18 listopada 2018 Romana, Klaudyny, Karoliny

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-05-29

Jest prowadzona akcja odbudowy "kamienicy" P.Osła Brejzy (Toy-Toya) zhajcowanej podczas zamachu na niego i jego rodzinę przez sąsiada który po dwóch piwach rzucił niedopałek na styropian przy "kamienicy" (Toy-Toyu) Brejzy. Na całe szczęście P.Oseł Brejza w raz z rodziną nie przebywał w tym czasie w swojej "kamienicy" i zachował życie ale jest konieczność odbudowy stąd na Pasłęk przypada składka w wysokości 05, groszy. Sądzę, że Pasłęczanie nie zbiednieją i wyślą składkę poprzez skarbnika PO.


#MarekChrapan

  2018-05-29

Sprawa jest ważna i pilna - POseł Brejza czeka!


#50 gram

  2018-05-30

Tylu niewinnych, poczciwych ludzi codziennie, a zwłaszcza na weekend, ginie. At taka knajacka szuja - kilkunastokrotna kopia knajaka z warszawskich przemieść - żyję. W Pasłęku. Mieście multi-kulti. A ..uj, idę do Bostona zalać robaka.


#zyzio

  2018-05-30

Toż to żadna kopia knajaka z warszawskich przedmieść. To burak, ktorego starzy zistali przywienieni przez ruskich w te strony w bydlęcych wagonach, w kufai i walonkach. Komuna im życie uratowała bo przed wojną nie mieli nic a tutaj domek dostali. W dowód wdzięczności posłali potem małoletniego syna na ochotnika do komunistycznej armii. Dochrapal się tam stopnia podoficera a potem się na nim poznali i dostał kopa w doopę. Stad teraz szczeka na swoich dawnych panow i chlebodawcow, ktorzy go w komunistycznym przekonaniu ukształtowali.


#JOLEK

  2018-05-30

Ty Chrapan jesteś wyjątkową szują i skończysz gorzej jak człowiek o podobnym usposobieniu i charakterze STASIU PIĘTA. Tylko , że on jest młody i piękny dlatego mógł sobie pozwolić na modelkę i celebrytkę. Ty jesteś częścią zardzewiałego sprzętu wojskowego z okresu PRL i już nic nie możesz. Pisanie idiotycznych tekstów doprowadzi ciebie do kompletnego otępienia , a słuzba zdrowia w Pasłęku nie stoi dobrze. W Elblągu też ludzie umierają na stojąco.


#bogdan dziaslo

  2018-05-30

trzeba byc debilem jak chrapan  zeby uwiezyc w to , ze od niedopalka zapali sie styropian 


#znudzony

  2018-05-30

Znowuś tu wlazł, pająku, ze swoim ubogim słownictwem? 


#bogdan dziaslo

  2018-05-30

pisalem ci ,ze na takich debili jak ty te pare slow wystarczy , jakas demencja u ciebie radio maryjny ciemniaku wystepuje ?


#śmieszek

  2018-05-30

Trzeba być idiotą by w to nie uwieŻyć bodziu " rycerzu " .


#bogdan dziaslo

  2018-05-30

fakt  zapomnialem ,ze wy w zamach smolenski wierzycie , wiec dla was to normalne ,ze styropian moze zapalic sie os peta :)   masakra jakie ciemniaki 


#wyborca

  2018-05-31

Środowisko Chrapana na ogniu się zna. Patrz, stodoła w Jedwabnem...


#wyborca

  2018-05-31

Wiedza powszechnie wiadoma wsród polactwa, że Żydzi sami zamkneli się w stodole i podpalili, tak dla hecy, żeby zagrać polakom na nosie... 


#śmieszek

  2018-05-31

Znowu nocny /sumienie nie daje spać?/ potok koszernego jadu. W Polsce jakiś osobnik obraża społeczeństwo krzycząc o antysemiżmie. Typowe dla tej roszczeniowej nacji.


#zniesmaczony

  2018-05-31

To pazerne żydostwo nie zna miary.Wreszcie doigrają się jak ta żona rybaka, który złowił złotą rybkę.


#Marek Chrapan

  2018-06-01

Płonący toi-toi "wolności" nowym symbolem "totalnych"... https://shar.es/anviJh


#obrzydliwość

  2018-06-01

Ta POwska totalna opozycja to najgorsza wersja Targowicy, tfu ... 


#niedouczony

  2018-06-05

Kto mnie oświeci ? Jaki polityczny błazen czuwa nad treścią i formą portalu  , gdzie głównym aktorem jest CHRAPAN ?


#pedagog

  2018-06-05

Widać żeś niedouczony.


#nick

  2018-06-05

toj toj w barwach EU,  wasz lewacki dom ,  albo też dom brejzy ..  he he heeee .... 


#wnerwiony

  2018-06-05

Podpalony wychodek zagrożeniem dla życia Brejzy, zbiorowe pomyłki półgłupów z PO podczas głosowań w UE i inne takie wyczyny "totalnej opozycji" (czytaj - totalnej Targowicy) to kupa śmieci, którą suweren-gospodarz powinien zebrać na szufelkę i wyrzucić do pojemnika na odpady. 


#Bogdan Dziąsło

  2018-06-05

bardzo ladnie opluwasz bliznich katopolaku , w kosciele w pierszej lawce , raczki zlozone ku bogu? cala ta banda idiotow jest taka zaklamana jak ty , patrz posel stasiu pieta


#anty

  2018-06-05

Skończyłeś wreszcie zaocznie podstawówkę ?! Swoje mię i nazwisko wielką literą?! Jeszcze z 10 lat i zajumasz, że inne nazwiska też wielką literą. Gdyby nie ta jak piszesz banda idiotów to zabrakło by dla Ciebie pieniędzy w MOPS-ie leniu śmierdzący. 


#katopolacki eunuch

  2018-06-06

stasiu pieta nie zasluguje nawet na to zeby go olać ciepłym moczem!


Ty chrapaan w 1962 jako ochotnik w komuszym wojssku w onucach laziles i na dragu srales a teraz raptem wyzbajesz sie na toj-tojach


#wyrozumiały

  2018-06-06

@anty, na tego bogdana szkoda twojego pisania. On i tak nie zrozumie - to głąb zamulony, zna tylko kilka z trudem wyuczonych inwektyw, którymi zawsze się posługuje. Po ludzku z nim nie porozmawiasz.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Chatka Puchatka

Pozostało3 dni

Burmistrz Pasłęka oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl...


Wystawa pokonkursowa

Pozostało4 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej...


Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...