30 Sierpnia 2016
 

Weronika Wiśniewska z brązowym medalem mistrzostw Warmii i Mazur                                                                                                                                        Remont ulicy Buczka i zmiana nazwy                                                                                                                                        Ulica Firmowa do realizacji - podpisano umowę z firmą Strabag                                                                                                                                        Kino Zamkowe zaprasza po wakacyjnej przerwie                                                                                                                                        10 września świętujemy 719 jubileusz miasta                                                                                                                                        Polonia - Kormoran Zwierzewo 6:0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Naładniejsze posesje...

Podczas piątkowej sesji poznaliśmy laureatów konkursu na Najładniejszą posesję. Urząd Miejski corocznie organizuje ten plebiscyt, by promować pomysłowość oraz nowatorskie rozwiązania w...

Data dodania: 29-08-2016, 08:28

Weronika Wiśniewska z brązowym medalem mistrzostw WiM…

Wczoraj zakończyły się trzydniowe zawody w skokach przez przeszkody organizowane przez ośrodek jeździecki U Robsonów w Dąbrówce Małej. Impreza miała rangę Mistrzostw Warmii i Mazur i stała...

Data dodania: 29-08-2016, 05:37

W Rychlikach już po dożynkach...

Wczoraj mieszkańcy Rychlik bawili się na tradycyjnym święcie plonów. Uroczystości poprzedziła msza święta. Po niej, reprezentanci sołectw gminy Rychliki i ich goście przeszli w korowodzie...

Data dodania: 28-08-2016, 09:20

Wysoka wygrana Polonii…

Podopieczni trenera Andrusewicza wysoko pokonali zespół Kormorana Zwierzewo i awansowali na piąte miejsce w tabeli. Oby tak dalej panowie. Polonia Pasłęk - Szeląg Kormoran Zwierzewo 6:0...

Data dodania: 28-08-2016, 05:09

Dobra zabawa na Jarmarku...

Wczoraj pasłęczanie i ich goście w średniowiecznym klimacie bawili się na Jarmarku św. Bartłomieja. Imprezę rozpoczął tradycyjny korowód ulicami miasta. Chwilę później pod ratuszem...

Data dodania: 22-08-2016, 09:30

1

2

3

4

5

Archiwum


Ogłoszenie - znaleziono telefon...

Anna

Data dodania:wtorek 30 sierpnia 2016 godz: 11:32:30

W niedzielę 28. sierpnia przy ul. Partyzantów znaleziono telefon - czarny Asus z czerwoną tylną obudową. Właściciel może odebrać zgubę w Komisariacie Policji w Pasłęku. Telefon kontaktowy: 55-249-99-22.
Artystyczne Lato dobiegło końca...

Anna

Data dodania:wtorek 30 sierpnia 2016 godz: 08:54:49

W niedzielę 28. sierpnia odbył się ostatni koncert z cyklu Artystyczne Lato Pasłęk 2016. Najpierw Robert Furs wykonał koncert akordeonowy. Licznie zgromadzona publiczność miała przyjemność wysłuchać utworów takich jak: ,,All of me', ,,Besame mucho', ,,Libertango', ,,Sous le ciel de Paris', ,,Champs elysses', ,,C`est si bon', ,,Blue bossa', ,, Can`t help loving that man', ,,Autumn leaves', ,,Pigalle'. Następnie odbył się koncert szant w wykonaniu zespołu Kamrat Shanty Folk, który został nagrodzony przez publiczność wielkimi brawami.Pasłecki Ośrodek Kultury dziękuje publiczności za obecność podczas koncertów i już dziś zaprasza za rok na kolejną edycję Artystycznego Lata.
info: POK
Zaginął 57-letni mężczyzna...

Anna

Data dodania:wtorek 30 sierpnia 2016 godz: 08:40:42

Pasłęccy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny, który w dniu 25.08.2016r. ok. godz. 9.00 wyszedł z mieszkania w miejscowości Grądki (gm. Godkowo, powiat elbląski) i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony to: Józef Aziewicz l. 57.
Rysopis: wzrost 170 cm; szczupła budowa ciała, włosy ciemne, łysiejący, braki w uzębieniu.
Ubrany w chwili zaginięcia: bluza polarowa z kapturem koloru czerwonego, spodnie długie, dżinsowe, na nogach sandały.
Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112 lub bezpośrednio do policjanta 55 249 99 13, 55 249 99 15.
Publiczna dyskusja nad planem…

Jerzy

Data dodania:wtorek 30 sierpnia 2016 godz: 06:04:07

W piątek 2 września będzie miała miejsce publiczna dyskusja nad zmianą planu zagospodarowania przestrzennego dla południowej części Pasłęka (teren przy ul Boh. Westerplatte). Na decyzję w tej sprawie czeka inwestor z Pasłęka zainteresowany budową stacji obsługi samochodów ciężarowych. Dyskusja rozpoczyna się o godzinie 15:00 w Sali Rycerskiej pasłęckiego zamku.
jp
Krzysztof Konert odchodzi…

Jerzy

Data dodania:wtorek 30 sierpnia 2016 godz: 06:01:53

W środę 31 sierpnia nastąpi kolejna zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Po kilku miesiącach służby (od 18 stycznia 2016) obowiązki komendanta zda inspektor Krzysztof Konert, który wcześniej był m.in. komendantem komisariatu policji w Pasłęku i Iławie.
jp
Stypendia szkolne 2016/2017...

Jerzy

Data dodania:wtorek 30 sierpnia 2016 godz: 05:57:13

Zbliża się termin składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2016/2017. Wnioski będzie można składać w terminie od 1 do 15 września br. w Urzędzie Miejskim w Pasłęku, Pl. św. Wojciecha 5 – pok. nr 21 (II piętro).
Minął weekend – śmiertelny wypadek w oczyszczalni...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 sierpnia 2016 godz: 09:31:18

Ostatni weekend wakacji już za nami. Policjanci z Pasłęka interweniowali 27 razy. 5 zgłoszeń dotyczyło interwencji domowych. Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 15 mandatów na łączną sumę 3.200 zł. Był też jeden mandat porządkowy (100 zł.) za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym. Policjanci odnotowali również umyślne uszkodzenie czterech opon w samochodzie dostawczym na terenie osiedla Ogrodowa, zatrzymali nietrzeźwego 26-letniego rowerzystę w Młynarach (2 promile alkoholu w organizmie) oraz pracowali przy wypadku, do którego doszło w sobotę na ul. Westerplatte (kierowca sportowej yamahy wjechał w toyotę). W niedzielę z kolei w Młynarach doszło do nieszczęśliwego wypadku – pracujący przy oczyszczalni ścieków mężczyzna utopił się w przepompowni.
Najlepsze sołectwa…

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 sierpnia 2016 godz: 09:03:00

,,Aktywna, piękna i czysta wieś” – to konkurs, jaki cyklicznie organizuje Urząd Miejski, by promować dbanie o estetykę na wsiach. W tegorocznym plebiscycie rywalizowało ze sobą pięć sołectw. Komisja konkursowa oceniała m.in. ogólny ład i porządek wsi, a także działania na rzecz ochrony środowiska i kształtowanie krajobrazu przyrodniczego. I miejsce i nagrodę w wysokości 3600 zł otrzymało sołectwo Aniołowo, II miejsce i nagrodę w wysokości 2700 -  Robity, a III miejsce i nagrodę w wysokości 1800 zł - Rzędy. Wyróżnienia i nagrody po 500 zł przyznano dla Dargowa i Krosna. Laureaci odebrali nagrody podczas ostatniej sesji rady miejskiej, jaka odbyła się w miniony piątek. Gratulujemy!
aw

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię

Firma OKNA STASIAK zatrudni pracowników na stanowisko - monter okien i drzwi. Wymagane doświadczenie i Prawa Jazdy kat.B Wynagrodzenie 2.500zł/mc więcej »

DOMLUX zatrudni ELEKTRYKA

Firma DOMLUX zatrudni na stanowisko:ELEKTRYKWymagania:- świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru- staż... więcej »

Praca dla Tapicerów

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni od zaraz osoby z doświadczeniem jak i do przyuczenia na stanowisko TAPICER (praca akordowa). Osoby zainteresowane proszone o... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 127352004 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:68

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl