27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Minął weekend....

Anna

Data dodania:poniedziałek 19 czerwca 2017 godz: 10:12:16

W miniony weekend policjanci z KP Pasłęk odnotowali 38 interwencji. 9 z nich to interwencje domowe. Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 15 mandatów na łączną sumę 2.250 zł. Był też jeden mandat porządkowy na kwotę 500 zł. Policjanci odnotowali także trzy kolizje: w Godkowie, w Krośnie i na ul. Kraszewskiego w Pasłęku. W weekend doszło również do włamania. Poza tym funkcjonariusze odwieźli jednego nietrzeźwego mężczyznę do domu i odebrali trzy zgłoszenia o groźbach karalnych. Strażacy z JRG Pasłęk wyjeżdżali jedynie w czwartek do zerwanego przewodu telekomunikacyjnego. Ponadto, wspólnie z policjantami zabezpieczali procesję z okazji Bożego Ciała, imprezę rowerową MTB Maraton oraz zlot samochodowy na polu golfowym.
jp
Piknik Organizacji Pozarządowych ...

Anna

Data dodania:poniedziałek 19 czerwca 2017 godz: 08:37:18

W sobotę 8. lipca wszystkie drogi  poprowadzą do Aniołowa, gdzie przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji  i grup mieszkańców z Powiatu Elbląskiego będą mogli zaprezentować  swoją działalność,  albo zobaczyć jak robią to inni. Świętowanie rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 15-tej.
W czasie trwania VI Pikniku Organizacji Pozarządowych Powiatu Elbląskiego będzie można przedstawić swoją organizację lub miejscowość wierszem, w piosence, wystąpić w strojach lub poprowadzić tematyczne zajęcia. Ze środków projektowych zakupione będą materiały do ich przeprowadzenia. Gospodarze zapewniają  ciekawe warsztaty rękodzielnicze i zajęcia animacyjne. Zapraszają do degustacji anielskich przysmaków i czarcich napojów.  Zachęcają do spędzenia czasu w towarzystwie przeróżnych aniołów.
Oni znajdą zatrudnienie … również w Elblągu...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 19 czerwca 2017 godz: 08:11:42

Polski rynek pracy potrzebuje i będzie potrzebował inżynierów-specjalistów. Odzwierciedleniem tego są dane pozyskane z popularnego serwisu ogłoszeniowego dotyczącego pracy, z którego wynika, że co dziesiąte ogłoszenie w III kwartale 2016 r. było skierowane do pracowników tej specjalności.
Solidne kształcenie inżynierów oferuje od 18 lat Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, w którym prowadzone są kierunki studiów, dające szansę zdobycia atrakcyjnej pracy zarówno w Elblągu, ale również innych miastach oraz za granicą. Są to: mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska oraz budownictwo, gdzie kształceni są inżynierowie, dobrze przygotowani do wykonywania zawodu.
Udana niedziela Justyny…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 19 czerwca 2017 godz: 05:28:48

W połowie czerwca odbywa się w Babiaku (gmina Lidzbark Warmiński) tradycyjny festyn połączony z Regionalnymi Zawodami w Skokach przez Przeszkody. Organizatorami festynu i zawodów jest KJ Kamińskich i Gmina Lidzbark Warmiński. Patronat nad imprezą sprawuje starosta lidzbarski i burmistrz Lidzbarka Warmińskiego. Wczoraj wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.: poseł Jacek Protas, starosta Jan Harhaj oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Sołtysów Halina i Zbigniew Cieśla z Aniołowa. Zawody jeździeckie zakończyły się sporym sukcesem Justyny Wrótnej z MKJ Nenia na klaczy Luizjana. Nasza amazonka na trudnym, trawiastym parkurze wygrała konkurs kl. N (jedyny czysty przejazd) i była druga w konkursie kl. P.
Wyniki Grand Prix Zakrzewka II…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 19 czerwca 2017 godz: 05:23:26

Wczoraj ryby brały słabo, jedynie drobne okonki i płotki. Wyłoniono jednak zwycięzców. Zawody wygrał Kuśmierczyk Jan - 2120 pkt. przed Jarzyńskim Jerzym - 1290 pkt. i Suwińskim Jarosławem - 390 pkt. Na początku zawodów ładnego lina złowił Jarzyński Jerzy (dł. 42 cm, waga 1,10 kg). Przypominamy, że wędkarze walczyli o puchary fundowane przez burmistrza Pasłęka i nagrody zakupione przez MOSiR. Imprezę przygotował i sędziował Roman Tokarski oraz Czarek Kłosiński.
jp
Patrycja Adamczyk w Memoriale Żylewicza…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 19 czerwca 2017 godz: 05:18:43

Patrycja Adamczyk (Polonia Pasłęk) zajęła trzecie miejsce w skoku w dal podczas 45. Memoriału Józefa Żylewicza, który odbył się na stadionie gdańskiego AWFiS . Podopieczna Piotra Borysewicza uzyskała wynik 5.70. W biegu na 200 m została sklasyfikowana na 13 miejscu z wynikiem 26.21. Obecnie Patrycja przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej w Spale, gdzie przygotowuje się do I Drużynowych Mistrzostw Europy w Wielobojach, które w dniach 1 - 2 lipca odbędą się w stolicy Estonii Tallinie. W dniach 20 - 23 lipca naszą zawodniczkę czeka najważniejsza impreza w tym roku Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się w Grosseto we Włoszech.
MP
To były już IV zawody MTB Maraton...

Anna

Data dodania:niedziela 18 czerwca 2017 godz: 06:47:37

Kolejny raz zawody MTB Maraton wygrał Bartosz Banach. Tym razem na pokonanie trasy mierzącej 42 kilometry (dystans mega) potrzebował 1 godzinę 53 minut i 45 sekund. Na drugim dystansie (mini), który mierzył 22 km. najlepszy okazał się Łukasz Ostachowski. Jego czas to 1 godzina i 7 sekund. W sumie na starcie tegorocznego MTB Maraton stanęło blisko 150 zawodników. Niestety nie wszystkim udało się dotrzeć do mety. Wymagająca trasa, pełna niespodzianek, niemal górskich podjazdów i trudnych przepraw sprawiła niektórym zawodnikom sporo kłopotów. Pechowcy wracali pieszo, np. z przebitą oponą. Mimo takich przygód, podczas wczorajszej imprezy czuć było ogromną determinację i pasję do jazdy rowerem, a o to przede wszystkim w tym wydarzeniu chodziło.
Wraca Uczta Kultur Wschodu…

Jerzy

Data dodania:niedziela 18 czerwca 2017 godz: 05:19:31

XV Uczta Kultur Wschodu organizowana przez Związek Ukraińców w Polsce, Oddział w Elblągu, Koło w Pasłęku, Parafię Greckokatolicką w Pasłęku oraz Stowarzyszenie Kultur Wschodniosłowiańskich im św. Cyryla i Metodego w Pasłęku odbędzie się tradycyjnie w Parku Ekologicznym w dniu 2 września br. roku. Na scenie w Parku zobaczymy i usłyszymy grupy taneczne i muzyczne, w tym zespół Horpyna. Organizatorzy przewidują również dodatkowy koncert w niedzielę 3 września. O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443708 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:64

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl