29 Lipca 2016
 

Nowy Dom Klubowy na Sand Valley                                                                                                                                        Nagroda finansowa za wskazanie sprawcy zniszczenia drzew na ul. Partyzantów                                                                                                                                        Badania wokół zamku                                                                                                                                        Grand Prix Zakrzewka II                                                                                                                                        Czy Polonia będzie grała w klasie okręgowej? - Rafał Starzyński trenerem młodych piłkarzy Olimpii Elbląg                                                                                                                                        Patrycja Adamczyk dziesiąta w Tbilisi                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Rock i motocykle…

W sobotę 6 sierpnia zapraszamy Państwa na imprezę Rockowisko III Przystanek Pasłęk połączoną z piknikiem motocyklowym. Miłośnicy jednośladów będą mieli okazję do obejrzenia wielu ciekawych...

Data dodania: 29-07-2016, 03:15

Gmina wysoko w rankingu Rzeczpospolitej…

W Rankingu Samorządów 2016 w kategorii pn. „Europejski Samorząd” sporządzonym przez dziennik Rzeczpospolita Gmina Pasłęk zajęła bardzo wysokie 83 miejsce w kraju wśród 611 gmin...

Data dodania: 26-07-2016, 05:23

Wandale w akcji…

Po raz kolejny zniszczone zostały młode drzewa posadzone przy ul. Partyzantów. Dewastacja miała miejsce prawdopodobnie z soboty na niedzielę. Połamanych zostało osiem drzewek. Osoby, które...

Data dodania: 25-07-2016, 05:20

Festyn policyjny...

Coroczny festyn, jaki z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta i okolic przygotowują cyklicznie pasłęccy policjanci cieszy się wciąż sporym zainteresowaniem.  Wczoraj dobrej zabawie nie...

Data dodania: 23-07-2016, 09:11

1

2

3

4

5

Archiwum


Plantacja konopi indyjskich pod Pasłękiem...

Anna

Data dodania:piątek 29 lipca 2016 godz: 11:06:25

Policjanci kryminalni z Pasłęka zlikwidowali wczoraj plantacje konopi indyjskich w niewielkiej miejscowości pod miastem. Do policyjnego magazynu trafiło 106 nielegalnych roślin. Do sprawy został zatrzymany 25-letni mieszkaniec gminy Pasłęk - wcześniej wielokrotnie notowany i karany za przestępstwa narkotykowe i pobicia. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. Na miejscu policjanci zabezpieczyli także środki ochrony roślin i sprzęt do ich pielęgnacji. Jak dodają policjanci - sprawa jest rozwojowa, możliwe są kolejne zatrzymania.
info: KMP Elbląg
Ogłoszenie o pogorszeniu jakości wody...

Anna

Data dodania:piątek 29 lipca 2016 godz: 10:51:32

Przedsiębiorstwo Usług Wodno - Kanalizacyjnych w Pasłęku - jednostka operatorska - Sp. z o.o. w związku z pogorszeniem jakości wody w wodociągu sieciowym Surowe, dostarczającym wodę do miejscowości: Surowe, Rogajny, Gryżyna, Majki, Kielminek, Zielonka Pasłęcka, Nowy Cieszyn, Rzędy, Sałkowice, Kronin, Tulno, Kwitajny, Leżnica, Marzewo, Wakarowo oraz Zielno, informujemy wszystkich mieszkańców o konieczności wcześniejszego przegotowania wody przed jej spożyciem do czasu odwołania. O wynikach badań jakości wody mieszkańcy zostaną poinformowani w kolejnych ogłoszeniach.
Dyrekcja PUW-K
Zmiany w zajęciach POK...

Anna

Data dodania:piątek 29 lipca 2016 godz: 08:49:19

Pasłęcki Ośrodek Kultury informuje o zmianach w zajęciach taneczno-sportowych .Od 1 sierpnia zajęcia będą odbywały się następująco:
aerobik: poniedziałki i środy od 17.30 d0 18.30,
zumba: poniedziałki i środy od godz. 19.00 do 20.00.

Zapraszamy również 9 i 16 sierpnia 2016 r. (wtorek) o godz. 19:00 na zajęcia zumbrasil.
Warsztaty prowadzą wykwalifikowani instruktorzy: aerobik – Ewa Śledź, zumba – Agnieszka Lejman, zumbrasil – Fabio de Oliveira.
Serdecznie zapraszamy!
info:POK
Pasłęczanie w finale konkursu o Nagranie w Radiu Olsztyn…

Jerzy

Data dodania:piątek 29 lipca 2016 godz: 03:23:34

„Pasłęczanie" - zespół folklorystyczny z Pasłęckiego Ośrodka Kultury jest jednym z 4 finalistów, który w najbliższą niedzielę 31 lipca 2016 r. walczyć będzie o sesję nagraniową w Polskim Radiu Olsztyn. „Pasłęczanie" uczestniczyli w 32 Wojewódzkim Przeglądzie Kapel i Zespołów Śpiewaczych w Jezioranach. Tam jury przyznało nagrody, ale o tym do kogo trafi „SPECJALNA NAGRODA POLSKIEGO RADIA OLSZTYN" zadecydują słuchacze. Kto przejdzie do finału? Czas pokaże, ale już dziś zachęcamy do głosowania (sms) podczas audycji.

W niedzielę w godz. od 07.05 do 07.45 podczas audycji Radia Olsztyn: Raz na ludowo, wysyłamy smsy o treści: Pasłęczanie pod nr 608 58 58 00.
Obok placu stoi przychodnia…

Jerzy

Data dodania:piątek 29 lipca 2016 godz: 03:18:23

Remont placu Grunwaldzkiego powoli, ale systematycznie posuwa się do przodu. Termin zakończenia prac budowlanych ustalono na dzień 30 września br. Przy okazji wybudowano nowe schody i podjazd do przychodni stojącej obok. Jak już zakończymy inwestycję na placu, warto pomyśleć o remoncie elewacji budynku przychodni. Podobno są już takie przymiarki. I na koniec mała uwaga dotycząca pomnika, który pozostawiono bez zmian. Może też warto skutecznie usunąć gwiazdę, która nie pasuje do mieczy grunwaldzkich.
jp
Rock i motocykle…

Jerzy

Data dodania:piątek 29 lipca 2016 godz: 03:15:08

W sobotę 6 sierpnia zapraszamy Państwa na imprezę Rockowisko III Przystanek Pasłęk połączoną z piknikiem motocyklowym. Miłośnicy jednośladów będą mieli okazję do obejrzenia wielu ciekawych i atrakcyjnych pojazdów, a zwolenników rocka czeka niezła porcja muzyki z koncertem kapeli RockerFeler w finale. Organizatorem wydarzenia jest Klub Motocyklowy Jamaz, Urząd Miejski w Pasłęku i MOSiR. Poniżej program imprezy.
jp
Ogłoszenie...

Anna

Data dodania:czwartek 28 lipca 2016 godz: 12:27:14

Przedsiębiorstwo Usług Wodno - Kanalizacyjnych w Pasłęku - jednostka operatorska - Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 29.07.2016 r. w godzinach 08:00 - 12:00 w następujących miejscowościach: Marianka, Kolonia Marianka, Borzynowo, Leszczyna, Rogowo, Aniołowo.
Za utrudnienia przepraszamy!
PUW-K
 
Recital organowy - zaproszenie na kolejny koncert...

Anna

Data dodania:czwartek 28 lipca 2016 godz: 10:34:21

W najbliższą niedzielę (31. lipca) w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku na zabytkowych organach Andreasa Hildebrandta zagra Konrad Paul. To pochodzący z nimiec organista, który na co dzień gra w Oberhausen (http://www.konradpaul.de). Wydarzenie to towarzyszy IV Pasłęckiemu Festiwalowi Organowemu, który trwa właśnie w parafii św. Józefa. Wstęp na koncert jest wolny, początek o godz. 19-stej.
aw

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

PIZZERIA ITALIANOO OFERUJE PRACĘ

Przyjmę do pracy na stanowisko kierowca-barman oraz na stanowisko kucharz-pizzermen od zaraz. Dogodne warunki pracy. Praca zmianowa. Osoby najlepiej z doświadczeniem, jeśli takiego brak to... więcej »

Praca od Zaraz

Poszukujemy do pracy sezonowej mężczyzn, kobiet ( branża chłodnicza), operatora ładowarki manitou. Więcej informacji udzielę telefonicznie. więcej »

Przyjmę nieodpłatnie

Samotna matka nieodpłatnie przyjmie telewizor. Potrzebny jest też wózek dla chłopca, który wkrótce pojawi się na świecie. Chętnie przyjmę również ubranka dla niego oraz łóżeczko. tel. 516 640... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 126099071 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:95

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl