27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Dzień Edukacji Narodowej w w Bielicy...

Anna

Data dodania:wtorek 18 pażdziernika 2016 godz: 10:03:00

„Niespotykanie dobre serce masz aż, aż, uwierzyć sam w to dziś nie mogę. Takie nietypowe lekcje twoje – takie chcę dziś mieć…” Takie słowa rozbrzmiewały na ustach uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Bielicy podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowali z tej okazji członkowie szkolnego koła teatralno – recytatorskiego „Mistrzowie Słowa”. Spektakl spotkał się z dużym uznaniem ze strony publiczności. Nauczyciele nie ukrywali łez wzruszenia, nie powstrzymywali się od radosnego śmiechu i nie szczędzili słów uznania dla zaangażowania i profesjonalizmu młodych artystów. Zwieńczeniem przedstawienia było wręczenie całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi kwiatów i własnoręcznie wykonanych laurek. Oby nigdy nie zbrakło w naszej szkole tak wspaniałych chwil, kiedy to nauczyciele i uczniowie są sobie szczególnie bliscy.
info: SPSK w Bielicy
Uczniowie z Godkowa biegali przełaje...

Anna

Data dodania:poniedziałek 17 pażdziernika 2016 godz: 09:12:30

W ramach Powiatowej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 w Pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Godkowie zdobyli dwa medale. W kategorii dziewcząt klas III - srebrny medal wybiegała Julia Bloch, natomiast brązowy medal zdobył Mateusz Anuciński - również klasa III. Opiekun - Michał Dutkiewicz.
APEL do mieszkańców

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 13:04:09

Zwracamy uwagę na jakość wrzucanych tekstyliów i odzieży do pojemników ze znakiem PCK z uwagi na odnotowanie znacznego wzrostu odpadów komunalnych ( śmieci, jedzenia, puszek, opakowań szklanych i plastikowych oraz mokrych, porwanych i brudnych tekstyliów itp. ). Odzież z pojemników Polskiego Czerwonego Krzyża trafia do osób potrzebujących, a dochód z nadwyżki odsprzedanej odzieży przeznaczany jest na działania celowe, tj. działania pro socjalne: odżywianie głodnych dzieci, poprawę życia najbiedniejszych rodzin, tworzenie miejsc pomocy dla potrzebujących oraz działania prozdrowotne, poprzez zakup rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych dla osób niepełnosprawnych.
Przypominamy, że do pojemników wrzucamy (zgodnie z opisem na pojemnikach): odzież czystą, nieporwaną, suchą- nadająca się do przekazania potrzebującym, obuwie czyste, sparowane, związane (w miarę możliwości każdą parę obuwia w osobnej reklamówce), czystą pościel, czyste nieuszkodzone zabawki.
ŻURAW ZNOWU LATA

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 08:52:30

W minioną sobotę 8 pazdziernika w Godkowie odbył się mecz II Grupy A Klasy,pomiędzy rodzimym Klubem Sportowym Żuraw Godkowo a drużyną Kaczkan Huragan II Morąg,zakończony zwycięstwem naszej drużyny 3:2.Zwycięstwem tym bardziej cennym iż klub z Morąga jest od początku rundy jesiennej liderem tabeli i to właśnie w Godkowie doznał pierwszej porażki.Niestety liderom pogodzenie się z przegraną nie przyszło łatwo.W trakcie dość burzliwego meczu zgłosili głównemu sędziemu prośbę sprawdzenia zgodności tożsamości wszystkich naszych zawodników.Sędzia przychylił sie ich prośbie i wraz z kapitanem drużyny z Morąga dokonał weryfikacji zawodników.Oczywiście wszyscy piłkarze KS Żuraw Godkowo byli uprawnieni do gry. W najbliższy weekend podopieczni pana Mariusza Perlejewskiego jadą po kolejne 3 punkty do Pieniężna.
info: nadesłane (io)
Zaproszenie do działania...

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 08:48:58

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Godkowo „Pomocna Dłoń” serdecznie zaprasza na działania edukacyjne, zdrowotne, kulturalne i społeczne aktywizujące emerytów i rencistów z terenu Gminy Godkowo:
I. Działanie kulturalne odtwarzające tradycję ludową wsi:
Świetlica wiejska w Burdajnach – 15.10.2016 r. godz. 19.00.

II. Działania edukacyjno-zdrowotne promujące zdrowy styl życia:
Świetlica wiejska w Podągach – 22.10.2016 r. godz. 11.00.
Świetlica wiejska w Skowronach – 19.11.2016 r. godz. 11.00.

III. Działania z tworzenia rękodzieła – wiklina papierowa:
Świetlica wiejska w Dobrym 05.11.2016 r. godz. 11.00.
Świetlica wiejska w Grądkach 12.11.2016 r. godz. 11.00.

Powyższe  działania będą realizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Godkowo
Dzień Języków Obcych w szkole w Bielicy...

Anna

Data dodania:poniedziałek 10 pażdziernika 2016 godz: 08:33:35

26. września 2016 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Głównym celem zorganizowanej imprezy było propagowanie wśród młodzieży idei nauki języków obcych oraz pogłębianie wiedzy na temat kultury i historii krajów europejskich. W trakcie uroczystości korytarz szkolny został przystrojony ozdobami, które oddawały charakter konkretnego państwa.Uczestnikom Dnia Języków Obcych zaprezentowano prezentacje multimedialne, krótkie scenki tematyczne o danym kraju, co ciekawe w językach narodowych.Najmłodsza grupa wiekowa przedstawiła nam Polskę, zerówka Ukrainę, klasa I – Włochy, klasa II – Grecję, klasa III – Francję, klasa IV – Wielką Brytanię, klasa V – Niemcy, a klasa VI – Hiszpanię.
Nowy sprzęt dla strażaków...

Anna

Data dodania:piątek 7 pażdziernika 2016 godz: 14:05:30

Jednostka OSP w Godkowie wzbogacona została o nowy sprzęt, wykorzystywany w ratownictwie drogowym m.in. do uwalniania osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Narzędzia przekazane zostały przez Komendę Miejską Powiatowej Straży Pożarnej w Elblągu, a ich wartość wynosi ok 56 000 zł.
info: UG Godkowo
Złote gody...

Anna

Data dodania:poniedziałek 3 pażdziernika 2016 godz: 12:43:00

W dniu 30 września 2016 roku podczas Sesji Rady Gminy Godkowo odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla Państwa:. Janiny i Romana Arciszewskich, zam. w Skowronach, Oleny i Aleksandra Buszoweckich, zam. w Lesiskach oraz Barbary i Wincentego Markiszów, zam. w Osieku. Dostojnych Gości oraz towarzyszących im członków rodzin powitali Pan Andrzej Bondaruk - Wójt Gminy Godkowo oraz Pan Mariusz Dziki – Przewodniczący Rady Gminy Godkowo, którzy serdecznie podziękowali Dostojnym Jubilatom za chęć przybycia na uroczystość i wyrazili swój szacunek i uznanie dla wytrwałości i niezłomności wszystkich par małżeńskich, które pomimo wielu przeciwności losu dotykających każdego człowieka doczekały tak wspaniałego jubileuszu. Parom wręczono im okolicznościowe „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadane im przez Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, listy gratulacyjne od Pana Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, oraz okolicznościowe upominki i kwiaty od Wójta Gminy Godkowo i Rady Gminy Godkowo.
info: UG Godkowo

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443957 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:82

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl