27 Lutego 2015
 

Wybory sołtysów na kadencję 2014 - 2018                                                                                                                                        Patrycja Adamczyk Halową Mistrzynią Polski                                                                                                                                        29 marca wybory uzupełniające do rady miejskiej                                                                                                                                        Starosta Elbląski podjął decyzję w sparwie gruntów należących do firmy Sand Valley                                                                                                                                        Błażewicz piłkarzem Sokoła Ostróda                                                                                                                                        Podaruj 1% swojego podatku                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Pasłęczanie biegali w Gdyni…

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się masowe imprezy biegowe, które odbywają się w Gdyni. Sobotni Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim ukończyło 5690 zawodników i zawodniczek. Wśród...

Data dodania: 23-02-2015, 05:37

Stacja paliw na finiszu…

W błyskawicznym tempie powstaje nowa stacja paliw przy trasie S 7 obok węzła Północ. Firma BP, inwestor nowego przedsięwzięcia, rozpoczęła już rekrutację pracowników. Ogłoszenie w tej...

Data dodania: 19-02-2015, 05:47

Skrzek i dwa chóry…

Trwają przygotowania do realizacji projektu z udziałem wybitnego muzyka i kompozytora Józefa Skrzeka oraz pasłęckich chórów Adoramus i Carmen Gregorianum. Muzyk zaakceptował nasze...

Data dodania: 12-02-2015, 05:52

Zapisy do Biegu Wokół Murów Pasłęckich…

Od 12 lutego 2015 r. ruszają elektroniczne zapisy do VI Biegu Wokół Pasłęckich Murów Obronnych na dystansie 10 218 m, który odbędzie się 15 sierpnia 2015 r. Przed biegiem głównym odbędzie...

Data dodania: 12-02-2015, 05:46

1

2

3

4

5

Archiwum


Ogłoszenie - znaleziono rower...

Anna

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 16:00:59

Przy jednym z marketów na terenie Pasłęka znaleziono rower (widoczny na zdjęciu obok). Zguba jest do odebrania w Komisariacie Policji przy ul. Gdańskiej.
Latino Solo - zaproszenie na taneczne warsztaty...

Anna

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 08:17:17

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty taneczne Latino Solo, które odbędą się 7 marca br. o godzinie 18:00. Zajęcia poprowadzi dyplomowany instruktor tańca. Warsztaty zorganizowane przy współpracy z Centrum Tańca "Cadmans". Koszt warsztatów: 10 zł. Wejściówki do nabycia w sekretariacie Pasłęckiego Ośrodka Kultury tel. (55) 248-31-21.
info: POK
W OSiW przełamują bariery…

Anna

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 08:15:53

Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Pasłęku realizuje projekt „Pomysł na siebie” w ramach programu „Gwarancji dla młodzieży”. Jest to inicjatywa Komendy Głównej OHP z Warszawy, dzięki której 10 uczniów okolicznych gimnazjów, mających problemy z nauką korzysta z dodatkowych zajęć edukacyjnych - Naszymi beneficjentami są uczniowie z najniższymi ocenami, a bloki tematyczne zajęć obejmują przedmioty, z którymi mają największe problemy – informuje kierownik OSiW Beata Winiewska –Kowal i dodaje, że założeniem projektu jest nadrobienie zaległości w nauce, co z pewnością przyczyni się do uzyskiwania w przyszłości lepszych ocen. Projekt „Pomysł na siebie” w OSiW rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku i potrwa do maja 2015r.
Mistrzostwa MiG w piłce nożnej…

Jerzy

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 05:40:34

Dzisiaj o godzinie 8:45 rozpoczynają się w sali sportowej Zespołu Szkół przy ulicy Zwycięstwa Mistrzostwa Gminy Pasłęk w halowej piłce nożnej chłopców o puchar Burmistrza Pasłęka. Organizatorami imprezy są: Zespół Szkół Powszechnych i Szkolny Związek Sportowy w Pasłęku. W zawodach wystartują reprezentacje szkól podstawowych z: SP nr 3- pięć drużyn, SP nr 2 Pasłęk, SP Rogajny, SP Zielonka Pasłęcka.
jp
Lecą bociany…

Jerzy

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 05:37:54

Pierwsze bociany pojawiły się w tym roku wyjątkowo wcześnie (na Podkarpaciu i Kujawach). W minionym roku (2014) pierwszego boćka obserwowano w Miłosnej 18 marca. Według fachowców zdecydowana większość „polskich” boćków zimujących w Afryce środkowej doleci do kraju około 20 marca. Najpóźniej (w maju) pojawią się bociany lecące z Afryki południowej. Lot bocianów z zimowisk do Polski trawa średnio miesiąc i kilka dni. Możliwe, że będziemy mogli śledzić życie pary bocianów z ulicy Partyzantów z pomocą kamery i Internetu.
jp
Kamery inaczej…

Jerzy

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 05:34:18

W przyszłym tygodniu zmieni się ustawienie kamer wykorzystywanych do monitoringu parku dydaktyczno – rekreacyjnego na placu 1000 – lecia. Część kamer będzie „śledziła” miejsca, z których wchodzimy na teren obiektu oraz okolice samego parku. Pozwoli to na szybsze ustalanie sprawców ewentualnych wykroczeń i przypadków łamania regulaminu.
jp
Matematyka w grafice i rysunku...

Anna

Data dodania:czwartek 26 lutego 2015 godz: 08:18:50

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy grafik i rysunków Haliny Różewicz – Książkiewicz, który odbędzie się 5 marca 2015 r. w miejscowej galerii o godz. 18-stej. Zaprezentowane na wystawie prace, oprócz tego, że charakteryzują się doskonałą techniką, są precyzyjnym spojrzeniem na rzeczywistość, opartym na wnikliwej obserwacji. W twórczości H. Różewicz – Książkiewicz można zauważyć nawiązania do natury i pejzażu. Tym razem artystka zaprezentuje piękno matematyki. Dodajmy jeszcze, że swoje prace przedstawiała w Pasłęku już dwukrotnie - w 1992 i 2004 roku.
aw
Lingo School przedstawia...

Anna

Data dodania:czwartek 26 lutego 2015 godz: 07:46:23

Intelekualne wytwory Kuby - FREEDOM OF SPEECH.
Constitution of Poland Konstytucja RP:Article 54The freedom to express opinions, to acquire and to disseminate information shall be ensured to everyone. Preventive censorship of the means of social communication and the licensing of the press shall be prohibited.
Art. 54.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Biuro Rachunkowe JOAN

Biuro Rachunkowe Joan prowadzi księgi przychodów i rozchodów wraz z ZUS już od 50 zł netto . Możliwość zabierania dokumentów u klienta. Tel. 501-202-462. więcej »

AUTO SERWIS KAMIŃSKI

AUTO SERWIS KAMIŃSKI TO FIRMA RODZINNA, MIESZCZĄCA SIĘ PRZY UL. AUGUSTYNA STEFFENA 41 W PASŁĘKU.  FIRMA ZAISTNIAŁA NA LOKALNYM RYNKU W 2004 ROKU, JEDNAK Z BRANŻĄ MOTORYZACYJNĄ JESTEŚMY... więcej »

OFERTA PRACY

Poszukuję osoby do pracy w Niemczech - praca jako pomocnik hydraulika. Wymagana kontaktowa znajomość języka niemieckiego. Tel. 791-341-014 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 97305206 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:9

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl