątek o godz.16-stej spacery szlakiem aniołów i urokliwych zakątków. Później planowane są warsztaty związane z zakładaniem...

Data dodania: 02-07-2015, 08:33

"Piosenka jest dobra na wszystko"...

W najbliższą niedzielę 5. lipca czeka nas muzyczna rewia znanych, polskich przebojów. W ramach Artystycznego Lata na placu przed zamkiem wystąpią artyści z teatru muzycznego Hals z Gdyni w...

Data dodania: 01-07-2015, 07:49

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

W sobotę 4 lipca zapraszamy do Parku Ekologicznego na V Festiwal Disco Polo. Większość z nas deklaruje, że nie słucha tego rodzaju muzyki, ale co roku zjawia się w Parku sporo mieszkańców...

Data dodania: 30-06-2015, 04:32

Weronika Wiśniewska wygrała Derby Rzecznej…

Weronika Wiśniewska 15 letnia amazonka z MKJ Nenia wygrała konkurs klasy P „Derby” rozgrywany podczas wczorajszych zawodów konnych w Rzecznej. Weronika walczyła praktycznie...

Data dodania: 28-06-2015, 05:50

1

2

3

4

5

Archiwum


Uwaga upał…

Jerzy

Data dodania:sobota 4 lipca 2015 godz: 05:25:53

Synoptycy przestrzegają przed upałem. Upalna pogoda z temperaturami w ciągu dnia od 30 do 33 stopni Celsjusza utrzyma się do czwartku. Osoby wrażliwe na ciepło i słońce muszą pamiętać o nakryciach głowy i uzupełnianiu płynów. Warto również schładzać organizm biorąc np. prysznic. Wypoczywając nad wodą powinniśmy ostrożnie korzystać z kąpieli. Do wody należy wchodzić powoli, nie powodując szoku termicznego.
jp
Oszczędności na drogi…

Jerzy

Data dodania:sobota 4 lipca 2015 godz: 05:21:00

Wczoraj podpisano umowę dotyczącą przebudowy drogi wojewódzkiej nr 527 na odcinku Rychliki – Kwietniewo. Inwestycja ma kosztować około 13,6 mln złotych. W tej kwocie jest dotacja gminy Rychliki w wysokości 1 mln zł. Zarząd województwa rozdysponował m.in. na ten cel oszczędności powstałe w Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2007 – 2013. Prace remontowo – budowlane muszą być wykonane do końca roku 2015.
jp
Listy – złe buty…

Jerzy

Data dodania:sobota 4 lipca 2015 godz: 05:19:14

Żona naszego czytelnika Zenona Ś. kupiła buty w sklepie InBlu przy ul. Bankowej. Po tygodniu użytkowania obuwie się rozpadło. Teraz musi czekać dwa tygodnie na uznanie reklamacji. Kiedy klienci poprosili o książkę skarg i zażaleń, zostali wyproszeni ze sklepu. Czasami warto jednak wydać parę groszy więcej i mieć pewność, że w zakupionym obuwiu pochodzi się trochę dłużej.
Na podstawie listu Zenona Ś.
jp
"Sny i kolory" w pasłęckiej galerii...

Anna

Data dodania:piątek 3 lipca 2015 godz: 11:55:19

Wczoraj w galerii Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy malarstwa Gabrieli Trynkler.  Wystawa gdańskiej artystki pn. „Sny i Kolory" składa się z siedemnastu różnorodnych prac, które nie tylko różnią się formatami: od podłużnych wertykalnych po stateczne horyzontalne; ale także ujęciami tematów: od abstrakcyjnych po narracyjne.Oprawę muzyczną wernisażu zapewnił Jerzy Mudry, który umilił wszystkim gościom wernisaż grą na skrzypcach. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i zapraszamy do odwiedzania galerii. Wystawa czynna będzie przez miesiąc. Wstęp wolny.
info i foto: POK
Włącz myślenie...

Anna

Data dodania:piątek 3 lipca 2015 godz: 10:01:53

Na prośbę Komendy Miejskiej Policji w Elblągu udostępniamy dwa, wymowne spoty, związane z  bezpieczeństwem na drodze oraz wypoczynkiem nad wodą. Pierwszy z nich uzmysławia nam, że nie warto igrać z losem, a wsiadanie do auta z pijanym kierowcą jest jak gra w ruletkę, gdzie nikt nie jest w stanie przewidzieć jej zakończenia. Przekaz drugiego filmu - nigdy nie wchodź do wody po spożyciu alkoholu. Oba spoty obrazują, że jedna, błędna decyzja, jeden brawurowy pomysł lub nieprzemyślane działanie może kosztować życie. Intencją organizatorów akcji jest doprowadzenie do poprawy letniego bezpieczeństwa. Pomysłodawcą i realizatorem materiału jest Auris Media Group.
aw
Balony…

Jerzy

Data dodania:piątek 3 lipca 2015 godz: 06:20:50

Już w środę po południu rozpoczną się pierwsze loty treningowe w ramach XIX Zawodów Balonowych im. Bogusława Stankiewicza. Jak zwykle załogi balonowe pojawią się kilka razy na Osiedlu Ogrodowa. Wyjadą też do Godkowa, gdzie odbędzie się konkurencja pn. „pogoń za lisem”. Synoptycy zapowiadają na najbliższe dni słoneczną pogodę, tak więc atrakcje związane z zawodami mamy gwarantowane. Szczegółowy program imprezy znajdą Państwo na plakacie.
jp
Golf...

Jerzy

Data dodania:piątek 3 lipca 2015 godz: 06:08:51

W sobotę 4 lipca na polu golfowym Sand Valley odbędzie się turniej golfowy Kram Golf Cup 2015. Będzie to druga edycja tej imprezy. Oprócz gry w golfa i zabawy, wydarzenie ma przyczynić się do wzajemnego poznania ludzi zajmujących się biznesem. W trakcie turnieju dojdzie do licytacji obrazów z galerii Krystyny Olechnowicz. Zebrane środki finansowe przekazane zostaną na leczenie 3 letniej Anastazji Trelewicz i 14 letniego Kacpra Raca.
jp
Długa i inne...

Jerzy

Data dodania:piątek 3 lipca 2015 godz: 05:58:57

Trwa remont i modernizacja ulic Długiej, Wiosennej, Generała Andersa i Elbląskiej. Prace posuwają się do przodu, ale część mieszkańców osiedla Północ ma obiekcje czy wykonawca zdąży na czas. Przedstawiciele inwestora (gminy Pasłęk) zapewniają, że inwestycja realizowana jest planowo. Kolejna wspólną z powiatem inwestycją będzie przebudowa ulicy Polnej. Oprócz nawierzchni i chodnika powstanie ścieżka rowerowa, kanalizacja burzowa i nowe oświetlenie. Prace zaczną się w przyszłym roku.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie o powierzchni 49 mkw. przy ul. Ogrodowej w Pasłęku: 2 pokoje z aneksem kuchennym, na parterze, po remoncie, nowy sprzęt AGD i meble. tel. 607-308-437 lub 693-992-556 więcej »

PRACA W LODZIARNI

Smażalnia Ryb Okoń zatrudni osobę do pracy w lodziarni. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, samodzielnej i uczciwej. Oferujemy umowę zlecenie. Mile widziane osoby z doświadczeniem. Zachęcamy do pracy... więcej »

Sprzedam kawalerkę

Sprzedam kawalerkę 30 m ul.Ogrodowa tel.518-412-573 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 106664453 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:31

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl