FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29

Środa 31.01.2018 godzina 17.00 - Warszawa ul. Krzywickiego 24 - Ambasada Izraela -- GERMAN DEATH CAMPS - MANIFESTACJA W OBRONIE PRAWDY! Przekłamywanej przez Izrael. Każdy Polak który może powinien tam się zjawić. Nie pozwólmy wtrącać się żydom w sprawy Polskie w dodatku przekłamując fakty historyczne. Przypomnijmy im ich zbrodniarzy żydokomuszych mordujących Polaków - patriotów, a po ucieczce z Polski chronionych przez Izrael. Tu wymieniam tylko parę nazwisk zbrodniarzy żydowskich: - Helena Wolińska (Fajga Mindla-Danielak) - Jozef Goldberg - Różański - Salomon Morel - Samuel Faber - Józef Światło - Mateusz Frydman - Stefan Kuhl - Luna Brystygier - S. D. Mojsezon (Mojżeszowicz) - Wiktor Herer - Edward Słowik (też żyd) - Braun (Bronek) Blumsztajn - Hersz Blumsztajn - Izaak Maciechowski - Maria Górowaska (żydówka) - Oscar Szyja Karliner - Stefan Michnik- Szechter - Beniamin Wojsblech - Filip Bodnar - Franciszek Kapczak (Nataniel Trau) - Henryk Holder - Marcin Dancig - Zygmunt Wizelborg - Aleksander Warecki (Weishaupt) - Kazimierz Graft - Emil Merz - Józef Feldman - Maksymilian Lityński - Marian Frenkl - Nauma Lewandowski - Benedykt Jodelisa - Paulina Kern - Feliks Aspira - Eugeniusz Landsberg - Dawid Rozenfeld - Mojrzesz Maślanko - Edward Rottinberg - Maurycy Wienur


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29

Wspieramy znowelizowaną Ustawę o IPN - karanie za łgarstwa o "polskich obozach śmierci" - dajemy odpór w tym temacie zydom!


#bogdan dziaslo

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-29

chrapan , spal kukle zyda jaja beda , co ci zalezy i tak debilem jestes


#wyborca

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-30

Niech tam idą, jadą, pełzną i co tam jeszcze jest. Jak będzie ta sama ekipa co na listopadowym marszu nienawiści, to już tej łaty, że Polacy mieli współudział przy holokauście nigdy już nie da się odkleić. Nie zapomnij tylko Chrapan założyć opaski z falangą na ramię. 


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-30

Nikt i niczego nie musi odklejać, fakty tu mówią, a nie przyklejane łatek, a z faktami się nie dyskutuje. Tu nie chodzi o żadne przyklejanie, tu chodzi o nagonkę na zmiękczęnie Rządu w kwestii odszodowań od Niemiec i bezprawnych odszkodowań dla "gmin" żydowskich za mienie żydów którzy ginąc lub umierając nie pozostawili spadkobierców. W Izraelu przed wyborami upadający premier próbuje się ratować atakiem na zewnątrz  przxy pomocy Niemiec i innych:  - 24.01. Netanjahu spotyka się z Merkel; - 26.01 Sejm przyjmuje ustawę konsultowaną z żydami od 20 m-cy bez zxastrzeżeń; - 27.01 rząd Izraela i ich mendia rozpętują nagonkę na Polskę; - 28.01. niemieckie mendia rozpętująś nagonkę na Polskę - WIDAĆ SYNCHRONIZACJĘ? _ NIECH CAŁUJĄ NAS W CZTERY LITERY!   I CZTERRY..... W BOK OD POLSKI!     TU SĄ ŻYDOWSKIE OBOZY ŚMIERCI: https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071... https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071... tu "wyborco"  znajdziesz trochę odpowiedzi (resztę - szukaj, szukaj) na swoję wątpliwości o udziale finansjery żydowskie w sprowakowaniu  II wojny swiatowej :

https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071...


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-30

Ostatni link mi się powtórzył, właściwy jest ten:

http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/dlac... "Falangę" oczywiście, że założę, niech szachraje widzą kto im stanie na przeszkodzie w tworzeniu chazarskiej Judeopolonii.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-31

Na wniosek Wojewody Mazowieckiego w obliczu szykującej się prowokacji KODorastów, żydokomuny UBeckiej tudzież innej hołoty na utrzymaniu żydowskiego grandziarza  Jurka Sorosa, organizatorzy odwołali manifestację. A tu jest dobry film kasowany w Izraelu i Jewrejsojuzie:

https://youtu.be/FmNKxnNBmQY


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-01-31

A tu pokazali się pod Ambasadą ci którzy mieli dokonać prowokacji jako "Narodowcy" - widzimy znajome mordki UBeków i słynnego Hadacza:

https://twitter.com/wPolscepl/status/9587919661369...


#vip

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Hadacza nikt  nie zawiadomił, że prowokacje nie wypalą, bo narodowcy wycofali demonstrację. Ale coś lewactwo nie ma prowokatorów, tylko ten hadacz i farmazon?


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Było ich ok. 20


#Januszko

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Chrapan nie ubolewasz , że Macierewicz przestał rozbrajać wojsko ? Ty jako sierżant z Rozewia masz dużo wiedzy na ten temat. Wyjaśnij mi co robił Janniger u Macierewicza i dlaczego jego ojciec to prof Schwartz ? Jak sie czuje  złoty medalista ,, Za zasługi dla obronności "   Misiewicz ? Nie zazdrościsz ? Pisz ,, kochany " pisz do upadłości , bo starzejesz się szybciej jak inni. Widać po tekstach.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Ceść "Januszko". Macierewicz niczego "nie przestał" - co prawda objął po nim stanowisko mniej energiczny i twardy ale mam nadzieję, że kierunek będzie ten sam - zwiększenie armii do 200 tyś. zaplanowanych przez A. Macierewicza zakup "patriotów" wynegocjowanych przez A. Macierewicza i uruchomienie ich produkcji w Polsce (oczywiście po całkowitym usunięciu z wojska absolwentów sowieckich uczelni i polskiej ASG z czasów PRL - by  wyeliminować możliwości ewentualnej ich pracy na rzecz "wschodniego sąsiada) Co do Jannigera i Schwartza - zadaj pytanie A. Macierewiczowi - jest na Twitterze ogólnie dostępny. Misiewicze i inne Misiaki mnie nie interesują stąd też odsyłam do nich, Pisać pisałem i będę pisał, a nawet wzorem jakiegoś "krawca" też książkę napiszę i zapewniam Cie, że zdążę mimo mojej starości. Co do tej starości - zmierzmy się kto jest starszy mimo, że prawdopodobnie masz mniej lat co najmniej o jedno pokolenie. Przyjdź w niedzielę ok. 123 na jeziorko i wejdź do przerębli (mam nadzieję, że lód tam się utrzyma do niedzieli) zobaczymy kto dłużej wytrzyma. Powszechnie wiadomym jest, że starzy ludzie siedzą tylko pod piecem - zobaczymy kto pierwszy będzie uciekał pod piec.

Cześć "Januszko"


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

P.S. Na Rozdewiu nigdy nie byłem mimo że kiedyś bardzo lubiłem tamtejszą latarnię widoczną z morza na 20 mil od brzegu. Ona pokazywała czy prowadzona nawigacja wówczas terestryczna (innej możliwości prowadzić na jachtach nie było) jest prawidłowa i czasami celowo czekało się na morzu aż "się ściemni to się rozjaśni"


#gazeta polska

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

chrapan ,jestes tak glupi ,ze przestaje twoje idiotyzmy czytac , zmien gacie chlopie i pomysl o wiecznym odpoczynku


#Januszko

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Pardon Chrapan . Okłamali mnie , że Ciebie doskonale znają , a ja wody i lodu zimą unikam , bo kiedyś na jeziorku pod Łuksztami topiłem się. A z tym zbrojeniem też chyba słabo liczysz. Patriot pod Słupskiem jest potrzebny dla amerykańskich ,, marines " , a nie dla nas. Niedaleko od Braniewa zaraz za granicą jest rozmieszczona ruska baza wojenna. Byłem tam blisko po paliwo. Obecnie teren rekultywują i staną tam Iskandery. Jak myślisz po co ? Z Braniewa do Trójmiasta  150 km, a do Słupska 300. Zasięg rakiety 400 km . Jak myślisz po jakim czasie Patriot zostanie zamieniony w złomowisko ? Błasiak kupi 4 okręty podwodne , a w bazie morskiej pod Kaliningradem ( Bałtijsk ) stacjonuje takich 20. Jak myślisz , kto kogo ustrzeli pierwszy ?  WOT Antoniego miał liczyć 20 tys ludków łącznie z kalekami , a liczy 7 tys Jak myślisz kogo będą bronić jak Ukraina z partnera przeistoczy się w agresora , po kolejnych wyborach ? Po prostu staną się sprzymierzeńcami Rosji legalnie w drodze wyborów . Jak myślisz zdolność bojowa jednostek operacyjnych ( czołgi , piechota , artyleria , a chemicy ) , po przesunięciu 1300 oficerów  do WOT wzrosła  ? Ja tam się nie uczyłem wojennego zawodu , ale czytam i myślę. A ty nie umiesz liczyć widzę . Kto ciebie uczył matematyki ?


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Ty "Januszko" musisz podszkolić się nie tylko w matematyce czy logice ale i poglębić chociaż do stopnia podstawowego swoje wiadomości w których zabierasz głos i dopiero wówczas będziemy mogli podyskutować a nie na zasadzie "chłop o niebie świnia o chlebie" - patrioty w Słupsku nie są nasze ale amerykańskie, a my kupujemy nowe na własność (dzisiaj w teleekspresie podali, że  USA zeszło z cerny o połowę). Doszkol się solidnie , a na razie kończę z Tobą dyskusję, nie mam czasu douczać nieuków.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Tu jest kolejne info o współpracy żydów z Hitlerowcami :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1572609036...


#Januszko

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-01

Nu ty Chrapan. Podejrzewam ciebie o debilizm ( to nie jest choroba , którą można wyleczyć) . Odpowiedz mi dlaczego Macierewicz odsunął od dowodzenia znakomitych generałów i pułkowników takich jak gen Rózański , a powołał na pomocników ( prawa ręka ) Misiewicza i Jaggiera . Poczytaj życiorysy generałów i pułkowników . Ukończyli  ( nie szkoły oficerskie ) uczelnie wojskowe w USA, .W.Bryt Kanadzie , Niemcy. Brali udział w walkach ( misja pokojowa ? ) w strukturach tych armii w Iraku , Afganistanie,,,,,Znają biegle języki. Dlaczego Macierewicz ich sie pozbył ? Kaczyński nie miał wyjścia , musiał podziekować  jemu za zdewastowanie wojska , inaczej wpółpraca wojskowa jest przerwana. Wiedział ze strony sojuszników NATO . Na rozmowy w  sprawie zakupu sprzętu wojskowego Macierewicz wysyłał debili bez znajomościi języka angielskiego.  Przerwij spektakl komentarzy pozbawionych sensu i propagowania idiotyzmów. Idz nad jeziorko pasłęckie i uważaj , aby od zawrotu głowu uniknąć tragedii.


#nick

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-03

Ten Januszko  to pisze jak ruski oficer.  Ten  język, ten styl jakby prosto z ubeckiej katowni. W dodatku same kłamstwa. Tfu! 


#jjni

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-03

A skąd ty nick znasz taki język? Nie byłes po tamtej stronie?


#nick do jjni

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-03

z ksiązek, misiu, z ksiązek. Trzeba czytać. Mozna tez ogladać filmy dotyczące  okresu stalinowskiego.. 


#nick

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-03

Można poczytać :"Zapiski oficera Armii Czerwonej " Sergiusza Piaseckiego, w internecie są też czytane kawałki,  tak jakby słuchowisko. Na przykład, 9 minut słuchowiska:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0QUXH0s6GUo

...


#ddd

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-03

to lepsze:

 

https://www.youtube.com/watch?v=yLjF1qTDsi8

...


#hgfd

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-10

Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem. http://www.citizengo.org/pl/signit/84089/view


#jhgfd

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-10

 Ekshumacje w Jedwabnem są niezbędne.
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję regulamin serwisu

  Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 8 marca (czwartek) 2018 r . o...


  Zagrają dla Przemka

  Pozostało12 dni

  Już dziś serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert dla Przemka z Zielonki...


  Wiosna Teatralna

  Pozostało23 dni

  Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...