29 Kwietnia 2017
 

90-lecie Orkiestry OSP z Zielonki Pasłęckiej                                                                                                                                        Zawody strażackie już w sobotę 29. kwietnia nad jeziorkiem miejskim                                                                                                                                        Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn 4:2 (1:0). Trzy bramki Błażewicza!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Łap okazję i uniknij kary...

Biblioteka Publiczna w Pasłęku namawia swoich Czytelników do skorzystania z wyjątkowej okazji i zwrócenia przetrzymywanych książek. Tylko od 4 do 31 maja bieżącego roku można uniknąć...

Data dodania: 28-04-2017, 08:56

Zapraszamy na zawody strażaków z OSP…

W sobotę 29 kwietnia 2017 r. odbędą się zawody strażaków z OSP. Impreza organizowana jest w ramach jubileuszu 720 – lecia Pasłęka . Na najlepsze drużyny seniorów i juniorów czekają...

Data dodania: 28-04-2017, 05:12

W kinie...

W weekend na ekranie Kina Zamkowego pojawi się film Piękna i Bestia, będący aktorskim remakiem animowanego filmu Disneya z 1991 roku o tym samym tutle. Bella to błyskotliwa, piękna i...

Data dodania: 27-04-2017, 10:32

Przedszkolaki apelują: dbajmy o naszą planetę...

Z okazji obchodów Dnia Ziemi przedszkolaki z obu pasłęckich przedszkoli odwiedziły wczoraj burmistrza Wiesława Śniecikowskiego i złożyły na jego ręce apel w trosce o zdrowie wszystkich...

Data dodania: 26-04-2017, 09:09

Przy szpitalu powstanie nowy parking…

Rozpoczęła się przebudowa parkingu przy pasłęckim szpitalu. W związku z realizacją inwestycji, będą utrudnienia w poruszaniu się w okolicy placówki- Wjazd na teren szpitala został...

Data dodania: 24-04-2017, 11:52

1

2

3

4

5

Archiwum


NOLET CUP 2017...

Anna

Data dodania:czwartek 30 marca 2017 godz: 09:18:43

W miniony weekend zespół młodziczek ze Szkoły Podstawowej z Godkowa uczestniczył w Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja dziewcząt NOLET CUP 2017. Zawody rozgrywane były jednocześnie na dwóch halach sportowych w Morągu w trzech kategoriach wiekowych. Zespół z Godkowa radził sobie bardzo dobrze biorąc pod uwagę fakt, że drużyna była młodsza od przeciwniczek. W pierwszym swoim meczu dziewczęta zagrały przeciwko Jedynce Orzysz. Pomimo walki i ambitnej gry przegraliśmy 7:3. Po drugim meczu pozostaje duży niedosyt. Po wielu sytuacjach i ciągłym prowadzeniu w meczu zremisowaliśy ostatecznie z Olimpią Ossową Gdańsk 4:4. Ostatni mecz o 5 miejsce wygraliśmy z UKS Gródek 3:0. Turniej był świetną okazją do ogrania się przed majowym Festiwalem o Puchar Bałtyku.
Zima w Godkowie pożegnana...

Anna

Data dodania:środa 29 marca 2017 godz: 12:49:42

25 marca GOKSiR we współpracy z sołtysem Godkowa S. Łesykiem zorganizował dla wszystkich mieszkańców gminy ognisko z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Motywem przewodnim spotkania było oczywiście pożegnanie Zimy, która chyba bała się sądu nad sobą i niestety postraszyła nas pogodą. Jednak pomimo chłodu mieszkańcy a w szczególności dzieci chętnie wzięli udział w imprezie. Na początku odbył się pochód spod UG w Godkowie na boisko, który był bardzo kolorowy i rozśpiewany dzięki Melodiom z Godkowa. Dodatkową atrakcję stanowili przedstawiciele Kuźni Pruskiej z Pasłęka, którzy również wzięli udział w pochodzie — Wielkie Motyle na szczudłach dzielnie poradziły sobie z tą trasą. Następnie po powitaniu mieszkańców na boisku nastąpił SĄD nad Zimą. Dzieci były bezlitosne, mając już dosyć zimna i niepogody zadecydowały o spaleniu Marzanny. Gdy Kat wykonał swoje zadanie, dzieci mogły skorzystać z atrakcji, które specjalnie dla nich zostały przygotowane. Mogły pojeździć na kucach, pomalować twarze, uczestniczyć w puszczaniu Mega Baniek oraz poćwiczyć strzelanie z łuku. Dodatkowo dla wszystkich przygotowana była grochówka oraz kiełbaski z grilla i ogniska.
Terminarz rozgrywek Żurawia WIOSNA 2017

Anna

Data dodania:wtorek 28 marca 2017 godz: 09:38:04

Informujemy, że po przerwie zimowej rozpoczynają się rozgrywki KS Żuraw Godkowo. Poniżej przedstawiamy terminarz rundy wiosennej i zachęcamy do kibicowania!Drużynie życzymy samych wygranych!
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Wiosno...ach to Ty

Anna

Data dodania:wtorek 28 marca 2017 godz: 09:26:09

W czwartek 23 marca odbyło się spotkanie Komisji konkursu plastycznego "Wiosno.... ach to Ty " adresowanego do uczniów szkół podstawowych z klas I-III. Wręczenie nagród odbędzie się w placówkach szkolnych. Sponsorem nagród jest Super Vision- salon optyczny z Pasłęka mieszczący się ul.3-go Maja 60, (Polo Market).  Na konkurs napłynęło łącznie 53 prac z dwóch Szkół Podstawowych z terenu gminy Godkowo. W tym 38 z Godkowa oraz 15 z Bielicy.
Sezon konkursowy w Gimnazjum w Dobrym

Anna

Data dodania:środa 22 marca 2017 godz: 12:47:07

W historii szkoły dawno nie było sezonu tak obfitego w rozmaite konkursy przedmiotowe i tematyczne. Z wielką radością można patrzeć jak  podopieczni placóki ze szczerym zaangażowaniem i wiarą we własne możliwości zgłaszają się i biorą udział w wielu współzawodnictwach językowych, sportowych i innych. Na przestrzeni ostanich miesięcy, uczniowie Gimnazjum w Dobrym wzięli udział (lub są w trakcie) w kilkunastu konkursach i zawodach sportowych. Od września praktycznie nie było miesiąca bez przygotowań oraz "doszkalań" . Choć czekamy obecnie na wyniki wielu konkursów, już możemy pochwalić się 2 znaczącymi sukcesami, zapraszamy do lektury.
Razem z nimi przegoń zimę...

Anna

Data dodania:piątek 17 marca 2017 godz: 08:28:03

Gminny Ośrodek Kultury sportu i Rekreacji w Godkowie we współpracy z sołtysem Godkowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 25 marca na ognisko gminne "ZIMO UCIEKAJ"  organizowane z okazji nadejścia astronomicznej wiosny. Będzie kolorowo kulturowo: Sąd i skazanie Moreny, szczudlarz, jednoosobowy taniec z ogniem, mega bańki, jazda konna, malowanie twarzy to wszystko będzie czekać na najmłodszych mieszkańców. Jednak, żeby nie zapominać o dorosłych specjalnie dla wszystkich przygotowany będzie występ zespołu Melodie z Godkowa oraz ognisko z kiełbaskami, grochówka. Impreza rozpocznie się barwnym pochodem z pod Urzędu Gminy w Godkowie o godzinie 15:00 w którym udział wezmą dzieci wraz z opiekunami świetlic, przedstawiciele Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Lokalnych Kuźni Pruskiej z Pasłęka oraz zespół Melodie z Godkowa. Duże wsparcie w oprawie technicznej zapewniają strażacy z wszystkich jednostek OSP działających na terenie gminy oraz przedstawiciele Policji, którzy będą zabezpieczać imprezę. Dodatkowo w czasie spotkania zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny dedykowany dla klas I-III szkół podstawowych, oraz przeprowadzony QUIZ o tematyce związanej z naszym herbem i samym bocianem.
GOKSiR Godkowo
Konkurs wielkanocny...

Anna

Data dodania:czwartek 16 marca 2017 godz: 08:24:50

Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo zaprasza dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie ,,Tradycje Wielkanocne’’, na najpiękniejszą palmę, pisankę i ciasto wielkanocne. Należy przygotować:
-pisanki(3 szt.) lub
-palmę
-ciasto wielkanocne
 
Komisja oceni prace według każdej kategorii. Najładniejsze i najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 04.04.2017r. o godzinie 11:00  w świetlicy wiejskiej w Godkowie. Uczestnictwo w konkursie proszę zgłaszać do dnia 30.03.2017r. pod nr tel. 55 2497621 lub osobiście.
 
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Biblioteka Publiczna w Godkowie
Występ Kabaretu Łowcy.B...

Anna

Data dodania:środa 15 marca 2017 godz: 09:04:04

8 marca z okazji Dnia Kobiet GOKSiR Godkowo zorganizował wyjazd na  kabaret Łowcy.B do Młynar. Łowcy.B to kabaret pochodzący z Cieszyna zdobywcy pierwszej nagrody na festiwalu PaKa 2003 w Krakowie. Obecnie czynni Łowcy.B to Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch.
Postaram się zrelacjonować występ tego kabaretu. Postaram ponieważ mogę pisać wyłącznie o swoich odczuciach, każdy odbiorca jest inny i logiczne jest, iż ile uczestników tyle opinii. No właśnie LOGICZNE. Artyści z kabaretu często w swoich skeczach wplatali motywy tak nielogiczne, absurdalne momentami groteskowe, że aż śmieszne. Bynajmniej dla mnie i jak widziałam po sali nie tylko dla mnie. Co chwila rozlegał się śmiech i brawa.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam ziemię

sprzedam 15 ha ziemi na terenie wsi Aniołowo. Kontakt : 602373018 więcej »

Zatrudnię sprzedawcę kasjera Kaktus Alkoholowy...

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać do 1.05.2017 na adres mailowy: kaktus.alkohol@gmail.com ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ – KASJERA Miejsce pracy: Pasłęk nowo otwarty sklep Kaktus-alkohole... więcej »

Praca dla kierowcy

Zatrudnię kierowcę do rozwożenia pizzy oraz kasjerkę.  tel.511-830-784 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 138940863 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:67

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl