26 Maja 2015
 

Dzień Dziecka na pl. Tysiąclecia - poniedziałek 1 czerwca godzina 17:00                                                                                                                                        DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk 1:1                                                                                                                                        Z Miłości Jesteś - gorące przyjęcie koncertu Józefa Skrzeka                                                                                                                                        Dorota Gębicka najlepsza w V Memoriale Henryka Hucza                                                                                                                                        Nowy regulamin połowu ryb w Jeziorku Miejskim                                                                                                                                        Weź udział w wyborach prezydenckich                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Z miłości jesteś…

Gromkimi brawami nagrodzono wczorajszy koncert Józefa Skrzeka w kościele św. Bartłomieja. Wśród wielu miłośników talentu wybitnego muzyka i kompozytora było kilku znanych oficjeli. Urząd...

Data dodania: 24-05-2015, 05:46

Dzień Działacza Kultury - odznaczeni i wyróżnieni...

Sporo ciepłych słów padło wczoraj w sali widowiskowej POK pod adresem wszystkich animatorów życia kulturalnego na terenie powiatu. Corocznie z okazji Dnia Działacza Kultury Starosta...

Data dodania: 23-05-2015, 07:39

Solidnie, szybko i ładnie…

Zakończył się remont parkingu przy ulicy Jagiełły. Inwestycję za kwotę 107 tys. zł. wykonała firma Domlux. Trzeba przyznać, że prace budowlane zostały zrealizowane solidnie, szybko i całość...

Data dodania: 21-05-2015, 05:26

Święto jeździectwa w Parku Ekologicznym…

Prawie 90 koni i jeźdźców zjawiło się wczoraj na zawodach poświęconych pamięci Henryka Hucza i Witolda Ziemaka. Zanim przystąpiono do rywalizacji sportowej, przy tablicy pamiątkowej złożono...

Data dodania: 17-05-2015, 06:34

Dzień Dziecka na placu Tysiąclecia…

Burmistrz Pasłęka i dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają dzieci i młodzież w dniu 1 czerwca o godzinie 17:00 na plac Tysiąclecia. Na terenie Parku Rekreacyjno –...

Data dodania: 12-05-2015, 05:43

1

2

3

4

5

Archiwum


Dzień Matki...

Anna

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 09:15:09

Dziś świętujemy Dzień Matki. Z tej okazji wszystkim Mamom życzymy zdrowia, zadowolenia z poczynań swoich pociech oraz satysfakcji w życiu codziennym. Dziękujemy również za trud wychowania, życzliwość i wsparcie, okazywane w dobrych radach i uśmiechu. Dzień Matki to wyjątkowe święto, nie tylko zmusza do refleksji, ale jest także doskonałą okazją do okazania miłości i szacunku wobec tych, którzy są nam najbliżsi. Dlatego pamiętajmy dziś o swoich Mamach!
aw
Koncert EXTAZY w Parlamencie...

Tekst sponsorowany

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 07:17:39

To jedyna i niepowtarzalna okazja zobaczenia na żywo Kamila Chudzińskiego - lidera zespołu.Już w najbliższy piątek 29 maja zapraszamy na koncert Extazy! BUZI TO ZA MAŁO, DZIEWCZYNA IDEALNA, KOCHAM TWOJE OCZY, TYLKO MOJA DZIEWCZYNA, W OCZACH NIEBO - to prawdziwe perełki, które królują na listach przebojów Disco Dance w Polsce.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł / w dniu koncertu 30 zł. 
start godz. 22.00
info. tel. 516-363-717 / 508-291-505
więcej na FACEBOOKU
Piknik w Przedszkolu nr 1...

Anna

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 07:11:53

W najbliższą środę (tj. 27.05.2015r.) w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Pasłęku przy ulicy 11 Listopada 8 odbędzie się kolejna edycja Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina drogowskazem życia”. Podczas festynu rodzinnego będzie okazja wziąć udział w programie Bajeczna nauka w akcji , a więc w zabawach edukacyjnych dla małych i dużych. Piknik odbędzie się dzięki współudziałowi finansowemu ze środków na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zapraszamy od godz. 15.00 na plac przedszkolny.
Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 1
Drugie Pomorskie Dni Otwarte dla klas o profilu policyjnym...

Anna

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 06:51:16

W dniu 22 maja br. na zaproszenie Dowódcy Oddziału Prewencji Policji uczniowie klas mundurowych z ZSEiT w Pasłęku wzięli udział w Drugich Pomorskich Dniach Otwartych dla klas policyjnych. Była to okazja do poznania specyfiki działania Policji i zasad szkolenia w klasach policyjnych. Dni Otwarte były zorganizowane w jednostce policyjnej, w Oddziale Prewencji Policji /OPP/ mieszczącym się w Gdańsku.
Partyzantów – progi zwalniające…

Jerzy

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 06:01:29

Finalizowana jest sprawa budowy progów zwalniających na ulicy Partyzantów. Niebawem powstaną dwa nowe progi, a istniejący zostanie wyremontowany i podwyższony. Inwestycja ma zmusić kierowców do wolnej i bezpiecznej jazdy. W czasie okresu letniego chodnikami obok ulicy spaceruje wielu pasłęczan i gości. Sporym powodzeniem cieszy się też ścieżka rowerowa.
jp
Gimnazjaliści wśród liczb...

Jerzy

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 05:58:15

Uczeń klasy IIc Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku, Adrian Gorbaczewski został laureatem XV edycji konkursu matematycznego „Żyjemy wśród liczb”.
W czwartek, 21 maja w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki odbył się finał konkursu matematycznego „Żyjemy wśród liczb” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Elbląga i Rektora PWSZ w Elblągu.
Atrakcyjna działka…

Jerzy

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 05:54:56

W czwartek rozstrzygnięty zostanie przetarg na sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej położonej przy ul. Piłsudskiego, obok boiska sportowego. Do przetargu przystąpiło pięciu oferentów. Większość z nich zajmuje się budową mieszkań.
jp
Minął weekend – było spokojnie…

Anna

Data dodania:poniedziałek 25 maja 2015 godz: 09:32:19

Weekend minął spokojnie. Policjanci z komisariatu w Pasłęku odnotowali 24 interwencje (6 domowych), kolizję na ul. Boh. Westerplatte i kolejne pogryzienie przez psa. W Kobylinach, gm. Młynary zatrzymano rowerzystę, który miał w organizmie 2,4 promila alkoholu. Były też mandaty w ruchu drogowym (14 na kwotę 1.900 zł) i 5 mandatów porządkowych (1.000 zł). Strażacy z JRG wyjeżdżali tylko w sobotę do groźnych szerszeni (Dawidy) i pomiaru tlenku węgla (Lisów).
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam działkę budowlaną 667m2

Działka budowlana położona w Pasłęku ul.Parkowa. Działka w Pasłęku przy ul.Parkowej.667m2 Bardzo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie parku ekologicznego i jeziorka z kąpieliskiem. Ciche i... więcej »

PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW

Wykonam usługę prania: -tapicerki samochodowej (kompleksowe odkurzanie wnętrza i bagażnika, pranie: foteli przód, tylnej kanapy, paneli bocznych, dywaników, wykładziny podłogowej, bagażnika,... więcej »

Mieszkanie sprzedam lub wynajmę

Bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, I/III piętro, niski czynsz, ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gotowe do zamieszkania SPRZEDAM lub WYNAJMĘ.  Kontakt: 603-632-452 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 103730301 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:43

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl