29 Kwietnia 2017
 

90-lecie Orkiestry OSP z Zielonki Pasłęckiej                                                                                                                                        Zawody strażackie już w sobotę 29. kwietnia nad jeziorkiem miejskim                                                                                                                                        Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn 4:2 (1:0). Trzy bramki Błażewicza!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Łap okazję i uniknij kary...

Biblioteka Publiczna w Pasłęku namawia swoich Czytelników do skorzystania z wyjątkowej okazji i zwrócenia przetrzymywanych książek. Tylko od 4 do 31 maja bieżącego roku można uniknąć...

Data dodania: 28-04-2017, 08:56

Zapraszamy na zawody strażaków z OSP…

W sobotę 29 kwietnia 2017 r. odbędą się zawody strażaków z OSP. Impreza organizowana jest w ramach jubileuszu 720 – lecia Pasłęka . Na najlepsze drużyny seniorów i juniorów czekają...

Data dodania: 28-04-2017, 05:12

W kinie...

W weekend na ekranie Kina Zamkowego pojawi się film Piękna i Bestia, będący aktorskim remakiem animowanego filmu Disneya z 1991 roku o tym samym tutle. Bella to błyskotliwa, piękna i...

Data dodania: 27-04-2017, 10:32

Przedszkolaki apelują: dbajmy o naszą planetę...

Z okazji obchodów Dnia Ziemi przedszkolaki z obu pasłęckich przedszkoli odwiedziły wczoraj burmistrza Wiesława Śniecikowskiego i złożyły na jego ręce apel w trosce o zdrowie wszystkich...

Data dodania: 26-04-2017, 09:09

Przy szpitalu powstanie nowy parking…

Rozpoczęła się przebudowa parkingu przy pasłęckim szpitalu. W związku z realizacją inwestycji, będą utrudnienia w poruszaniu się w okolicy placówki- Wjazd na teren szpitala został...

Data dodania: 24-04-2017, 11:52

1

2

3

4

5

Archiwum


Jasełka w Godkowie...

Anna

Data dodania:wtorek 22 grudnia 2015 godz: 11:35:33

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zawitała wśród mieszkańców Godkowa i okolic, dzięki przygotowanym w miniony piątek w świetlicy wiejskiej Jasełkom. Grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Godkowie uczestniczących w zajęciach Koła Teatralnego po raz kolejny wspaniale wystawiła mini spektakl przedstawiający okoliczności przyjścia na świat Jezusa Chrystusa. Cała historia przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu zespołu Nutki. Dopisała jak zwykle publiczność - grono rodziców, babć, dziadków i innych osób, którzy z uśmiechem na twarzy, a niekiedy łzą w oku przyglądali się grze małych aktorów. Serdeczne podziękowania dla opiekuna Koła Teatralnego - Pani Reginy Czaus i opiekuna Zespołu Nutki - Pani Marii Borowej, za świetne przygotowanie dzieci do występu, dla opiekuna świetlicy, Rady Sołeckiej i Sołtysa za przygotowanie rekwizytów oraz słodkiego poczęstunku.
Profilaktycznie w Gminie Godkowo

Anna

Data dodania:piątek 18 grudnia 2015 godz: 14:59:10

W minionym czasie w szkołach z terenu Gminy Godkowo uczniowie wzięli udział w działaniach profilaktycznych finansowanych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W Szkole Podstawowej w Godkowie i w Bielicy młodzież z klas IV-VI w dniach 30.11.2015 r i 14.12.2015 r. wzięła udział w zajęciach z terapeutą uzależnień, które były podzielone na dwa moduły.W pierwszej części zajęć uczniowie zostali zapoznani z zagadnieniami uzależnień w tym uzależnień behawioralnych, czynnikami i motywami sięgania po środki psychoaktywne.
Najlepsze życzenia...

Anna

Data dodania:piątek 18 grudnia 2015 godz: 13:47:55

Przed nami najpiękniejsze i najbardziej radosne święta, z bogatą tradycją i pięknymi śpiewami. Czarodziejskich chwil, ciepłej, rodzinnej atmosfery, uśmiechów, zdrowia, pyszności na stole, cudownych prezentów, spełnienia marzeń, wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

Wszystkim mieszkańcom Gminy Godkowo życzę, aby atmosfera nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła nam przez cały 2016 Rok.
Niech zrozumienie oraz serdeczna współpraca buduje naszą małą Ojczyznę i staje się źródłem trwałej radości, pokoju ducha i optymizmu.


Wójt Gminy Godkowo Andrzej Bondaruk
Przewodniczący Rady Gminy Godkowo Mariusz Dziki

Boże Narodzenie 2015 r.
Spotkanie Wigilijne w Skowornach

Anna

Data dodania:czwartek 17 grudnia 2015 godz: 14:26:10

Dnia 11 grudnia  w Świetlicy Wiejskiej w Skowronach odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców wsi. Na stole gościły różnego rodzaju pyszne potrawy wigilijne. Uczestnicy spotkania dzielili się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia, a przy kolacji kolędowali wspólnie z zespołem 'Melodie z Godkowa'.

Organizatorzy: Mieszkańcy Skowron
Mikołajkowe spotkanie...

Anna

Data dodania:czwartek 10 grudnia 2015 godz: 12:04:28

W sobotę 5 grudnia mieszkańcy Kwitajn Wielkich wzięli udział w spotkaniu Mikołajkowym. Dzieci zaprezentowały wiersze i pastorałki, po czym otrzymały paczki ze słodyczami ufundowanymi przez Koło Łowieckie Sowa.  
Serdeczne podziękowania dla sponsora i rodziców przekazuje Sołtys Pani Urszula Klimczak

STOP DOPALACZOM

Anna

Data dodania:poniedziałek 30 listopada 2015 godz: 10:06:53

To nazwa programu realizowanego w Gimnazjum w Dobrym w dniu 25.11.2015 r. W związku z narastającym problemem cywilizacyjnym, wynikającym z coraz większej liczby zatruć DOPALACZAMI, w Gimnazjum w Dobrym odbyło się spotkanie gimnazjalistów, ich rodziców oraz nauczycieli z p. Markiem Jaroszem- Dyr. PSSE, a zarazem Powiatowym Inspektorem Sanitarnym oraz Nadkom. Markiem Cieślakiem- z Wydz. Kryminalnego i Wykroczeń KMP w Elblągu. Specjaliści w dziedzinie profilaktyki uzależnień wśród młodzieży prowadzili akcję profilaktyczną "STOP DOPALACZOM", której celem było uświadomienie społeczeństwu szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych oraz zmniejszenie liczby zatruć, a nawet zgonów wśród młodzieży. Uczestnicy programu wykazali duże zainteresowanie tematem.
Gimnazjum w Dobrym
O takich inicjatywach warto mówić!

Anna

Data dodania:piątek 27 listopada 2015 godz: 21:11:53

Po raz kolejny Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Bielicy udowodniła, że mała placówka edukacyjna nie powinna odchodzi na dalszy plan. 16.11.2015 r. w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości szkoła w Bielicy rozkwitała w biało – czerwonych barwach. Za sprawą pani Małgorzaty Purzyckiej- nauczycielki historii zostało bowiem zorganizowane Ognisko Patriotyczne, które stało się ważnym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Uroczystość zainaugurowali uczniowie klasy szóstej, którzy przygotowali piękną, wzruszającą akademię.
Magia Świąt Bożego Narodzenia - konkurs...

Anna

Data dodania:wtorek 24 listopada 2015 godz: 11:32:30

Biblioteka Publiczna w Godkowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Magia Świąt Bożego Narodzenia”Należy wykonać ( do wyboru )
- kartkę świąteczną
- ozdobę świąteczną
W konkursie mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcyPrace oceniane będą w dwóch kategoriach: Kartka świąteczna i ozdoba .Komisja oceni estetykę,pomysłowość i orginalność prac oraz wykonanie z naturalnych materiałów.Prace można składać w Bibliotece do 16 grudnia 2015r.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam ziemię

sprzedam 15 ha ziemi na terenie wsi Aniołowo. Kontakt : 602373018 więcej »

Zatrudnię sprzedawcę kasjera Kaktus Alkoholowy...

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać do 1.05.2017 na adres mailowy: kaktus.alkohol@gmail.com ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ – KASJERA Miejsce pracy: Pasłęk nowo otwarty sklep Kaktus-alkohole... więcej »

Praca dla kierowcy

Zatrudnię kierowcę do rozwożenia pizzy oraz kasjerkę.  tel.511-830-784 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 138940834 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:57

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl