24 Marca 2017
 

Polonia przegrała w Nidzicy 1:2 (1:0)                                                                                                                                        Sesja Rady Miejskiej i nowy Honorowy Obywatel Miasta                                                                                                                                        W kinie: animacja OZZY oraz film biograficzny MARIA SKŁODOWSKA-CURIE                                                                                                                                        Trwa budowa parkingu przy ul. Mickiewicza                                                                                                                                        Zakrzewko II - sezon rusza z początkiem kwietnia                                                                                                                                        Do Kronina przyleciał pierwszy bocian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

70-lecie LO...

Przypominamy, że 10. czerwca 2017r. Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu będzie obchodzić 70-lecie istnienia placówki. Organizatorzy uroczystości zapraszają wszystkich Państwa,...

Data dodania: 24-03-2017, 08:23

Fachowcy…

Błyskawicznie zmienia się zaawansowanie robót na budowie nowego parkingu przy ulicy Mickiewicza. Firma ze Strzegomia utrzymuje rewelacyjne tempo i wszystko wskazuje na to, że parking może...

Data dodania: 24-03-2017, 04:56

Miał w garażach prawie 20 kilogramów narkotyków....

Policjanci z Elbląga zatrzymali w Pasłęku 42-latka, który w użytkowanych przez siebie garażach przechowywał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 7 kilogramów amfetaminy i...

Data dodania: 23-03-2017, 13:40

W kinie...

Na nadchodzący weekend Kino Zamkowe przygotowało dwie propozycje filmowe. Pierwsza z nich skierowana jest do najmłodszych widzów. Animacja Ozzy, bo o niej właśnie mowa, opowiada o losach...

Data dodania: 23-03-2017, 09:22

Pasłęcko – lidzbarska załoga z miejscem na podium…

Wśród 30 załóg, jakie wystartowały w minioną niedzielę w imprezie pod nazwą 1 Sprint o Mistrzostwo Ziemi Lubawskiej pojawił się pasłęcki akcent - 1 miejsce w kategorii K3 wywalczył...

Data dodania: 21-03-2017, 11:46

1

2

3

4

5

Archiwum


I Nocne Mistrzostwa Polski BRD - IX miejsce dla Godkowa

Anna

Data dodania:środa 14 pażdziernika 2015 godz: 08:43:43

W Nidzicy, /warmińsko-mazurskie/ po raz pierwszy w Polsce przeprowadzono Nocne Mistrzostwa Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyły w nich 23 drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów z całego kraju. Mistrzami w obu kategoriach zostali miejscowi uczniowie, gospodarze Turnieju. Mistrzostwa rozpoczęły się w piątek, późnym wieczorem 02.10.2015 r. Uczestnicy i organizatorzy przemaszerowali ze Szkoły Podstawowej nr 3 do nidzickiego Zamku. Tam na Sali Rycerskiej odbyło się uroczyste otwarcie Turnieju oraz losowanie numerów drużyn. Prawdziwym rycerskim mieczem kapitanowie drużyn przekłuwali balony z numerami. Uczestnicy byli bardzo podekscytowani niecodzienną oprawą sportowego wydarzenia. Po rozlosowaniu numerów, przemowach organizatorów i zaproszonych gości mali zawodnicy mogli zwiedzić piękny nidzicki zamek a także obejrzeć walki rycerskie. Wszystko to w historycznej oprawie pięknego, gotyckiego zabytku.
Utrudnienia w ruchu...

Anna

Data dodania:środa 7 pażdziernika 2015 godz: 08:30:08

Zarząd Dróg Powiatowych w Elblągu zs. w Pasłęku zawiadamia o utrudnieniach w ruchu, jakie wystąpią w związku z wykonaniem zadania pn „Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 1183N Godkowo - Skowrony odcinek od skrzyżowania z DW nr 513 do km 0+567 (do tartaku)” związanych z wykonywaniem robót dotyczących układania warstw bitumicznych. W dniu 10.10.2015r (sobota) w godzinach 7.00-19.00 zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1183N od drogi wojewódzkiej DW 513 do km 0+567 ( do tartaku). W związku z zamknięciem odcinka zostanie przeprowadzony objazd trasami wyznaczonymi i odpowiednio oznakowanymi przez Wykonawcę robót (tj. objazd przez miejscowości Burdajny, Plajny i Nawty).
Zaproszenie na plener i wystawę...

Anna

Data dodania:poniedziałek 5 pażdziernika 2015 godz: 09:06:10

Urząd Gminy w Godkowie i Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na plener fotograficzny „Godkowo Jesień 2015” który odbędzie się 17 i 18 października w miejscowości Dobry „Dolina Sadosiów”.
Dnia 17 października o godz. 17:00 odbędzie się otwarcie wystawy „Godkowo Wiosna 2015” na którą zapraszamy. Szczegółowych informacji udziela pan Jaromir Nowak tel. 511 171 508 . Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią.

info: UG w Godkowie
Uczymy się j. angielskiego...

Anna

Data dodania:piątek 2 pażdziernika 2015 godz: 10:04:52

Gmina Godkowo zawarła z Fundacją „Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund” z siedzibą w Warszawie umowę współpracy dotyczącą wspólnej realizacji Programu Youngster Plus wsparcie nauki języka angielskiego dla młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich. Program realizowany jest w roku szkolnym 2015/2016 i obejmuje uczniów klasy trzeciej.  W zajęciach bierze udział 15 uczniów z Gimnazjum w Dobrym.
Celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich w dostępie do szkół ponadgimnazjalnych w miastach poprzez stworzenie wszystkim chętnym uczniom możliwości uczestniczenia w dodatkowych, dobrowolnych zajęciach polepszających znajomość języka angielskiego.
Dożynki i pożegnanie lata w Skowronach...

Anna

Data dodania:czwartek 1 pażdziernika 2015 godz: 09:14:36

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej mieszkańcy Skowron świętowali Dożynki i Pożegnanie Lata. Sołtys wsi - Pani Halina Potrapeluk podziękowała osobom zaangażowanym w przygotowanie wieńca dożynkowego: dla Radnej Pani Haliny Potrapeluk, Paniom Marii Ogrzywalskiej, Agacie Kamińskiej, Krystynie Gołębiowskiej, Alinie Koroś oraz dla Pana Jana Mazgaj. Podziękowania złożono również rolnikom za przekazanie zboża - dla Pana Piotra Dzikiego i Jana Szczurowskiego oraz dla Piekarni TRADYCJA za chleb dożynkowy. Warto wspomnieć, że wieniec ze Skowron zdobył I miejsce w konkursie wieńcowym podczas Dożynek Gminnych i I miejsce podczas Dożynek Diecezjalnych w Zielonce Pasłęckiej.
Droga zamknięta

Anna

Data dodania:wtorek 22 września 2015 godz: 13:07:27

Urząd Gminy Godkowo informuje, że z uwagi na planowany remont drogi Nawty - Skowrony droga będzie całkowicie zamknięta od 22 do 30 września 2015 r.
DOŻYNKI 2015...

Anna

Data dodania:wtorek 8 września 2015 godz: 10:57:02

W zorganizowanych w dniu 30 sierpnia 2015 roku gminnych dożynkach w Godkowie, uczestniczyła duża liczba mieszkańców oraz przybyłych gości, która mile zaskoczyła organizatorów. Obchody dożynek rozpoczęły się Mszą Św. w kościele w Skowronach. W części oficjalnej wśród zebranych gości znaleźli się m.in.: wicestarosta powiatu elbląskiego wraz z radnymi powiatowymi, włodarze okolicznych gmin, sponsorzy, starostowie dożynek, rolnicy, radni gminy, sołtysi, a także mieszkańcy gminy. Starostowie dożynek Pani Katarzyna Złomańczuk z Osieka i Pan Wojciech Firlej z Plajn, wręczyli Wójtowi Gminy okazały bochen chleba z tegorocznych zbóż. Wójt Gminy Pan Andrzej Bondaruk podziękował rolnikom za ich pracę oraz życzył obfitszych zbiorów w następnym roku.
Siłownia w Dobrym...

Anna

Data dodania:czwartek 3 września 2015 godz: 14:20:06

W Dobrym, przy świetlicy wiejskiej, w pobliżu placu zabaw zostały zamontowane dwa urządzenia do ćwiczeń na wolnym powietrzu: twister z wahadłem oraz koła Tai Chi. Było to możliwe dzięki wspólnej pracy i wysiłkowi mieszkańców wsi, którzy nie szczędzili sił i czasu na uporządkowanie terenu i montaż urządzeń. Stworzenie nowej przestrzeni rekreacyjnej  to także rezultat pomocy dotacji z Programu PO FIO Warmia Mazury Lokalnie 2015 oraz wsparcia finansowego Wójta Gminy Godkowo. Z urządzeń mogą korzystać zarówno młodzi jak i seniorzy, a także osoby niepełnosprawne, dla których taki sprzęt może stanowić forme rehabilitacji.
info: nadesłane

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

STASIAK *OKNA*DRZWI*PODŁOGI

Teraz także w ofercie TYNKI DEKORACYJNE i KARNISZE!   więcej »

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Oferuję dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Szczegóły pod nr telefonu: 510249144. więcej »

PRACA w Alior Banku

Placówka Alior Banku w Pasłęku poszukuje pozytywnie nastawionych, energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe w obszarze doradztwa, sprzedaży i obsługi... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 137604831 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:51

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl