2 Lutego 2015
 

Dzisiaj /niedziela/ o godzinie 22:30 w programie II PR audycja o organach Andreasa Hildebrandta                                                                                                                                        Patrycja Adamczyk Halową Mistrzynią Polski                                                                                                                                        29 marca wybory uzupełniające do rady miejskiej                                                                                                                                        Sand Valley - podatek jeszcze mniejszy?                                                                                                                                        Nocna Zmiana Bluesa - udany koncert                                                                                                                                        Podaruj 1% swojego podatku                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Energetyczna dawka bluesa...

Nocna Zmiana Bluesa to klasyka. Klasyka wyśmienitego bluesa, ale i perfekcyjnego występu na żywo. Niepowtarzalny styl, bazujący na akustycznych instrumentach jest znakiem rozpoznawczym...

Data dodania: 01-02-2015, 07:11

Ferie – Festyn z MOSiRem…

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież na Festyn Sportowo – Rekreacyjny do sali gimnastycznej Zespołu Szkół przy ulicy Zwycięstwa. Impreza odbędzie się w dniu 5...

Data dodania: 28-01-2015, 04:25

W czasie ferii skorzystaj z darmowych warsztatów muzycznych...

Szkoła Muzyczna w Pasłęku zaprasza na bezpłatne warsztaty w okresie ferii zimowych. Zajęcia odbędą się w dniach 2-6 luty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy jedynie skontaktować się...

Data dodania: 27-01-2015, 08:39

Adoptuj psa...

Czy warto adoptować psa ze schroniska? Zdecydowanie warto. Oprócz wielu zalet adopcji psa ze schroniska należy podkreślić coś, o czym się często zapomina. Adoptując zwierzę ze schroniska...

Data dodania: 27-01-2015, 05:51

Na sto dni przed maturą w Zespole Szkół...

Tradycyjnym polonezem rozpoczęła się wczoraj studniówka w Zespole Szkół. W tym roku ZS ma 115 abiturientów (5 klas). Życzenia udanej zabawy studniówkowej złożył młodzieży starosta Maciej...

Data dodania: 25-01-2015, 07:04

1

2

3

4

5

Archiwum


Energetyczna dawka bluesa...

Anna

Data dodania:niedziela 1 lutego 2015 godz: 07:11:25

Nocna Zmiana Bluesa to klasyka. Klasyka wyśmienitego bluesa, ale i perfekcyjnego występu na żywo. Niepowtarzalny styl, bazujący na akustycznych instrumentach jest znakiem rozpoznawczym zespołu, który koncertował wczoraj w sali widowiskowej Pasłęckiego Ośrodek Kultury. 33 lata grania, dwadzieścia wydanych płyt i kilka tysięcy koncertów (w tym także poza granicami naszego kontynentu) – to wszystko zaowocowało znakomitym występem, dającym nie tylko dużo energii, ale i refleksji, ponieważ teksty utworów Nocnej Zmiany Bluesa są nacechowane osobistymi przeżyciami ich autora - Sławka Wierzchowskiego.
Polonia - Jurand 11:0 (4:0)…

Jerzy

Data dodania:niedziela 1 lutego 2015 godz: 07:09:09

W drugim meczu sparingowym przygotowująca się do rundy wiosennej pasłęcka Polonia pokonała Jurand Laskowice Wielkie 11:0 (4:0). W całym meczu piłkarze z Laskowic tylko dwukrotnie zagrozili bramce piłkarzom z Pasłęka. Sześć bramek w tym meczu strzelił Radek Lenart.
Skład Polonii: Gołębiewski, Rosenau, Czerniewski, Musiński, Kowzan, Piotrowski, Konczewski, Lenart, Leśniewski, Augustyńczyk, Lender. Na zmiany wchodzili: Kurgan, Żabko, Włodarczyk, Kowalczyk P., Jurgielewicz, Borysiewicz, Kowalczyk K., Przystasz, Sawicki. Bramki: Rosenau 5 min., Lenart 25, 33, 58, 65, 70, 83 min., Kurgan 37 min., Włodarczyk 52 i 89 min. oraz Przystasz 81 min.
MP
Wyróżnienie dla Snails Garden…

Jerzy

Data dodania:niedziela 1 lutego 2015 godz: 06:56:51

Certyfikat PRODUKT WARMIA MAZURY otrzymał krem SNAILS GARDEN Prestige z odżywczo - regenerującym śluzem ślimaka. Certyfikaty wręczał marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. Jest to kolejne wyróżnienie dla firmy prowadzącej działalność na trenie naszej gminy. Gratulujemy. Poniżej prezentujemy zalety nagrodzonego kremu.
jp
Podaruj 1 %...

Jerzy

Data dodania:niedziela 1 lutego 2015 godz: 06:52:07

Klub Sportowy Polonia w Pasłęku przypomina swoim sponsorom i kibicom o możliwości finansowego wsparcia naszego klubu. Każdy z Was może przekazać 1 %  z podatku dochodowego za rok 2014. Od roku 2012  KS Polonia zbiera środki z 1 % za pośrednictwem Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. W rubryce nr 123 PIT-u  wpisujemy KRS  0000086043, a w rubryce nr 125 cel szczególny 1%  Klub Sportowy Polonia w Pasłęku. Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie.
MP
"Pierwsza młodość" przy stoliku...

Anna

Data dodania:sobota 31 stycznia 2015 godz: 07:50:26

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne spotkanie z teatrem przy stoliku. Tym razem aktorzy olsztyńskiego Teatru im. S. Jaracza (Irena Telesz i Jolanta Fertacz) zaprezentują komedię "Pierwsza młodość". Spotkanie zaplanowane jest na poniedziałek 16 lutego w sali na II piętrze biblioteki o godz. 17-stej. Wstęp wolny.
aw
Kanalizacja deszczowa - dwie oferty…

Jerzy

Data dodania:sobota 31 stycznia 2015 godz: 06:55:38

Do przetargu na „Bieżące utrzymanie i konserwację kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęka” przystąpiły dwie firmy. Dotychczasowy wykonawca zadania Zakład Usług Wodociągowych Zbigniew Kaśkiewicz złożył ofertę opiewającą na kwotę 139 tys. zł. Wpłynęła też oferta firmy Kogut Usługi Komunalne ze Sztumu. Wartość oferty to 150 tys. zł. Umowa na świadczenie usługi zostanie podpisana w przyszłym tygodniu.
jp
Liga rusza 28/29 marca…

Jerzy

Data dodania:sobota 31 stycznia 2015 godz: 06:53:28

Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie potwierdza termin rozpoczęcia rundy rewanżowej IV ligi. Liga rusza w weekend 28/29 marca. Polonia zagra na wyjeździe z Mamrami Giżycko. W pierwszym meczu w Pasłęku podopieczni trenera Starzyńskiego pokonali rywali 3:2. Po rundzie jesiennej zajmujemy szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów i jednym meczem zaległym (ze Stomilem Olsztyn II).
jp
W Piszu nie zlikwidują straży miejskiej…

Jerzy

Data dodania:sobota 31 stycznia 2015 godz: 06:50:29

Gmina i Miasto Pisz nie zlikwiduje straży miejskiej (13 etatów), na którą wydaje rocznie 700 tys. złotych. Głównym argumentem za likwidacją miała być „tragiczna sytuacja finansowa gminy Pisz”. To są słowa nowego burmistrza. Zadłużenie gminy sięga 74 % rocznych dochodów. Na wczorajszej sesji rady miejskiej radni odrzucili projekt uchwały przygotowany przez burmistrza. Burmistrz Pisza zapowiada cięcia w oświacie, sporcie i innych dziedzinach życia gminnego.  W Polsce jest 600 straży miejskich. W ostatnich 20 latach zlikwidowano je w 38 miastach i gminach, a reaktywowano w 18. Utrzymanie straży w Pasłęku kosztuje podatników ponad 350 tys. zł.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 40,5m, w którym obecnie zlokalizowany jest zakład fryzjerski damsko- męski.Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy na starym mieście, wejście... więcej »

Zatrudnię osoby do sprzątania

Zatrudnię Panie do sprzątania pomieszczeń biurowych. Szukamy osoby dokładnie sprzątającej ,sumiennej, uczciwej. Bez nałogów. Zapraszamy do współpracy osoby zarejestrowane w UP oraz posiadające... więcej »

zatrudnimy animatora rozwoju lokalnego

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania w Elblągu zatrudni animatora rozwoju lokalnego na zastępstwo do 30 czerwca 2015 roku. Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w biurze... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 95234462 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:12

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl