23 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        W sobotę rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz - start o godz.10.00                                                                                                                                        Świętojańska Familiada w Krasinie - 24. czerwca od godz. 15-stej                                                                                                                                        Wygrana Polonii w ostatnim meczu. Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk 2:3                                                                                                                                        Intergracje w Młynarach - 23 i 24 czerwca                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

W kinie...

Od jutra na ekranie pasłęckiego Kina Zamkowego będzie wyświetlany film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. To już piąta część tej pirackiej serii. Tym razem nikczemny kapitan Salazar wraz...

Data dodania: 22-06-2017, 09:10

Świętojańska Familiada w Krasinie...

W sobotę 24. czerwca mieszkańcy Krasina zapraszają na Świętojańską Familiadę. W programie: występy taneczne i wokalne, konkursy z nagrodami, pokazy straży pożarnej i policji, przejażdżki...

Data dodania: 21-06-2017, 10:25

Dołącz do bibliotekarzy, wsiądź na rower i wyrusz z nimi na wycieczkę!

Jesteś miłośnikiem książek oraz rowerów? W takim razie ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do bibliotekarzy i czytelników, wsiądź na rower i razem z nami przejedź ulicami miasta....

Data dodania: 20-06-2017, 08:07

Zaproszenie na zawody jeździeckie…

Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na zawody jeździeckie, które odbędą się w najbliższą sobotę (24.06.17) w Parku Ekologicznym. Impreza...

Data dodania: 20-06-2017, 05:50

1

2

3

4

5

Archiwum


„NUTKI” z Godkowa z pucharem!

Anna

Data dodania:poniedziałek 18 kwietnia 2016 godz: 11:24:06

15.04.2016r.w Ornecie, odbył się jubileuszowy X Festiwal Piosenki Religijnej pod hasłem:: „Niech Boże Miłosierdzie przemienia ludzkie serca”. Zespół „Nutki”, ze Szkoły Podstawowej w Godkowie, po raz kolejny brał udział w festiwalowych przesłuchaniach. Tym razem w kategorii szkół podstawowych wystąpiło  6 zespołów: SP 1 Orneta, SP4 Orneta, SP Mingajny,  SP Dobre Miasto, SP Bażyny           i  SP Godkowo. Zespół wykonał 2 pieśni: „Tłumy serc” i „Tyle dobrego zawdzięczam Tobie, Panie”. Na czołowych miejscach znalazły się:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Bażynach;
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie;
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Godkowie.                                               
Zaproszenia na zumbę

Anna

Data dodania:piątek 8 kwietnia 2016 godz: 10:51:49

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Godkowie zaprasza na zajęcia pokazowe Zumby Fitness, które odbędą się w świetlicach wiejskich w Dobrym dnia 12.04.2016r. oraz w Ząbrowcu dnia 14.04.2016r. o godzinie 17.45. Zajęcia poprowadzi pan Marcin Wierzbicki.Marcin Wierzbicki, tancerz, instruktor tańca, choreograf specjalizujący się w tańcu towarzyskim i nowoczesnym. Czternaście lat trenował taniec towarzyski, w swej karierze doszedł do międzynarodowej klasy "S" zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Mistrz Polski Formacji Tanecznych. Wielokrotnie uczestniczył w finałach Mistrzostw Polski.Jako instruktor i choreograf prowadził wiele zespołów tańca nowoczesnego oraz innych form tanecznych, które zdobywały główne nagrody na prestiżowych przeglądach w kraju i za granicą.
Życzenia na Wielkanoc...

Anna

Data dodania:wtorek 22 marca 2016 godz: 11:20:40

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Mieszkańcom Gminy Godkowo życzymy by czas ten napełniał serca spokojem i wzajemną życzliwością, a tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego była początkiem nadziei i przezwyciężyła wszelkie trudności, stając się źródłem radości. Wyjątkowych Świąt spędzonych w gronie bliskich osób.

Andrzej Bondaruk Wójt Gminy Godkowo
Mariusz Dziki Przewodniczący Rady Gminy Godkowo
Dzień Kobiet w Szymborach...

Anna

Data dodania:poniedziałek 21 marca 2016 godz: 09:24:29

Jak co roku w świetlicy wiejskiej w Szymborach uroczyście obchodzono Dzień Kobiet.  Panie, które przybyły na tą imprezę świetnie się bawiły uczestnicząc w grze kalambury oraz loterii z upominkiem. Nie zabrakło symbolicznych kwiatów, ciepłej atmosfery oraz słodkiego poczęstunku.

Informacja - opiekun świetlicy wiejskiej Anna Kabłasz
Dziewczyny na medal...

Anna

Data dodania:niedziela 13 marca 2016 godz: 19:17:00

W miniony czwartek tj. 10 marca 2016r. w Gronowie Elbląskim rozegrany został Finał Unihokeja Dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016, w którym startowało łącznie siedem zespołów: Gronowo Elbląskie, Gronowo Górne, Zwierzno, Nowakowo, Godkowo, Zielonka Pasłęcka i Bielica. Swoją dominację w Powiecie Elbląskim potwierdziła Szkoła Podstawowa z Godkowa. Dziewczęta bez większych problemów dotarły do finału, w którym pokonały Szkołę z Zielonki Pasłęckiej 4:0 i tym samym wywalczyły I miejsce, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.
Skład drużyny: Buszowecka Katarzyna, Kalińska Sandra, Kozakiewicz Paulina, Łuciw Magdalena, Bogdanowicz Weronika, Jechna Zofia, Jaczewska Gabriela, Wąsowska Kinga, Gajownik Łucja, Kalińska Daria, Wierzbicka Julia. Opiekun - Michał Dutkiewicz.
Uczniowie z Bielicy wzięli udział w matematycznym konkursie...

Anna

Data dodania:środa 9 marca 2016 godz: 10:14:51

Klasa III ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy wzięła udział w VI Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III „MRÓWA”,, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 25 w Elblągu. Konkurs dzielił się na dwa etapy. W pierwszym etapie nasi uczniowie wykonywali zadania grupowe. Organizatorzy przewidzieli także krótką przerwę dla „zregenerowania sił” uczestników. Drugi etap konkursu miał na celu wyłonienie „Mistrza Matematyki”, stąd też dzieci pracowały indywidualnie.
W czasie konkursu nie zabrakło emocji i zaciętej rywalizacji. Dzieci z naszej szkoły otrzymały dyplom z podziękowaniem za udział w konkursie oraz drobne upominki. Nie obyło się również bez nagrody niespodzianki, którą dla swoich najzdolniejszych trzecioklasistów przygotowała pani dyrektor Renata Biernacka.
Ewelina Brzezińska
Zaproszenie na Dzień Kobiet
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE NA GMINNE OBCHODY DNIA KOBIET KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH ŚWIETLICACH WIEJSKICH:

Data dodania:wtorek 1 marca 2016 godz: 12:26:27

Konkurs Wielkanocny ...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 lutego 2016 godz: 09:09:40

Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo zaprasza dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie ,,Tradycje Wielkanocne’’, na najpiękniejszą palmę, pisankę i ciasto wielkanocne.Należy przygotować:-pisanki(3 szt.) lub-palmę-ciasto wielkanocneKomisja oceni prace według każdej kategorii. Najładniejsze i najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Prace konkursowe pozostają własnością organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 21.03.2016r. o godzinie 11:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie. Uczestnictwo w konkursie proszę zgłaszać do dnia 17.03.2016r. pod nr tel. 55 2497621 lub osobiście.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię opiekunkę

Poszukuje Niani do dwóch chłopców: 6 i 4 lata tel.505 592 741 więcej »

Zatrudnimy wychowawcę kolonijnego

Poszukujemy wychowawcy kolonijnego do opieki nad dziećmi z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych "Orle Gniazdo" w Marwicy i "Samodzielne Mieszkanie" w Pasłęku w okresie wakacyjnym,... więcej »

Kierowca HDS

Firma NomEx zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i pokryć dachowych zatrudni kierowcę z kat. C+E.Oferujemy:- pracę na miejscu tj. w promieniu 150km od Pasłęka- umowę o pracę - auto z HDSOd... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142156524 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:46

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl