30 Kwietnia 2017
 

90-lecie Orkiestry OSP z Zielonki Pasłęckiej                                                                                                                                        Powieś flagę!!!                                                                                                                                        Polonia Pasłęk - Syrena Młynary 5:1 (1:0), dwie bramki Błażewicza i Lendera                                                                                                                                        6 maja zapraszamy na VII Memoriał Henryka Hucza - godzina 9:00, Park Ekologiczny                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Łap okazję i uniknij kary...

Biblioteka Publiczna w Pasłęku namawia swoich Czytelników do skorzystania z wyjątkowej okazji i zwrócenia przetrzymywanych książek. Tylko od 4 do 31 maja bieżącego roku można uniknąć...

Data dodania: 28-04-2017, 08:56

W kinie...

W weekend na ekranie Kina Zamkowego pojawi się film Piękna i Bestia, będący aktorskim remakiem animowanego filmu Disneya z 1991 roku o tym samym tutle. Bella to błyskotliwa, piękna i...

Data dodania: 27-04-2017, 10:32

Przedszkolaki apelują: dbajmy o naszą planetę...

Z okazji obchodów Dnia Ziemi przedszkolaki z obu pasłęckich przedszkoli odwiedziły wczoraj burmistrza Wiesława Śniecikowskiego i złożyły na jego ręce apel w trosce o zdrowie wszystkich...

Data dodania: 26-04-2017, 09:09

Przy szpitalu powstanie nowy parking…

Rozpoczęła się przebudowa parkingu przy pasłęckim szpitalu. W związku z realizacją inwestycji, będą utrudnienia w poruszaniu się w okolicy placówki- Wjazd na teren szpitala został...

Data dodania: 24-04-2017, 11:52

1

2

3

4

5

Archiwum


Festyn Rodzinny w Bielicy...

Anna

Data dodania:piątek 10 czerwca 2016 godz: 11:59:49

W dniu 06.06.2016r w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Bielicy odbył się „Festyn Rodzinny”.  Uczestniczyli w nim uczniowie szkoły, pracownicy oraz rodzice. Festyn rozpoczął się uroczystym apelem z okazji „Dnia Matki i Ojca”, w którym występowali uczniowie i przeszkolaki.Na boisku szkolnym odbywały się konkurencje sportowe dla uczniów i rodziców oraz zostały przygotowane kiermasze klasowe.
info:nadesłane
Wycieczka do zoo

Anna

Data dodania:piątek 10 czerwca 2016 godz: 11:57:06

W piątek 03.06.2016r uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Bielicy uczestniczyli we wspaniałej wycieczce do gdańskiego zoo oliwa. Wyjazd był szczególnie atrakcyjny dla najmłodszej grupy naszych wychowanków, czyli przedszkolaków. Dzieci były zachwycone przejazdem kolejką,którą urozmaicały ciekawe komentarze przewodnika.Opowiadał on o każdym zwierzęciu z dużym zaangażowaniem nie pomijając ciekawostek dotyczących typowych zachowań każdego ze zwierząt. Podczas wycieczki znalazł się czas na fotografowanie podopiecznych zoo oraz odpoczynek. Powrót do Bielicy przebiegał w  iście szampańskich humorach. Wszyscy dzielili się ze sobą swoimi wrażeniami. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem , ale również atrakcyją lekcją przyrody. Oby kolejne wycieczki były również udane.
info: nadeslane
 
Gminne zawody sportowo – pożarnicze

Anna

Data dodania:czwartek 9 czerwca 2016 godz: 10:39:30

 Imprezę zaplanowano na 11 czerwca na boisku sportowym w Godkowie. Gminne zawody sportowo – pożarnicze w kategorii MDP i OSP rozpoczną się tuż po 11-stej. O 13.00 podsumowanie zawodów, wręczenie pucharów i dyplomów. Ponadto będzie okazja do spróbowania strażackiej grochówki. 
info: organizatorzy
Dni Rodziny - podsumowanie festynu...

Anna

Data dodania:wtorek 7 czerwca 2016 godz: 09:20:05

Podczas Dnia Rodziny organizowanego w niedzielę 28. maja na boisku gminnym w Godkowie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody uczestnikom konkursu Rola rodziny w profilaktyce uzależnień dzieci i młodzieży”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych z terenu Gminy Godkowo oraz Gimnazjum w Dobrym. Uczniowie przygotowali prace w kategorii PLAKAT i WIERSZ. Łącznie do konkursu zgłoszono 18 plakatów i 8 wierszy. Podczas festynu odbyła się wystawa prac konkursowych. Komisja Konkursowa jako zwycięzców wyłoniła następujące osoby:
Impreza z okazji Dnia Dziecka w Dobrym

Anna

Data dodania:czwartek 2 czerwca 2016 godz: 10:21:26

Jak co roku policjanci z Młynar i Elbląga włączają się w działania na rzecz dzieci z gimnazjum w Dobrym (pow. elbląski, gm. Godkowo). Były konkursy, gry i zabawy. Nie zabrakło pogadanek na temat bezpieczeństwa, spotkania z mistrzem świata w kulturystyce oraz pokazu strażaków. Wszystko to w ramach obchodów Dnia Dziecka.
Uczniowie z Godkowa w finale powiatowym w 3-boju...

Anna

Data dodania:sobota 21 maja 2016 godz: 19:41:32

Dużym sukcesem zakończył się Finał Powiatowy w 3-boju LA dziewcząt i chłopców dla Szkoły Podstawowej w Godkowie. Zawody rozgrywane na obiekcie pasłęckiego liceum drużyna dziewcząt zakończyła na II miejscu, zdobywając srebrne medale Mistrzostw Powiatu Elbląskiego. Uzyskany wynik daje awans do startu w finałach wojewódzkich w Lubawie. Najlepszą zawodniczką w całym turnieju została Weronika Bogdanowicz(SP Godkowo), która łącznie w trzech konkurencjach zdobyła najwięcej punktów - 169. Drużyna chłopców zajęła VI miejsce.
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Bogdanowicz, Julia Przybysz, Zofia Jechna, Maja Mazurek, Łucja Gajownik.
Drużyna chłopców: Wąsowski Jakub, Andruszkiewicz Jakub, Czarnecki Alan, Anuciński Mateusz, Jaroszewicz Kacper.
Dni rodziny na sportowo - zaproszenie na festyn

Anna

Data dodania:piątek 20 maja 2016 godz: 13:45:14

W neidzielę 29.05.2016r. w godzinach 12.00 – 17.00 odbędą sie obchody "Dnia Rodziny na Sportowo" w Godkowie na boisku gminnym. Program:
Uroczyste rozpoczęcie godzina 12.00
Konkurencje sportowe
Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnia, basen z kulkami, paintball, popcorn – gratis
Pomiar ciśnienia i poziomu cukru – ratownicy OSP Godkowo
"Namiot profilaktyczny Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Godkowie" – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie "Rola rodziny w profilaktyce uzależnień dzieci i młodzieży"
Kiełbaska – gratis
Zakończenie i wręczenie atrakcyjnych nagród godzina 17.00
Dzień Europejski po raz dwunasty...

Anna

Data dodania:czwartek 19 maja 2016 godz: 08:42:29

Już od 12 lat Dzień Europejski cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród młodzieży, rodziców, nauczycieli Gimnazjum w Dobrym, jak i przedstawicieli wielu instytucji, z którymi szkoła współpracuje. Podobnie jak w ubiegłym roku, na uroczystość przybyło liczne grono zaproszonych gości: władze wojewódzkie, powiatowe i gminne oraz społeczność lokalna. Uroczystość odbyła się 12 maja 2016 r. Wzięły w niej udział także dzieci z Punktu Przedszkolnego działającego przy Gimnazjum w Dobrym. Młodzież pod kierunkiem Pani Anny Więckowskiej – koordynatora Dnia Europejskiego, przygotowała dekorację oraz program artystyczny o tematyce kulinarnej. Uczniowie  zaprezentowali swój potencjał wokalny, plastyczny, aktorski, kulinarny i organizacyjny. Było kolorowo od akcentów ludowych, kulinarnych po muzykę i znane postacie. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością,  łącząc w subtelny sposób wiedzę z zabawą i pogłębiając więzi rówieśnicze.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie na parterze przy ul.Ogrodowej 6 o pow. 34m2 duży pokój z aneksem kuchennym,łazienka,mały pokój oraz piwnica.Cena 800zł + czynsz. Tel.605996228 więcej »

Sprzedam ziemię

sprzedam 15 ha ziemi na terenie wsi Aniołowo. Kontakt : 602373018 więcej »

Zatrudnię sprzedawcę kasjera Kaktus Alkoholowy...

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać do 1.05.2017 na adres mailowy: kaktus.alkohol@gmail.com ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ – KASJERA Miejsce pracy: Pasłęk nowo otwarty sklep Kaktus-alkohole... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 138950285 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:55

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl