21 sierpnia 2018 Joanny, Kazimiery, Piusa

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  Miesiąc temu

ONR Oddział Elbląg organizuje wyjazd 01.08.2018 godz. 12,00 (do ustalenia wcześniejszy) do Warszawy na obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Preferuje się uczestników biorących udział w manifestacji ONR ale nie koniecznie - ważny jest udział w całokształcie wydarzenia. Z Pasłęka zgłoszenia kierować SMSami na tel. 796 030 422.


#MarekChrapan

  Miesiąc temu

Udział jako patriotyczne zobowiązanie,


#won z idiotą

  Miesiąc temu

 Jedziesz świętowaćnajwieksza klęskę wojny. Przez tych zapalencow co nie posluchali rozkazow dowodztwa Warszawa zostala spalona


#twoj funfel

  Miesiąc temu

Znow tylko inicjały z chrapana zostaly...i tak juz bedzie chrapanie caly czas aż do usranej śmierci.


#spokojny

  Miesiąc temu

Teraz po wprowadzeniu cenzury, tutaj pojawiają się tylko komentarze miłe redakcji. Jak za komuny. 


#Polak

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-22

Marek Chrapan=Jacek Lewdorowicz?

Identyczny jezyk i poglady.

Precz z faszystami z ONR!


#pytajnik

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-22

A co to za jacek? czyzby syn jana? bezjajeczne wychowanie


#krokodyl

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-22

Chrapan odpowiedz swoim miłośnikom jak będziecie działali , kiedy śledztwo w USA w sprawie afery szpiegowskiej na rzecz Rosji w której zamieszany jest kongresmen Rohrabachen dotrze do Polski i ustali bliskie kontakty Macierewicza z nim ? Jaki to będzie wstrząs informacja , że spotykał się z nim również obecny ,, naczelnik " i prezes J. Kaczyński ? Wybuch nastąpi niebawem.


#WyNalazek

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-23

Panie sierżancie LWP zwany Chrapanem jakim pojazdem pojedziemy?Czy takim samym jakim jechałeś do Gdańska w pamiętanym przez LUDZI 1970 roku ??


#fun

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-24

chrapan pojdzie na piechote w ramach pokuty za dawne grzechy


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-24

Słuchajcie no "wynalazek" WSIarzy i żydokomuszej SBcji - nie zdążyli wyszkolić was czy ne zrozumieliście? Raczej to drugie i dlatego dam wam szansę - żebyście zapamiętali dwa nowe wyrazy (powtarzajcie codziennie po tysiąc razy przed snem i po obudzeniu się) a ,jak zapamiętacie to wąchajcie, niuchajcie aż znajdziecie ich znaczenie (zrozumieć i tak nie zrozumiecie "wynalazek" WSIarzy i żydokomuszej SBcji), a wówczas to może i Pasłęcka POlicja weźmie was na kapusia. A wyrażenie te - "hajer" i "liczak". Otóż w roku 1970 byłem "hajerem" na funkcji "liczaka". A teraz - do roboty wynalazek WSiarzy i zydokomuszej SBcji!


#twoj funfel

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

A co robiłęś psi, komuszy syny za ciemniaka Gomułki? Za kogo ty sie masz przegrańcu? Na starość żadnego dystansu do siebie. Ludzie pamiętają i zawsze ci to wytkną bolszewiku. Górnicy to byla uprzywilejowana kasta, zawsze wiedziałeś gdzie sie załapać, a jak trzeba bylo to bosy "antku"/w cudzyslowiu, bo żaden z ciebie Slązak/ ze sztylem przyjeżdząles do Warszawy. Teraz jak masz zmiany starcze to wydaje ci si, że sztyl to kałach. Pamietasz jeszcze przysięge na wierność kacapom i sprawiedliwość ludową?


#wiem

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Też mi dałeś zagadke! A może wiesz co to zapadka przeciwzrotna albo zawórka przeciwtórna? Jak ty slużeś  gowniarzem będąc na ochotnika komunie i żydowskim oficerom do dacha waliłeś ja się wtedy o tym uczyłem z wiekszą korzyścią dla ludzi.


#won z kretynem

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

A ten sztyl to od krympocza był czy od ryla?


#wujek dobra rada

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Masz już chrapcio ponad siedemdiesiąt lat i przez tak długi czas nie znalazłeś sobie miejsca w życiu. Zamiast się szamotać zrób coś pożytecznego, przeprowadż staruszkę prze jezdnie, wrzuć jej węgiel do piwnicy, zrób dla niej zakupy. To bdzie miarą twego czlowieczeństwa i zaprzeczeniu pozycji padalca za jakiego na tym FORUM robisz. Czy chcesz czy nie PESEL jest bezlitosny. Czas spoważnieć bo zmądrzeć juz nie masz szans. I nawet jeśli bys dziś zacząl się lecycz z głupoty to i tak już nie zdążysz. To wymaga lat ciężkiej pracy nad sobą..


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Ale się zapieniłeś i to pod czterema "nicksami" - czyli trafiłem dobrze ale nadal trzymasz nos przy ziemi? Nie odpowiedziałeś co to za funkcja - "liczak", niuchaj, niuchaj dalej, moze jeszcze czegoś się i nauczysz, chociaż wątpliwe, a więc i z funkcji "kapusia" już cię wyeliminuje nawet POlicja.
 


#WyNalazek

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Dobrze trafiasz sierżancie LWP,podobnie jak w 1970 w Gdansku.A ,,liczak,, to sierżant,ktory liczył trafienia w pamietnym roku.


#krokodyl

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Zwracam się z  prośbą do ,, komentatorów " tekstów myslicieli CHRAPANA ! Nie warto strzępić zdrowia ! Odpowiedz Chrapan !  Bezpośrednio po wizycie w Moskwie kongresmen - szpieg przyjechał do Warszawy do ówczesnego szefa MON Macierewicza i pałętał się w jego siedzibie. Skutek był taki , że cała wierchuszkaa generałów i pułkowników wykształcona w akademiach NATO znalazła  się na bruku !


#xxyz

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Ba! Nawet zdjęcie w przyjacielskim uścisku sobie walnęli.


#Polak

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-25

Szanowny Panie Chrapan! Po co Pan dyskutuje z tą ciemną masą, nie mającą pojęcia o świecie a tym bardziej o polityce? 


#wiem

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-26

Do kogo ty niby polak piszesz? "pan" chrapan zna sie na polityce jak cholera. Pierwsze nauki pobieral jako młodociany ochotnik w komunistycznej, czarnosecińskiej gomulkowskiej armii na początku lat sześćdziesiątych. To wtedy ukasztaltowal mu się kreoslup i tak trwa niezlomnie do dzis. Z demokracja mu nigdy nie było po drodze. Zamordyzm to jest to.


#bogdan dziaslo

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-26

prezydent znowu stal sie adrianem , zenada 


#Polak

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-27

Do "wiem" - tyle wiesz co zjesz, Nawet pisać poprawnie po polsku nie potrafisz. A jak nie potrafisz, to nie pchaj sie na afisz.


#wiem

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-27

czy ty myslisz, doopku polaku, że lterowki badż brak ogonkow to na necie sa bledy? W twoim przypadku "polak" pisze celowo mala litera bo taki z ciebie Polak jak ze mnie tancerz w balecie mongolskim. Gniuniej dalej w uwielbieniu komuchow, ktorzy zawlaszczaja Polskę.


#Polak

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-27

Oj, "wiem", "wiem", ... Tak się tu ciskasz, jak bym ci zjadł kawałek kiełbasy z talerza. Nie o ogonki mi chodziło ale o pisownię dużą literą Polak i Chrapan. Jeśli już tak mnie nienawidzisz, że odbierasz mi prawo do bycia Polakiem tylko na podstawie mojego wpisu,to wystawiasz nienajlepsze świadectwo swojej psychice. Pewnie panu Chrapanowi też odmawiasz prawa do nazwiska pisanego dużą literą bo nie zgadzasz się z jego światopoglądem.Dam ci życzliwą radę - idź do psychologa, on ci zapewnie pomoże odzyskać równowagę psychyczną. Jak wyzdrowiejesz, daj znać. 


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-28

VII Marsz Powstania Warszawskiego:

https://www.facebook.com/events/534677783602016/


#fun

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-28

po co ty chrapcio odsylasz do nieistniejacej strony?


#Marek Chrapan

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-28

@fun WSIarzy i żydokomuszej SBcji - Dlaczego wykasowałeś w moim poprzednim poście ten link ? https://www.facebook.com/podpiszapel/-  Kasować potrafisz, a wejść już nie, z twojej strony na mało który można bezpośrednio wejść - trzeba skopiować i wkleić w wyszukiwarkę   https://www.facebook.com/podpiszapel/- 


#WyNalazek

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-28

Te Chrapan i co z tym liczeniem? Ile naliczyłeś trafnych w pamietnym roku?


#Polak

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-28

Nudy, nudy. Ciągłe ataki na pana Chrapana i jego poglądy przez te same sfrustrowane osoby. Nic nowego, czytać się nie chce,  bo i co tu czytać? Wściekłe, często prostacke wpisy otumanionych obrońców tego co było i co się zmyło? Ileż można? 


#pobłażliwy

  Ponad 2 tygodnie temu, 2018-07-29

Cóż robić, biedaki wzorują się na wrzeszczącej Stalińskiej opętanej nienawiścią do dobrej zmiany. Tacy jak ona, są dla nich wzorem i kompasem w tych trudnych dla nich czasach.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zapraszamy drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w sierpniowej edycji Letniego...


Balony nad Pasłękiem

Pozostało1 dzień

Zbliża się termin kolejnej edycji zawodów balonowych rozgrywanych dla...


25 sierpnia br. wracamy do formuły Festynu Sołectw realizowanej w Parku Ekologicznym....